>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy bukmacher internetowy

wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Kurde, nigdy bym się nie spodziewał, że Unibet tak nisko procentowo osiągnie tutaj wyniki... ja tam bardzo lubię tego buka, dobre kursy na żywo... nie co bogatsza oferta w piłkę.. jest co wybierać... aczkolwiek polecam jeszcze Betssona, fanatycy NHL na pewno coś znajdą ciekawego... co ostatnio też poprawili się w zdarzeniach..
Podoba mi się, że na danego zawodnika z NHL, jest opcja ile zawodnik zdobędzie strzałów na bramkę! albo ile będzie miał obron dany bramkarz... dobra opcja ;)
 
R 0

roy9090

Użytkownik
Witam. Mam pytanie, miałem kiedyś konto na bet365 i dałem jest zlikwidowac. Czy jeśli teraz zarejestruje sie na nowo to przysługuje mi bonus powitalny... Dziekuje i bardzo i pozdrawiam
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Zlikwidować konta się nie da, mogłeś je najwyżej zamknąć na określony okres. Pewnie możesz je teraz odblokować. Jeśli już raz korzystałeś z bonusa powitalnego to na nowym czy na starym koncie drugi raz go nie otrzymasz.
 
L 0

lkrzysiek

Użytkownik
Witam, dostałem limit na bet365 jakiego buka polecacie z szeroką ofertą live koszykówki? To znaczy overy na kwarte, połowę albo sumę punktów drużyny w kwarcie lub całym meczu?
 
oskarx 41

oskarx

Użytkownik
Gdzie wg Was jest najlepsza oferta tenisowa, gram na Bet365, ale tam szeroki wybór jest tylko podczas zakładów live ? ????
 
K 0

kaczormistrz

Użytkownik
ja polecam bet365, gralem tam, oferte maja mega, w dodatku do kazdego meczu praktycznie kilkadziesiat zakladow dodatkowych na bramki polowy azjany itd. Teraz jestem na comeOn i jestem bardzo zawiedziony ich oferta. W dodatku na bet365 masz staly dostep do pomocy w postaci czatu, od razu masz odpowiedz itd a na ComeOn jest to tragedia
 
A 0

aigel

Użytkownik
Witam
Od 3 miesięcy gram u bet365. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszytsko jest jasne dla początkującego, olbrzymia ilośc zakładów, profesjonalna i czytelna strona całkowicie po polsku. U tego buka gram sobie &quot;systemem oscylacyjnym&quot; i jestem zadowolony z wyników. Postanowiłem założyć konto w drugiej firmie by spróbować gry innym sposobem. Chcialem wpłacić 1000 zł i wybrałem comeon.com ze względu na bonus jaki km przyznali 500 zł, tylko nie doczytalem warunków obrotu bonusem ???? no ale wiadomo moja wina. Ogolnie w mojej ocenie nie ma co porównywać w/w buków. Bet365 wygrywa w każdej kategorii, lepsze kursy, bogatsza oferta, czytelniejsze strona, comeon ma polskojęzyczna strone tak w 70%, jedyny plus to to ze potrzebowałem pomocy pd obsługi i wszytsko bylo OK.
Jakiego buka polecacie jako drugiego do bet365?

Pozdrawiam
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Witam
Od 3 miesięcy gram u bet365. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszytsko jest jasne dla początkującego, olbrzymia ilośc zakładów, profesjonalna i czytelna strona całkowicie po polsku. U tego buka gram sobie &quot;systemem oscylacyjnym&quot; i jestem zadowolony z wyników. Postanowiłem założyć konto w drugiej firmie by spróbować gry innym sposobem. Chcialem wpłacić 1000 zł i wybrałem comeon.com ze względu na bonus jaki km przyznali 500 zł, tylko nie doczytalem warunków obrotu bonusem ???? no ale wiadomo moja wina. Ogolnie w mojej ocenie nie ma co porównywać w/w buków. Bet365 wygrywa w każdej kategorii, lepsze kursy, bogatsza oferta, czytelniejsze strona, comeon ma polskojęzyczna strone tak w 70%, jedyny plus to to ze potrzebowałem pomocy pd obsługi i wszytsko bylo OK.
Jakiego buka polecacie jako drugiego do bet365?
Pozdrawiam
Spróbuj Unibet. Bogata oferta, niezłe kursy, fajne bonusy, przyjazny interfejs. Myślę, że spełni Twoje oczekiwania ;)
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Tylko i tylko 5Dimes. Profesjonalny bukmacher dla profesjonalnych graczy. Jesli chodzi o kolory to pewnie najgorszy,(dla amatorow swiecace kolory na bet365 czy innych stronach mydla oczy. Profesjonalnemu graczowi wystarcza tylko kursy, wygrana i kasa do kieszeni) ale nieziemska oferta. Jest to bukmacher na Kostaryce, i specjalizuje sie w NBA, NFL, NHL, MLB i wiele wiecej. Jesli chodzi o NBA to na kwarty, 1H, overy, undery, przy wiekszych meczach kto jaki zawodnik ile zdobedzie itp. Na NBA i Miedzynarodowa koszykowe mozna nawet zrobic handi na faworyta, wiadomo po malych kursach, np jest mecz A Vs B z -9,5 handi po 1.9 kursach. A jest faworytem i zamiast -9.5 mozna dac +1,5 lub 2,5 lub wiecej. Kursy w granicach 1.04, ale dla osob tasiemce to chyba jeden z najlepszych bukmacherow. Maksymalnie 25 zdarzen w tasiemcu. Z tego co zauwazylem to najszybciej kursy wystawiane przynajmniej jesli chodzi o kosza i tenis, bo czasami moge juz obstawic a na innych portalach jeszcze nie sa wystawione. Nieraz obstawianie meczow ktorych nie bylo na livescore, wyniki.com/pl, czy tez innych podobnych portalach takze oferta naprawde wielka. Jeden minus to taki ze na poczatku jak zaczynalem oferta na Live byla mizerna. Aczkolwiek od wczoraj wprowadzili obstwianie na zywo w wielu dyscyplinach ( Tenis, Pilka, Siatkowka). Najmniejsza marza i w niektorych rankingach przebija nawet Pinnacle. Co do limitow to nie mozna postawic 10k, ale z tego co wiem mozna 20 x 500. Poprostu nie mozna zrobic jednego wielkiego kuponu. Niedawno takze wprowadzili ze mozna grac za darmo typujac wyrownane mecze (kursy 1.9 vs 1.9) i trafiajac 5 razy pod rzad, otrzymujemy $100 do konta.
Jak ktos zainteresowany to niech pisze na PW to wyjasnie co i jak, pokaze rowniez jak to wyglada jak sie zaloguje.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Z tego co opisujesz, to on specjalizuje się w dyscyplinach amerykańskich... a co jak ktoś ma zamiar grać głównie live i to piłkę nożną? Wtedy ten niedobry B365 jest dużo lepszy...
 
Do góry Bottom