>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nasze rozdania

artur202 4

artur202

Użytkownik
ale mnie zrobili. Wchodze all in z A K koles A Q w kolorze na floopie wiedze dwie karty pod kolor przeciwnikowi i mysle,ze na bank jak zawsze turn bedzie pod kolor ale nie na turnie mam K mysle niezle ale jeszcze ta 10 i mnie wykolowali w inny sposob.Aha,ze mialem mniej zetonow to nie musze mowic bo to wiadomo o co chodzi
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
ale mnie zrobili. Wchodze all in z A K koles A Q w kolorze na floopie wiedze dwie karty pod kolor przeciwnikowi i mysle,ze na bank jak zawsze turn bedzie pod kolor ale nie na turnie mam K mysle niezle ale jeszcze ta 10 i mnie wykolowali w inny sposob.Aha,ze mialem mniej zetonow to nie musze mowic bo to wiadomo o co chodzi
Hehe mnie to śmieszą tacy ludzie,którzy bez kitu wierzą,że to jakaś ściema.Dobrze ktoś niedawno powiedział:pomyśl ile razy ty tak wygrałeś :jezora:
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Tak dla CIewkawosci 2 kolesi gra na 2 stolach jednoczasnie operując kwota 90tys $ czyli ok 225tys zł ???? co chwila takiepartie ????
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
I nie wmawiajcie mi,ze ile razy ty wygrales bo 80% przerywam z tymi co maja wiecej zetonow. To jest ustawione a niektorzy insynuują,że to przypadek. Dobra taktyka wchodzić all in z każdą kartą. Tak robil ten z kartami 3 9 i zobaczcie sami co sie dzieje.
 
R 0

redi

Użytkownik
ja mialem takie rozdaniena bb...

ja mam 5k na BB

FLOP A55

Turn jakiś cośnieważnego

RIVER K

dwóch gosci daje allina to ja szczęsliwy daje call ????

oczywiscie gosc miał a5 :/

W normalnym pokerroomie takie rzeczy się nie zdarzają :/
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
ten koles dal po riverze all in, mial 3 2, troche przeczekalem az sam bedzie dokladal , nawet niemusialem dawac all in tylko go sprawdzic ????
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
To ja opisze sytuacje z CD poker z wczoraj. Drugie rozdanie mam QQ. Ktoś podbija do 160 ja call i dwie inne osoby tez. flop AQ2 myśle wygram moze......... ale nie ;/ Ja dałem all in inni sprawdzili i jeden z nich pokazal AA. Myślałem że mnie rozwali od środka ;/ ale trudno czasami tez tak bywa;/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
przed chwila na turnieju w unibecie. Ja 64 flop 649 tęcza. ktos podbija ja wchodze. turn 10 znowu gostek all in. no to ja call bo freeroll myśle może wygram . pokazał J9 ale river oczywiście spadł 10 i on też miał dwie pary wrrrrrrr. Nie nawidze czegos takiego
 
J 0

job333

Użytkownik
TitanPoker

dostaje KK i podbijam wychodzą same niskie karty, podbijam koles sprawdza na turnie znowu nic, koles daje check ja allin on sie zastanawia i w koncu sprawdza z JJ w puli jakies 45$ i river oczywiscie kolejny J :p czegoś takiego jeszcze nie miałem kolo miał jakieś 5% na wygraną ????
 
C 41

ciechu

Użytkownik
Huhu. Przed chwilą :p. Turniej 1/1. 1$ + 0,20$.

W ręku para 6. Podbijam na wejście do 100 żetonów. Typ daje do 450. Wchodzę. Na flopie 6 7 8. Typ wchodzi all in, ja też. Typ ma w ręku 7 8. Dwie kolejne karty 9 i chyba 5 ???? .

W 1 rozdaniu od razu winnn ????
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Huhu. Przed chwilą :p. Turniej 1/1. 1$ + 0,20$.

W ręku para 6. Podbijam na wejście do 100 żetonów. Typ daje do 450. Wchodzę. Na flopie 6 7 8. Typ wchodzi all in, ja też. Typ ma w ręku 7 8. Dwie kolejne karty 9 i chyba 5 ???? .

W 1 rozdaniu od razu winnn ????
jeśli było tak jak napisałeś to macie strita obydwaj 5.6.7.8.9 wiec musiała tam spasc inna karta niż 5 ale to tylko szczegół ???? widocznie była inna bo screen to potwierdza. Sorki że sie czepiam ????
 
C 41

ciechu

Użytkownik
Piotrek słuszna uwaga :p Musiała paść inna w takim razie. Ale mam coś lepszego :p

Zaryzykowałem i zagrałem w 2 turniejach 5$ + 0,50$. Oczywiście 1/1. W pierwszym wygrana po 1 rozdaniu, w drugim po 7.

Nie ma co wypłacam :p
 
Do góry Bottom