>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Typer roku 2012

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wybieramy najlepszego typer roku 2012.
W głosowaniu może wziąć każdy użytkownik zarejestrowany nie później niż dnia 25 grudnia 2011 roku.
Najlepsza trójka otrzyma nagrody:
1 miejsce - 200PLN
2 miejsce - 150PLN
3 miejsce - 100PLN

Nagrody zostaną przelane tylko na Skrill

Walczymy fair play. Wszystkie próby oszustwa będą surowo karane.
Głosowanie jest dobrowolne. Zachęcanie użytkownika do głosowania na daną osobą również będzie karane.
W przypadku, gdyby moderator/typer zajął miejsce w TOP3 w obu ankietach, może wybrać tylko jedną nagrodę. Wówczas osoba z miejsca niżej otrzyma bonus.

Administracja forum
Jeśli uwa żasz , że kogoś brakuje na liście to zapraszam na PW.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Ode mnie głos dla @ lukascash, jeśli chcecie typować sporty amerykańskie to śledzić jego temat! ;)
Obserwator i rajdowiec - dla Was paszporty polsatu! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Rok temu lukascash ale tym razem zmieniam swój wybór...Obserwator ???? Co nie zmienia faktu że lukas to jeden z najlepszych teperów od us sports.Jeśli chodzi o obserwatora to świetne wyniki mnie przekonały a przecież o to w tym dziale chodzi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Mnie również przekonały świetne wyniki stąd głos na Dawida.400, przypadł mi do gustu styl prowadzenia tematu, który niewątpliwie przyniósł sukces i wymierny zysk, szkoda, że kończy, ale jak mówią - są rzeczy ważne i ważniejsze.
Jest jeszcze kilku ciekawych typerów, których tylko mogę wymienić w tym poście, bo głos jest tylko jeden, ale zaglądać na pewno warto do Łukasza, Brejdaka, OMa czy innych speców.
 
adpb 74

adpb

Użytkownik
Też Obserwator(M)
Nie wiem jak on znajduje te linie punktowe i handi ale bardzo dobra robota.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Liczby nie kłamią z tym się zgodzić trzeba, więc :
raz
i dwa &quot;eksperymenty&quot;, dzięki którym część osób się przekonało, że można :
pierwszy
no i drugi ????
Poza tym doceniam Twórczość Dawida oraz kilku innych osób ale cóż... Musiałem kogoś wybrać:razz:
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Zastanawiałem się pomiędzy dwoma osobami. Obserwator i Dawid400 to były dwie osoby, które brałem pod uwagę. Głos ode mnie dostał kolega z miasta oraz kibic Motoru(też miało wpływ:razz ???? . Życzę mu kolejnych miesięcy na tak wielkim plusie, jak jest teraz. Również Dawidowi życzę dużego plusa i żeby wrócił do prowadzenia tematu jak żużel ruszy, bo jednak tam można było perełki ze speedwaya znaleźć jakich mało.

Jeszcze chciałbym wyróżnić Radulę, który też bardzo fajnie typował i ogólnie plus dla niego, za wiele typów, z których ja sam nie raz korzystałem. Jednak uczciwie trzeba przyznać, że nie miał szans z tą dwójką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Ja osobiście zagłosowałbym na Dingsaller&#39;a bo jego typy z tenisa to była miazga - łatwo, szybko i przyjemnie. Niestety z niewiadomych mi przyczyn przestał się on jakiś czas temu udzielać, więc głos wędruje na Obserwatora - czyli mistrza vaulebetów jak dla mnie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Obserwator - pozytywny kombinator. Wyszykuje nieprawdopodobne &quot;wtopy&quot; bukmacherów i potrafi to wykorzystać.
Dawid.400 - Wyniki mówią swoje. Rok na sporym plusie więc nie trzeba tego głębiej tłumaczyć. Sporty zimowe, rowery, siatkówka to są jego najmocniejsze strony.
MacieqLeo - jeśli typy tenisowe to tylko od niego
Adqs - ekspert od szczypiorniaka. Wyłapuje nieprawdopodobne dogi, a do tego przy pewniakach mało kiedy się myli. Śmiem twierdzić, że jest to najlepszy typer ręcznej w całej sieci (nie, nie przesadzam).
Głos na jednego z tych Panów. Kolejność przypadkowa.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Chyba najtrudniejsza ankieta dot. głosowania na &#39;naj&#39;.
MacieqLeo - Nigdy się na nim nie zawiodłem. Mistrz od tenisa. Mam nadzieję, że w roku następnym zrobi z Kuchcikiem najlepszy temat ever na tym forum.;)
adqs - Handball w małym paluszku. Dla mnie zdecydowanie lepszy typer niż mod (choć nie mogę mu wiele zarzucić).
Daję głos na Maćka, bo adqs ma wielką szansę na podium w &#39;naj&#39; modzie 2012.
 
B 45

bryfsztyk

Użytkownik
Fajny, ciekawy temat.

Osobiscie czesto zagladam do VIPow, chociaz typow nie pobieram, to mozna sie wiele nauczyc patrzac ogolnie, jak graja. Wsrod VIPow wymienilbym kilku, jako tych, ktorzy zrobili na mnie najwieksze wrazenie:

Obserwator(M) - lapie ogromne value, ogolnie typy bardzo efektowne i yield zdecydowanie najlepszy. Jedyna wada jego stylu, to duza czasochlonnosc. Jednak oprocz spedzenia wielu godzin na analizowaniu typow i ogladaniu wydarzen sportowych, trzeba jeszcze spedzic rowniez wiele godzin przed komputerem, wyszukujac kursow. Dla osob, ktore nie maja zbyt wiele czasu na bukmacherke, taki styl nie jest mozliwy do osiagniecia.

Hellraiser - w ostatnim czasie zmienil styl, typuje rzadko, ale porzadnie. Bardzo mi sie to podoba. Niskim nakladem czasu osiagnal spory zysk.

Klawisz902 - jedyna i najwieksza nadzieja zwolennikow przeroznych systemow bukmacherskich. Czy wygrywa, glownie dzieki progresji? Czy wazniejszym czynnikiem sa skuteczne typy? To temat do dlugiej debaty...

Zaluje, ze wsrod VIPow jest bardzo malo tematow z pilki noznej i tenisa. Wiadomo, ze to dosyc niewdzieczne dyscypliny do obstawiania. Mam jednak nadzieje, ze w przyszlym roku pojawi sie wiecej specjalistow z tych dyscyplin. Jesli ktokolwiek bedzie liczyl te glosy, to swoj oddaje na uzytkownika Hellraiser.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom