>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MuchBetter - opinie

P 0

pazi23

Użytkownik
Wiecie może czy będzie po aktualizacji będzie dostępna od razu jajas wirtualna karta dzięki, której będzie można od razu wypłacić środki?
 
J 0

jsn888

Użytkownik
Wątpię że będzie karta wirtualna bo nigdy nie mieli ale mam nadzieję że będzie dostępna wyplata w krypto zobaczymy jutro.
 
embapepe 4,9K

embapepe

Użytkownik
w zapytaniu o wysłanie pieniędzy na inną karte
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Wiele z wcześniej używanych metod płatności do doładowań i wypłat będzie nadal dostępnych w aplikacji MuchBetter.

W MuchBetter stale staramy się rozszerzać naszą ofertę i dostępność metod płatności, aby lepiej dopasować się do potrzeb naszych klientów. Jeśli nie widzisz opcji płatności, z której chciałbyś skorzystać w przyszłości, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej i przekaż nam swoją sugestię!
Post automatycznie złączony:

czyli czekać trzeba będzie na wysłanie nowej karty jeżeli swoją wyrobiłeś przed marcem 2023
Post automatycznie złączony:

czy ktoś oblatany w crypto może polecić jakiś portfel, żeby ewenualnie to wysłać do nich?
 
areeek95 1,8K

areeek95

Użytkownik
w zapytaniu o wysłanie pieniędzy na inną karte
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Wiele z wcześniej używanych metod płatności do doładowań i wypłat będzie nadal dostępnych w aplikacji MuchBetter.

W MuchBetter stale staramy się rozszerzać naszą ofertę i dostępność metod płatności, aby lepiej dopasować się do potrzeb naszych klientów. Jeśli nie widzisz opcji płatności, z której chciałbyś skorzystać w przyszłości, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej i przekaż nam swoją sugestię!
Post automatycznie złączony:

czyli czekać trzeba będzie na wysłanie nowej karty jeżeli swoją wyrobiłeś przed marcem 2023
Post automatycznie złączony:

czy ktoś oblatany w crypto może polecić jakiś portfel, żeby ewenualnie to wysłać do nich?
Najlepiej będzie chyba wypłacić na konto Revolut i później wypłacić kasę z karty.
 
J 0

jsn888

Użytkownik
Jak będzie krypto w opcjach wyplaty to zlecam LTC do binance a tam konwersja z LTC na PLN i wyplata instaNt na konto ZEN a z zen wpłata wirtualna karta na revolut I wszystko w temacie.

Edit. Oczywiście najpierw trzeba sparować konto zen z binanca do wplat/wyplat
 
Ostatnia edycja:
J 0

jsn888

Użytkownik
Pewnie można ale napewno będzie to trwało dłużej i drożej. A co do przelewu bankowego na revolut to bym się wstrzymak narazie bo revolut ostatnio odwala i wstrzymuje niektóre przelewy i zwraca do nadawcy. Ja tak miałem u jednego bukmachera zagranicznego i wyczytałem gdzieś na forum że ktoś zlecił przelew z portfela jeton i revolut też mu tego nie przyjął i zwrócił do jeton. Więc jak nie będzie wypłat w krypto w MB to ja wale normalnie przelew na alior bank i nie będę juz kombinować bo 2500zl do wypłaty to nie ma mowy o przypale.
 
Ostatnia edycja:
J 0

jsn888

Użytkownik
Krypto chyba nie będzie bo znikła ta opcja w apce MB a rano jeszcze byla.

Edit. Crypto znowu się pojawiło nawet we wplatach więc jest nadzieja.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom