>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mybet

A 0

adrianos

Użytkownik
www.Mybet.com
Wie ktos cos wiecej o tym jak wyglada wyplata u tego buka niema z tym jakis wiekszych problemow-sa wyplacalni?wyplata odbywa sie na konto bankowe?

cos tam sie doczytalem ze wyplata odbywa sie na konto bankowe / minimalna wyplata to 5ojro i 2 pierwsze przelewy w Uni Europejskiej sa za darmo a za nst nalezy placic 1ojro wiec na zdrowy rozum warunki wygladaja dosc przezwoicie zobaczymy jak bedzie z odbiorem ew wygranej ????
 
marcinromas 0

marcinromas

Użytkownik
to zalezy czy wplacales kase czy masz ja z bonusa. bo jezeli masz ja z bonusa to beda robic komplikacje m.in takie zeby przeslac im skan dowodu torzsamosci (rozpatrzenie trwa ok 2 dni) jezli to zaakceptuja co sie zadko zdaza beda ci wmawiac ze zlamales regulamin i nie stosowales do ich polecen. taka sytuacje mial moj kolega ktory z bonusa 1 E zrobil 1000 i chcial to wyplacic ale robili mu wlasnie takie komlikacje. my bet nie ma chyba mozliwosci wyplaty przy pomcy moneybookers. wyplata odbywa sie tylko poprzez przelew ktory tez jest drogi
 
A 0

aaa332

Użytkownik
Witam. Chcialem sie dowiedziec jak dlugo trwa wyplacenie pieniedzy z Mybet zlecilem 21.12 przeslalem skan dowodu a pieniedzy na koncie niema mimo ze minelo 6 dni.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Witam , zakładam ten temat ponieważ nie znalazłem właśnie o tym bukmacherze innego. Chciałbym Wam zaproponować zalogowanie się na www.Mybet.com - jest jedna promocja a dokładnie za samo zarejestrowanie się dostajemy 1 Euro może to nie dużo ale pomyślałem że warto założyć taki temat ????

pozdROWienia ????
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Fajny bonusik na początek, zakłady rozliczają w parę minut po zakończeniu zdarzenia. Jak na razie sprawiają pozytywne wrażenie:spokodfhgfh:. Zobaczymy tylko jak się zachowają przy wypłacie.
 
K 0

ktsbet

Użytkownik
Co do wypłaty to kiepsko to wygląda ja czekam już 5 dni a zlecilem na moneybookers co powinno dojść max w 24 godz.
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Co do wypłaty to kiepsko to wygląda ja czekam już 5 dni a zlecilem na moneybookers co powinno dojść max w 24 godz.
A wpłacałeś do nich jakieś pieniądze, czy grałeś z bonusa 1 euro?
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
ja jak kiedyś tam grałem (z bonusa 5 euro zrobiłem ok 35) to przez 2 tygodnie się chyba prosiłem o wypłatę... w końcu dotarła, ale nie mam zamiaru się z nimi męczyć, także do obrotu bonusu to jeszcze się nadaje, ale do grania na codzień nie bardzo... Choć zaletą jest to, że często jak wszędzie kursy lecą na dane spotkanie, albo bloki, to oni się spóźniają i można złapać dosyć ładne kursiwo ????
 
matelin 0

matelin

Użytkownik
hmm... Zarejestrowałem się, ale coś nie bardzo widzę ten 1 euro ;) Czyżby promocja się już skończyła? Bo ani widu ani słychu o niej...
 
P 3

piotrus2103

Użytkownik
opinia
ten bukmacher jest poje......ja tam wpłacilem i gralem teraz przy wypłacie chca skan dowodu i karty kredytowej.Dowod wyslalem ale karty im nie wysle chyba sobie jaja robia chca skan karty.Zobaczymy czy dostane te pieniadze spowrotem.A poza tym support odpisuje jak mu sie podoba!!!!!!!!!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wielu bukmacherów chce skan karty kredytowej. Np. pinnacle poza skanem dowodu chce skan karty kredytowej i wypełnia się taki formularz. Formularz drukuje się, wypełnia skanuje i wysyła im dopiero wtedy ma się pełną weryfikację.
Więc jak widać są buki gdzie jeszcze więcej chcą.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Fajny bonusik na początek, zakłady rozliczają w parę minut po zakończeniu zdarzenia. Jak na razie sprawiają pozytywne wrażenie:spokodfhgfh:. Zobaczymy tylko jak się zachowają przy wypłacie.
No nie wiem czy tak szybko rozliczają zdarzenia :zagrałem mecz siatkówki Japonia-Korea który zakończył się o 14:30 a do tej pory mi jeszcze nie rozliczyli kuponu chociaż wszystkie zdarzenia się zakończyły !!:kwasny4565:
Napisałem e-meila o 17 ale do tej pory nie odpisali !!!:cry:
 
L 237

lookash

Użytkownik
wczoraj se sprawdzam wyniki na stronie fivb i patrze domincana-kazachstan 3-0...a że w tym samym czasie tworzyłem akurat kupon to i widzę ten sam mecz w ofercie...stworzyłem sobie kupon z tym meczem i wszedł...rozliczyli normalnie..kurs 1,25 ale zawsze jest;)
 
Y 0

yetix

Użytkownik
Nie polecam tego buka, support chyba tam nie istnieje! Od 2 dni piszę do nich o przyznanie mi mojego bonusu (w wersji angielskiej strony dokładnie był opisany bonus do 25Euro 100% depozytu, na polskiej wersji go nie było jednak w regulaminie nic nie pisało o limitach w zależności od kraju). Niestety, maile wysyłane po polsku jak i po angielsku pozostają bez odpowiedzi... Jak tak to ma dalej wyglądać to rezygnuje ????
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Czy jeżeli nigdy do tego bukmachera nie wpłacałem $ a ugrałem z bonusa 10 E to będą prosić o skan karty kredytowej ? ( skan dowodu to normalka )
 
Do góry Bottom