>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy moderator roku 2009

flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wybór moim zdaniem najlepszego moderatora jest trudny ponieważ każdy kto piastuje to stanowisko jest osobą, która wykonuje powierzone mu obowiązki, gdyby tak nie było to nie byłby w gronie moderatorów.
Po dłuższym namyśle zdecydowałem się zagłosowac na TBM ponieważ jest to osoba z której inni moderatorzy mogą brac przykład. Prowadzi TD gdzie oprócz podliczania robi tabele, prowadził inne konkursy jak np. Typuj niższe ligi. Oczywiście jest odpowiedzialny za działy piłkarskie jak np. Polska Ekstraklasa czy Primera Division w których nie tylko pilnuje porządku, ale też pisze ciekawe analizy oraz bierze czynny udział w dyskusji na tamat spotkań. Ponadto wielu userów na pewno docenia fakt, że TBM często wypowiada się w prowadzonych przez nich tematach z kuponami - komentarz osoby, która ma duże pojęcie na temat danej dyscypliny jest z pewnością dla wielu osób bardzo pomocne.
Kolejny plus na jego konto to bezwątpienia bezkonfliktowosc.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Głos na Vadera oczywiście...może nie miałem na tyle styczności z pozostałymi członkami tej grupy co z Vaderem ale on wydaje mi sie najbardziej normalny.Potrafi i chce! prawie w każdej sytuacji pomóc.I mimo wszystko z całej tej zielonej grupy wydaje sie najbardziej zrozumiały i godny tej rangi.Facet z jajami i wie czego chce.Jeżeli ktoś podskoczy to automatycznie znika.To mi sie w nim głównie podoba:razz:
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Wybór niezwykle ciężki. Kilku moderatorów wyróżnia się znacząco, nie tylko doskonale prowadzą swoje działy, mają bdb wiedzę na temat swoich ulubionych dyscylip ale trzymają porządek na forum, który nie jest prosty do ogarnięcia.
Ostatecznie głos poszedł na Benka, dla którego jestem pełen podziwu ;) Na forum jest praktycznie od jego powstania, zawsze pomocny, znakomity spec od ligi belgijskiej oraz holenderskiej i nieraz zapodawał znakomite peFFki ;)
ponad 4 tyś. postów mówi samo za siebie jak duży wkład włożył w to forum, dlatego myślę, że za całokształt należy mu się ten tytuł ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dla mnie wybór niezwykle prosty i oczywisty ???? Każdy tutaj wybiera oczywiście subiektywnie, z jednymi modami kontakt się ma z drugimi nie. Ja akurat dobry kontakt mam z kilkoma moderatorami ale najlepszy zdecydowanie z Assitalią - człowiek który pomógł mi niejednokrotnie, załatwiał każdą przekazaną mu sprawę szybko i rzetelnie a co najważniejsze zawsze w miłej przyjaznej atmosferze na zasadzie &quot;równy z równym&quot; a nie &quot;ja wielki Pan moderator - ty zwykły szary człowiek&quot;. Ass który na forum wykazuje się w wielu działach i jest jednym z najaktywniejszych moderatorów praktycznie nigdy nie napisał mi że nie ma czasu na takie głupoty lub że sprawa jest nie do załatwienia. Jeśli ktoś kiedyś będzie miał jakikolwiek problem dotyczący spraw związanych nie tylko z działami Assitalii ale ogólnie z całym forum to mogę polecić śmiało tego człowieka jako kogoś kto jest godny zaufania i postara się pomóc.
A tak ogólnie to wszyscy moderatorzy wielkie brawa, robicie świetną robotę, dołączyłem do tego grona dopiero miesiąc temu i powoli wdrażam się w działanie tego wszystkiego ale pozwoliło mi to dostrzec jak dużą pracę wykonujecie !
 
januask 48

januask

Użytkownik
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; VADER &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;​

+charyzmatyczny
+rzetelny
+koneser
+pomocny
+uczynny

... i niech moc będzie z Tobą.
 
simons 646

simons

Forum VIP
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; VADER &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;​

+charyzmatyczny
+rzetelny
+koneser
+pomocny
+uczynny

... i niech moc będzie z Tobą.
To jakas kampania wyborcza ? ???? xD

A ja zaglosowalem na siebie ????
Z SimonS&#39;em zawsze sie dogaduje i zawsze mi pomoze :p

A tak powaznie to zeby miec 1 glos ???? a kolejna sprawa chcialem zaglosowac na wiecej niz 1 osobe a to nie mozliwe, wiec zeby bylo po rowno xD
 
varilux9 7

varilux9

Użytkownik
Mój głos to MadAngel. Ogromna wiedza, pisze dużo konkretnie i obiektywnie. Temat Serie A może być wzorem dla reszty.
Czasem niektórzy piszą jakby zjedli wszystkie mózgi czy udają mistrzów tępej riposty ale ogólnie brawa dla wszystkich że poświęcają swój czas, forum fajne.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Mój wybór to Ass. Jest jednym z najaktywniejszych modów na forum. Typuje, sprząta, podlicza i doradza nic dodać nic ująć ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Ja chciałbym przede wszystkim pochwalić TBM&#39;a, snajper&#39;a oraz Ass&#39;a. Od początku mojego uczestnictwa na forum miałem z nimi właśnie największy kontakt.

TBM - zawsze pomagał przy TD, mimo wielu spraw na głowie starał się na czas wszystko ogarniać i za to mu chwała. Nie spotkałem się z nieżyczliwością z jego strony.

Snajper to też fajny koleś, miałem parę razy możliwość z nim pogadać, normalny człowiek, pomaga i przy okazji załatwia coś za kolegów, kiedy ci nie mogą.

Do Ass&#39;a natomiast zawsze zwracałem się w sprawach ważnych i nie było chyba sytuacji, żebym nie otrzymał odpowiedzi. Solidna firma.

Poza tym szczerze uważam, że wszyscy moderatorzy nam się udali i chwałą za to co robią dla tego forum. ????
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Nawet nie przeglądałem listy w ankiecie bo i tak wiem co kliknąć ????

Głos dla Vadera- za całokształt. Cokolwiek by się nie działo, jakikolwiek problem by się wydarzył wiem gdzie mam walić jak w dym i na 100% otrzymam odpowiedź, która mi pomoże.
O pracy na forum już nie wspomnę bo gdzie nie wejdę to jego post (pomocny oczywiście) no i te kasowanie multikont- bajunia :|
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Of course Benek_19 - chociaż nie zabrał mnie na piwo jak obiecał ;p Duzo robi, dobre ma typy, pomaga, sprząta itp. itd. Zasłużony głos in my opinion.
 
P 0

piotr85

Użytkownik
głos na vedera ✅✅✅
dołączyłem do tego grona dopiero miesiac temu ale veder zawsze odpisywał szybko na problem jaki miałem nie ujmując żadnemu innemu moderatorowi ale z vederem mialem najwięcej styczności szybko i konkretnie odpowiadał na nurtującą mnie rzecz dla niektórych mogły to być błahostki lecz veder zawsze odpowiedzial z kulturą i życzliwością To forum i moderatorzy jesteście wielcy za to co robicie oby tak dalej :cool:
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Oczywiście głos na Vadera... przede wszystkim za obiektywizm. Jako jedyny podchodzi do każdej sprawy z chłodną głową; w każdej sytuacji ma konkretne argumenty; potrafi pomóc ... jako jedyny zasługuje w 100% na zielony kolor, bo wykonuje swoją robotę w 110%.

point the finga.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Glos na Endriu ???? Wreszcie zaczal robic porzadek w dziale kasyn - twarda reka pomoze temu dzialowi - szybki kontakt, zawsze pomoc - wporzadku kolezka - pozdrawiam
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Ja miałem 2 faworytów: TBM i Vader. TBM wykonuje dużo pracy, nie wiem jak teraz, ale wcześniej sprawiało mi przyjemność zaglądanie do jego tematu z typami, choć nie zawsze okazywały się super. Ogólnie bardzo przyjazny pan, dlatego do niego głos.

Pamięć mam dobrą. Rok temu był głos na Vaderka, teraz trzymam kciuki za TBM. Pozdro i trzymaj tak dalej. ????
 
Do góry Bottom