>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nasze rozdania

T 0

tomashekpl

Użytkownik
hehe...rzeczywiscie dobre rozdania ???? ...to i ja sie pochwale co kiedys widziałem na stole ???? ...nie mam zdjec wiec na słowo...otóz jeden klient przy stole wchodził z duzym podbiciem z para asów. Nikt nie wchodził procz jednego który miał na rece marną damę i osemke pikową...na stole pojawiaja sie...As i dwa piki...kolega z AA raisuje żeby sie tamtemu do kolory nie dobrało...a ten all in ???? ...wiec ten tez all in...i baranowi w ostatniej sie dobralo do koloru...cóż zrobisz...takie zycie ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Yyy chciałem zbesztać stronkę Martinspoker ;) Otóż brałem udział we Freerollu i jak nowicjusz i tak dobrze mi szło ... Opłacanych było 10 miejsc ... Miałem dosyć dużo żetonów nie pamiętam ile i jest taka sytuacja Mam Króla i Damę ;) We flopie dochodzi KK D i jakieś tam jeszcze mało znaczące karty ... Ja się napaliłem daje All In i czekam ... Niby wszystko ok ;) W puli baaardzo dużlo żetonó na tyle żebym wygrał w końcu swoją pierwszą kasę we Freerollu a tu zonk ... Pisze mi, że odszedłem od stołu i jak już nacisłem I&#39;m back to nie dość, że pozbawili mnie dużego zarobku ???? To jeszcze straciłęm wszystkie żetony :/ Nie wiem jakim cudem, ale to był mój ostatni Freeroll na Martinspoker .... Ogólnie nie polecam takie wały tam idą, że masakra ????
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
i kolejny przykład jak oszukują. Widzę floop koleś daje ponad 1 K to ja all in widzę turn i zaczynam się cieszyć, bo zapomniałem,że gram na b2b i piękna ustawka na strita.OSZUśCI
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Tego to już nie skomentuje...
Od wczoraj przegrywam cały czas z wysokimi kartami na pre floop.


Shot at 2007-07-27
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
MAzaq kto madry wchodzi z JQ za tyle chipsow??
Widze,Jordan że bez kitu masz jakiś kompleks.Człowieku wszedł wygrał i tyle. Zrestą jak widziałeś miał już JJ i do tego brakowało mu 1 karty także do strita więc miał duże prawdopodobieństwo wygranej no ale Ty wiesz lepiej.Bez odbioru
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Przed sekunda wzbogacilem sie o 90$ wchodzac allin ????

ANTES/BLINDS
hubert38 posts blind ($0.50), jesperkolind posts blind ($1).

PRE-FLOP
hubert38 bets $3, jesperkolind bets $5, hubert38 bets $93.45 and is all-in, jesperkolind calls $81.80 and is all-in.

FLOP [board cards 8S,3D,5H ]


TURN [board cards 8S,3D,5H,JH ]


RIVER [board cards 8S,3D,5H,JH,8C ]


SHOWDOWN
hubert38 shows [ AS,AD ]
jesperkolind shows [ QH,QC ]
hubert38 wins $9.15, hubert38 wins $174.60.
 
emde 0

emde

Użytkownik
eehhh........... tragedia to co się dzieję na MartinsPoker.
Grałem we freerol&#39;u - dostałem KK więc podbijam wszystko się tak potoczyło że większość weszła all in przed pre floopem - pokazują karty więc myślę &quot;nie będzie as&#39;a wygraną mam w kieszeni&quot; a tu pierwsze 3 karty pozbawiły mnie wygranej....... gratuluję człowiekowi który z 5 i 6 wchodzi za ponad 2k żetonów........

 
artur202 4

artur202

Użytkownik
a który gracz miał najwiecej zetonów na stole?? Bo zauważyłem taką tendencję,że osoba,która ma więcej żetonów od przeciwnika wygra nawet z kartami 2,3 przeciwko AA. Ostatnio koles na wykonczeniu wchodzi all in ponad 900 zetonow z AA przeciwko drugiemu bogatszemu co mial 9,5 i wiadomo na floopie 9 turn 5 i koniec zabawy. Aha druga rzecz którą dostrzegłem do bezczelne podkładanie osobie bogatszej koloru. Typu wchodzi jeden z AK bogatszy z kartami Q 10 w kolorze i na floopie pojawiają sie dwie karty pod kolor i na turnie 3 karta. Bardzo wiele sytuacji tego rodzaju odnotowałem i w każym wypadku zawsze to samo 2 na floopie pod kolor i ZAWSZE na turnie trzeci kolor.
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
emde z tego co widze to grales we frerollu z pula 10 dolcow czyli on jest chyba w calej sieci b2b. wiec czemu narzekasz na martins. np. w I4poker byloby to samo pozdro
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Haha ;) Ładne 69 ;)
A jak toczyło się rozdanie? Gość z AQ podbił na preflopie? Czy tylko call, bo wchodzenie z 69 zbyt dobrym pomysłem nie jest 8)
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
eehhh........... tragedia to co się dzieję na MartinsPoker.
Grałem we freerol&#39;u - dostałem KK więc podbijam wszystko się tak potoczyło że większość weszła all in przed pre floopem - pokazują karty więc myślę &quot;nie będzie as&#39;a wygraną mam w kieszeni&quot; a tu pierwsze 3 karty pozbawiły mnie wygranej....... gratuluję człowiekowi który z 5 i 6 wchodzi za ponad 2k żetonów........
Bez urazy emde ale wydaje mi się, że trochę ubarwiasz. Gram już trochę więc widzę to inaczej. Nikt z 56 czy Q6 nie wali all-in (no chyba, że to pierwsze rozdanie na HH ???? ) jeszcze na preflopie. Wszyscy pewnie weszli nisko, a Ty po flopie upewniłeś się, że nie ma asa na stole, tylko że wtedy już koleś z niskimi treflami miał strita a ten z Q6 także miał na niego widoki i jeszcze w turnie doszła mu Q jako overcard pair i zaczęły się targi. Do strita zbierał też koleś z A10 i po riverze liczył, że pozostali nie mają damy. Tobie z kolei szkoda było króli i choć przestraszył cię na as to i tak zaryzykowałeś i przegrałeś. Bywa, tylko po co ubarwiać na forum. Myślę, że znajdzie sie kilka osób, które się ze mną zgodzą. :jezora:
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
A jak toczyło się rozdanie? Gość z AQ podbił na preflopie? Czy tylko call, bo wchodzenie z 69 zbyt dobrym pomysłem nie jest
nie no bylem na big blindach a ze nikt niepodbil to sparwdzilem, poczekalem az ktos dolozy do puli ????
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Texas Hold&#39;em $2-$2 NL (Real Money), #671,961,330
Table sexyterran&#39;s HE, 3 Aug 2007 12:37 PM ET
Seat 3: OceaneSaphir ($132.50 in chips)
Seat 8: hubert38 ($164.60 in chips)
ANTES/BLINDS
OceaneSaphir posts blind ($1), hubert38 posts blind ($2).

PRE-FLOP
OceaneSaphir bets $6, hubert38 calls $5.

FLOP [board cards 7C,8D,2D ]
hubert38 checks, OceaneSaphir bets $11, hubert38 calls $11.

TURN [board cards 7C,8D,2D,KC ]
hubert38 checks, OceaneSaphir bets $26, hubert38 calls $26.

RIVER [board cards 7C,8D,2D,KC,4D ]
hubert38 bets $120.60 and is all-in, OceaneSaphir folds.

SHOWDOWN
hubert38 wins $207.60.
SUMMARY
Dealer: OceaneSaphir
Pot: $208.60, (including rake: $1)
OceaneSaphir, loses $44
hubert38, bets $164.60, collects $207.60, net $43
 
Do góry Bottom