>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

B 0

bigstar

Użytkownik
Witam. W piątek 16. maja tydzień temu wysłałem dokumenty do weryfikacji i wciąż nie otrzymałem odpowiedzi, a w e-mailu 6. maja napisali do mnie, że jeśli weryfikacja nie skończy się w ciągu 21 dni to mogą zamknąć konto. Zbliża się już 27. i postanowiłem tam zadzwonić, bo czuję, że skończy się blokadą. Czy mógłby ktoś opisać jak wygląda taka weryfikacja telefoniczna?
Z góry dzięki z pomoc
Pozdrawiam
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czy mógłby ktoś opisać jak wygląda taka weryfikacja telefoniczna?
Z góry dzięki z pomoc
Pozdrawiam
Nie w w skirllu czegoś takiego jak weryfikacja telefoniczna. Jak zadzwonisz na numer podany na stronie nacisnij 4 i przełączy Cię do polskiego supportu. Spytają Cię o numer id lub adres email, imię i nazwisko i datę urodzenia. To wszystko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Ile trwa weryfikacja adresowa? wysłałem dokumenty w piątek i nie wiem kiedy mam się zacząć martwić
 
firer 886

firer

Użytkownik
Ile trwa weryfikacja adresowa? wysłałem dokumenty w piątek i nie wiem kiedy mam się zacząć martwić
ostatnio standardem jest jakies 4/5 dni roboczych , czyli kolo piątku się mozesz zacząc martwic
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ile trwa weryfikacja adresowa? wysłałem dokumenty w piątek i nie wiem kiedy mam się zacząć martwić
Możesz to przyśpieszyć jak do nich zadzwonisz. Jeżeli wszystko będzie ok pracownik z obsługi zweryfikuje konto jak bd miał wątpliwosci bedziesz musiał czekać aż dział bezpieczeństwa to zweryfikuje. Ale jak zadzwonisz to mysle ze tego samego dnia bd mial zweryfikowane.
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Witam. Mam problem z weryfikacją na skrillu.
Zrobiłem weryfikacje przez karte kredytową, pobrało mi drobną kwotę i od 2 dni dalej konto mam nie zweryfikowane i nie mogę wypłacić pieniędzy na konto bankowe.
Czy to normalne, że to tyle trwa?
Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź ????
 
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
Witam. Mam problem z weryfikacją na skrillu.
Zrobiłem weryfikacje przez karte kredytową, pobrało mi drobną kwotę i od 2 dni dalej konto mam nie zweryfikowane i nie mogę wypłacić pieniędzy na konto bankowe.

Czy to normalne, że to tyle trwa?

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź ????
no i tą drobną kwotę trzeba teraz wpisać na skrill-u po czym zwrocona zostanie na skrilla
 
P 0

poppe

Użytkownik
Witam w zime zweryfikowalem swojego skrilla i konto bankowe, ale teraz wchodzac w ustawienia konta i w Karty i konta bankowe, jest moje konto bankowe &quot;jako zweryfikowane&quot; ale np nie moge go usunac, dlaczego? Jezeli np te konto bankowe jest juz nie aktywne i chce je usunac, to co musze zrobic?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Możesz posiadać max 4 konta na Skrill, jeśli jesteś na odpowiednim poziomie Skrill VIP. Szczegóły w tabelce na stronie Skrill vip.
To może byś wkleił tą tabelke.
https://www.skrill.com/pl/vip/benefits/
Jakoś tutaj nie potrafię tego znaleść. Pierwsze słysze że można mieć 4 konta skrill, może coś się zmieniło pokaż gdzie to jest napisane.
Dobra znalazłem jeżeli o to chodzi
&quot;Konto wielowalutowe
+1 konto +2 konta +3 konta&quot;
To są tak jakby subkonta walutowe na kazdym z nich masz inna walutę.
Na forum raczej nikt nie będzie pytał o takie rzeczy
&quot;Poziom Diamond
Dokonaj transakcji na ponad 90 000 euro w ciągu 3 miesięcy&quot;

dla większosci ten poziom jest nie osiągalny.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Też mam zdjęte limity oprócz karty, pisze ze tożsamość zweryfikowana pomimo tego że skanów dowodu nigdy im nie wysyłałem. Weryfikowałem kiedyś adres listem oraz zrobiłem zwykły przelew do skrill na kwotę jednego grosza. Korzystam z karty skrill od pół roku, według mnie bardzo łatwa i bezproblemowa jest weryfikacja konta w skrill.
 
monat 7

monat

Użytkownik
Witam!
Mam 2 pytania odnośnie Skrilla
1) Czy jeżeli nie mam zweryfikowanego adresu zamieszkania i tożsamości to mogę bez trudu przesłać pieniądze na swoje konto Skrill?
2) Gdy przeszedłem do zasilenia konta i pokazały mi się dane na które mam przelać pieniądze były tam jakieś pola o nazwie SWIFT Kod bankowy i numer referencyjny. Czy ja te kody gdzieś mam wpisywać podczas wykonywania przelewu, czy wystarczy numer konta i odbiorce?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam!
Mam 2 pytania odnośnie Skrilla
1) Czy jeżeli nie mam zweryfikowanego adresu zamieszkania i tożsamości to mogę bez trudu przesłać pieniądze na swoje konto Skrill?
2) Gdy przeszedłem do zasilenia konta i pokazały mi się dane na które mam przelać pieniądze były tam jakieś pola o nazwie SWIFT Kod bankowy i numer referencyjny. Czy ja te kody gdzieś mam wpisywać podczas wykonywania przelewu, czy wystarczy numer konta i odbiorce?
1. Tak
2. Masz kilka metod wpłaty, wpłata bezpośrednim przelewem trwa dwa dni.
Jak checsz mieć odrazu wpłacaj przez p24 albo trustly.
 
P 0

poppe

Użytkownik
witam
dzis procz listem zweryfikowalem konto wyciagiem z konta i dowodem tozsamosci, dostalem jeszcze tego samego dnia email od nich ze limit zostaly zwiekszone do 15.000 euro, dzis loguje sie na konto i dalej mam limit 2.500 euro dlaczego ktos wie?
i druga sprawa, znajomy ze swojego skrill wyslal na moj 2x100 euro, do dzis tcyh pieniedzy nie widze u siebie na koncie, ale widze je w spisie transkacji, ze tak jak by wyslal mi je, sadze ze jest to spowodowane tym ze przekroczylem ten limit 2.500 euro? czy te pieniadze dojda do mnie pozniej czy cofniete zostaly do mojego kumpla?
 
Do góry Bottom