>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Narciarstwo alpejskie 2012/2013

Status
Zamknięty.
T 1,9K

telich

Użytkownik
Kjetil Jansrud TOP 3 (kurs 2,80)Betsson ✅ izzy

Czy czasem Jansrud nie skończył na 4 miejscu? 1 miejsce- Nyman, 2 miejsce- Perko, 3 miejsce- Guay i dopiero 4 miejsce Jansrud. Sam obstawiałem ten sam typ i mi nie weszło.
Taaaa, Pawacki za wczesnie zaksiegowal i potem nie zmienil tego, byl przekonany, ze potem sie nic nie zmieni, ale warunki na trasie sie zmienily, dwaj kosmici na dwoch czolowych miejscach i Jansrud poza top 3 :razz:
post do usuniecia
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
We wtorek 18 grudnia o 17.30 (relacja na żywo w Eurosporcie) na trasę slalomu usytuowaną na stoku Canalone Miramonti w Madonna di Campiglio ruszy pierwszy slalomista. To miejsce, te zawody, są dla włoskich miłośników narciarstwa alpejskiego czymś szczególnym.

Tu zawsze gromadzą się tłumy kibiców, więc ci najbardziej znani, a na pewno już faworyci miejscowych, przecinają linię mety w ogłuszającej wrzawie. Tu rodziły się legendy włoskiego narciarstwa – Gustava Thoeni, Piero Grosa, tu rozgrzewał do czerwoności gardła swoich kibiców, trzykrotnie zwyciężając Alberto Tomba.
Końcówka trasy Canalone Miramonti, na której rozgrywane są slalomy, nie należy do łatwych. Średnia nachylenia to 27% ale to się ma nijak do ostatniego fragmentu, po którym narciarze poruszają się mając już sporo w nogach, a nachylenie osiąga aż 60 %.
Taka trasa może przynieść kilka niespodzianek lecz ja będę starał się pograć tych bardziej solidniejszych.
Lista Startowa

Alexis Pinturault-Felix Neureuther typ 2 ( kurs 1,91) betsson ✅DNF-2
Alexis to typowy świr,stawia wszystko na jedną kartę i czasem pozwoli mu to osiągnąć duży sukces,tym razem będziemy na trudnej trasie i jego numer startowy może mu poważnie pokrzyżować plany,dlatego obstawiam w tej parze na Felixa,który będzie jechał na początku zawodu po bardzo korzystnej dla niego trasie,handicapowa linia numerów startowych w tym przypadku to 12.
Jens Byggmark TOP 3 ( kurs 5,0) Delikatnie tu bo dziś mogą być niespodzianki,Szwed daje z siebie wszystko notuje w tym roku bardzo dobre rezultaty i będzie walczył o podium. ⛔ Leżał

Jako ciekawostkę dodam że po kontuzji wraca mistrz slalomu Grange,lecz wystartuje z dalszym numerem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Zapowiadają się wspaniałe zawody, tłumy kibiców, rzeczywiście coś szczególnego w kalendarzu Pucharu Świata. Zastanawiam się, który z reprezentantów gospodarzy powalczy o czołowe lokaty i zdecydowałem się w końcu na:

Deville C.-Moelgg M. 1 @ 1,75 Milenium - pojedynek dwóch Włochów. W lepszej formie wydaję się w tym sezonie Moelgg, 4 i 11 w slalomach, Deville n i 7. Ale dziś stawiam na Cristiana, startuje z numerem 2, Manfred zaś dopiero z 19, co może mieć w tym wypadku duże znaczenie.

Kusi mnie, również Gross z Ligety 1 @ 1,60 Milenium- Włoch z numerem 1, Ligety 9, Amerykanin wiemy w znakomitej dyspozycji, również w slalomach niezłe wyniki 13,12, jak zawsze jeździ jak szalony, może być w okolicach podium lub nie ukończyć któregoś z przejazdów. Mimo, że Gross nie jest w tym sezonie w dobrej formie zaryzykuję chyba na niego w tym pojedynku.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Może mi ktoś napisać co nawywijał Byggmark,że aż ponad 4 sekundy w plecy do lidera?Pytam,bo oglądałem tylko pierwszych 8 zawodników,a on chyba z 11 startował o ile się nie mylę.Ja to mam szczęście.Jakikolwiek dubel bym nie obstawił z tej dyscypliny to zawsze ktoś zawali przejazd albo nie ukończy... ????
 
jedrula 25,1K

jedrula

Użytkownik
Może mi ktoś napisać co nawywijał Byggmark,że aż ponad 4 sekundy w plecy do lidera?Pytam,bo oglądałem tylko pierwszych 8 zawodników,a on chyba z 11 startował o ile się nie mylę.Ja to mam szczęście.Jakikolwiek dubel bym nie obstawił z tej dyscypliny to zawsze ktoś zawali przejazd albo nie ukończy... ????
położył się na trasie
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Dziś krótko bo uczelnia.
I Curtoni Top 3 ( kurs 9.0) betsson upadek
I Curtoni-Gisin typ 1 ( kurs 1,71) betsson ⛔ upadek-ostatnie miejsce. ????
Irena to wzór nowoczesnej narciarki,świetna praca kolan i nóg,bardzo dobrze wycina łuki jednym słowem fajnie się ją ogląda,dziś wystartuje z numerem &quot;4&quot; jej rywalką będzie solidna w ostatnim czasie Gisin,która jednak kręci się w drugiej dziesiątce bez jakiegoś błysku.
Ja osobiście poluje w podium Włoszki ????
i myślę że Maze nie wygra :p✅
 
D 174

dziurka

Użytkownik
Dziś w szwedzkim Are odbędzie się slalom gigant kobiet który w tym roku ma niekwestionowaną liderkę Słowenkę Tine Maze. W obecnym sezonie slalom gigant odbył się 4 razy w: Soelden,Aspen,St. Moritz i ostatnio w niedziele w Courchevel. wszystkie cztery wygrała Tina odpowiednio z przewagą: 0,42, 0,90, 0,008, 0,28 co świadczy o pełnej dominacji. Te przekonywujące zwycięstwa w głównej mierze spowodowane są zmiana specyfikacji nart (większy promień skrętu) co faworyzuje zawodniczki dobrze przygotowane do sezonu. Na starcie nie pojawi się najgroźniejsza rywalka w walce o końcowe zwycięstwo Lindsey Vonn.
Typ: Tina Maze zwycięstwo kurs: 2,2 ⛔ fortuna na pewno można znaleźć wyższy.
I suche typy:
Curtoni I.-Brem 1 ⛔
Worley-Gisin 1✅
Zettel-Kirchgasser 1 ✅
Rebensburg 1-6 ✅
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Wczoraj typy fatalne, może dzisiaj pójdzie lepiej. Popieram zdecydowanie typ na Curtoni z Gisin. Do tego:

Worley - Gut 1 @ 1,40 Milenium - Francuzka specjalistka wiemy od giganta, cały czas w czołówce, Gut dobry sezon, ale to akurat nie zawsze jest jej najmocniejsza konkurencja. ✅ 4-13

Mancuso - Karbon 1 @ 1,75 Milenium - Włoszka bez formy, to nie ta sama zawodniczka co kilka sezonów temu. Rzadko kończy w ogóle całą rywalizację. Julia niezła forma, wiadomo szalona jazda, również zdarza jej się wypadać z trasy, ale jeśli nie popełni błędów będzie walczyć o niezłą lokatę. ✅ 14-Did not qualify for 2nd run

Zettel - Fenninger 1 @ 1,45 Milenium- pojedynek dwóch Austriaczek. Dla mnie faworytką starsza z nich. Bardzo dobre wyniki w gigancie w tym sezonie. Fenninger to kolejna szalona zawodniczka, jak pojedzie czysto będzie wysoko, ale i tak według mnie niżej od Zettel, która powinna powalczyć z Maze, Worley o zwycięstwo. ⛔ 10-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Jutro czas na 3 slalom w tym sezonie. Nie będę miał czas później nic napisać, więc moje typy już dziś:

Shiffrin-Hosp 1 @ 1,42 Fortuna - Amerykanka w dobrej formie w tym sezonie, w przeciwieństwie do Austriaczki, która najlepsze lata ma chyba za sobą. 3,7 to miejsca Shiffrin, 17, n to osiągnięcia Hosp. Również numer startowy zdecydowanie przemawia za reprezentantką USA, 10, Nicole dopiero z 28.

M.Riesch Hoefl-Holdener W. 1 @ 1,25 Fortuna- tu nie widzę innego rozstrzygnięcia niż lepsza pozycja Riesch, która w tym sezonie była 1 i 4 w slalomach, a reprezentantka Szwajcarii 11 i 17. Numery startowe : 4 Maria, 24 Holdener, jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego pewny typ

Maze-Kirchgasser 1 @ 1,45 Fortuna - Tina w życiowej formie, w większości konkurencji w czołówce, również w slalomie: 4,3 , reprezentantka Austrii nienajlepszy początek sezonu, n,8 to jej wyniki slalomowe, tu zadecyduje lepsza dyspozycja, gdyż startują obok siebie: 4,5 numery, stawiam zdecydowanie na Tinę.
 
P 402

plastelina

Użytkownik
witam wszystkich, też poszusuję skoro to takie proste ;)


Fortuna Borssen 1-6 @2.7 ⛔ jest u siebie, powinno być dobrze

Fortuna Riesch V @7⛔



bwin Zuzulova V @26 ⛔ Zuzulova 1-3 @7 ⛔

zaszalała tu w marcu, przegrała z Riesch o 0.01 s...

falstart...
 
D 174

dziurka

Użytkownik
Podpisuje się pod powyższymi typami (radhu21), dokładam jeszcze jedną pozycję:
Velez Zuzulová ✅ V.-Duerr L. 28 letnia doświadczona Słowaczka jeździ tylko slalomy i slalomy giganty w tym roku była 5 w fińskim Levi oraz 11 w Aspen (trzeci czas drugiego przejazdu) w dzisiejszych zawodach wystartuje z 7 numerem. Veronika w ubiegłym roku na tej trasie uplasowała się na drugim miejscu. Natomiast 21 letnia Niemka startuje praktycznie w każdej dyscyplinie narciarstwa alpejskiego, z różnym skutkiem. W Levi nie ukończyła pierwszego przejazdu a w Aspen zajęła wysokie 6 miejsce co było jej największym osiągnięciem w slalomie, warto dodać że wczoraj nie ukończyła slalomu giganta.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Przed nami 3 slalom w sezonie w Szwedzkim Are,będzie to nocny slalom i nie wystąpi w nim kontuzjowana Schield,bukmacherzy jeszcze o tym nie są poinformowani tak więc można to wykorzystać i pograć:
Zettel wygra ( kurs 5,0) :minus upadek betsson,zabraknie jej rywalki z kadry a to daje jej dużą szanse pokazania że Austria to nie tylko Schield,taki kursik pobieram z wielką chęcią.
Licze również na dobry występ reprezentantek Szwecji,ekipa ta zna świetnie stok bo jedzie u siebie.
Wygra Borssen ( kurs 30) betsson ⛔
Top 3 Borssen (kurs 8,25) betsson ⛔
Maria Pietilae-Holmner wygra ( kurs 20) betsson ⛔ 4 miejsce
Pietilae Holmner top 10 ( kurs 1,55) ✅ 4 miejsce
Duża szansą jest również pozycja w czołowej &quot;10&quot; Kanadyjki Gangon,która w ostatnich zawodach w tej bajecznej miejscowości była na podium.
Gagnon Top 10 2,25 fortuna upadek
Dla odważniejszych Top 6(po kursie 5,0) fortuna upadek
Marie-Michele Gagnon-Šárka Záhrobská typ 1 ( kurs 1,66) betsson upadek
Skreślił bym np Poutiainen,która ciężko jeździ a to będzie raczej dynamiczny slalom.
Uważałbym na Shiffrin,która jest nieobliczalna a jej szalona jazda często prowadzi do upadków. 1 miejsce ????
 
pele_ 268

pele_

Użytkownik
Austriaczka Marlies Schild doznała kontuzji prawego kolana w wyniku upadku na porannym treningu w szwedzkiej miejscowości Aare, gdzie po południu odbędzie się slalom alpejskiego Pucharu Świata. 31-Letnia narciarka udała się do Salzburga na szczegółowe badania.
Info z przed 20 minut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pele_ 268

pele_

Użytkownik
Maria Hoefl-Riesch TOP 3 kurs 1.95 (Betsson)

Maria ostatnio slalom w Are zakończyła na 1 miejscu. W ostatnim czasie prezentuje dość dobrą formę. Slalom to chyba najlepsza konkurencja w jakiej się czuje. Mam nadzieję, że nie przydarzy się coś nieoczekiwanego i Riesch potwierdzi swoją dobrą dyspozycje w slalomach.

Kathrin Zettel TOP 3 kurs 1.85 (Betsson) ⛔ upadek

Pod nieobecność kontuzjowanej Schild, szanse na zajęcie miejsca na podium przez Zettel jeszcze bardziej wzrosły. Ostatnie zwycięstwo w slalomie zaliczyła w Aspen 25 listopada. Myślę, że dziś pod nieobecność drugiej z Austriaczek, Kathrin spokojnie może myśleć o dużych szansach nawet na zwycięstwo.

Popieram także typ:
Marie-Michele Gagnon - Šárka Záhrobská 1 kurs 1,66 (Betsson) ⛔ upadek
 
D 174

dziurka

Użytkownik
Narciarski puchar świata po dwóch latach powrócił do austriackiego Semmering. Dziś rozgrywany będzie slalom gigant. Na początek wybrałem parę austriacko - francuzką, Fenninger 5, n, n, 4, 2, w tym jeden bardzo pechowy upadek na przedostatniej bramce, po wynikach widać że 23 letnia Anna jest w formie natomiast nie można tego powiedzieć o 24 Anemone której wyniki w GS pozostawiają wiele do życzenia: n, 14, n, n, n.
Typ: Fenninger-Marmottan ✅ 1-17 1 1,3 Fortuna
Następnym typem będzie pojedynek dwóch Austriaczek. Znakomicie spisującej się w tym sezonie 26 letniej Zettel z 31 letnią Goergl której nowa specyfikacja nart wogóle nie leży o czym świadczą jej tegoroczne wyniki w GS: 14,7,n,n,12 natomias Katrin jak już wyżej wspomniałem rewelacyjnie: 2,2,6,2,10.
Typ: Zettel-E.Goergl ✅ 7-9 1 1,35 Fortuna
Do tego suche typy bo za niedługo zaczynają się zawody:
Worley-Gut 1 3-24 ✅ 1,34
Rebensburg-Hansdotter ✅ 5 -11 1 1,25
Maze 1-3 Plus: 2 1,45
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom