>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najwiecej frerolli??

konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Aktualnie nie ma pokerooma, o którym można powiedzieć, że ma najlepsze turnieje i jest ich najwięcej, każdego dnia w różnych są godne polecenia, gdzie warto grać. Kiedyś najwięcej freerolli było na NoIQ Poker, teraz ich liczba się zmniejszyła, ale główne codzienne zostały.
 
A 2

algorytm

Użytkownik
betfred dziennie okolo z 10 naliczylem
o pule 50$ 100$ 150$ i 200$ maximum osob to 500 lub 1000 w zaleznosci od turnieju
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
duzo jest na partypoker ... ale to nei chodzi o ilosc tylko o jakos ;) Nie warto grać w freerollu w którym gra 2k ludzi a pula wynosi 100$ . Jezeli chodzi o freerolle to gram tylko na betfred .
 
M 0

m12rowka

Użytkownik
nadal bardzo duża ilość freerolli na NOIQ.Poczynając od godzin rannych a kończąc na nocnych. Najciekawszy jest w każdą środę z pulą 1000$ o godz.20
 
amelkamelka_ 17

amelkamelka_

Użytkownik
Duza iloscia freerolli ma Bwin wiekszosc to freerolle kfalifikacyjnych 2 freerolle z pula 500$ wygrany w tych turkach musi zbierac punkty pokerowe zeby dostac bonus kase i 2 freerolle 300$ kaska odrazu jak sie zajmie platne miejsce
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
ja tam lubie na a-winning-hand (boss media) o 20 pula od 50-75E a ludzi 80 do tego 50% to sit outy nie jest trudno w nim cos ugrac a i jeszcze fajny jest pokerium tyle ze pula 1000e na 2000 ludzi w tym 117e platne (pewien nie jestem tych 117 osob) tyle ze trzeba zapisac sie w 15s zapisy zaczynaja sie o 18:46 a turniej o 19:01
 
U 0

user007

Użytkownik
Polecam Celeb Poker - co dwie godziny turniej z pula 20 euro - fakt, pula nie zachwyca, ale srednio na taki turniej przypada 250 graczy - jesli na Pokerium są takie same turki na 2000 graczy, no to oferta Celeb poker wrecz rewelacyjna. Soft Bossmedia, wiec bedzie pewnie problem z limitem trzech kont. Ale polecam zainteresowac sie.
 
M 0

mukasz

Użytkownik
Jak o freerolle i małą ilość graczy to bym polecił Rosso ale specjlanie mi się ten pokerroom nie podoba więc tak średnio polecam
 
R 0

roni1990

Użytkownik
Nie wiem jak wy, lecz dla mnie od samego początku lezy ParadisePoker, sporo freeroli dużo turków priv gdzie elatwo passy zdobyć, można się obłowić, no i poziom graczy średni na Sit &amp; Go banalnie wygra idzie ????
 
Do góry Bottom