>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MuchBetter - opinie

M 334

MatG

Użytkownik
Pozdrowienia od MuchBetter.

Aplikacja do pobrania powinna być dostępna o godzinie 10:00 czasu GMT. Z Google Play lub sklepu z aplikacjami Apple, w zależności od używanego urządzenia.

Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z nami, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Miłego dnia!
 
J 0

jsn888

Użytkownik
Dobra wszystko się udało zleciłem wypłatę do binance w LTC. Tylko trochę słaby przelicznik bo aktualnie 1 LTC kosztuje 279zl a oni se liczą 270
 
P 0

pazi23

Użytkownik
Mam możliwość wypłaty tylko na konto w mbanku, albo na revoluta. Co byście wybrali? Kojarzycie ile czasu idzie taki przelew? W apce mam tylko pln, czy jak przeleję to na euro w revolucie, to pominę przewalutowanie?
 
F 0

fircyk1234

Użytkownik
Jeśli chodzi o przelewanie kasy na crypto to nie polecam nikomu giełdy na których jest weryfikacja AML (czyli praktycznie wszystkie)
Najbezpieczniej jest założyć konto na metamasku ewentualnie na trustwallet gdzie nie podajesz żadnych danych a możesz trzymać na nich swoje krypto.
Późniejsze ewentualne wypłaty można dokonać w stacjonarnych kryptomatach (np: cashyfy)
Które są umiejscowione jak bankomaty na stacjach circle K czyli 24/h i możesz jednorazowo bez okazania dowodu wypłacić do 1000 euro.
Jak ktoś będzie miał jakieś pytania to walić śmiało trochę już w tym siedzę hehe.
 
E 383

Eljot1411

Użytkownik
Jeśli chodzi o przelewanie kasy na crypto to nie polecam nikomu giełdy na których jest weryfikacja AML (czyli praktycznie wszystkie)
Najbezpieczniej jest założyć konto na metamasku ewentualnie na trustwallet gdzie nie podajesz żadnych danych a możesz trzymać na nich swoje krypto.
Późniejsze ewentualne wypłaty można dokonać w stacjonarnych kryptomatach (np: cashyfy)
Które są umiejscowione jak bankomaty na stacjach circle K czyli 24/h i możesz jednorazowo bez okazania dowodu wypłacić do 1000 euro.
Jak ktoś będzie miał jakieś pytania to walić śmiało trochę już w tym siedzę hehe.
Dziękuję za odpowiedź.
Ja będę chyba próbował zgodnie z Twoimi wskazówkami.
Czyli zakładam konto na tym metamask, czy tam wymagają skanu dowodu.
W aplikacji MB wybieram wypłatę na krypto i co tam mam zaznaczyć?
Strona z tymi kryptomatami to ta poniżej? Tam nie widzę ich zbyt wiele przede wszystkim główne miasta.
 
Do góry Bottom