>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nasze filmiki

C 0

cr7

Użytkownik
Dopiero teraz obejrzałem ten filmik i tak jak pisało juz duzo osób jest świetny. Chyba tez juz ktos to pisał ale mnie tez ciarki przeszły. Nie słyszałem nigdy o Hunterze bo snookerem sie nie interesuje za bardzo ale teraz juz go nie zapomne. Pozdro
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Niee, może teraz jakiś dynamiczny, nie taki spokojny.. Szybka nuta, itp. - ja proponuję kogoś z NBA - choćby Jordana :]
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
A kto to jest/był Jordan ??
Chyba sobie żartujesz że nie wiesz kto to jest Jordan!!?? Wpisz sobie w google Michael Jordan i zobacz. Jest to żyjąca legenda koszykówki, chyba najbardziej znany koszykarz na świecie. Chyba nigdy nie grałeś w kosza nawet z kumplami z osiedla czy z wioski.


Sawas już o tym myślałem żeby zrobić dynamiczny filmik:-D Szybka nutka, dobry temat i się uda ...:-D

POZDRO

P.S.
Proszę o oceny filmików na youtube.
 
C 0

cr7

Użytkownik
A kto to jest/był Jordan ??
Oczywiście, że żartuje!! Każdy kto choc troche interesuje sie koszykówką wie kto to Michael Jordan :!: Ja tez wiem ???? Chciałem tylko zobaczyć jaka fala krytyki na mnie spadnie po moim poście ???? Ale widze ze nie za duża. Tak jakos na żarty mi sie zebrało ???? Pozdro
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Dzięki sawas za link, jesteś swój chłop:spokodfhgfh:

Chłopaki tak mnie nabrała chęć sklejenia filmiku że szok. Ale tym razem mam zamiar znaleść zarąbisty program który ma duże możliwości i bardzo orginalny temat. Kto zna jakiś świetny program do robienia kompilacji?? Możecie róznież zapodać propozycje tematu.

Pozdro
 
P 0

profi

Użytkownik
Ja ostatnio sciągnąłem Adobe After Effects CS3 i widzę, że program ma duże możliwości. Po opanowaniu z pewnością można zrobić coś lepszego niż w Windows Movie Maker.
 
P 0

profi

Użytkownik
Miałem kiedyś Sony Vegasa i jednak Adobe After Effects zrobił na mnie lepsze wrażenie. Chociaż program oczywiście bardzo dobry. Zależy co kto woli ????
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Dzięki chłopaki za tytuły, ściągam obydwa i w weekend pracuje nad filmikiem.
W głowie już mam ułożony projekt tylko trzebas pędzic pare godzinek przed moonitorem i będzie efekt:-D

POZDRO
 
von 0

von

Użytkownik
Ale mnie ryba wciągnołeś. Mam pomysł, tylko nie za bardzo wiem jak wykonać programem taki filmik :p
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
No Escabar ładnie, świetny podkład muzyczny i teksty. Ogólnie filmik daje do myślenia i zapewne miał dawać. Gratuluje.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Naprawdę solidnie zrobiony film. Jak już wyżej koledzy wspomnieli, daje do myślenia. I to bardzo sporo. Oby więcej takich filmów!
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ja mam pomysł:-D Może stwórzmy taką paczkę kompilatorów z naszego forum. Będziemy się wymieniać tematami, programami, podkładami muzycznymi itp. Robić to po prostu dla przyjemności i dobrej zabawy. Więc jak?? Idzie ktoś na coś takiego??
 
von 0

von

Użytkownik
Ja najpierw potrzebowabym jakiejs instrukcji i łatwego programu do robienia filmów na początek. A tak poza tym nie widze przeszkód :p
 
Do góry Bottom