>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nasze filmiki

escabar 24

escabar

Użytkownik
Ja mam pomysł:-D Może stwórzmy taką paczkę kompilatorów z naszego forum. Będziemy się wymieniać tematami, programami, podkładami muzycznymi itp. Robić to po prostu dla przyjemności i dobrej zabawy. Więc jak?? Idzie ktoś na coś takiego??
ja mogę iść, tylko szczegółów więcej. 8)
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Von

Najłatwiejszym programem jest Windows Media Marker, w tym programie zrobisz proste filmiki jakie zrobiłem ja.

Escabar

Możemy zebrać jeszcze kilka osób i będziemy sklejać filmiki o różnych tematykach, żeby były ciekawe. Więcej szczegółów będzie jak zbierzemy ludzi, ja wezmę się za pożadęk tego tematu i posklejamy jakieś fajme filimiki.
Kto się zna i ma cheć wzięca w fajnej zabawie niech pisze to rozkręcimy to.
Może powstać coś ciekawego i fajnego, zachęcam.

POZDRO
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Ok. Ja znam się na kilku programach, Ulead VideoStudio, Movie Maker, Adobe Premiere itp... do tego Photoshop jak trzeba coś poprawić wymazać podkreślić itp..


 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
No Crystiano07 nieźle, podobało mi się. W jakim programie go robiłeś??
Bo ja dzisiaj chciałem ściągnąć Adobe After Effects ale waży aż 1216 mb. Bardzo dużo jak na program i nie wiem co z tym zrobie bo nie chce mi się tyle ściągać. A sony vegas nie moge zainstalować na swoim kompie. Ale jakoś musze sobie poradzić!
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
No Crystiano07 nieźle, podobało mi się. W jakim programie go robiłeś??
Bo ja dzisiaj chciałem ściągnąć Adobe After Effects ale waży aż 1216 mb. Bardzo dużo jak na program i nie wiem co z tym zrobie bo nie chce mi się tyle ściągać. A sony vegas nie moge zainstalować na swoim kompie. Ale jakoś musze sobie poradzić!
Sony Vegas
 
Do góry Bottom