>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy bukmacher internetowy

M 0

mati19

Użytkownik
Witam, mam nadzieje ze napisałem w dobrym dziale takze sprawa wygląda następująco mam 17 lat i chcialem korzystac z bukmachera internetowego aktualnie nie mam nawet konta w banku ale myślę że z ewentualna wyplata na konto kogoś znajomego nie byloby problemów. Chciałbym założyć konto u bukmachera który najrzadziej prosi o weryfikacje, posiada aplikacje mobilna i oferuje mozliwosć wpłaty przez paysafecard. Proszę o propozcyje.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Witam, mam nadzieje ze napisałem w dobrym dziale takze sprawa wygląda następująco mam 17 lat i chcialem korzystac z bukmachera internetowego aktualnie nie mam nawet konta w banku ale myślę że z ewentualna wyplata na konto kogoś znajomego nie byloby problemów. Chciałbym założyć konto u bukmachera który najrzadziej prosi o weryfikacje, posiada aplikacje mobilna i oferuje mozliwosć wpłaty przez paysafecard. Proszę o propozcyje.
Moja propozycja - poczekaj do osiemnastki, załóż sobie konto w banku i nie kombinuj.
 
K 0

krisss811

Użytkownik
Witam, mam nadzieje ze napisałem w dobrym dziale takze sprawa wygląda następująco mam 17 lat i chcialem korzystac z bukmachera internetowego aktualnie nie mam nawet konta w banku ale myślę że z ewentualna wyplata na konto kogoś znajomego nie byloby problemów. Chciałbym założyć konto u bukmachera który najrzadziej prosi o weryfikacje, posiada aplikacje mobilna i oferuje mozliwosć wpłaty przez paysafecard. Proszę o propozcyje.
podłącze się pod to pytanie. możecie coś poradzić, zapewniam że mam skonczone 18 lat.
 
M 0

mati19

Użytkownik
Macie racje tak zrobie pogram sobie dalej u naziemnych bukmacherów jednak chce się wziąć za to bardziej poważnie mam juz ustalony system chcę korzystac z systemu D&#39;alemberta prosiłbym jednak o pomoc i odsylanie mnie do przydatnych artykułów bardziej doswiadczonych graczy.
 
C 16

craig133

Użytkownik
Zgadzam się z Sobolekk, od czasów kiedy &quot;nie wolno&quot; mi grać na całorocznym, a będzie to już troche czasu - 1xbet ofertą live, dostępnością do transmisji i kursami bije inne dostępne dla pl firmy bukmacherskie (mimo mocno negatywnej oceny na sbr i zdania znacznej liczby forumowiczów)
 
bartsimpson 0

bartsimpson

Użytkownik
Dokładnie w każdym, jednak Betka od lat trzyma poziom w dodatku ich atutem jest LIVE.
Ludzie co to za rady, tylko że ten live przynosi 95% zysku tej firmie, bo tak tam ludzie najwięcej przegrywają. Ten live to zaleta ale tylko dla buka, a nie graczy. Można szybko przegrać bo do tego to służy i niczego więcej. Ale Ty chwalisz tyle że ten live tobie ani reszcie korzyści nie dał. Zakłady przed meczowe marna oferta a ciągle można się skusić na szybką wtopke live, a człowiek zawsze zrobi ten jeden wyjątek i popłynie. Odradzam tego bet365 bo to buk dla ciemnej masy co zakładami na live i bonusem 50 pln da się omamić a w rok przegra tam 10 tys, albo i jednym kliknięciem na live.
Zgadzam się z Sobolekk, od czasów kiedy &quot;nie wolno&quot; mi grać na całorocznym, a będzie to już troche czasu - 1xbet ofertą live, dostępnością do transmisji i kursami bije inne dostępne dla pl firmy bukmacherskie (mimo mocno negatywnej oceny na sbr i zdania znacznej liczby forumowiczów)
Kursy sa zbijane jak chcesz zagrać przed zatwierdzeniem zawsze, chyba że tluczeszesz po 2 pln
Weryfikacja to ciągle wysyłanie dokumentów przez okres 2 miesięcy, wyślesz jedno to chcą drugie, chcą takie rzeczy że dosłownie mogli by w Rosji kredyt hipoteczny na te dokumenty wziasc, a selfie z dowodem przy gembie to norma, a dla mnie to zenada i w życiu bym tego nie zrobił
Kursy ściągają od bet365 i robili to od zawsze, tyle że jak grasz to nie po takich kursach i tak
Nie chwal czegoś czego nie znasz, a najlepiej przestań kłamać!
 
C 16

craig133

Użytkownik
W takim razie widocznie graliśmy na innym 1xbet, bo ode mnie w trakcie weryfikacji nie wymagali nic poza skanem dowodu osobistego. Gram tam regularnie od prawie 8 miesięcy i nie moge o nich zdania złego napisać, co do stawek za jakie gram to wierz mi, nie jest to przysłowiowe 2 zł.
 
bartsimpson 0

bartsimpson

Użytkownik
Za 2 tygodnie będzie wielki płacz. A jak tak sie przechowalacie to pokazcie te stawki, wygrane wypłaty (szybki jeden screen) a jak nie to...bo na 100% klamiecie!
 
C 16

craig133

Użytkownik
W moim przypadku, w obu firmach musiałem przesyłać skan dowodu osobistego, pewniejszy i solidniejszy b365, wystarczy wejść na strone SBR gdzie masz ranking firm.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
1xbet oferta i kursami biję caloroczniaka na głowę. Ta &quot;pewność &quot;rzeczywiście bet365 ma większą ale to ma znaczenie tylko jak Grasz za grube tysiące. O wypłatę kilku stow czy jakiegoś przyslowiowego tysiaka żaden bukmacher ci problemów nie zrobi bo ludzi tyle wyplacajacych jest multum i jeśli by chcieli robić problemy to by poszli w moment z torbami. Jesteś początkującym więc wątpię ze będziesz grał tu stawkami po ileś tysięcy, jeśli nie to wybierz 1xbet bo szczególnie na początku kariery wyższe Kursy pomoga
 
Do góry Bottom