>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Typer roku 2012

K 59

kita

Użytkownik
Ja generalnie chciałbym wyróżnić użytkownika jasmin_Bogow. O d k ą d znalaz ł em jego temat, to uwiel bia ł em te analizy. To, co zrobił szczególnie w ok re sie wakacyjnym, to czapki z głów. Wg mnie niesłuszn ie krytykowany - cieszę się, że wró cił jakiś czas temu i dobrze zrobił , że zmienił stawkowanie pieniężne na jednostkowe, co powinno uciszyć tłumy przeciwników . Dla ludzi korzystających z jego typów powinien się liczyć yield, stawki można było łatwo przełożyć na swoje --&gt; ten User miał wysoki y ield i pozwolił mi wiele zarobić.
Jednak nie ma go tu na liście. Na doborowej liście - bym dodał. A z tej listy m ożna by tu wielu wyróżnić; przy czym ja osobiście oddaję gło s na rajdow ca75 . Po prostu za całokształt - za wybitny temat z typami, za wartościowe posty w dz iale.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Obserwator (M) - pozytywny kombinator. otworzył mi oczy na pewne sposoby gry za co jestem bardzo wdzięczny. liczby w jego temacie najlepiej o nim świadczą. ogromne słowa uznania.

dawid.400 - nie wiem czy od kogoś z forum pobrałem więcej typów niż od niego. człowiek z chyba najbardziej rozległą wiedzą na forum. siatkówka, kolarstwo, sporty zimowe, żużel... zawsze konkretne i rzeczowe analizy. Dawid przy pustej, futbolowej ofercie często ratował dupę.

rzuciłem monetą padło na Obserwatora. Dawid, sorry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Mi również przypadła do gustu wszechstronność dawida.400, stąd też mój głos powędrował właśnie na jego konto. Świetne wyniki z tak wielu niezwiązanych ze sobą dyscyplin mówią same za siebie. Na mój wybór wpływ miało również to, że bardzo dużo typów było z czarnego sportu, który jeśli chodzi o stawianie do najłatwiejszych nie należy, o czym nieraz sam się przekonałem.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Obserwator. Cyferki cyferkami ale aż głupio nie poprzeć ziomala jeśli można mu w czymś pomóc :razz:. A tak bardziej serio pisząc to w tym wyborze podstawa oceny może być tylko i wyłącznie jedna - yield. Super wyniki, fajnie dobierane dyscypliny i wiedza na ich temat aż biją z jego topicu.
A specjalne wyróżnienie dla Raduli. Jeśli grałby i podawał tylko dyscypliny, na których widać że się skupia w swojej analizie to w mojej ocenie spokojnie mógłby kandydować tutaj do TOP3. Poza tym w sezonie żużlowym praktycznie nie było niedzieli żeby człowiek z ciekawości nie zajrzał do jego tematu. Więc oby tak dalej a za rok masz mój głos jak w banku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
D 224

dboniem

Użytkownik
Ode mnie głos również na Obserwator-a(M)
Głównie za świetne typy z tematu w VIP Typy oraz pokazanie fajnego sposobu w granie przedziałami, wcześniej tego nie znałem.
Powodzenia i wytrwałości w 2013-stym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Mój głos wędruje na Szefa Elity...Chłopak zna się jak nikt na naszej rodzimej kopanej a dodatkowo mądrze stawkuje swoje typy co przynosi niezłe profity...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dingsaller mimo że rzadko podaję ale jak poda to zazwyczaj celnie, szczególnie że mam rozeznanie się w jego dyscyplinie
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Mój głos poszedł na Obserwatora (M). Mało osób jednak pisze o koledze plsn, który yield jednak wypracował wyższy w 2012 roku, podając zaledwie o 1/3 mniej typów. Niemniej jednak zagłosowałem, tak jak zagłosowałem, bo kombinatorski styl gry Obserwatora robi na mnie niesamowite wrażenie. Mam tu oczywiście na myśli same pozytywy, a liczba sportów jakie ogarnia - jest po prostu niesamowita. Domyślam się, że rzeczywisty yield może być wyższy ze względu na dużą liczbę różnorakich bonusów jakie wyciągnął.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
plsn - temat jest dobry, kiedy wchodzisz, za ch*** nie wiesz co to za typy, ale walisz chociaż za drobne, bo widzisz, że gość odwala kawał dobrej roboty. Ponadto jestem kibicem grania wysokich kursów.
 
stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
Cenię osoby, które specjalizują się w danej dyscyplinie i swoją wiedzę skutecznie przekładają na $, ale bycie dobrym typerem to również zwracanie uwagi na inne aspekty związane z &quot;zarabianiem poprzez inwestowanie w sport&quot; a tutaj &quot;najbliżej&quot; mi do Szefa Elity i to na niego oddałem swój głos.
Słowa uznania należą się również dla takich typerów jak: Lutek, Obserwator (M), Hellraiser, rajdowiec75 czy JuanRoman08.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dzięki za wszystkie głosy ???? i tradycyjnie &quot;mogło być lepiej&quot;, więc oby w przyszłym roku były podstawy do obrony tytułu ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wyniki plebiscytu na najlepszego Typera 2012 roku.
1 miejsce - Obserwator (M) - 81 otrzymanych głosów - wynik imponujący. Nagroda 200PLN
2 miejsce - dawid.400 - 20 otrzymanych głosów - 150PLN
3 miejsce - Fanatyk_1984 - 19 otrzymanych głosów - 100PLN

Gratuluję wszystkim za osiągnięte wyniki. Mam nadzieję, że zmobilizuje Was wszystkich do dalszej aktywności na forum.

Dane Moneybookers do przekazania nagrody proszę wysyłać do mnie na priv.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Bardzo dziękuję wszystkim osobą które na mnie głosowały!
To mój pierwszy rok w takim elitarnym gronie i mam nadzieję że zagoszczę tu na dłużej;)
Wielkie Gratulacje dla wygranych!
 
Do góry Bottom