>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Nasze rozdania

artur202 4

artur202

Użytkownik
dzisiaj na bwin witrualne pieniądze- dostaje K 4 floop A 4 4 to raisuje ostro a dwóch kolesi robi re-raise to ja all in jadę no :zy3ou: jeden koles pokazuje A 4 drugi AA i z AA wygrywa
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Dzisiaj martins poker turniej sit and go
zostało nas dwóch. Ten drugi koleś miał dwa razy wiecej chipsów niż ja. Blindy 750/1500.
podbił do 3K ja dałem call. flop 668 ja mam Q6. on daje all in no to ja call. Pokazał A10. Myśle wygrałem.......... ale nie w końcu to siec b2b i turn 7 river 9 i koleś ma strita wrr.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
dzisiaj na ukochanym b2b martins poker wchodze all in z AA koles K 10 widze floop Q 9 i 6 chyba i pisze na chacie bo akurat bezcenny byl na stole- napisalem,ze przegram to i mamy turn niska karta i na koniec oczywiscie river i wiadomo,ze J koles stright. taaa i ani jednego asa. :roll: :]
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Moje dzisijsze przygody na Poker Heaven utwierdziły mnie w tym że w turnieju nie wygrasz z kimś kto ma więcej chipsów od ciebie.

Pierwsza sytuacja na reku mam AA no to podbijam na preflopie na flopie dochodzi Q23 no to ja podbijam turn K no koleś podbija no to ja mu na to cal i co po chwili wyskakuje że nie dałem cal a koleś wygrał z para 3 :zoltakartka:

druga sytuacja ja mam A9 kier i moja b.b to sprawdzam na flopie 9 32 no to podbijam turn 7 no to mówie luz i podbijam koles daje all in ja mam juz mało zetonów więc wchodze koles pokazuje J9 - no to mysle wygrałem - nie bo jeszcze river i tu kolesiowi oczywiscie dochodzi J :zoltakartka:
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Moje dzisijsze przygody na Poker Heaven utwierdziły mnie w tym że w turnieju nie wygrasz z kimś kto ma więcej chipsów od ciebie.

Pierwsza sytuacja na reku mam AA no to podbijam na preflopie na flopie dochodzi Q23 no to ja podbijam turn K no koleś podbija no to ja mu na to cal i co po chwili wyskakuje że nie dałem cal a koleś wygrał z para 3 :zoltakartka:

druga sytuacja ja mam A9 kier i moja b.b to sprawdzam na flopie 9 32 no to podbijam turn 7 no to mówie luz i podbijam koles daje all in ja mam juz mało zetonów więc wchodze koles pokazuje J9 - no to mysle wygrałem - nie bo jeszcze river i tu kolesiowi oczywiscie dochodzi J :zoltakartka:
Jeżeli nie dałeś cal to Twoje wina w drugiej sytuacji, to niemożliwe żeby poker robił takie wałki, poza tym w turnieju nie ma różnicy kto ma ile żetonów, bo tam rake i tak nie wyrabiasz.

A druga sytuacja też jakaś nie przerażająca, jakby nie było pechowa ale w końcu river potrafi wszystko zmienić. Zastanów się ile razy Ty wygrałeś dzięki river-owi.

Ja tam przestałem wierzyć w takie bajki, że poker faworyzuje graczy. Jestem nieraz poirytowany tym co się dzieje, &quot;coś&quot; sobie powiem pod nosem, ale bez przesady. Sam nie raz szczęście miałem więc wiem. ????
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
dokladnie tak jak pisze Bananeq, river to tez element gry w pokera i chyba najwaznieszy,np dzisiejsze moje rozdanie mam na rece AA, flop A K 5, turn 2 a river T i koles mi pokazuje JQ a na pre flopie i flopie stracilem sporo kasy, a nieraz to mi tylek uratowal, chociaz z tymi turniejami po torchu sie zgodze zotba np z sieci b2b tam przewaznie wygra rozdanie koles co ma wiecej zetonow
 
befree88 0

befree88

Użytkownik
&gt; Game # 1,540,124,433 starting.
&gt; Dealing Hole Cards(Ac As )
&gt; ZER94140 called for 20
&gt; JNicol folded
&gt; strasbourg67 folded
&gt; BeFree888 raised for 160
&gt; demi79 folded
&gt; cepe70 folded
&gt; xHALLUx folded
&gt; junina went all-in for 1,210
&gt; zferi folded
&gt; Bombmannen folded
&gt; ZER94140 folded
&gt; BeFree888 called for 1,050
&gt; Dealing the Flop(9s 8h 2h )
&gt; Dealing the turn(6c )
&gt; Dealing the river(5d )
&gt; junina wins 2,470 with a Straight, Nine high

Koles mial dwie 7
:-?
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Jeżeli nie dałeś cal to Twoje wina w drugiej sytuacji, to niemożliwe żeby poker robił takie wałki, poza tym w turnieju nie ma różnicy kto ma ile żetonów, bo tam rake i tak nie wyrabiasz.
Problem w tym że dałem cal i kolejka przeszła na następnego gracza , a gdy on też sprawdził to mi wyskoczyło że jednak nie dałem cal :-?
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Ja dzisiaj miałem pecha, juz w decydujacej czesci turnieju, prawie koncówka, dostaje pare KK na reke, wchodze, na stole Q34, mowie koles ma QQ, takze mi nic nie zrobi, wchodze grubiej, koles tez... nastepnie wchodzi 9, dalej luzik wchodze ALL IN, a tu dochodzi Q... myslałem, że nie wiem ... :zy3ou:
 
S 11

support75

Użytkownik
Ja dzisiaj miałem pecha, juz w decydujacej czesci turnieju, prawie koncówka, dostaje pare KK na reke, wchodze, na stole Q34, mowie koles ma QQ, takze mi nic nie zrobi, wchodze grubiej, koles tez... nastepnie wchodzi 9, dalej luzik wchodze ALL IN, a tu dochodzi Q... myslałem, że nie wiem ... :zy3ou:
równie dobrze mogl miec Q3 na rece, pisze to bo widze ze nie bierzesz tego pod uwage.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja dzisiaj miałem pecha, juz w decydujacej czesci turnieju, prawie koncówka, dostaje pare KK na reke, wchodze, na stole Q34, mowie koles ma QQ, takze mi nic nie zrobi, wchodze grubiej, koles tez... nastepnie wchodzi 9, dalej luzik wchodze ALL IN, a tu dochodzi Q... myslałem, że nie wiem ... :zy3ou:
równie dobrze mogl miec Q3 na rece, pisze to bo widze ze nie bierzesz tego pod uwage.
No dokładnie za bardzo się na paliłeś, jednak z drugiej storny miałeś wyższą parę niż możliwa na stole... Troche pecha, trochę braku cerpliwości. ;)
 
J 0

job333

Użytkownik
oto moje rozdanie inaczej, w skrocie to było tak: miałem 3h 5h (serca) i było jeszcze z dwoch kolesi, na flopie same hhh nie pamietam jakie tyle ze jedna to była 4, ja i koles po 20$ stack przed flopem było jakies podbijanie niewielkie a ze miałem niski kolor to jakos wyszło ze wlzałem all in i koles sie wachał i w koncu sprawdził z AA zadne h i na turnie
dostał kolejnago A i na riverze 4 i tym samym Full House i to chyba tyle :p
 
Do góry Bottom