>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Monte Carlo 20-27.IV

Status
Zamknięty.
A 0

a-rod

Użytkownik
Robredo, Tommy - Wawrinka, Stanislas
Typ: Robredo, Tommy ✅ (Wynik: 6-4,7-5)
Kurs: 1.60

O ile się nie mylę, Robredo wrzucił wyższy bieg. Choć gracz jedno-formatowy, to forehandem potrafi człowieka zabiegać na ceglastych kortach. Na przestrzeni jego ostatnich zawodów w Valencji, gdzie przegrał dopiero w półfinale z późniejszym triumfatorem Valenci2008, jego serwis funkcjonował bardzo dobrze. Wysoki procent pierwszego podania w każdym z pojedynków to podstawa solidnej gry. Staś od zawsze kojarzył mi się z hardem, aczkolwiek lekceważyć go nie wolno. Dla przykładu w sezonie 2007 w zdecydowanej większości zawodów na cegle odpadał w 1r. czasem w 2r. jednak przbłysk się zdażył w Stuttgarcie gdzie przegrał dopiero w finale z samym Nadalem. Reasumując, sądzę, że to Hiszpan jest na fali wznoszącej i buduje formę na French Open,na mączce powinien ograć Wawrinkę.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Potito Starace - Nicolas Lapentti 2 @ 2.44✅
Ivo Karlovic - Sebastian Groesjan 2 @ 1.43
Doświadczony Francuz kontra doświadczony Chorwat. Filigranowy technik kontra silny olbrzym. Groszek to solidny zawodnik, który nie ma słabych stron, ale też nie wyróżnia się jakimś konkretnym zagraniem. Po prostu, dobry, regularny tenisista, który nigdy nie przeskoczył pewnego pułapu. Dziś zmierzy się z chorwackim wieżowcem, Ivo Karloviciem. Lubie Dr. Ivo, ale dziś nie daję mu zbyt wielkich szans. Serw ma potężny, ale na clayu, jak wiadomo, troszkę ten atut jest mniej ważny. Tutaj liczy się regularność, technika i cierpliwość. I właśnie tutaj przewagę ma Sebastian. Poza tym Ivo ma kontuzję, w Estoril odpadł z Machado, którego nie znam i pewnie więcej o nim nie usłyszymy:] W Monte Carlo z tego co wiem gra na własną odpowiedzialność, no i może niepotrzebnie, bardziej przysłużyłby się mu odpoczynek? Zobaczymy na korcie co z tego wyjdzie, ale jak dla mnie pewne 2:0 dla Grosjeana.
Poza tym polecam grać dziś :
Andy Murray - Filippo Volandri 1 @ 1.53
Tommy Robredo - Stanislas Wawrinka 1 @ 1.70
 
B 0

basic_m

Użytkownik
Pytanie do fachowców... co jest z Aciciem? O ma jakąś kontuzje czy coś innego? Pytam bo jestem zdzwiony kursem Nadal-Ancic który oscyluje od 6,40 na bwin do 8 na bet365 na Ancicia - nie rozumiem tak wysokiego kursu. przecież to jest wery goood zawodnik... wery dobry serwis... wytłumaczcie mi to....
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Pytanie do fachowców... co jest z Aciciem? O ma jakąś kontuzje czy coś innego? Pytam bo jestem zdzwiony kursem Nadal-Ancic który oscyluje od 6,40 na bwin do 8 na bet365 na Ancicia - nie rozumiem tak wysokiego kursu. przecież to jest wery goood zawodnik... wery dobry serwis... wytłumaczcie mi to....
Wytłumacze 2 słowami
Nadal + Clay
Wszystko jasne ????
 
B 0

basic_m

Użytkownik
sorry nie załapałem... chodzi o nawierzchnie... jednak to i tak moim zdaniem nie jest wytlumaczeniem dla tak wysokiego kursu... 8 ??? Nadal w tym roku nic nadzwyczajnego nie pokazał.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Po prostu należy się cieszyć z takiego kursu. Dzięki temu kurs na handi 1.5 seta też jest duży. Nie wiem czy Mario jest w stanie z nim wygrać, chociaż singielek zagram. Ale na pewno jest w stanie urwać Rafie seta, a kurs na takie rozwiązanie w scandicu wynosi 3.3 ????
 
zamer 0

zamer

Użytkownik
sorry nie załapałem... chodzi o nawierzchnie... jednak to i tak moim zdaniem nie jest wytlumaczeniem dla tak wysokiego kursu... 8 ??? Nadal w tym roku nic nadzwyczajnego nie pokazał.
Chyba nie ogladałeś go podczas ostatnich wystepow? Gra bardzo dobry tenis, wymiany z nim są zabójcze. Tylko Denko potrafił się przeciwstawić na hardzie, a na clayu może zabraknąć na to ludzi. Nadal dojdzie do półfinału co najmniej!
 
M 1

michael007acm

Użytkownik
Napiszcie proszę co myślicie o poniższych typach.
Monfils G. - Karlovic I. 1
Karlovic to zawodnik dobry na hard nie na clay. Przegrałby w pierwszej rundzie z Grosjeanem, niestety Francuz skreczował. Monfilsowi natomiast leży ta nawierzchnia. W 1 rundzie 2:0 z Verdasco.
Ferrer D. - Safin M. 1
Ferrer dopiero co wygrał dobrze obsadzony turniej w Valencii i już celuje w tryumf w Monaco. Ferrer jest sklasyfikowany 88 pozycji rankingowych wyżej i to będzie widać. Safin mimo że ostatnio w troche lepszej formie to Ferrerowi nie da rady. Z całym szacunkiem ale Ferrer to zdecydowanie lepszy zawodnik niż Haase z ktorym Rosjanin przegrał w Valencii.

Seppi A.
- Querrey S. 1
Seppi zaliczył dobry start na clayu wygrywając gładko z Callerim. Natomiast Querrey dokonał sporego wyczynu pokonując lepszego Moye. Nic dwa razy się jednak nie zdarza i tym razem Querrey przegra.

Almagro N.
- Monaco J. 1
Zaledwie 5 dni po ich ostatnim spotkaniu los ponownie ich ze soba skojarzył. W Valencii pewnie 6:3 6:2 wygrał Almagro prezentując świetny tenis i dochodzac aż do finału. Nie sądze by układ sił tak szybko sie zmienił.
Djokovic N. - Murray A. 1
Murray to mój ulubiony zawodnik jednak tym razem typuje przeciwko niemu. Mimo dobrej aktualnie formy Djoko jest lepszy o czym przekonuje h2h 3:0 dla Serba w tym takie wyniki jak 6:1,6:0 czy 6:2,6:3
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
ATP Monte Carlo Masters Series 2008:
???? Janko Tipsarevic - Nicolas Lapentti
Typ: Tipsarevic (zakład na dokładny wynik: 2-0)
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet-at-home
Pierwszy turniej serii Masters na nawierzchni ceglanej wkracza dopiero w początkującą fazę. Jednak jak to w dużych imprezach ATP oraz WTA już w pierwszych rundach może dość do bardzo ciekawych i zaciętych pojedynków. Spośród jutrzejszej oferty postanowiłem wybrać mecz w którym postawię na nieobliczalność, talent i młodość. Około 10:00 naszego czasu będziemy przyglądać się zmaganiom 23-letniego Serba Janko Tipsarevicia z o wiele bardziej doświadczonym i wiekowym (jak na tenisiste) graczem z Ekwadoru Nicolasem Lapentti. Przyznam się szczerze, że Serb wielokrotnie mnie zaskakiwał, niestety negatywnie. Gdy stawiałem przeciwko niemu spinał się i robił rzeczy teoretycznie nie zwykłe dla grajka z jego szczebla, a gdy stawiałem na niego, coś się psuło w trakcie meczu i nici z wygranej. Uważam go za bardzo niestabilny talent, który może ale nie zawsze potrafi. Zauważyłem u niego pewną zasadę, że o wiele lepiej gra z graczami z którymi jest z góry spisywany na porażkę, chyba czas już to przełamać i przestać się męczyć z byle burakami. 39 numer przy rankingu i może być jeszcze wyżej, ale musi zacząć kontrolować swój talent i nerwy na korcie. Lapentti zdecydowanie bardziej doświadczony, jednak nie ma co ukrywać, że ostatnio bez formy i notował porażki ze przeciętniakami takimi jak Niemeyer, Brzezicki, Dlouhy. W tym turnieju przebił się przez kwalifikacje pokonując dziada Bjorkmana i nieogranego Cipollę. W pierwszej rundzie sprawił już niespodziankę pokonując po bardzo zaciętym boju Starace. 4-krotnie stracił swe podanie, serwis ujdzie, choć zawsze może być lepiej. I lepiej jest u młodego Serba, który pokonał bardziej klasowego według mnie gracza Mathieu, również po 3 setach. Fakt faktem, że Serb nie obronił żadnej z dwóch szans break-pointowych francuza, jednak wciąż serwis na wyższym poziomie i uważam, że styl prezentowany przez Janka będzie niewygodny dla Nicolasa. Po prostu go zabiega. Nicolas owszem rozegrał znacznie więcej spotkań na cegle, jednak Janko wcale nie jest zielony na tej nawierzchni, rekord 71-45, jest nawet lepszy niż posiada on na twardych kortach. Podsumowując jeśli Janko nie zacznie robić głupot, co mu się zdarza, uważam, że zabiega 31-letniego Ekwadroczyka, który w meczu ze Starace popełnił trochę za dużo jak na mój gust błędów, Janko zdolny chłopak, ograł nie byle kogo bo Mathieu i czas wreszcie się przełamać i grać regularnie, a nie w kratę. Ranga turnieju wysoka, więc nie odpuszczaj Janko, z łaski swojej. Powodzenia!
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
:tenis:J.Monaco - N.Almagro ????
Typ:1
Kurs:2.50
Buk:bwin

Na turnieju tenisowym z serii Masters w Monte Carlo (pula nagród 500 000 dol)odbędzie się dziś spotkanie Argentyńczyka J.Monaco z Hiszpanem N.Almagro. Monaco w rankingu ATP zajmuje 17 lokatę z 1440 pkt a Almagro 23 lokatę z 1220 pkt rankingowymi. Obaj zawodnicy świetnie czują się na nawierzchni ziemnej (glina) ,na których odnieśli po 3 zwycięstwa turniejowe z cyklu ATP. Monaco wygrał turnieje ATP Buenos Aires 2007,ATP Portschach 2007 i ATP Kutzbuhel 2007 natomiast Almagro ATP Walencja 2006 i dwa turnieje w 2008 roku ATP Costa De Suipe (Brazylia) i w Acapulco (Meksyk) .W bezpośrednich pojedynkach jest remis 1:1 . Pojedynki te były rozegrane na kortach z glinianej mączki zaś drugi z tych pojedynków odbył się w ub.tygodniu w Walencji gdzie w ćwierćfinale Hiszpan pokonał Argentyńczyka 2:0(3,2) . W turnieju tym Almagro doszedł do finału ,w którym przegrał po zaciętym 3 setowym meczu(4,-2-6) z kolegą z reprezentacji Hiszpanii D.Ferrerem .W dzisiejszym spotkaniu zmęczony turniejem w Walencji Almagro przegra z Monaco i pozostałe dni tygodnia odpocznie przed następym turniejem z cyklu ATP rozegranym w Hiszpanii od.28.04.08. tj .Open Seat Godo 2008 -Barcelona(pula nagród 300.000dol) .W ub.roku w 1 rundzie ATP MC Almagro oddał mecz walkowerem Czechowi Berdychowi (przyczyna to chyba kontuzja) i w tym roku nie ma praktycznie czego bronić w tym turnieju .Przewiduję w dzisiejszym pojedynku wynik 2:0 dla Monaco. Kurs jest warty postawienia na Argentyńczyka.
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
Osobiście pozwole się nie zgodzić z typem, że Tipsa wygra 2:0, bo ten człowiek rzadko wygrywa w takim wymiarze, nie wiem on chyba uwielbia grać 3- setówki. Z drugiej jednak strony Lapentti to jakoś specjalnie nie wywarł na mnie wrażenia pokonując powracającego po urazie Potito. Dla mnie ten mecz to no bet. Fajnie kursy na Denkę z Bolelli - 1.35, czy też na Almagro z nędznym ostatnimi czasy Monaco - 1.45. Z lepszych kursów wyłuskałem Sodę w meczu z Robredo. 1.95 na Szweda, który czuje się może nie nadzwyczaj dobrze na tej nawierzchni, ale jak na swój wzrost koordynacja ruchowa jest fenomenalna, a Robredo z drugiej strony nie prezentuje się tak super, żebym postawił na niego, poza tym h2h 2;0 dla Sody, raz na clay&#39;u, raz na carpet. Na pewno nie ruszę Seppi&#39; ego po 1.4-1.5 w meczu z Sammy&#39;m Querreyem, który wygrał bądź co bądź z samym Moyą, w jakiejkolwiek byłby on dyspozycji. Co z tego, że Seppi pokonał Calleri&#39;ego jak dla mnie Calleri nie błyszczy od dawna. Fajny kursik jeszcze na Ferrero 1.5 z Nieminenem, który w singlu od początku roku nie pokazał nic specjalnego, ten słaby serwis, oj jakoś czuje, że Ferrero Rocher szybko sobie z nim poradzi. Djoko po 1.35 raczej nie ruszam. Powodzenia
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ivo Karlovic - Sebastian Grosjean 2 @ 1.43⛔ ( krecz )
Andy Murray - Filippo Volandri 1 @ 1.53✅
Tommy Robredo - Stanislas Wawrinka 1 @ 1.70✅
Krótko i zwięźle, bo chce mi się spać:]
Tommy Robredo - Robin Soderling 2 @ 1.93 - Robredo wbrew powszechnej opinii w wielkiej formie nie jest. Ogranie Montanesa, Ventury czy kontuzjowanego Starace robi na mnie całe 0 wrażenia;] Jak napisał smyku, H2H 2:0 na korzyśc Szweda, forma dobra, jak na swoje warunki fizyczne dobra technika, zwrotność no i regularność. Tommy raczej jutro odpadnie. Dziś nie zawiódł, jutro też nie powinien ????
Aspelin/Knowle - Djokovic/Stepanek 1 @ 1.94 - typ opieram na dwóch aspektach. Po 1 Aspeliny to doświadczona, regularna i STAŁA para deblistów. Nie schodzą z pewnego pułapu niemal nigdy. A pułap jest dość wysoki. 2 rzecz to to, że mecz zacznie się 2h po rozpoczęciu spotkania Djokovicia z Murrayem. Nawet jeśli opóźni się o godzinę, to Djok nie zdąży w pełni się zregenerować. Murray myślę że będzie walczył jak lew, powinien porządnie wymęczyć Serba. Dziś na tej podstawie zagrałem Cermaka/Kohlschreibera w meczu z Andreevem/Ljubiciem, no i się nie zawiodłem. Zmęczenie to zmęczenie, tego się nie przeskoczy ???? Czego się obawiam? Serwisów Djoka i Radka. No i gry przy siatce. Ale Aspeliny nie pozwolą sobie na tak szybką porażkę ????
Mario Ancic - Rafa Nadal - ale to tylko w momencie, jeśli profesjonał wystawi + 5.5 gema dla SuperMario. Rafa wygra z pewnością, nie mam żadnych wątpliwości, ale Ancić drewnem nie jest, nie radzi sobie źle na clayu. W poprzednim sezonie tylko 2x nie pokryłby takiego handi na cegle, z Nalbim i Corią. pokonał za to Robredo, Denkę czy Gonzaleza. porażka 3:6, 4:6 jak najbardziej prawdopodobna i jak najbardziej mnie zadowalająca ???? Przy mniejszym handi nie gram;]
Polecam też :
Almagro - Monaco 1 @ 1.50
Nie polecam zdecydowanie grania na Tipsarevicia, a już na pewno nie 2:0 dla Janko.
 
le89 0

le89

Użytkownik
Witam, szukam typu na dzisiejszy dzień, chcem zagrac za 1000 zł, czy myslici ze,
Ferrer D. - Safin M. 1 - 1,40 jest dosc pewnym typem ? co za tym przemawia ? Eksperci pomóżcie
 
rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
Federer Roger - Ramirez Hidalgo Ruben ✅✅✅ (heh w 3 secie 5:1 było dla ramireza a ferdek wygrał)
1 1.04
Ancic Mario - Nadal-Parera, Rafael
2 1.07
Lapentti Nicolas - Tipsarevic Janko ✅✅
2 1.37
Ferrer David - Safin Marat ✅✅
1 1.40
Kohlschreiber Phillipp - Kiefer Nicolas ✅✅
1 1.40
Bolelli Simone - Davydenko Nikolay ✅✅
2 1.35
Almagro Nicolas - Monaco Juan ✅✅
1 1.55
6.25

Co myslicie o takim kuponie?? jeszcze nie postawiony nie obserwuje tenisa ale może coś podpowiedzie którego typu nie grac ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom