>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Narciarstwo alpejskie 2011/2012

Status
Zamknięty.
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Na jutro jeszcze dobry typ to
Jean Bapiste Grange wygra 5,50⛔ upadek
Król slalomu w dobrej formie pokazał to podczas wczorajszych zawodów,taki kurs aż żal nie łapać.Jego głównym rywalem będzie Hirscher o ile dojedzie jest to straszny młody świr,który zawsze jedzie na 100% zamieszać może również Andre Myhre.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Pawacki - mam do ciebie pytanie
Co sądzisz o typie na dzisiaj Lara Gut - V. Rebensburg 1 , 1,65 Totomix
W niedziele w Lake Louise w tej samej konkurencji Szwajcarka 4, Niemka 26.
Czy dziś będzie podobnie, czy może się coś zmienić?
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Moim zdaniem Gut powinna poradzić, sobie lecz nie należy patrzeć na te 26 miejsce Rebensburg obie zawodniczki to światowa czołówka
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Dziś slalom panów składający się z dwóch przejazdów
Podaje dwie propozycje :
Andre Myhrer - Benjamin Raich typ 1 1,75✅ 6-25
Tutaj głównie kieruje się formą , lecz dużym plusem są numery startowe odpowiednio 1 i 16 w konkurencjach technicznych daje to duży handicap.Podobnie będzie w drugim pojedynku
Jens Byggmark - Fritz Dopfer 1,85 ✅14-20
Tutaj liczę iż sobie Niemiec tak łatwo nie poradzi ,zajmował świetne miejsca w prostych gigantach tu już będzie gorzej...numery startowe 9 i 29
Krótko bo czas goni.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Ze względu na to, że to pierwszy slalom w tym momencie możliwe są niespodzianki
Mimo to podaje moje dwie propozycje ze stacjonarnego bukmachera Totomix:
Benjamin Raich - Felix Neureuther typ 2, kurs 1,85 - Obaj zawodnicy to świetni slalomiści, Niemiec startuje tylko w tej specjalności, będzie to jego pierwszy start, ale myślę, że będzie lepszy od Benjego, który na początku sezonu nie imponuje formą, Felix 6 numer startowy, Raich 16, to ,także może mieć znaczenie
A. Myhrer - Ivica Kostelić typ 1, kurs 1,55 - nie wiem co się dzieje ze zwycięzcą Pucharu Świata w tym sezonie, kompletnie zawodzi, nie kończy przejazdów albo zajmuje odległe miejsca. Ale podobnie jak w pierwszej parze obaj to świetni slalomiści, lecz obecnie w lepszej dyspozycji znajduje się Szwed, do tego 1 numer startowy, nie zdziwię się jeśli Myhrer będzie prowadził po pierwszym przejeździe. A od Chorwata powinien być spokojnie lepszy.
Powodzenia
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
Ja takie o to spotkanie wypatrzyłem, kurs może marny, ale ta para wydaję się dość pewna:

Kjetil Jansrud - Bode Miller 1.60 Typ: 1

Co sądzicie o tej parze ?
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Moim zdaniem dość trudna para. Norweg w gigancie co prawda 4 i 3 , ale to jego koronna konkurencja , w slalomie nie jest tak mocny. Po Millerze można się natomiast wszystkiego spodziewać, może wypaść z trasy i nie ukończyć, co mu się w ostatnim sezonie w slalomach często przydarzało albo zaskoczy i przejedzie czysto i wtedy może być wyżej od Jansruda. Ale za małą stawkę bym zagrał ( Miller najprawdopodobniej nie ukończy któregoś z przejazdów)
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Dobrą opcją wydaje się podium dla Hirschera lub Grangea , obaj wydają się być w dobrej formie, w Totomixie kursy 2,00 i na Francuza i na Austriaka
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
fajnie że się udzielacie ????
Moim zdaniem odpuścić granie Hirschera mam takie przeczucie że nie dojedzie natomiast zaryzykować można Myhrer TOP 3 kurs 3,50 ⛔ 6 miejsce
Jako iż mamy dużą grupę zawodników walczących o zwycięstwo bet365 oferuje ciekawy zakład różnica zwycięstwa 0-0,19 sek po kursie 3,50 ✅
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik

Trasa Saslong w Val Gardena należy do najsłynniejszych zjazdów świata. Co roku odbywają się tu zawody w zjeździe i slalomie gigancie panów.
Trasa rozpoczyna się na wysokości 2249 m na stokach Ciampinoi powyżej ośrodku Selva/Wolkenstein i ciągnie się do mety w Santa Cristina/St. Christina przez ponad 3,5 km. Od razu na początku ścianka stumetrowej długości wystawia umiejętności narciarzy na poważną próbę. Później zaczyna się odprężający płaski odcinek. Na wysokości kolejki linowej, prowadzącej w górę od St. Christina, trasa wpada w las i zwiększa nachylenie. Nad wszystkim króluje majestatyczny szczyt Sasso Lungo/Langkofel, po ladyńsku &quot;Saslong&quot;, od którego pochodzi nazwa trasy.

Wysokość startu: 2249m
Wysokość mety: 1410m
Różnica wzniesień: 800m
Maksymalne nachylenie: 57%
Długość: 3,5km
Pogoda-Jak zawsze słonecznie ,przepiękne widoczki ????

Program zawodów:

Wszystko o 12:15

Piękne zdjęcie z okolic


Zapraszam do podawania typów oraz dyskusji
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Hans Olsson TOP 3 (kurs 2,10) buk BETSAFE
Trasa strasznie trudna nie jest ,jedyną trudnością jest amortyzacja nieprzyjemnych garbów uważać należy również na skoki żeby się za bardzo nie otworzyć,prędkość o okolicach 105 km/h czyli napisałbym spokojnie.
Napisze może coś o typie Hans wygrał tu 2 serie treningowe w których pojechał na maksa podczas drugiego treningu popełnił jeden błąd i uzyskał przewagę w okolicach sekundy nad drugim zawodnikiem, bardzo dobrze radzi sobie w odcinku &quot;szusowania&quot;tam osiągał dużą przewagę widać tutaj dobrą prace serwisu z moich notatek wynik iż osiągnął najlepszą predkość (107,5 km/h) świetnie czuje się na trasie Saslong moim zdaniem będzie najlepszy jeśli opanuje nerwy.Jest on głównym faworytem do zwycięstwa.Czołówka jechała troszke na luzie szczególnie podczas końcowych fragmentów &quot;prostowali&quot; się stąd typ na TOP3 a nie wygraną lecz za grosze można obstawić po kursie aż 6

Zagram również typ TOP 3 Romed Baumann,który pojechał spokojnie a i tak zajmował świetne miejsca podczas treningów będzie to moim zdaniem &quot;Czarny&quot; koń zawodów
Romed Baumann ( kurs 5,00)
Jeśli chodzi o jakieś pojedynki to jestem troszkę zmęczony i to odpuszczę podpowiedzieć mogę iż warto grać pojedynki przeciwko Chorwatowi Kostelicowi (niewiem jak odmienić)
na końcu podam jeszcze przydatne linki:
http://www.saslong.org/
http://www.fis-ski.com/
Jak coś łapać na GG lub PW Powodzenia! ????
Zagrałem jeszcze pojedynek buk:Betsafe
Joachim Puchner - Tobias Stechert typ 1
dobra jazda Austriaka jechał luzno odpuścił a i tak uzyskał dobry czas bardzo szybki.Natomiast Niemiec pojechał na maksa ale ogólnie zawodnik drugoplanowy inna półka
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Guenter Hujara ugiął się pod naporem huraganowego wiatru w Val Gardenie. Dosłownie i w przenośni. Po osiemnastu zawodnikach zdecydował o odwołaniu Pucharu Świata w zjeździe. Warunki były naprawdę trudne. Podmuchy wiatru przekraczały 80 km/h. Kiedy jechał Didier Cuche z drzew w okolicy mety podniosła się chmura pyłu śniegowego jak po zejściu lawiny. Przez chwilę nic nie było widać! Po przejeździe osiemnastu zawodników na prowadzeniu byli dwaj Francuzi Johan Clarey i Adrien Theaux. Cuche stracił do nich ponad dwie sekundy. Oprócz wiatru narciarzom dała się we znaki także wczorajsza śnieżyca. Miękki śnieg z pewnością nie ułatwiał zadania. Najszybszy na obu treningach poprzedzających Saslong Classic, Hans Olsson jechał z drugim numerem. Przed nim wystartował tylko Ivica Kostelić. Olsson cieszył się, jakby był pewny, że również dziś jego czas będzie najlepszy. Kolejny zawodnicy jednak rozwiali mrzonki o hat-tricku Szweda w Val Gardenie. Decyzja Hujary zapadła kiedy do budki startowej wchodził Bode Miller
zródło:www.ntn..pl
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Slalom w Alta Badia
Benjamin Raich - Nolan Kasper typ 2 ( kurs 1,75) ⛔ 26-31
Nolan awansował do czołowej grupy slalomistów, w której będzie mógł się pokazać.Dziś wystartuje z numerem 12 i myśle że będzie atakował jak zawsze ???? lecz teraz będzie miał dobrą trase,natomiast Benjamin gaśnie jezdzi zachowawczo zdobywa jakieś tam punkty ale nie ma takiego błysku
TOP 3 Reinfred Herbst 4,45 ⛔
Świetnie czuje się na tej górce wygrał tu już raz slalom.W tym roku jeszcze nic nie pokazał i musi się dobrze zaprezentować z dobrej strony bo utalentowana młodzież austryjacka czeka na miejsce w kadrze

troszkę suchota ale mam mało czasu na opisywanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Fajnie że odbywają się dwa slalomy w ciągu dwóch dni,ponieważ można zobaczyć kto jest w formie a kto nie na jutro zdecydowałem się zagrać jednego dubelka
Christian Deville - Reinfred Herbst typ 1 ( kurs 1,50)
Andre Myhrer - Jean Baptiste Grange typ 1 ( kurs 1,65)
AKO-2,48
Herbst jak i Grange są bez formy! fatalne rezultaty w ostatnich dniach myślę że w ostatnich godzinach się nic nie zmieniło
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Tak się zastanawiam nad zagraniem zwycięstwa Hirschera w dzisiejszych zawodach w Flachau. U progu sezonu jest zdecydowanie w doskonałej formie i niewielu zawodników jest mu w stanie zagrozić. Co wiecej zawody odbędą się w regionie doskonale znany Austriakowi, gdyż na co dzień trenuje w Skiklub Annaberg - Salzburg. Główni rywale to Kostelic, Myhrer, może któryś z niebliczalnych Włochów.

Kurs na zwycięstwo Hirschera @4.00 względnie satysfakcjonujący.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Fajnie że odbywają się dwa slalomy w ciągu dwóch dni,ponieważ można zobaczyć kto jest w formie a kto nie na jutro zdecydowałem się zagrać jednego dubelka
Christian Deville - Reinfred Herbst typ 1 ( kurs 1,50) ✅ 3-11
Andre Myhrer - Jean Baptiste Grange typ 1 ( kurs 1,65) ✅ 2-7
AKO-2,48
Herbst jak i Grange są bez formy! fatalne rezultaty w ostatnich dniach myślę że w ostatnich godzinach się nic nie zmieniło
Musze przyznać że pary Deville oraz Myhrer wybrałem idealnie ponieważ obaj byli na podium ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Zbierałem przez ostatnie dni informacje,ciekawostki na temat zawodów w Austrii wszystko elegancko zatrzymywałem aby utworzyć ładny zbiór informacji niestety wczoraj rozwalił mi się laptop i nic wam nie mogę pokazać , na telefonie robi się wszystko ciężej więc podam tylko dwa typki na dzisiejszy GS pan
Tina Maze-Maria Pietilae-Holmner typ 1 kurs 1.55✅
Tina się rozkręcila często u niej jest tak że słabo zaczyna aby potem złapać właściwe tory
Julia Mancuso -Anna Fenninger typ 2 kurs 1.85✅
Jej górka ,kibice .Napewno ekipa będzie chciała upolować jakieś podium oczywiście ja liczę na Anne
AKO 2.66 betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 174

dziurka

Użytkownik
Witam wszystkich (będzie trochę chaotycznie z braku czasu)
Dziś we Włoskim Bormio odbędzie się zjazd mężczyzn. Trasa nie jest trudna technicznie ale górny odcinek trady jest zlodowaciały i nie równy (upadek Gisna w wczorajszym treningu) kluczowym momentem na całej trasie jest lewy skręt po zjeździe z trawersu wielu zawodników miało kłopot aby się w nim zmieścić m.in Dixo ( stąd dobry czas w treningu) Niezbędna na tej trasie będzie wytrzymałość fizyczna i dobre przygotowanie fizyczne trasa daje nieźle w uda.
Faworytem moim jak i buków jest Cuche mimo przejechania trasy na pół gwizdka dobry czas przejazdu jak jeden z niewielu dobrze poradził sobie z wyżej wymienionym zakrętem + również jest jego budowa ciała i znajomość tej górki. Trochę asekuracyjnie top 6 fortuna 1,4
Zawodnikiem który może mu zagrozić jest Kröll znakomity przejazd w drugim treningu perfekcyjny pokonany skręt że jest w dobrej formie mogą światczyć dotychczasowe miejsca 5,3 top 6 1,45 fortuna
Reichelt-Olsson solidny przejazd Austriaka dobre msc w tym sezonie powinno wystarczyć na średniego szweda 1 1,33 fortuna
Theaux-Bertrand typ głównie opieram na słabej postawie drugiego z francuzów 1 1,5 fortuna
i jeszcze przymierzam się do zagrania Bode Millera z Innerhofer rzekomo z gorączką mimo to w miarę dobry przejazd a wiadomo Amerykanin klasa sama w sobie ale tutaj trzeba się jeszcze zastanowić
namieszać może Kueng słaby przejazd powinien zaliczyć Defago który chyba się do końca nie otrząsnął po wypadku i nie jest przygotowany do sezonu
Może Pawicki dorzuci coś od siebie ja zaczynam się dopiero wdrażać w alpejską karuzele...
i suche typy na slalom kobiet:
zwycięstwo Marlies Schild bez wątpienia królowa slalomu w tym sezonie
Poutiainen-Moelgg 1
Maze-Borssen 1
Zuzulova-Geiger 1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom