>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nasze rozdania

T 0

tomashekpl

Użytkownik
hehe...rzeczywiscie dobre rozdania ???? ...to i ja sie pochwale co kiedys widziałem na stole ???? ...nie mam zdjec wiec na słowo...otóz jeden klient przy stole wchodził z duzym podbiciem z para asów. Nikt nie wchodził procz jednego który miał na rece marną damę i osemke pikową...na stole pojawiaja sie...As i dwa piki...kolega z AA raisuje żeby sie tamtemu do kolory nie dobrało...a ten all in ???? ...wiec ten tez all in...i baranowi w ostatniej sie dobralo do koloru...cóż zrobisz...takie zycie ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Yyy chciałem zbesztać stronkę Martinspoker ;) Otóż brałem udział we Freerollu i jak nowicjusz i tak dobrze mi szło ... Opłacanych było 10 miejsc ... Miałem dosyć dużo żetonów nie pamiętam ile i jest taka sytuacja Mam Króla i Damę ;) We flopie dochodzi KK D i jakieś tam jeszcze mało znaczące karty ... Ja się napaliłem daje All In i czekam ... Niby wszystko ok ;) W puli baaardzo dużlo żetonó na tyle żebym wygrał w końcu swoją pierwszą kasę we Freerollu a tu zonk ... Pisze mi, że odszedłem od stołu i jak już nacisłem I&#39;m back to nie dość, że pozbawili mnie dużego zarobku ???? To jeszcze straciłęm wszystkie żetony :/ Nie wiem jakim cudem, ale to był mój ostatni Freeroll na Martinspoker .... Ogólnie nie polecam takie wały tam idą, że masakra ????
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
i kolejny przykład jak oszukują. Widzę floop koleś daje ponad 1 K to ja all in widzę turn i zaczynam się cieszyć, bo zapomniałem,że gram na b2b i piękna ustawka na strita.OSZUśCI
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Tego to już nie skomentuje...
Od wczoraj przegrywam cały czas z wysokimi kartami na pre floop.


Shot at 2007-07-27
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
MAzaq kto madry wchodzi z JQ za tyle chipsow??
Widze,Jordan że bez kitu masz jakiś kompleks.Człowieku wszedł wygrał i tyle. Zrestą jak widziałeś miał już JJ i do tego brakowało mu 1 karty także do strita więc miał duże prawdopodobieństwo wygranej no ale Ty wiesz lepiej.Bez odbioru
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Przed sekunda wzbogacilem sie o 90$ wchodzac allin ????

ANTES/BLINDS
hubert38 posts blind ($0.50), jesperkolind posts blind ($1).

PRE-FLOP
hubert38 bets $3, jesperkolind bets $5, hubert38 bets $93.45 and is all-in, jesperkolind calls $81.80 and is all-in.

FLOP [board cards 8S,3D,5H ]


TURN [board cards 8S,3D,5H,JH ]


RIVER [board cards 8S,3D,5H,JH,8C ]


SHOWDOWN
hubert38 shows [ AS,AD ]
jesperkolind shows [ QH,QC ]
hubert38 wins $9.15, hubert38 wins $174.60.
 
emde 0

emde

Użytkownik
eehhh........... tragedia to co się dzieję na MartinsPoker.
Grałem we freerol&#39;u - dostałem KK więc podbijam wszystko się tak potoczyło że większość weszła all in przed pre floopem - pokazują karty więc myślę &quot;nie będzie as&#39;a wygraną mam w kieszeni&quot; a tu pierwsze 3 karty pozbawiły mnie wygranej....... gratuluję człowiekowi który z 5 i 6 wchodzi za ponad 2k żetonów........

 
artur202 4

artur202

Użytkownik
a który gracz miał najwiecej zetonów na stole?? Bo zauważyłem taką tendencję,że osoba,która ma więcej żetonów od przeciwnika wygra nawet z kartami 2,3 przeciwko AA. Ostatnio koles na wykonczeniu wchodzi all in ponad 900 zetonow z AA przeciwko drugiemu bogatszemu co mial 9,5 i wiadomo na floopie 9 turn 5 i koniec zabawy. Aha druga rzecz którą dostrzegłem do bezczelne podkładanie osobie bogatszej koloru. Typu wchodzi jeden z AK bogatszy z kartami Q 10 w kolorze i na floopie pojawiają sie dwie karty pod kolor i na turnie 3 karta. Bardzo wiele sytuacji tego rodzaju odnotowałem i w każym wypadku zawsze to samo 2 na floopie pod kolor i ZAWSZE na turnie trzeci kolor.
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
emde z tego co widze to grales we frerollu z pula 10 dolcow czyli on jest chyba w calej sieci b2b. wiec czemu narzekasz na martins. np. w I4poker byloby to samo pozdro
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Haha ;) Ładne 69 ;)
A jak toczyło się rozdanie? Gość z AQ podbił na preflopie? Czy tylko call, bo wchodzenie z 69 zbyt dobrym pomysłem nie jest 8)
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
eehhh........... tragedia to co się dzieję na MartinsPoker.
Grałem we freerol&#39;u - dostałem KK więc podbijam wszystko się tak potoczyło że większość weszła all in przed pre floopem - pokazują karty więc myślę &quot;nie będzie as&#39;a wygraną mam w kieszeni&quot; a tu pierwsze 3 karty pozbawiły mnie wygranej....... gratuluję człowiekowi który z 5 i 6 wchodzi za ponad 2k żetonów........
Bez urazy emde ale wydaje mi się, że trochę ubarwiasz. Gram już trochę więc widzę to inaczej. Nikt z 56 czy Q6 nie wali all-in (no chyba, że to pierwsze rozdanie na HH ???? ) jeszcze na preflopie. Wszyscy pewnie weszli nisko, a Ty po flopie upewniłeś się, że nie ma asa na stole, tylko że wtedy już koleś z niskimi treflami miał strita a ten z Q6 także miał na niego widoki i jeszcze w turnie doszła mu Q jako overcard pair i zaczęły się targi. Do strita zbierał też koleś z A10 i po riverze liczył, że pozostali nie mają damy. Tobie z kolei szkoda było króli i choć przestraszył cię na as to i tak zaryzykowałeś i przegrałeś. Bywa, tylko po co ubarwiać na forum. Myślę, że znajdzie sie kilka osób, które się ze mną zgodzą. :jezora:
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
A jak toczyło się rozdanie? Gość z AQ podbił na preflopie? Czy tylko call, bo wchodzenie z 69 zbyt dobrym pomysłem nie jest
nie no bylem na big blindach a ze nikt niepodbil to sparwdzilem, poczekalem az ktos dolozy do puli ????
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Texas Hold&#39;em $2-$2 NL (Real Money), #671,961,330
Table sexyterran&#39;s HE, 3 Aug 2007 12:37 PM ET
Seat 3: OceaneSaphir ($132.50 in chips)
Seat 8: hubert38 ($164.60 in chips)
ANTES/BLINDS
OceaneSaphir posts blind ($1), hubert38 posts blind ($2).

PRE-FLOP
OceaneSaphir bets $6, hubert38 calls $5.

FLOP [board cards 7C,8D,2D ]
hubert38 checks, OceaneSaphir bets $11, hubert38 calls $11.

TURN [board cards 7C,8D,2D,KC ]
hubert38 checks, OceaneSaphir bets $26, hubert38 calls $26.

RIVER [board cards 7C,8D,2D,KC,4D ]
hubert38 bets $120.60 and is all-in, OceaneSaphir folds.

SHOWDOWN
hubert38 wins $207.60.
SUMMARY
Dealer: OceaneSaphir
Pot: $208.60, (including rake: $1)
OceaneSaphir, loses $44
hubert38, bets $164.60, collects $207.60, net $43
 
Do góry Bottom