>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MuchBetter - opinie

marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Według tego co pisze na stronie Unibetu to nie pobierają żadnej prowizji. Choć w praktyce nie stosowałem.
jak wpłacałem wcześniej z karty ( przed muchbetter ) to sporo pobierali , bo wpłacałeś z polskiego banku w złotówkach przewalutowali t na euro ,a potem znowu na złotówki do unibetu i w sumie wpłacałeś 1000 zł to kosztowało to 1100 około więc tragedia .Pytam b nie wiem jak jest teraz
 
X 0

Xeson

Użytkownik
Dostaliscie przelew na konto bankowe ja zlecilem w sobote wieczorem na próbę i cisza nic nie przyszło
 
A 332

abes1

Użytkownik
Jak zleciłeś w sobotę to leci dopiero drugi dzień roboczy, na zagranicznym forum ludzie piszą że z opóźnieniem, ale dostają przelewy.
 
K 1,1K

komar54321

Użytkownik
Ja zleciłem w piątek wieczorem 2 przelewy na próbę opcją przez WU Local Bank Transfer na konto zwykłe i konto Revolut. Cały czas cisza, jak coś się zadzieje dam znać.
 
S 1,3K

sircigano

Użytkownik
cześć marasspec,

napisz proszę jaką opcję wypłaty wybrałeś w aplikacji muchbetter? jestem w stanie zaakceptować taką prowizję jaką zapłaciłeś przy tej wypłacie około 2k a nie chciałbym się naciąć na podwójne przewalutowanie...

Mam do wyboru:
  • Local Bank Transfer (tu wpisuję kwotę, IBAN, SWIFT, Nazwa banku)
oraz
  • Bank (SEPA + Local) - tu na starcie pojawia się info o wysłaniu płatności w EURO, mimo że mam konto w PLN a w następnym oknie mam do wyboru:
  1. All Banks Poland / EUR / Payment System: SEPA
  2. All Banks Poland / PLN / Payment System: Default
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cześć marasspec,

napisz proszę jaką opcję wypłaty wybrałeś w aplikacji muchbetter? jestem w stanie zaakceptować taką prowizję jaką zapłaciłeś przy tej wypłacie około 2k a nie chciałbym się naciąć na podwójne przewalutowanie...

Mam do wyboru:
  • Local Bank Transfer (tu wpisuję kwotę, IBAN, SWIFT, Nazwa banku)
oraz
  • Bank (SEPA + Local) - tu na starcie pojawia się info o wysłaniu płatności w EURO, mimo że mam konto w PLN a w następnym oknie mam do wyboru:
  1. All Banks Poland / EUR / Payment System: SEPA
  2. All Banks Poland / PLN / Payment System: Default
Sepy ida w euro wiec bedzie strata na przewalutowaniu. Ja wzialem local bank transfer ale on jest zlimitowany do 1500zl na jedna wyplate ale i tak lepiej sie oplaca wziac kilka razy ta metode i zaplacic 2 euro wiecej niz ladowac sie w przewalutowanie. Oczywiscie jesli local bank transfer jest w pln a jesli zle nie zrozumialem to powinien byc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
T 271

typnet1

Użytkownik
Sepy ida w euro wiec bedzie strata na przewalutowaniu. Ja wzialem local bank transfer ale on jest zlimitowany do 1500zl na jedna wyplate ale i tak lepiej sie oplaca wziac kilka razy ta metode i zaplacic 2 euro wiecej niz ladowac sie w przewalutowanie. Oczywiscie jesli local bank transfer jest w pln a jesli zle nie zrozumialem to powinien byc.
...a co pojawia się w transakcji naszego banku jak taki przelew dojdzie z tego muchbetter?
Za kwotę śmieszną, nie śmieszną powiedzmy około 500zł, ile dostanie się na konto?
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
cześć marasspec,

napisz proszę jaką opcję wypłaty wybrałeś w aplikacji muchbetter? jestem w stanie zaakceptować taką prowizję jaką zapłaciłeś przy tej wypłacie około 2k a nie chciałbym się naciąć na podwójne przewalutowanie...

Mam do wyboru:
  • Local Bank Transfer (tu wpisuję kwotę, IBAN, SWIFT, Nazwa banku)
oraz
  • Bank (SEPA + Local) - tu na starcie pojawia się info o wysłaniu płatności w EURO, mimo że mam konto w PLN a w następnym oknie mam do wyboru:
  1. All Banks Poland / EUR / Payment System: SEPA
  2. All Banks Poland / PLN / Payment System: Default
ja wypłacałem z Unibet na konto
Post automatycznie złączony:

Sepy ida w euro wiec bedzie strata na przewalutowaniu. Ja wzialem local bank transfer ale on jest zlimitowany do 1500zl na jedna wyplate ale i tak lepiej sie oplaca wziac kilka razy ta metode i zaplacic 2 euro wiecej niz ladowac sie w przewalutowanie. Oczywiscie jesli local bank transfer jest w pln a jesli zle nie zrozumialem to powinien byc.
kiedyś jak nie miałem karty w muchbetter to robiłem kilka przelewów bezpośrenio z konta mb do banku.SEPA z tego co pamiętam jest tam najlepsze.Przewalutowanie będzie każdą metodą !!! Dlatego wypłacanie z karty muchbetter było zdecydowanie najlepszą metodą
Post automatycznie złączony:

A kasę z Unibetu jak wypłacacie?
na konto bankowe z 2 koła dostaniesz ok 1900
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
marasspec marasspec no i po co rozsiewasz fikcyjne nieprawdziwe informacje ze juz dostałeś przelew? Przecież jak robiles wyplate z unibet a nie bezpośrednio z muchbetter to taka informacja jest nic nie warta i nie ma nic wspolnego z tematem muchbetter bo przelew robil ci unibet a nie portfel. Niesamowite jak mozna nie ogarniac sprawy 🙃
 
Otrzymane punkty reputacji: +455
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
nie bedzie przypału jak przelew idzie bezposrednio z unibet na konto bankowe ?
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Mamy środę. Kiedy ten hajs dojdzie. ? Jak nie dojdzie do piątku to słabo. Zlecałem w piątek wieczorem
 
Q 723

qrchuck1983

Użytkownik
Mamy środę. Kiedy ten hajs dojdzie. ? Jak nie dojdzie do piątku to słabo. Zlecałem w piątek wieczorem
Kpisz jak oni tego jeszcze nie wypuscili. Jak to pojdzie w przyszlym tygodniu bedzie dobrze. Kur akurat wygralem pare turow w pokera, ide do sklepu w piatek na pewniaka a tu zonk.
Post automatycznie złączony:

Mialo byc w T macie muchbetter
Post automatycznie złączony:

Zreszta napiszcie mejla i zpytajcie czy wasz przelew wychodzacy zostal zatwierdzony, bo mi sie z tymi melepetami nawet nie chce pisac skoro dostaje same formulki.
Post automatycznie złączony:

Kpisz jak oni tego jeszcze nie wypuscili. Jak to pojdzie w przyszlym tygodniu bedzie dobrze. Kur akurat wygralem pare turow w pokera, ide do sklepu w piatek na pewniaka a tu zonk.
Post automatycznie złączony:

Mialo byc w T macie muchbetter
Post automatycznie złączony:

Zreszta napiszcie mejla i zpytajcie czy wasz przelew wychodzacy zostal zatwierdzony, bo mi sie z tymi melepetami nawet nie chce pisac skoro dostaje same formulki.
Wyslalem local i sepa na revoluta, poki co cisza. Poniedzialek 18.22 18.30

Ja tam bede walczyl na uni od 0 bo wszystko wyslalem, i predzej tam ogarne jakis piniadz jak w ty MB mi wyślą.
 
Ostatnia edycja:
L 76

lukas1981

Użytkownik
A ja myślę, że prędzej czy później muszą odblokować te karty. Nawet jak MB odpuścić bukmacherke to aby istnieć musza mieć dostępne karty. Bez nich żaden portfel nie może istnieć. Bez kart dalsze istnienie tej firmy nie ma najmniejszego sensu. Tak więc musimy trochę poczekać.
 
Do góry Bottom