>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MuchBetter - opinie

S 1,3K

sircigano

Użytkownik
Daj znać jak już ci przyjdzie
Cofniete wyplaty. Napisalem @
Odpowiedz:
Cześć XXX,

dziękujemy za wiadomość.

Sprawdziliśmy twój profil i wprowadziliśmy kilka zmian. Teraz wszystko powinno działać. Spróbuj ponownie w najbliższym możliwym terminie i daj nam znać, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, bądź jeśli masz dodatkowe pytania.

Pozdrawiamy!

Regards,

Marcin

MuchBetter Support Team

Visit https://support.muchbetter.com/ for more help

IMPORTANT: We will never ask you to enter your security passcode or SMS pin outside the official MuchBetter app. We will never ask you to download a desktop app. Please, do not use your log in credentials outside of the official MuchBetter app.

Zlecilem dwie kolejne, zobaczymy
 
K 5K

kajo88

Użytkownik
Za wypłaciłem na Binance przez krypto XRP - kasa na portfelu po ponad godzinie, ze zleconego 1000 doszło 925 w przeliczeniu czyli te 7,5% pewnie mniej więcej pożera metoda krypto
 
K 5K

kajo88

Użytkownik
Czy ktoś z was ma konto na MB w PLN i zlecił wypłatę na revo (obojętnie czy PL IBAN czy Litewski)? - i ile procent pożarło? bo jeśli też około 7-8% to według mnie nie ma sensu wypłacać na bankowe tylko za tą samą cenę wypłacić szybciej w krypto i zamienić na jakąkolwiek walutę przez Binance P2P (szczególnie że tam często płacą 2-3 grosze więcej niż kurs googla danej waluty).

Btw jeśli ktoś całkiem nie ogarnia krypto to piszcie na priv, coś tam podpowiem (z tym, że tak jak ktoś pisał wyżej, Binance nie jest anonimowe)
 
E 383

Eljot1411

Użytkownik
MetaMask czy trustwallet nie wymaga dowodu.
Sam osobiście bardziej korzystam z Trust’a
Tam wybierasz opcję recive i masz unikatowy nr portfela.
Później w muchbtter zaznaczas wypłatę w crypto wpisujesz nr portfela danej kryptowaluty (np etherum) wpisujesz tam również skrót czyli ETH
oczywiście kwota i tyle
Na próbę przelałem do tego Trust. Kasa doszła w niecałą godzinę.
Teraz pytanie mam już tam kwotę w tym Etherum.
Co dalej musze zrobić.
Dziękuję
 
Do góry Bottom