>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NATIONAL HOCKEY LEAGUE !

Status
Zamknięty.
muntar 506

muntar

Użytkownik
Co do rewanżu to nie ma sensu zakładać nowego tematu tylko po prostu wydłużyć obecną rywalizację póki mam fajne chęci na typowanie a walka jest zacięta.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Jackets - Bruins over 5,5 @ 2.20 ✅

Jackets - Bruins
Foligno to score @ 3,50 ✅

Pittsburgh Penguins over 5,5 @ 1,80 ✅


// ah ta twoja pewność siebie ???? dziś ostatnia kolejka, ale raczej licząc wszystkie plusy to ja wygrywam ;) musisz trafić aż trzy typy żeby w ogóle był remis ????
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
1. Konsekwentnie
Boston Bruins - Montreal Canadiens
X (60&#39;) @ 3,75
2.
Dallas Stars - LA Kings
X (60&#39;) @ 3,80
3.
San Jose Sharks - Arizona Coyotes
San Jose Sharks (60&#39;) @ 1,90

Kursy z Betssona.

Konsekwentie na ostatnią kolejkę Challenge wybrałem picki które zawodziły mnie całą rywalizacje. Tylko jeden może to wygrać, czyli ja hehe :]
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Hehehehe, wiesz że możesz zremisować jeśli Ci wszystkie typy wejdą? ???? a jak jeden chociaż nie, to po zawodach? nie miej jednak powoddzenia.

Toronto - Wings
Wings strzeli 1 tercja @ 1,71

Preds - Panthers
Forsberg to score @ 3,15

Tampa - Wild
Tampa strzeli 1 tercja @ 1,63

Betsson !
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Wings ⛔
Forsberg ⛔
Tampa ⛔

Specjalnie zapodałem takie typy które nie do końca mają szanse na powodzenie, ale podliczając wszystko, zwycięzcą tego pojedynku jest nie kto inny jak WONDERKIDO ;) dużo mi dało wczorajsze typowanie gdzie trafiłem wszystkie trzy zdarzenia, z czego Ty żadnych nie trafiłeś w żadnym dniu aż trzy.. z tego co pamiętam...

Czekam na nagrodę! ;] ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
muntar 506

muntar

Użytkownik
Z żalem i wielkim smutkiem, zawiadamiam że uznaję wyższość użytkownika w naszej pierwszej rywalizacji. Przepraszam fanów, którzy trzymali za mnie kciuki i dziękuję za doping do samego końca niniejszym wręczam użytkownikowi Wonderkido reputę i proponuję kolejną rywalizację od następnej soboty. Wczorajsze typy ode mnie to już był Classic desperate mode przygnieciony twoimi trzema trafieniami w jednym dniu, myślę że to zaowocowało tak mało skutecznymi typami. Niniejszym Gratki i dzięki za rywalizację.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom