>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy moderator roku 2009

tbm 642

tbm

Forum VIP
Dzięki piękne za oddane głosy i wyróżnienie ! Mimo tego, że w końcówce roku moja aktywność na forum z powodów osobistych spadła to cieszę się, że wkład w rozwój forum/pracę w konkursach został doceniony. Jednakże przecież nie działałem sam, dlatego składam również podziękowania kolegom moderatorom, z którymi tak dobrze się współpracuje bez których zapewne wyróżnienia bym nie otrzymał ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Miałem coś więcej napisać ale jednak będzie krótko...
Dziękuję za głosy oddane na mnie.
Obiecuję, że hat tricka i to na dodatek klasycznego nie skompletuje w ankietach.
Mam nadzieję, że w 2010 roku inni modzi, którzy są kompetentni i poświęcą czas dla forum wykażą się na tyle aby zostali tak docenieni jak ja przez ostatnie dwa lata z rzędu.
Komentarz co do mnie: Niektórzy nawet nie zauważyli, że jestem przypisanym modem działu hokej. Faktycznie w tym roku zdecydowanie mniej pisałem w dziale. Więc docenienie mnie w ankiecie raczej wynikało z mojej działalności poza działem hokej
Komentarz do ankiety(t):
W ankiecie na moda wzięło udział 268 osób. A na Typera 420...
Walka o top 3 w Typerze była bardzo wyrównana. Na moda już mniej wyrównana...
Moim zdaniem to pokazuje, że userzy forum chcą typów. Pierwsze dwa miejsca w Typerach zajęły osoby, które w dziale VIP są od niedawna. A mimo to zyskały uznanie. Słaba frekwencja na moda to chyba mniejsze zainteresowanie tym co robią modzi...
Z wyników na moda jedynie mi strasznie przykro, że żadnego głosu nie zdobył By Grzecho. Grzesiu w drugiej połowie roku mniej już się udzielał z różnych powodów (modzi je znają). Ale w pierwszej połowie roku po profesorsku moderował temat słowackiego hokeja. Także udzielał się dużo w innych tematach w dziale, prowadził temat w Vipach. A chyba nikt tego nie pamiętał...
Także jeszcze raz dziękuję za głosy na mnie.
Gratuluję także pozostałym kolegom ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dziękuje za wszystkie 25 głosów na mnie.. ;)

Moderatorem jestem niespełna rok, a już zostałem wyróżniony, to bardzo cieszy i mobilizuje do dalszego funkcjonowania na forum.. ;)

Gratuluję również TBM, na którego sam głosowałem. Liczyłem na to, że zostanie doceniony i tak się stało.

Pozostałym moderatorom, którzy znaleźli się poza podium życze aby za rok na nie wskoczyli, większość z nich na to zasługuje.. ????
 
Do góry Bottom