>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy bukmacher internetowy

john-smith 901

john-smith

Użytkownik
@koma - jak buk nie będzie wypłacał to pójdzie z torbami.
Musisz pojąć jedną rzecz. Buk nie zarabia wtedy kiedy Cię ogra. Buk zarabia wtedy, kiedy złożysz zakład. Ba, nawet lepiej dla niego, że wygrasz. Bo wtedy pewnie znów zagrasz. Buk nie zarabia ogrywając Ciebie. Buk zarabia kiedy grasz spotkania. Tylko tyle.
Pojmujesz?
 
K 3

koma666

Użytkownik
naprawde daruj sobie
kazdy buk zarabia na marzy, a ta w pinnacle jest najmniejsza, smieciowe buki buki maja 8-10%, do tego smieciowe buki mydla oczy bonusami i darmowymi pieniedzmi, naiwniacy widzac darmowe pieniadze leca tam jak pszczoły do ula, zeby dostac bonus itd, po czym przegrywaja wszystko zanim ten bonus obróca, tych co graja regularnie i trzymaja sie planu gry kroja na masakrycznej marzy, a jezeli ktos za duzo juz jest na plusie to dostaje limit np. 5zł
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
wiekszosc firm nie stwarza żadnych problemów graczom, dopóki nie zaczna ich ogrywac i w ogólnym rozrachunku regularnie sa na plus, takze jak juz piszesz to pisz do konca, na tym forum reklamuje, i promuje sie smieciowe buki, bo te najlepiej płaca za reklame i inne programy partnerskie:zoltakartka:
z tego co ty napisałes wnioskuje ze wszyscy bukmacherzy sa swietni jak sie przegrywa, no tak masz racje
Akurat te śmieciowe buki warto odwiedzić dla bonusu, czasem mają też niezłe promocje ???? Ale ogólnie przy dłuższej grze rzeczywiście: Pinnacle i azjaci: Sbobet , 188bet ;)
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Grałem na BetClic bukmacher jak na początek fajny strona miła dla oka ale oferta uboga...obecnie pogrywam na bet365 który to oferuje bardzo szeroką oferte zakładów oraz dobre kursy.Wszystko ok tylko wątpie czy pozwolą sie ogrywać regularnie więc trzeba z limitem sie liczyć w przyszłości.
 
H 0

hazar99

Użytkownik
Co tak wysoko robi bwin? Można grać tylko za ustalone stawki za max 75 zł i potrącają sporo przy wypłacaniu pieniędzy.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Co tak wysoko robi bwin? Można grać tylko za ustalone stawki za max 75 zł i potrącają sporo przy wypłacaniu pieniędzy.
Jak już chcesz się dzielić z szerszym gronem swoją opinią na temat bukmachera to bądź chociaż poważny i nie okłamuj ludzi.

Sam gram (głównie zakłady live) często za 100-200 zł. więc to Twoje 75 zł. jest wyssane z palca. Wypłacam przez Skrill i NIC nie jest potrącane z wypłaty, więc tutaj też się mijasz z prawdą.

Te Twoje argumenty mają sens w momencie kiedy Bwin Ci &#39;przyblokuje konto&#39; bo za dużo wygrywasz albo obracasz za dużymi stawkami.

Pomimo tego Bwin to obecnie najgorszy z internetowych bukmacherów - najgorszy pod względem wpłat/wypłat, blokowania kont, wałków etc. Nie polecam.
 
J 0

jarolissimus

Użytkownik
A ja polecam Expekta z uwagi na &quot;przejrzystość&quot; strony. Na Bet365 jest o wiele gorzej. Np zakłady w tenisie. W expekcie jest np set 2 gem 7, a w bet365 będzie tylko numer gema, czyli np 23.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jakiego bukmachera byście polecili z min. 20 zdarzen ako. przetestowalem juz expekt, betclic, DOXXbet , fortuna, milenium, comeon, bah, ale moze jest jeszcze jakis buk warty gry z minimalnym ako 20, o ktorym ja nie wiem lub w ktorym nie gralem, najlepiej z polskojezyczna wersja, i kursami dobrymi. Pozdro
 
adbreaker 69

adbreaker

Użytkownik
Może wyśmiejecie , może nie dla mnie to polski STS ;) .
Chociaż nie wykluczam że w przyszłości nie zmienią , ale narazie nie wygrywam dużo i podatek mi nie przeszkadza ;)
 
M 0

marshall011

Użytkownik
Witam,
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć (wiem, zapewne każdy ma odmienne zdanie w tej kwestii) jaki jest OBECNIE najlepszy bukmacher na rynku; oferujący najlepsze promocje (czy lepszy jest podwojony depozyt czy zakład bez ryzyka, a może i jedno i drugie? Co łatwiej obrócić?). Dodam że zamierzam przelać około 100zł, tak na początek i obstawiać piłkę nożną, tenis, czasem polską piłkę ręczną i siatkówkę. Grałem jakiś czasem temu trochę, bez większych sukcesów.
Dziękuję za podpowiedzi ????
 
N 5

newbie92

Użytkownik
Witam
Jakiego możecie polecić buka najbardziej podobnego do Bah, czyli dobry system wpłat i wypłat, czytelna szata graficzna ale z tą różnicą żeby był tam szeroki wybór opcji w danym meczu chociaż te handi, overy, zakład bez remisu itd. bo w Bahu jest z tym problem :/
Myślałem nad Expektem ale czytałem ostatnie opinie i coś tam się chyba popsuło ;/
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Witam
Jakiego możecie polecić buka najbardziej podobnego do Bah, czyli dobry system wpłat i wypłat, czytelna szata graficzna ale z tą różnicą żeby był tam szeroki wybór opcji w danym meczu chociaż te handi, overy, zakład bez remisu itd. bo w Bahu jest z tym problem :/
Myślałem nad Expektem ale czytałem ostatnie opinie i coś tam się chyba popsuło ;/
Jeden Ci poleci Bet365 a drugi WilliamHill.
Nikt za Ciebie nie wybierze. Najlepiej sam sobie wejdź na stronę, popatrz czy odpowiada Ci oferta, wygląd strony. Na forum masz do większości bukmacherów osobne działy, gdzie znajdziesz odpowiedzi na każde nurtujące pytania, o wpłaty,wypłaty support. Niestety, takie decyzje musisz podejmować sam wg swoich kryteriów.
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
To jeśli polski to Fortuna. O wiele lepsze kursy. STS to jest dziadostwo pod kazdym względem jesli chodzi o kursy.
Zależy. Dziś np założyłem konto na betclic i powiem szczerze, że kursy tam są niższe, niż w STS. Zrobiłem przykładowo kilka kuponów akumulacyjnych na mecze eliminacyjne MŚ i w każdej kombinacji STS miał ogólny kurs wyższy.
No, tylko że jak STS utnie swoje 12%, to suma summarum wygrana jest wyższa w betclic.
Poza tym, jakoś przyzwyczaiłem się do wyglądu strony STS. Połączenie niebieskiego z żółtym było idealne. Teraz jakoś nie mogę się przyzwyczaić, do wyglądu żadnej ze stron internetowych buków (betclic za jasny, Bet365 za ciemny).
 
Do góry Bottom