>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NATIONAL HOCKEY LEAGUE !

Status
Zamknięty.
muntar 506

muntar

Użytkownik
Lecimy z koksem, po tym Challenge pozostanie ci jedynie kupować zdrapki w totalizatorze. Hehe :]

1.
Dallas Stars - Carolina Hurricanes
Hurricanes (60&#39;) @ 3,40 ✅
2.
Calgary Flames - Anaheim Ducks
Anaheim Ducks (60&#39;) @ 2,35 ⛔
3.
Montreal Canadiens - Pittsburgh Penguins
X (60&#39;) @ 3,70 ⛔

Betsson
Podliczenie poprzedniej kolejki.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
No to pora na następną kolejkę. Kido pamiętaj co pisałem o zdrapkach, byłem dzisiaj u wróżki i powiedziała, że wygram dzisiaj, oczywiście typy wziąłem od Astronoma a selekcje przeprowadził mi szaman wykonując rytualny taniec deszczu. Więc wszystkie znaki na niebie i ziemi dzisiaj po mojej stronie hehe ????
1. Konsekwentnie na remis Habs hehe :]
Montreal Canadiens - St. Louis Blues
X (60&#39;) @ 3,75
2.
Vancouver Canucks - Anaheim Ducks
Anaheim Ducks (60&#39;) @ 2,40
3.
San Jose Sharks - Florida Panthers
San Jose Sharks (60&#39;) @ 1,90
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Oj kurde, to żeś mnie przechytrzył ;( ja nawet na zdrapki nie mam, chyba muszę wziąć kredyt ???? , ale potem dam Ci jedną zdrapkę na pocieszenie tego pojedynku ;) ????

Zapomniałeś dopisać jaki to bukmacher bo nie wiem ???? i nie wiem czy cię nie zdyskwalifikować za to ???? ????

Maple Leafs - Tampa Bay Lightning
gole w przewadze over 1,5 |2.20|

Flyers - Wild
Flyers OT |2.19|

Flyers - Wild
Flyers 1X |1.65|

Betsson !
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
No to pora na następną kolejkę. Kido pamiętaj co pisałem o zdrapkach, byłem dzisiaj u wróżki i powiedziała, że wygram dzisiaj, oczywiście typy wziąłem od Astronoma a selekcje przeprowadził mi szaman wykonując rytualny taniec deszczu. Więc wszystkie znaki na niebie i ziemi dzisiaj po mojej stronie hehe ????

1. Konsekwentnie na remis Habs hehe :]
Montreal Canadiens - St. Louis Blues
X (60&#39;) @ 3,75
2.
Vancouver Canucks - Anaheim Ducks
Anaheim Ducks (60&#39;) @ 2,40
3.
San Jose Sharks - Florida Panthers
San Jose Sharks (60&#39;) @ 1,90
Kursy z jedynego słusznego buka w naszym Challenge. Betsson
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
A tak poza Challengem, wiesz coś o meczu DRT Wings - Jets?? Bo obserwuję sobie giełdę i lecą Wings na łeb i szyję i nie wiem czy jakieś konkretne info czy tylko spekulacje kursem.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Wiesz co.. nawet nie wiem bo nie widziałem , ale może coś w tym jest choć Wings wiesz jak oni potrafią grać .. raz zagrają mega hokej raz zagrają żmudne granie , a z ogórkami potrafią przegrać , ja to nawet sam pograłem Flyers dziś z 1X dobre h2h i Wild w delegacjach to nie to samo co w domu.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Muntar daj mi namiary do tej wróżki, kapitalne typy ci wywróżyła ???? :cool:
Stan 4 kolejki 0-0 / jak na razie chyba nawet mam wiecej plusów ???? ;)
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Już miałem napisać ci rozwlekłą odpowiedź na temat wczorajszej kolejki ale w momencie naciśnięcia przycisku zatwierdzającego odpowiedź. Nastąpiło wylogowanie i wszystko na blackberry poszło się paść co chciałem napisać ;/ Co do namiarów na wróżkę to jest na L4. Wczoraj zapomniała w nocy nakryć szklaną kulę płachtą i rano patrzy a tam kula zaparowana cała, się przeziębiła cwana bestia. No to powiedziała babeczka że nic nie widzi, nic tylko sama mgła. Po poradę wybrałem dzisiaj się więc do Astronoma ale ten jak zobaczył mnie u ganku to uciekł w popłochu w pole krzycząc w niebogłosy &quot;Hodor, Hodor&quot;. Ostatecznie udałem się do Tarocisty, który wyciągnął mi dwie karty pozostawiając ostatnią trzecią na deser a była na niej &quot;Śmierć&quot;. Czyli dzisiaj może będzie zabite. Hehe to tak humorystycznie aby poprawić humor po wczorajszej kolejce.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Wczoraj panie to normalnie klęska była aż nie wiem co na dzisiejsze Picki wybrać. Na giełdzie niby kurs na CLB Jackets leci ale wiemy jak zakończył się wczorajszy spadek na Jetsów.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Jackets - Bruins over 5,5 @ 2.20

Jackets - Bruins
Foligno to score @ 3,50

Pittsburgh Penguins over 5,5 @ 1,80

Betsson !

// mało meczy,ale jest co wybierać przedostatnia kolejka ;&gt;
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
1.
CLB Jackets - Boston Bruins
CLB Jackets (60&#39;) @ 2,65
2.
Ottawa Senators - St. Louis Blues
Ottawa Senators (60&#39;) @ 2,65
3.
Pittsburgh Penguins - New York Islanders : Evgeni Malkin zdobycie gola
Czy gracz strzeli gola w meczu?
Tak @ 2.85
Betsson
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Hehe, ty tu akurat nie masz nic do gadania ???? , ja jestem adminem tego konkursu :razz: ty możesz być w rewanżu, o ile będziesz chciał go grać po przegranym tego ;P
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
No nie wiem czyy ci zaliczę te nutki, bo ten mecz dopiero jest jutro wieczorem ;&gt; ... z jednej nocy miały być meczory ;&gt;
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
No nie wiem czyy ci zaliczę te nutki, bo ten mecz dopiero jest jutro wieczorem ;&gt; ... z jednej nocy miały być meczory ;&gt;
Nie mlaskaj jak mówisz Hehe. I tak wygram, dzisiaj mam dużą pewność siebie. No i w końcu pierwszy dzień się porządnie wyśpię jak suseł.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Co teeekst... Muntar ile ty masz lat ? 10 ? ???? teksty jak u jakiegoś przedszkolaka ????
ale dobra niech ci będzie ;D bez odbioru
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom