>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami NBA 2022/2023 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Miami Heat vs Cleveland Cavaliers:
Miami Heat oraz Cleveland Cavaliers (nie licząc Dallas) to dwie drużyny, które grają najwolniejszym tempem w całej lidze co powinno skutkować mniejszą ilością punktów w tym spotkaniu. Obie ekipy mierzyły się w tym sezonie dwukrotnie (oba mecze rozegrane w Cleveland) i w obu przypadkach oglądaliśmy dość mocno underowe wyniki jak na realia NBA, w pierwszym spotkaniu wpadło równo 200 oczek, w drugim ich starciu tych oczek po ostatniej syrenie było 197. Mógłbym również tutaj zaproponować under w tym spotkaniu jednak ja skupiam się dzisiaj na gwieździe Cavaliers. Donovan w tym sezonie kręci średnią 27.6 punktów na mecz. W ostatnich 5 spotkaniach ta średnia wynosi aż 31.6 punktów na mecz lecz tutaj warto zauważyć, że dość mocno podbił sobie tą średnią w dwóch spotkaniach z Bostonem gdzie rzucał 40 oraz 44 punktów ale spędzał na parkiecie wtedy bardzo sporo minut, w przedwczorajszym spotkaniu rozegrał aż 47 minut więc spodziewam się też, że w dzisiejszym spotkaniu trener będzie miał to na uwadze i nie będzie katował swojej największej gwiazdy. I teraz najważniejsze. Mitchell w wyżej już wspomnianych dwóch spotkaniach przeciwko Heat w obecnym sezonie notował 13 (27 min. na parkiecie) oraz 16 (37 min. na parkiecie) punktów. Jego usage rate jak i eFG% wypada zdecydowanie słabiej w starciach z Miami niż w ostatnich spotkaniach, dlatego liczę tutaj na powtórkę z rozrywki i under punktowy Pana Mitchella.

D.Mitchell poniżej 26,5 pkt. @1.90
lub
Poniżej 221,5 pkt. w meczu @1.53

Los Angeles Clippers vs Toronto Raptors:
W tym spotkaniu swój wzrok kieruję w stronę I.Zubaca. Center Los Angeles Clippers wrócił ostatnio na parkiet po krótkiej nieobecości i w meczu z Grizzlies w ciągu 18 minut zanotował 6 punktów, 2 asysty oraz 9 zbiórek. I to właśnie na zbiórkach i walce pod koszem się skupimy. Ivica w obecnym sezonie notuje średnio 10.1 zbiórek na mecz. Na ostatnie 10 rozegranych spotkań w 9 z nich przekraczał niżej proponowaną linię zbiórek. Przeciwko Toronto w obecnym sezonie zmierzył się raz gdzie tych zbiórek miał aż 16 - ok, wtedy w Toronto na centrze widzieliśmy Hernanogomeza, dzisiaj w roli centra Dinozaurów wystąpi J.Poeltl a nasz Ivica widocznie lubi grać na Pana Jakoba. Zubac w 5 z ostatnich 6 spotkań przeciwko Poeltl'owi notował co najmniej 11 zbiórek w meczu a jeśli weźmiemy ostatnie 10 pojedynków tych Panów pod koszem to tylko dwa razy Ivica nie przekraczał naszej linii, którą zaproponował nam bukmacher. Wierzę, że dzisiaj znowu będzie górą a także, że dostanie troszkę więcej minut niż w spotkaniu z Memphis co dałoby nam większą szansę na pokrycie tej linii.

I.Zubac powyżej 7.5 zbiórek @1.90

Phoenix Suns vs Oklahoma City Thunder:
Shai znowu poza składem Oklahomy, dlatego ktoś musi się postarać i go zastąpić w tym spotkaniu. Josh Giddey, dwudziestolatek kręci ostatnio całkiem przyjemne liczby. Średnia zdobywanych punktów w tym sezonie wynosi u niego 16.3, do tego 7.8 zbiórek i 6.2 asyst na mecz. W ostatnich 5 spotkaniach widać, że forma poszybowała w górę - średnia punktów 17.8, zbiórek 8.2 oraz asyst na poziomie 11.0 robi całkiem przyjemne wrażenie. Ja skłaniam się dzisiaj ku jego asystom - 5,11,13,9 oraz 17 asyst, tak dokładnie wyglądało jego ostatnie 5 spotkań jeśli chodzi o asysty. "Giddey have posted the highest usage rates on the team while Giddey has led active Thunder players with a +5.1% assist rate differential with Gilgeous-Alexander and Jalen Williams off the court this season."

J.Giddey powyżej 7.5 asyst @1.95

kursy - superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2688
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Milwaukee Bucks vs Brooklyn Nets:
Do Milwaukee zawita osłabiona kadrowo drużyna Brooklynu, która w tym spotkaniu będzie musiała sobie radzić bez Claxtona, Dinwiddiego, Johnsona, O'Neale'a oraz oczywiście bez Bena Simmonsa. I tak, nie został wymieniony tutaj Mikal Bridges, który będzie dostępny na to spotkanie. Jak już wspominałem, przy jego ostatnim występie po przyjściu do Brooklynu stał się z automatu bardzo ważną postacią i śmiało można mówić, że jest tutaj gwiazdą zespołu. Średnia punktów jaką kręci Mikal po zmianie barw klubowych wynosi 26.5 pkt. na mecz (dla porównania w Suns wynosiła ona 17.2), w ostatnich 5 spotkaniach notuje średnią na poziomie 30.6 pkt. na mecz. W jednym z tych pięciu spotkań mierzył się już z Milwaukee, 1 marca Nets ulegli Bucks 104-118 a Mikal w tym spotkaniu zdobył 31 oczek. W obliczu licznych nieobecności w składzie piłka w jego rękach powinna znajdować się częściej a co za tym idzie powienien brać jeszcze większą odpowiedzialność na siebie. Oczywiście Milwaukee tutaj jest murowanym faworytem spotkania i nic w tym dziwnego, dodatkowo na parkiet wróci prawdopodobnie Giannis, Holiday i Crowder co będzie kolejnym argumentem do tego aby spróbować pójść mocniej w stronę gospodarzy tego spotkania. Jest tu bardzo duża szansa na powtórkę meczu z 1 marca i tego właśnie bym sobie życzył, czyli zarówno punktów Mikala jak i spokojnego zwycięstwa Bucks.

M.Bridges powyżej 25.5 pkt. @1.95 (Niestety nasz Mikal wystąpił tylko w 1 kwarcie zdobywając przez ten czas 10 oczek)
Milwaukee Bucks handicap -7.5 pkt. @1.47

Dodatkowo dorzucam:
Golden State Warriors win @1.75
New York Knicks handicap +9.5 pkt. @1.40

Tutaj po krótce dlaczego bym szedł w tym kierunku. Zdaję sobie sprawę, że Warriors na wyjazdach spisują się fatalnie ale w obliczu braku Moranta i też Adamsa (dzisiaj pojawiło się info, że będzie pauzował jeszcze prawdopodobnie przez okolo 4 tyg.) skłaniam się tutaj bardziej ku GSW. Oni w przeciwieństwie do Memphis muszą jeszcze powalczyć o PO i bezpieczne miejsce w TOP6. W tabeli od miejsc 5-13 jest mocny ścisk i dla Warriors każdy mecz może być na wagę złota. Kolejnym argumentem dlaczego idę w stronę GSW jest dla mnie kurs, tym bardziej, że w obecnym sezonie na dwa rozegrane spotkania tych ekip dwukrotnie górą byli właśnie Warriors więc na pewno są w stanie ograć ich po raz trzeci.
Co do meczu Kings vs Knicks, spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania, obie ekipy w ostatnim czasie spisują się fantastycznie. Na ostatnie 10 spotkań Sacramento zanotowało bilans 7-3, NYK 9-1. Obie ekipy znajdują się w topce jeśli chodzi o ofensywę natomiast w defensywie lepiej spisują się Knicks co powinno być według mnie kluczem do sukcesu. Prawdopodobnie zobaczymy znowu na parkiecie Brunsona a niewątpiliwie byłoby to spore wzmocnienie dla Knicks no i dałoby więcej szans na powodzenie mojej propozycji.

kursy - superbet

EDIT (23:57): Wróciłem właśnie do domu i zauważyłem, że poza grą jednak Giannis więc kurs na handi poszedł w górę mimo to Bucks mocnym faworytem i jeśli miałbym o tej porze to proponować to zaproponowałbym handicap -4.5 pkt. @1.42
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +216
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Po wczorajszej nocce Warriors zdecydowanie lecą na czarną listę jeśli chodzi o ich mecze wyjazdowe. Zabawne jest to, że po powrocie do gry Curry'ego są 0-3. Mam nadzieję, że kolejna nocka przyniesie więcej korzyści.

Philadelphia 76ers vs Portland Trail Blazers:
Zaczniemy od spotkania w Philadelphii, gdzie jako goście zjawią się Lillard i spółka. Zdecydowanym faworytem spotkania są 76ers. Więc w poszukiwaniu lepszego kursu kieruję swój wzrok ku T.Maxey'owi. Tyrese odkąd wskoczył do podstawowej piątki kręci całkiem mocne liczby, rzucał rywalom kolejno: 27,29,26,24 oraz 27 oczek, notując średnią na poziomie 26.6 pkt. na mecz. Do składu 76ers wraca na to spotkanie Harden przez co myślę, że obwodowi z Portland skupią się bardziej na nim a dzięki temu więcej miejsca na swoje popisy powinien mieć Maxey. Blazers w obecnym sezonie są jedną z gorzej broniących drużyn co mówi o tym ich defensive rating - 27 miejsce w lidze pod tym względem.

T.Maxey powyżej 20,5 pkt. @1.90
Philadelphia 76ers handicap -3.5 pkt. @1.42

Washington Wizards vs Atlanta Hawks:
Obie drużyny spotkały się ze sobą przedwczoraj, górą byli Jastrzębie pokonując Wizards 122-120. Ciężko tutaj typować zwycięzce spotkania więc ja skupie się na Panu K.Porzingisie, który czarował w tym spotkaniu najlepiej ze wszystkich wrzucając ekipie z Atlanty aż 43 oczka. Duże znaczenie tego wyniku miała jego skuteczność zza łuku, trafił on 7 trójek na 10 prób. Zdecydowanie jest to jego najlepszy sezon w karierze, notuje w tym sezonie średnio 23.2 pkt. na mecz. W ostatnich 5 spotkaniach tylko raz nie pokrył wystawionej linii przez bukmachera - miało to miejsce w meczu z Raptors (22 oczka). Liczę, że dzisiaj również będzie grał na dobrej skuteczności i ponownie będzie liderem swojego zespołu.

K.Porzingis powyżej 23,5 pkt. @1.80

Minnesota Timberwolves vs Brooklyn Nets:
Po raz kolejny idę w over Pana Bridgesa. Wczoraj zagrał zaledwie 12 minut oddając 13 prób i zdobywając 10 oczek. Jego średnie możecie przeczytać w poprzednich analizach, nie chcę się znowu powtarzać. Wczoraj coach Brooklynu zaskoczył dośc mocno bo wczorajsza pierwsza piątka dostała mocno ograniczone minuty i większość spotkania rozgrywali rezerwowymi. Właśnie też wskoczyła informacja, że Dinwiddie, Claxton, O'Neale oraz Johnson będą dostępni na dzisiejsze spotkanie z Wilkami. Ja na to spotkanie proponuję dwie opcje:

M.Bridges powyżej 23,5 pkt. @1.90
Brooklyn Nets handicap +10.5 pkt. @1.40

Los Angeles Lakers vs Toronto Raptors:
Lakersi bez Jamesa radzą sobie zdecydowanie bardzo dobrze i ciągle są w walce o playoffy, głównie dzięki dobrej postawie Davisa. Mecz przed własną publiką więc nie powinni tutaj dać się stłamsić aż tak mocno Dinozaurom, które w ostatnich swoich 5 wyjazdowych meczach potrafili wygrać tylko raz i to po dogrywce z Wizards. Na ten mecz jest również przewidziany powrót Russela a jest to zdecydowanie jakość dodatnia do zespołu Jeziorowców.

Los Angeles Lakers handicap +8.5 pkt. @1.42
Los Angeles Lakers win @2.15

kursy - superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +851
deepred 692,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Drugi kolejny mecz tych ekip między sobą. W pierwszym meczu Porzingis się totalnie odpalił i rzucił ponad 40 oka. Dzisiaj już raczej tyle nie rzuci, natomiast sytuacja się nie za specjalnie zmieniła. Hawks nie za bardzo mają obrońcę na jednorożca, który jest groźny w każdej sektorze. Rzuca z dystansu, półdycha siedzi. W strefach poza pomalowanym defensive rate Capeli i Okongwu jest praktycznie zerowy. Wiadomo, że Porzingod żadnego z nich nie będzie postował, ale spokojnie może rzucać sprzed nich i żaden z nich go nie zablokuje. Linia dość przyjemna, warta spróbowania.

Kristaps Porzingis over 23,5 @1,80 superbet

Wypoczęci Nets grają z wypoczętymi Wolves. Nets wypoczęci, bo wczoraj wszystko najważniejsi gracze siedzieli. Nets mimo wszystko walczą o play-offs. Są fun to watch i zdecydowanie kibicuję im bardziej, niż przed trade'ami Duranta i Irvinga. Z drugiej strony Edwards, który sam musi ciągnąć ten wózek w kierunku play-offs. Póki co średnio to wygląda, chłop ma sporo na głowie, ale tak jak przewidywałem, ten sezon dobitnie pokazuje, że to wokół niego trzeba budować drużynę, a KAT-em trzeba handlować (kontuzja nie ma tu nic do znaczenia). Uważam, że będziemy tu mieli całkiem niezłe widowisko. Jest do tego potencjał, obydwie drużyny grają na w miarę wysokim tempie powyżej 100,00. Będzie sporo rzutów, kwestia tego, czy będzie siedziało.

Obydwie drużyny powyżej 20 oka we wszystkich kwartach @1,90 betfan

Meh, bida.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Brak czasu na pisanie analizy więc propozycję na sucho:

A.Simons (Portland Trail Blazers) powyżej 23,5 pkt. @1.95
Los Angeles Lakers win @1.70

kursy - superbet
 
Ostatnia edycja:
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Ostatnio NBA niestety nie po mojej myśli.. próba przełamania:

Detroit Pistons vs Indiana Pacers:
Zaczynamy od spotkania w Detroit, gdzie popularne Tłoki podejmować będą Indiane Pacers. Detroit jak każdy wie obecny sezon to mocne tankowanie, Indiana z aspiracjami na PO ale jednak w obecnym sezonie to już raczej niemożliwe, żeby tam się znaleźli. Obie ekipy spotkały się ze sobą przedwczoraj, górą byli Pacers wygrywając tamto spotkanie 121-115. Obie drużyny mocno osłabione, braki u jednych jak i drugich są tak duże, że sporo nazwisk bym tutaj musiał wymieniać dlatego sobie to oszczędzę i skupię się na dwóch zawodnikach Pistons, którzy w obliczu kontuzji i urazów swoich kolegów powinni być bardziej zaangażowani w zdobywanie punktów. Isaiah Livers - w poprzednim spotkaniu w ciągu prawie 38 minut na parkiecie zdobył 18 oczek, podejmował również najwięcej prób zdobycia punktów bo aż 20 razy w tym 10 prób za trzy. Więc jak widać gołym okiem jego skuteczność nie była zbyt mocna lecz spokojnie wystarczyło to na pokrycie linii, dzisiaj oczekuje powtórki. Drugim zawodnikiem będzie James Wiseman. Ostatnio 16 oczek - w ciągu 26 minut. Indiana pod koszem nie jest zbyt mocna więc powinien sobie tam znowu dobrze poradzić.

I.Livers powyżej 13,5 pkt. @1.90
J.Wiseman powyżej 16,5 pkt. @1.80

Houston Rockets vs Boston Celtics:
Tutaj w obliczu braku w barwach Bostonu Roberta Williamsa idę w over Senguna. W ostatnich 5 kolejkach zdobywał kolejno: 16,15,16,14,10 pkt. co daje średnią 14,2 pkt. na mecz. Widać, że obrona Bostonu troszkę ucierpiała i tracą więcej punktów z pod kosza jak nie gra wspomniany Williams.

A.Sengun powyżej 12,5 pkt. @1.85 zwrot

Golden State Warriors vs Phoenix Suns:
Warriors u siebie a Warriors na wyjazdach to zupełnie dwie inne ekipy co wybitnie pokazują statystyki. Na własnej hali bilans 28-7, na wyjazdach 7-26. Na ostatnie 10 spotkań przed własną publicznością ulegli tylko raz. W składzie GSW nie widzę na ten moment żadnych niepokojących wieści, Suns oczywiście bez Duranta.

Golden State Warriors win @1.53

dodatkowo:
Miami Heat handicap -3.5 pkt. @1.42
Dallas Mavericks handicap +8.5 pkt. @1.42

kursy - superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +912
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Denver Nuggets handicap +7.5 pkt. @1.42
Brooklyn Nets handicap +8.5 pkt. @1.42
Los Angeles Lakers handicap +6.5 pkt. @1.47
Orlando Magic win @1.47

kursy - superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
deepred 692,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ważny mecz dla układu tabeli na wschodzie. Sixers grają z Cavs i spodziewam się tutaj play-offowego spotkania. Raczej wolne tempo, Cavs bardzo fajnie bronią na pozycjach PG/SG i prawdę mówiąc wydaje mi się, że mimo tego, że centrom rywali ciężko się punktuje z uwagi na to, że Cavs grają Mobleyem i Allenem, to Embiid zapewne będzie tutaj główną bronią Sixers. Nie spodziewam się, żeby Maxey miał dzisiaj wiele rzutów. Jestem fanem tego gracza, ale czym bliżej do play-offs, tym mecze więcej ważą i wydaje mi się, że przede wszystkim brodaty będzie grał z Biidem. Niepewny występ Mitchella, ale LeVert też bardzo dobrze broni. Maxey raczej nie pohula.

Tyrese Maxey under 19,5 @1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +133
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Sixers + Kings @2.37
Jedni i drudzy w gazie, bez poważnych kontuzji w rosterze, w walce o lepszy seed i HCA na playoffy.
Pacers grają bez Haliburtona, wypadł im jeszcze Mathurin więc sporym zaskoczeniem byłaby porażka Sixers w tym meczu.
Natomiast Kings utrzymują ciągle zaskakująco dobrą formę, jedna z niespodzianek tego sezonu, grają szybką koszykówkę i mają obecnie najlepszy atak w lidze, w obronie słabo, ale teraz mało, która ekipa dobrze broni, ofensywna koszykówka strasznie poszła w górę i przeważa nad dobrą obroną co widać właśnie po wynikach Sacramento.
Wizards w dołku jedyne wygrane w ostatnim czasie z Pistons, wypadli już nawet z miejsca dającego playin'y na Wschodzie, ciężko mi sobie wyobrazić, że będą mogli zatrzymać rozpędzone Sacramento.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1596
deepred 692,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Pacers cały czas sadzają Haliburtona. Pałkę przejął Nembhard, który fajnie sobie radzi. Ogólnie Pacers nie opłaca się odpuszczać meczów, cały czas mają szansę na play-in, więc takich Hornets powinni wozić. Kolejna szansa dla Andrew na dobry mecz okraszony fajnymi statystykami indywidualnymi, tym bardziej, że gospodarze dramatycznie bronią na obwodzie.

Andrew Nembhard over 22,5 PZA @1,85 betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +335
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Koszykowka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Houston Rockets - Golden State
Typ: Stephen Curry double double- TAK
Kurs: 5.25
Bukmacher: superbet

Muszę poszukać dużego kursu jeżeli chce powalczyć w typach dnia . Nie znam się na NBA, żeby dowiedzieć się co to jest double double musiałem użyć google, ale do sedna.
Gram taki typ bo dla mnie nie jest on bez szans. Double- double to uzyskanie wyników dwucyfrowych w dwóch z pięciu możliwych pozytywnych statystyk(punkty, asysty, zbiórki, przechwyty, bloki ) . Opisałem dla takich laików z kosza jak ja.
Spoglądam na 5 ostatnich bezpośrednich męczy obu drużyn i widzę że Curry grał w 4 i w 3 z nich tego double- double zdobył . W jednym był blisko bo zabrakło mu jednej asysty .
Wygląda to tak jakby wyjątkowo dobrze grało mu się przeciwko tej drużynie. O punkty tego zawodnika patrząc na statystyki jestem spokojny. I wystarczy że dołoży jeszcze jedna statystykę, mam tu na myśli głównie asysty i typ wchodzi, a kurs bardzo przyjemny.
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
chlop nie ma pojecia co gra, co to double double, a wrzuca typy w dzialy tematyczne - to juz jest dramat z tym forum
 
Otrzymane punkty reputacji: +333
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Takie informacje znalazłem w google. Jak znalazłem złe informacje to możesz łaskawie wyjaśnić a nie komentować, że dramat . Na początku analizy napisałem, że nie znam się na koszu .
 
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Pacers cały czas sadzają Haliburtona. Pałkę przejął Nembhard, który fajnie sobie radzi. Ogólnie Pacers nie opłaca się odpuszczać meczów, cały czas mają szansę na play-in, więc takich Hornets powinni wozić. Kolejna szansa dla Andrew na dobry mecz okraszony fajnymi statystykami indywidualnymi, tym bardziej, że gospodarze dramatycznie bronią na obwodzie.

Andrew Nembhard over 22,5 PZA @1,85 betfan
Sadzają Haliburtona? Przecież on ma kontuzje.
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Ten Nembhard to żenada. Chłop przez 4 kwarty zdobył 2(!) punkty, a grał bardzo długo. Oddawał każdą piłkę lub od niej uciekał, nie decydował się prawie na żadne rzuty, nawet te otwarte za 3, jakby ktoś mu zabronił to robić w tym meczu. Dawno nie widziałem tak irytującego występu jakiegoś zawodnika.
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Ta linia 22,5 na Pza jego byla mega podejrzana u bukow, skoro chlop w ostatnich 4 meczach robil o wiele wiecej cos srednio 28-29
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Brooklyn Nets - Cleveland Cavaliers
Spencer Dinwiddie powyżej 7.5 asyst @1.75
Spencer Dinwiddie DD @3.70


Dinwiddie od powrotu na Brooklyn robi średnio 8 asyst na mecz, jest głównym rozgrywającym, Nets ciągle walczą o utrzymanie 6 miejsca żeby nie wypaść do playinnów, a Vaughn gra bardzo duże minuty trójką Dinwiddie, Johnson, Bridges. Spencer w ostatnich 10 meczach tylko dwa razy nie przekroczył takiej linii, Simmons jest ciągle poza rotacją więc nie ma drugiego gracza, który potrzebuje dużo piłki. Patrząc na ostatnie wyniki i sposób gry Nets, to raczej powinno wejść jak się nic nie odwali.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1916
deepred 692,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Must win game dla Knicks. Ostatnio dwie porażki, które mimo wszystko trzeba było kalkulować. Słabo pograli w obronie w meczu z Wolves, w którym odpalił się Reid, i wczoraj w łeb od Heat. Dzisiaj grają b2b, niepewny występ Brunsona, ale Quickley pokazywał pod jego nieobecność potrafi się srogo odpalić. Dodatkowo wczoraj nie błyszczał Randle i wydaje mi się, że powinien sobie to dzisiaj powetować. Magic już o nic nie grają, a Knicks będą chcieli obronić spot w play-offs. Trzeba taki mecz wygrać.

Knicks OT @1,70
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 568K

jozzy22

Użytkownik
Washington Wizards - San Antonio Spurs

Typ: J. Sochan ov 16.5 pkt Kurs: 1.85

Typ: J. Sochan ov 7.5 zbiórki Kurs: 2.75

Typ: J. Sochan ov 25.5 PZA Kurs; 1.85

Typ: J. Sochan DD Kurs: 8.00

Wszystko z STS

Dziś w Waszyngtonie Polska Noc w NBA , a więc zaszalejmy.
Idę w kilka typów na naszego rodaka. Kto śledzi NBA wie czym jest Polska Noc w NBA. Na trybunach mnóstwo naszych rodaków , celebrytów itd tak więc liczę na Jeremiego.
Nie wiem jakie będzie jego podejście do sprawy ale świetną okazję do pokazania się rodakom których napewno będzie zdecydowanie więcej niż na jego meczach.
Nie wiem jak tam z jego zdrowiem bo ostatnio raz gra raz nie więc .. cóż tu niewiadoma.
Ale mimo wszystko takie 4 opcję które na spokojnie Jeremi jest w stanie ogarnąć jeśli tylko będzie ku temu okazja.
Mecz o północy na Canal + więc .. po emocjach piłkarskich siadamy i oglądamy!!

e: no cóz szkoda , że Jeremi nie zagrał bo mecz był wesoły i były szanse na świetny zarobek
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom