>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mybet

baz 25

baz

Użytkownik
Najpierw na pogotowie, a potem na policje. A tak poważnie to nie powinno być problemu z wypłatą mój znajomy wypłacał i wszystko ok, ja też tam gram ale narazie mam tam mało kasy i jeszcze nie wypłacam
 
ester 87

ester

Użytkownik


Mam pytanie, czy to znaczy że mogę już wypłacać te 78,23? Dziwi mnie to bo na pewno nie obróciłem bonusem, postawiłem raptem 2 kupony jak na razie...
 
baz 25

baz

Użytkownik


Mam pytanie, czy to znaczy że mogę już wypłacać te 78,23? Dziwi mnie to bo na pewno nie obróciłem bonusem, postawiłem raptem 2 kupony jak na razie...
To ciekawe bo u mnie normalnie pokazywało że nie moge bonusa wypłacić dopóki nie zrobiłem obrotu
 
ester 87

ester

Użytkownik
To ciekawe bo u mnie normalnie pokazywało że nie moge bonusa wypłacić dopóki nie zrobiłem obrotu
No właśnie, i się teraz zastanawiam czy wypłać czy nie. Bo z tego co słyszę to lubią się przyczepić, a nie chce żeby jakaś siara wyszła. Ale z drugiej strony wyraźnie jest napisane &quot;dostępne do podjęcia&quot;
 
ester 87

ester

Użytkownik
Dzisiaj zakończyłem przygodę z bukiem Mybet.com więc może napiszę parę zdań. Po pierwsze najważniejsze kwestia wypłaty. Przyznam szczerze, że byłem pozytywnie zaskoczony. Wypłatę zleciłem dzisiaj około 15, o 18 przyszedł mail z prośba o skan dowodu, a o 19 kasa była już na moneybookers. Tak więc szybko, gładko i przyjemnie. Co do innych plusów:
- kursy nawet niezłe
- giełga zakładów, czasem można złapać single po wysokim kursie, prawie jak na betfair
- bonusy! wystarczy 5 zdarzeń na kuponie i już oddają nam 10% postawionej stawki, przy 10 zdarzeniach bonus wynosi już 20%, czyli stawiając 100 z konta ubywa nam jedynie 80E
- to już wedle gustu, ale dla mnie to plus, krecz w tenisie = zwrot
Są niestety i minusy:
- uboga oferta jeśli chodzi o dodatkowe zdarzenia, wszelkie handicapy, undery, overy, praktycznie w ogóle tego nie ma
- nie można grać w PLN
- niektóre zdarzenia można grać tylko jako triple (np. siatkówka), duży minus za to!
- pewne niedociągnięcia w interfejsie
Podsumowując buk jest ok, ale bez fajerwerków, na pewno są lepsze na rynku. Fajne są te bonusy, zależy oczywiście jak kto gra, ale mi się przydawały. No i giełda zakładów daje złapać niezłe kursy na single. Poza tym nic go szczególnie nie wyróżnia, braki w ofercie są na dłuższą metę doskwierające, no i trzeba grać w euro, czyli pieniądze cały czas tracą na wartości. Dlatego zresztą sie stamtąd wyniosłem. Ale najważniejsze, że buk całkowicie wypłacalny. :spokodfhgfh:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wypłacał ktoś ostatnio od nich? Jak długo idzie wypłata na konto bankowe?
Chciałem wypłacić na konto bankowe, bo po co najpierw na MB i później na konto.
I mam takie coś

Tam jest napisane wypłata BPH. Problem w tym, że ja nie wypłacałem na konto banku BPH. Tylko na konto innego banku.
Ktoś wie o co chodzi? Nie wypłacałem od nich nigdy na konto.
 
whitewolf 0

whitewolf

Użytkownik
czy ktoś może powiedzieć jak przedstawia się sprawa z supportem w maybet? napisałem maila kilka godzin i chce wiedzieć jak szybko odpisują.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Ten bukmacher jest dosyć leniwy, czasem mi się wydaje, że tam nikt nie pracuje, serwery sobie chodzą i tylko czasem ktoś zaglądnie czy aby nic się przypadkiem nie spaliło. ???? Sam fakt, że sporej części zakładów w ogóle nie można grać między 23-8 (czytaj: nie ma komu zatwierdzić kupon). Obwarowali się marnymi kursami oraz koniecznością grania tripli na większość dyscyplin i tak to tam samo sobie funkcjonuje. Ale póki mają fajne bonusy i nie robią problemów z wypłatami i tak ich lubię ???? Zresztą mają punkty naziemne w Niemczech, więc to raczej porządna firma.
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Firma sprawdzona
Fakt na odp z support trzeba trochę poczekać, chociaż to nie reguła. Raz czekałem trzy dni ???? a innym razem około 2h.
Nie miłym było dla mnie zaskoczenie jak chciałem u nich zagrać coś z Brasil- mecz o 1:30, a że nie śpię po nocach to chciałem przed samym meczem postawić u nich i się zdziwiłem. Wybrałem kurs, zacieram już ręce bo surbeta będę miał i szok. Podczas zatwierdzania kuponu pojawił sie komunikat - zakłady na daną ligę przyjmowane są do godz. 23:00 !!
To się z lekka zdenerwowałem. Dlaczego posiadali w ofercie zakłąd którego już nie można było obstawić ?! Taka mała przestroga dla typerów obstawiających w nocy!
Po za tym są ok!!
Pozdrawiam
 
A 0

artix

Użytkownik
Poza tym nie są ok. Kolega ładnie się przejechał na ich hokeju, gdy się okazało, że nie można grać singli lol
Tyle buków i zawsze jakiś musi z czymś wyskoczyć.
Ale z wypłatą obróconego bonusa nie było problemów. Jednoczesnie nie widzę powodów, dla których miałbym tam dłużej grać.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Witam. Mam pytanko. Ostatnio wpłaciłem do tego buka 100 euro. Ugrałem trochę i zleciłem wypłatę na MB. Jak długo będę czekał na zaksięgowanie pieniędzy?? Czy potrzebny jest skan dowodu?? NIe korzystałem z żadnego bonusu, a pieniądze wpłacałem również przez MB. Dzięki za pomoc.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mimo wszystko zdaje się będziesz musiał wysłać im skan dowodu. Ale support szybko odpisuje. Wypłata chyba jakoś max. 2 dni na MB z tego co pamiętam.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Witam. Mam pytanko. Ostatnio wpłaciłem do tego buka 100 euro. Ugrałem trochę i zleciłem wypłatę na MB. Jak długo będę czekał na zaksięgowanie pieniędzy?? Czy potrzebny jest skan dowodu?? NIe korzystałem z żadnego bonusu, a pieniądze wpłacałem również przez MB. Dzięki za pomoc.
Napisz im co z twoją wypłatą, mi też tak zwlekali, ale w odpowiedzi poprosili o skan dowodu a kasa przyszła dosyć szybko.
 
Do góry Bottom