>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2012/13 - typy by LAX

lax 1,2K

lax

Użytkownik
Utah @ New Orleans✅
1.714 Pinnacle
100j
+71,43j
Utah Jazz - drużyna słynąca z tego że na wyjeździe może przegrać z każdym. Ale mimo tego jest to dobrze zbilansowany skład, wróżę im w sezonie ok 15-25 wygranych on road. Dziś w moim przekonaniu właśnie jeden z takich meczy. Przeciwnik idealny aby poprawić bilans. Osłabieni pod koszem brakiem Davisa, Hornets będą mieli szczególnie ciężko dziś, bo właśnie wysocy Jazz stanowią największy atut tej drużyny. Trafiłem już w tym sezonie obydwie wygrane Utah na wyjazdach, liczę dziś na trzeci raz;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Sezon 2012/13
Dobra za mną miesiąc gry, podliczyłem co i jak, wyszło to tak:
Spotkania trafione/podane 42/65 =0.646
Kupony trafione/podane 23/44 =0.522
Postawione 1539,3j
Wygrane 1757,2j
Zysk 217,9
Yield 14,16%
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Tydzień #5
Statystyki z kolejnego tygodnia:​
Spotkania trafione/podane 8/10
Kupony trafione/podane 5/7
Postawione 460j
Wygrane 586,94j
Zysk 126,94j
Yield 27,6%
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Odświeżyłem sobie dawno nieużywane konto w Betssonie. Jak na dzisiejszą noc jest lepiej tam grać niż single w Pinnacle.
New York Knicks @ Miami Heat
Knicks under 97⛔
1.9 Betsson

25j
-25j
Wiem wiem, Knicks niby czwarty atak ligi, Miami dopiero 21. obrona, ale uważam że dziś mecz będzie przebiegał pod dyktando gospodarzy. Jeśli im zależy to naprawdę potrafią dobrze bronić (w zeszłym roku 4. miejsce w NBA). I dziś właśnie będzie im zależeć, po pierwsze ze względu na poprzednie spotkanie obu ekip (104-84 dla Knicks), po drugie - sensacyjna przegrana z Wizards we wtorek. Do tego pozszywany palec Melo, co może odbić się na jego skuteczności, a możliwe że krył go będzie James. No cóż, próbujemy;)
e:Knicks pokazali dobrą zespołową grę, pod nieobecność Melo 6 graczy z co najmniej 10 pkt. Czasem się przegrywa, trudno.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dziś naprawdę jest z czego wybierać, muszę zagrać wcześniej bo ruszam w melanż;) Pobieżnie przeanalizowałem sytuację, w oczy rzuca się dobry kurs na Chicago. Najlepsza obrona ligi przeciwko jednej z najgorszych ofensyw, to się musi udać. Oby nic nie wynikło do nocy ????
Bulls (-1,5) @ Pistons✅
1.813 Pinnacle
200j
+162,6j
No w pierwszej połowie ta najlepsza obrona wyglądała jak szwajcarski ser:grin: Za to w drugiej pokazali nieco twardszą grę, i bardzo dobrze. Szczęśliwa passa podtrzymana;)
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Tydzień #6
Szósty tydzień gry za mną, znowu udało się wyjść na plus:​
Typy trafione/podane 5/8
Kupony trafione/podane 4/6
Postawione 725j
Wygrane 975,93j
Zysk 250,93j
Yield 34,61%
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Orlando @ Phoenix 1.588⛔
Utah @ LA Lakers 1.328⛔
AKO 2.109 ⛔⛔Pinnacle
100j
-100j
myślałem że dziś naprawdę przełamią się obie ekipy, oj szykują się chyba zmiany zarówno u jednych jak i drugich
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Trochę ostatnio słabe wyniki, skorzystałem dziś z teasera &#39;NBA +5,5 points sides&#39;. Tak żeby było trochę bezpieczniej;)
Philadelphia✅
Toronto +9
⛔
razem 1.833⛔⛔
100j Pinnacle
-100j
No jak to nie weszło to ja już nie wiem. Ostatnio taka seria że może czas trochę odpocząć...
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Jednak nie odpoczywamy, bo dziś nadarza się okazja odrobić co nieco.
Denver @ Detroit 1.500✅
Washington @ New Orleans 1.455⛔
2.181 ⛔⛔Pinnacle
100j

-100j
Denver ostatnio pokazali kilka momentów dobrej gry, powinno to wystarczyć na słabych Pistons. A Hornets dziś z Davisem, co prawda z ławki, ale z drugiej strony Nene też grywa po 20 minut. Pozostali zawodnicy powinni zrobić tu różnicę na korzyść NOH.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Żeby tylko coach Pop nie dał odpocząć starterom...
Lakers +11,5 @ Knicks✅
Spurs -1,5
@ Blazers⛔
1.833⛔⛔Pinnacle
66j
-66j
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dobra, jakieś fatum ostatnio na mnie ciąży i gram dziś pojedynczy mecz, minimalizuję ryzyko;) Lakersi przyparci do muru, o dobrej pozycji na start PlayOffs mogą chyba pomarzyć, muszą teraz starać się wogóle o wejście do nich. Spodziewam się dziś podobnego meczu jak na wyjeździe w Nowym Orleanie. Nie wiem jaka atmosfera musi być w tej drużynie, ale podejrzewam że wszyscy są już nieźle wku***eni. Ciśnienie na win jest spore, jak nie dziś to kiedy będą mieć lepszą okazję?
Lakers -4,5 @ Wizards✅
1.787 Pinnacle
100j
+78,74j
 
Do góry Bottom