>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy moderator roku 2009

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wybieramy najlepszego moderatora roku 2009.
W głosowaniu może wziąć każdy użytkownik zarejestrowany nie później niż dnia 1 grudnia 2009 roku.
Najlepsza trójka otrzyma nagrody:
1 miejsce: 300zł
2 miejsce: 200zł
3 miejsce: 100zł

Walczymy fair play. Wszystkie próby oszustwa będą surowo karane.
Głosowanie jest dobrowolne. Zachęcanie użytkownika do głosowania na daną osobą również będzie karane.
Administracja forum
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Osoby, które już zagłosowały w poprzedniej ankiecie na najlepszego moderatora, proszę ponowić swój wybór. W starej ankiecie wkradł się błąd.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
mozna uzasadniac dlaczego akurat tą osobe ?
wiec tak ???? ja zagłosowałem na TBM. nigdy nie robił problemów ze sprawami z ktorymi sie do niego zwracałem , jak był jeszcze w MT ( zmiany nazw tematów itp) wogóle miły gość , nigdy nie widziałem aby robił gdzieś jakąś napinke tak jak na moda przystało i sądze że w tym roku wygrać powinien ;) pozdro
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Każdy ma przypisany dział który moderuje więc dla mnie łatwo jest zobaczyć kto o niego dba i ma w nim dużo ciekawego do napisania, a kto sie obija a do napisania ma więcej w Hyde Parku ???? Kilka osób można byłoby wyróżnić, ja cenie sobie to ile piszą TMB czy robson United xD ale sa w MT i pewnie spokojnie dostana dużo głosów także mój głos otrzymał Belfast Boy troche za sporą ilość analiz, trochę na zachętę i troche dla tego że chciałem zagłosować na kogos w moim odczuciu &quot;słabszego&quot; ????

PS Zagłosuj też ktoś na mnie żebym nie miał 0% ale chociaż z 1% :p
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Tu bez bez niespodzianki, wiedzialem od razu na kogo zaglosuje. Osoba ta od poczatku kiedy jestem na forum zrobila na mnie wrazenie. Poswieca duzo czasu, kasuje posty, odpowiada w dzialach userom na pytania. Zawsze gdy mam jakas sprawe potrafi to zrobic, doradzic, wytlumaczyc. Niektorzy pewnie go nienawidza, ja na szczescie zyje z nim w zgodzie (chyba?? ???? ). No i wzial udzial w Typerze F1 wiec szaczun ????
Glos na Vadera oczywiscie ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Glos na Vadera, potrafi rozwiazac kazdy problem z jakim spotykam sie na tym forum, jako jeden z nielicznych zielonych potrafi miec inne zdanie niz reszat modow a ja cenie ludzi z wlasnym zdaniem.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Głos oczywiście powędrował do TBM.

Moim zdaniem zdecydowanie najlepszy moderator, a przy tym świetny kumpel, który zawsze, nawet gdy nie bardzo ma czas, pomoże i porozmawia na tematy związane z forum i bukmacherką.

Jest również wielu innych modów, ktorych lubie i szanuje za ich pracę na forum ale moim zdaniem zasługują na wygranie w mniejszym stopniu niż mój faworyt.

TBM mam nadzieję, że wygrasz.. ;)

Dodam jeszcze na koniec, że ta ankieta jest na takiej samej zasadzie jak wybór sportowca roku w Polsce czyli wygrywa najpopularniejszy, a nie ten co robi najwięcej. Taki urok takich plebiscytów.. :]
 
P 0

pavlinho

Gość
Vader. Jeden z niewielu którzy nie pajacują. Zawsze kiedy zadawałem pytanie miał czas na odpisanie. To się ceni.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
A ja zagłosowałem na Vadera. Po 1 mam z nim dobry kontakt, wiem, że można na nim zawsze polegac. Po 2 jest najlepszym szpiegiem wśród Modów, potrafi wykryc każde multikonto ( za co pewnie wielu użytkowników go nie znosi;] ).
Uważam jednak, że każdy Mod na forum dobrze wykonuje swoje obowiązki. Na pewno robson, Ted, Assitalia, michau, Benek, snajper, Jacques i każdy inny bez wyjątku zasługują na Wasze głosy. Hellraiser, dzięki wielkie za pomoc w dziale tenis, za zakładanie tematów i sporo analiz.
Na koniec bedąc nieskromnym uważam, że o mnie tez należy pamiętac ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja miałem duży dylemat. Wybrałem kilku modów i zrobiłem losowanie. Wypadło na Robsona. Odwala dobrą robotę. Zawsze dużo pisze, a także pomaga.
Zadecydował los, bo miałem dylemat między wieloma modami. Liczę, na to, że wygra najlepszy.
Powodzenia.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Fakt faktem bardzo ciężko wybrać tego najlepszego... ale decyzję trzeba podjąć i u mnie wypadło na Baqu.
Podjąłem taką a nie inną decyzję ponieważ bardzo podobała mi się jego praca w dziale MLB, do tego prowadził przez cały sezon rzetelnie ranking.
Tak naprawdę wielu z modów zasłużyło na wyróżnienie za kawał roboty jaką odwalają, dzięki temu FB cały czas funkcjonuje na najwyższych obrotach.
BRAWO Panowie szacunek dla was :spokodfhgfh:
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Ja miałem problem. Nie mogłem sie do końca zdecydować. Ostatecznie głos na Vadera/ Jednak chicałbym złozyć podziękowanie dla wszytskich moderatorów, za włozona pracę w funkcjonowanie forum, naprawdę się napracowali w tym 2009 roku. Pozdrawiam i dziękuje.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Głos dla TBM&#39;a, udziela się w tematach związanych z piłka, pisze dobre analizy, co przy prowadzeniu działu jest na duży PLUS !
Nigdy nie robił problemów przy jakimkolwiek pytaniu, prośbie.
Pozdro TBM.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Hmm.. dużo trudniejszy orzech do zgryzienia niż z wyborem typera. Praktycznie każdy mod zasłużył na uwagę, z większością idzie pogadać, także nie będe każdego wymieniał z kolei. Co do głosu to zadecydowała miłość do jednego klubu czyli Ted. ????
P.S: a wybór najlepszego Forum Vipa to co?! ;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Głos na Assitalie.Mam z nim dobry kontakt, zawsze jak mam jakąś sprawę na FB to z nim można się dogadać i załatwić.
Powodzenia Czaszko z Verony :spokodfhgfh:.

Edit/Prasa : wrrr, bym wiedział bym Ci nie pomógł z MB ???? ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Też się wypowiem. Mój głos na Benka.
Był dylemat komu to kliknięcie dać, miałem jeszcze ze 2 kandydatów co najmniej. Ale wybór taki, a nie inny. Ogarnia chłop na tym forum sporo, zawsze poradzi co i jak. Sam się rwał do podliczania konkursu EuroBasket za mnie, jak akurat siedziałem sam na meczach. Pełen pozytyw.

Ja jak MadAngel, chociaż ten 1% bym dostał chętnie xDD
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wszyscy robią dużo lub bardzo dużo na forum. Mi najbardziej podoba się robota takich oto panów :

Assitalia - za systematyczne podliczanie typów w różnego rodzaju konkursach. WIem ile to czasu zajmuje itp. Uczte z Nim sprawnie się prowadzilo. Teraz wiem że hokejowy też super podlicza.

Akarin - Najlepsza wiezda na forum o Bundeslidze. I jeszcze ładnie o tym potrafi napisac.

Benek19 - świetne typy z Eredivisie i Jupiler League. No i oczywiście super avatar ma :cool:

by Grzecho - świetny czlowiek przede wszystkim i hokej z tej lepszej strony pokazuje.

MadAngel i SimonS - miło jest jak się odwiedza dzial SerieA i widac dużo napisane na temat spotkań. Czasem aż sam się włączam w dyskusje ;)

radek03 - ogromna wiedza na temat siatkówki. Zna się równiez na sprawach nie związanych bezpośrednio z bukmacherką co często przydaje się forum. Fajnie się z nim współpracuje w dziale siatkówka????

snajper - można z nim o wszystkim pogadac, a w F1 zagiąc go to nie da rady.

TBM - bardzo cenie sobie wiedze tego pana na temat piłki przede wszystkim. Potrafi w krótki sposób opisac to co przemawia za typem. Mi czasem tego brakuje i leje wode stasznie :-|

Vader - DLa forum robi sprawy te ktore są najmniej widoczne. Wiele odpowiada na pytania userów w dzialach z hazardem itp.

Głos poszedl na radek03. Chociaż to był ciężki wybór i doslownie każdy z nich zasługiwał na to!
 
Do góry Bottom