>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2012/13 - typy by LAX

lax 1,2K

lax

Użytkownik
Witam, zakładam temat żeby mieć pod ręką swoje zakłady w tym sezonie. W typowanie bawię się już od kilku sezonów, typuję tylko i wyłącznie ligę NBA. Zobaczymy jak pójdzie w tym roku, tamten sezon zakończyłem na lekkim minusie:;/: Dlatego chcę mieć teraz przegląd swoich dokonań:grin: Najczęściej gram pojedyncze spotkania, ew. duble, rzadko kiedy więcej. Zapraszam do komentowania, nie obrażam się za krytykę, byle konstruktywną;) Postaram się pisać statystyki raz na tydzień, w weekend jak będzie trochę więcej czasu. Powodzenia wszystkim typującym NBA, sezon czas zacząć!
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Zaczynamy od 100,00 j., zobaczymy ile uda się ugrać z tego. No to jedziemy, pierwszy typ w tym sezonie ostrożnie:
LA Lakers (-4) - Dallas 1 @ Pinnacle 1.787⛔
stawka 20j
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dziwię się że Dallas tak dobrze sobie radzi, mimo wszystko jestem przekonany że Lakers tego meczu nie przegrają, stawiam live na LAL w Pinnacle po 1.893. Stawka 30j.⛔
e: Sporo straciłem na starcie ale tak to bywa w tej lidze. Szacunek dla Mavs za ten mecz, byli lepsi. Dobrze można było na nich zarobić, postawił ktoś?:grin:
 
patysiak24 133

patysiak24

Użytkownik
e: Sporo straciłem na starcie ale tak to bywa w tej lidze. Szacunek dla Mavs za ten mecz, byli lepsi. Dobrze można było na nich zarobić, postawił ktoś?:grin:
Np ja tyle że grałem hc+7 na Dallas. A czemu? to proste! widziałem przedsezonowe mecze LAL? bilans 0-8 albo 0-9 mówi sam za siebie. Druzyna nie jest jeszcze zgrana i kazdy musi pogodzic się z tym iz w ekipie bedzie wielu drygentów a nie jeden. Mnie ten typ naprawde nie zdziwil ????
ps. http://www.rotoworld.com/teams/injuries/nba/all/ polecam! Skarbnica wiedzy dla typera ;)
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Bez serwisów typu rotoworld nie wyobrażam sobie typowania takiej ligi jak NBA, chociaż wczoraj akurat kontuzje przemawiały na niekorzyść Dallas i co wyszło? ???? A co do preseason nie przejmowałem się tym pewnie podziałało to że jestem kibicem LAL i trochę mnie poniosło na starcie;).
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Drugi dzień sezonu, stawiam tym razem na Pacers. Stawka trochę mniejsza, trzeba grać spokojnie po takiej wpadce;)
IND (-1) - TOR✅
typ IND
1,855 Pinnacle
stawka 20j
e: Dzięki Hillowi zarobione✅, niestety w ciągu nocy pograłem trochę na live, efekt -20⛔:;/:
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dziś wiele spotkań uznawanych za pewniaki, wybrałem takie coś:
DEN - ORL 1.417⛔
POR - OKC 1.225✅
MEM (-1) - GSW 1.909✅
razem AKO 3.31⛔⛔⛔ stawka 20, @ Pinnacle
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Tydzień #1
Podsumowanie pierwszego, niezbyt udanego tygodnia:
Spotkania trafione/podane 7/11
Kupony trafione/podane 3/7
Postawione 130j
Wygrane 77,94j
Zysk -52,06j
Yield -40,05

Dwa razy grałem zakłady live, uwzględniłem je w statystykach.
Nie jestem pewien czy dobrze policzyłem yield, gdyby komuś chciało się liczyć i wyjdzie źle piszcie to poprawię, pozdro
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Wkleję mój post z typem z działu NBA, w dalszym ciągu ostrożnie - stawka 10j
Ja dziś stawiam na Grizzlies, którzy podejmują u siebie Utah Jazz. Za główny atut ekipy Jazz uznaje się frontcourt, akurat dziś trafią na duet M. Gasol - Randolph. Można mieć nadzieję że nie będą mieli więc łatwo. Do tego ekipa Utah znana jest ze słabej gry na wyjazdach, w tamtym sezonie bilans 11-22, w tym już 0-2. Będzie to dla nich 3 mecz wyjazdowy w ciągu 4 dni. Biorę handi -5 na Grizz.

Utah @ Memphis (-5) 1,952 Pinnacle

✅✅✅
No i stało się tak jak myślałem, Al Jefferson 11pts 10 rbs, Millsap 14-8. Z drugiej strony Gasol 22-8, Z-Bo 16-18. Jazz to dobra drużyna ale na wyjazdach są słabi, może za parę dni jak będą w Toronto będzie na nich ciekawy kurs, wtedy mogą się odbić.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Do tego jeszcze dziś mała taśma:
NYK - PHI 2.2✅
MIN - BKN 1.288⛔
IND (+8,5) - SAS 1.909⛔
GSW - SAC (-2) 1.909 zwrot
CLE - LAC 1.142⛔
3,3j @ Pinnacle⛔
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Orlando Magic @ Chicago Bulls⛔ 93-99
Total points in a game under 188
1.893 Pinnacle
stawka 10j
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Na koniec tygodnia trochę większe ryzyko:
Philadelphia @ Toronto 2.250✅
San Antonio @ Portland 1.667✅
Denver (-2) @ Golden State 1.909✅
Stawiam to systemem 2 z 3, po 10j czyli łączna stawka 30j @ Pinnacle.
e:
no i wszystko pięknie weszło, najwięcej nerwów z Denver a uważałem ich za pewniaków. Bardziej nad Philą się zastanawiałem. Za 30j łączny zwrot 112,27j. Bardzo dobry tydzień:cool:
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Tydzień #2
Podsumowanie drugiego tygodnia, odrobione straty których głównie narobiłem pierwszego dnia:?. To jest podliczenie tylko tego tygodnia, mniej więcej pod koniec każdego miesiąca postaram się wrzucić podsumowanie wszystkiego co uda się ugrać w sezonie.
Spotkania trafione/podane 10/15
Kupony trafione/podane 5/7
Postawione 103,3j
Wygrane 242,02j
Zysk 138,72j
Yield 134,29
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Orlando Magic - Brooklyn Nets (-3,5) 1st half✅ 35-50
1.800 stawka 20j
Pinnacle
e: Patrząc na to jak to idzie stawiam live handi -0,5 na Brooklyn 2nd half. Stawka 10j po kursie 2.000⛔
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dziś jestem dosyć pewny meczu Jazz - Raptors, więc postawię trochę więcej, oby ta pewność mnie nie zgubiła;) Do tego OKC żeby podbić trochę kurs.

Utah Jazz
- Toronto Raptors 1.667✅ 3 dogrywki:]
Oklahoma City Thunder - Detroit Pistons 1.370✅
AKO 2.283✅✅
stawka 40j @ Pinnacle
Chodziło mi jeszcze po głowie dołożyć Portland, ale odpuszczę bo nie jestem tego na 100 procent pewny.
 
Do góry Bottom