>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepsze dowcipy, opisy gg, teksty itp.

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Też jestem zdania, że fajna fota. Jakby to Pani Barbara powiedziała, &quot;zrobił minę jak kot srają*y na pustyni&quot; ;)
Poza tym link do fotki widzę w opisie na GG. Więc wszystko pasuje.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Małżeństwo, nowy dom... piękna łazienka z wieloma lustrami. On poszedł
zaprosić na parapetówkę, a ona naga zaczęła tańczyć w łazience patrząc na
swoje piękne ciało. Zrobiła szpagat i się przyssała!
Mąż wraca, patrzy, łapie pod pachy, próbuje podnieść.... nic!
Dzwoni po majstra. Ten patrzy i mówi:
- Panie, trzeba kuć!
- Co Pan, kur**a? Gres z Włoch za 4 tys. euro!
- Jest inna metoda, ale może się nie spodobać...
- Panie, wszystko ale nie gres...
Master ślini palce, łapie ją za sutki i zaczyna delikatnie kręcić...
- Co Pan, kur**a odpier****sz? - pyta mąż
- Panie...podnieci się, puści soki, przesuniemy do kuchni i oderwie się z
gumoleum
????
 
staszko23 0

staszko23

Użytkownik
Przychodzi do spowiedzi męzczyzna. Zaczyna wymieniać grzechy:
Piłem, paliłem, konia waliłem. Ksiądz wyciąga kalkulator i liczy. Liczy liczy i mowi: &quot;10 zdrowasiek&quot;.
Przychodzi następny męzczyzna i mówi grzechy: piłem, paliłem, konia waliłem. No to ksiądz wyciąga kalkulator i liczy.
Wyliczył i mówi: &quot;10 zdrowasiek&quot;. Po chwili przychodzi kolejny mężczyzna i mówi: Piłem, paliłem.
No to ksiądz wyciąga kalkulator i liczy.
Liczy liczy i tak patrzy na mężczyzne i mówi: &quot;Idz na zachrystie zwal konia, bo mi ułamki wychodzą&quot; :-D

p.s Sory,że tak nie składnie napisane,ale pisałem z pamięci:jezora:
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Żona pyta się męża:
- Kochanie, czy to prawda, że żaby mają małe mózgi?
Mąż odpowiada:
- Tak żabciu...
Taki krótki... na I pomocy usłyszany...;)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Przebieg meczu okiem bukmachera:

01&#39; zaczynaja... oby dzis wygrali gospodarze bo grubo na nich postawilem
10&#39; nie stracili bramy na poczatek, jest dobrze...
20&#39; wypadalo by cos juz strzelic, bo goscie sie rozbrykaja i bedzie lipa
30&#39; dobry zespol potrzebuje tyle czasu by wyczuc przeciwnika i strzelic pierwszego gola
40&#39; nic sie nie dzieje czy ja dobrze zrobilem stawiajac na gospodarzy ?!
45&#39; koniec polowy... ok, bez paniki to dopiero 1/2 meczu...
46&#39; zaczynaja druga polowe to teraz musza sie brac do roboty i cos na pewno wpadnie
60&#39; gol... goscie prowadza... koncze z bukmacherka, nie mam nerwow do tego, szkoda kasy i tak nic nie ugram p******e ten interes !!
75&#39; juz jest po meczu jak oni mi mogli to zrobic przeciez to byl taki pewny typ... tyle kasy przegrac...
85&#39; gol 1:1 gospodarz wyrownuje, gospodarz wyrownuje! jest jeszcze szansa moze to jeszcze wygraja... ale nerwy nie no zaraz zejde...
90&#39; chyba nic juz tego nie bedzie, znowu wtopa, juz lepiej jakby ten mecz przegrali, nie nawidze ich nastepnym razem postawie przeciwko im to zas pewnie wygraja i tyle... standardowo 3 minuty doliczone...
92&#39; goool 2:1 cudnie, znowu wygrana! ale ze mnie dobry typer, hahaha ide sie pochwalic na forum znowu bedzie zielono w temacie!
93&#39; koniec, 2:1! swietny mecz, gospodarze zagrali piekny ofensywny futbol grali do konca i wygrali oby wiecej takich meczow!
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
&lt;kilazz&gt; heh, mikolaj byl hojny w tym roku..
&lt;Marek&gt; tak? co dostales?
&lt;kilazz&gt; 200zl i 6 punktow..
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w TESCO, ale mogło i gdzie indziej i komuś innemu. Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by ich lepiej podrzucić do następnego TESCO. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się do robienia laski. W tym czasie druga kradnie wasz portfel.
- Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też!
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w TESCO, ale mogło i gdzie indziej i komuś innemu. Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by ich lepiej podrzucić do następnego TESCO. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się do robienia laski. W tym czasie druga kradnie wasz portfel.
- Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też!
muahahahaha xD to nastepnym razem TY jedz sobie do TESCO ???? zapros takie panie ;D i zostaw pusty portfel xD to jeszcze na tym skorzystasz xD a nie stracisz xD
to juz jest przegiecie. nasmialem sie co niemiara
wyobraz sobie ze ja z krzesla spadlem jak to zobaczylem, xD
 
D 152

damian0012

Użytkownik
Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w TESCO, ale mogło i gdzie indziej i komuś innemu. Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by ich lepiej podrzucić do następnego TESCO. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się do robienia laski. W tym czasie druga kradnie wasz portfel.
- Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też!
muahahahaha xD to nastepnym razem jedz sobie do TESCO ???? zapros takie panie ;D i zostaw pusty portfel xD to jeszcze na tym skorzystasz xD a nie stracisz xD
chyba nie zrozumiales o co chodzi.....
 
remik47 0

remik47

Użytkownik
żart który odpowiedział mój nauczyciel na lekcji matematyki:
- Co robi blondynka kiedy się obudzi ?
- (...)?
- Ubiera się i wraca do domu.

wszystkie blondynki wyszły z klasy ????
 
matex 0

matex

Użytkownik
spokój tam na górze.


UWAGA ! +18 ????

Pewna kobieta wpadła na pomysł żeby kupić mężowi na urodziny zwierzątko. Udała się w tym celu do sklepu zoologicznego. Wszystkie fajne zwierzaki były niestety dla niej za drogie. Zrezygnowana pyta się sprzedawcy:
- Macie tu jakieś tańsze zwierzaki?
- Z tańszych mamy tylko żabę po 50 zł.
- 50 zł za żabę?! Dlaczego tak drogo?
- Bo ta żaba to, proszę pani, jest całkiem wyjątkowa.. Ona potrafi świetnie robić laskę!
Kobieta nie zastanawiając się długo kupiła żabę, licząc że ta ją wyręczy w tej nieprzyjemnej dla niej czynności. Gdy nadszedł dzień urodzin kobieta wręczyła żabę mężowi i opowiedziała mu o jej niesamowitych zdolnościach. Facet był nieco sceptyczny, ale postanowił swój prezent wypróbować jeszcze tego samego wieczora. Grubo po północy żonę obudziły dziwne dźwięki dochodzące z kuchni. Wstała i poszła sprawdzić co tam się dzieje. Gdy weszła do kuchni zobaczyła męża i żabę przeglądających książkę kucharską. Wokół nich porozstawiane były przeróżne garnki i patelnie. Zdumiona kobieta spytała:
- Dlaczego studiujecie książkę kucharską o tej godzinie?
- Jak tylko żaba nauczy się gotować - wypie*dalasz!
Jasiu przychodzi do domu cały podrapany; mama pyta się: - Co sie stało? - Jechałem na rowerze, wjechałem w żwir i wpadłem w poślizg. - Ale rowerek ma przecież zepsute siodełko. - Ale to był pożyczony rowerek. - Jasiu, ale dzisiaj widziałem jak kładli aswalt na drogę. - Ale, tak naprawdę to ja wpadłem w krzaki i się podrapałem. - Oh jasiu,przecież krzaki wycieli wczoraj wieczorem. Jasiu zrobił wkurzaną minę i powiedział: - Kot jest mój i będę go pier....ł, czy komuś się to podoba czy nie!
 
Do góry Bottom