>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA All-Star Game 2014

Status
Zamknięty.
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
NBA All-Star Game - Nowy Orlean [14-16.02]​

63 edycja All-Star Game w NBA odbędzie się w tym roku w Smoothie King Center w Nowym Orleanie. Hala ta będzie gościć to wydarzenie po raz drugi; wcześniej organizowali to wydarzenie w 2008 roku.
Starterów, jak zwykle, wybierali fani, dlatego w wyjściowej piątce jest Kobe Bryant, którego najprawdopodbniej zastąpi Anthony Davis.
Składy:
Wschód:
s5:
G Kyrie Irving (Cleveland Cavaliers, 2 występ)
G Dwyane Wade (Miami Heat, 10)
F LeBron James (Miami Heat, 10)
F Carmelo Anthony (New York Knicks, 7)
F Paul George (Indiana Pacers, 2)
Rezerwowi:
G John Wall (Washington Wizards, 1) G Joe Johnson (Brooklyn Nets, 7) G DeMar DeRozan (Toronto Raptors, 1 )
F Paul Millsap (Atlanta Hawks, 1) F/C Chris Bosh (Miami Heat, 9)
C Roy Hibbert (Indiana Pacers, 2) C Joakim Noah (Chicago Bulls, 2)
Coach:
Frank Vogel (Indiana Pacers)
Zachód​

s5:
G Stephen Curry (Golden State Warriors, 1)
G Kobe Bryant INJ (Los Angeles Lakers, 16)
F Kevin Durant (Oklahoma City Thunder, 5
F Blake Griffin (Los Angeles Clippers, 4)
F Kevin Love (Minnesota Timberwolves, 3)
Rezerwowi:
G Chris Paul (Los Angeles Clippers, 8) G James Harden (Houston Rockets, 2)
G Tony Parker (San Antonio Spurs, 6) G Damian Lillard (Portland Trail Blazers, 1)
F LaMarcus Aldridge (Portland Trail Blazers, 3) F Dirk Nowitzki (Dallas Mavericks, 12) F Anthony Davis (New Orleans Pelicans, 1)
C Dwight Howard (Houston Rockets, 8)
Coach:
Scott Brooks (Oklahoma City Thunder)



BBVA Compass Rising Stars Challenge
W tym roku zamiast Shaq&#39;a i Barkley&#39;a mamy Chrisa Webbera i Granta Hilla. Poza tym nie zmienił się format: zamiast kwart, mamy 2x 20 minutowe połowy wzorem meczy z collegów oraz zawodnicy są ubrani w swoje stroje klubowe. Wyboru dokonywali asystenci trenerów wszystkich klubów NBA spośród zawodników pierwszo- i drugorocznych. W miejsce kontuzjowanego Pero Antića powołany został Miles Plumlee.
Team Webber:
1. (1) F Anthony Davis (New Orleans Pelicans)
2. (4) G Michael Carter-Williams (Philadelphia 76ers)
3. (6) G Tim Hardaway, Jr. (New York Knicks)
4. (8) G Trey Burke (Utah Jazz)
5. (10) F Jared Sullinger (Boston Celtics)
6. (12) F Mason Plumlee (Brooklyn Nets)
7. (14) G Victor Oladipo (Orlando Magic)
C Steven Adams (Oklahoma City Thunder)
C Kelly Olynyk (Boston Celtics)
Team Hill:​

1. (2) G Damian Lillard (Portland Trail Blazers)
2. (3) G Bradley Beal (Washington Wizards)
3. (5) C Andre Drummond (Detroit Pistons)
4. (7) F Harrison Barnes (Golden State Warriors)
5. (9) F Terrence Jones (Houston Rockets)
6. (11) G Giannis Antetokounmpo (Milwaukee Bucks)
7. (13) C Jonas Valančiūnas (Toronto Raptors)
G Dion Waiters (Cleveland Cavaliers)
C Pero Antić INJ (Atlanta Hawks)
C Miles Plumlee (Phoenix Suns)


State Farm All-Star Saturday Night
1. Sears Shooting Stars
Tytułu broni drużyna Chrisa Bosha, która ukończyła wyzwanie w czasie 89 sek. w zeszłym sezonie.
Drużyna 1:
Tim Hardaway Jr. (NYK); Tim Hardaway Sr. (Legend); Elena Delle Donne (Chicago Sky)
Drużyna 2:
Chris Bosh (Miami Heat); Dominique Wilkins (Legend); Swin Cash (Chicago Sky)

Konferencja Zachodnia:
Drużyna 1:
Stephen Curry (Golden State Warriors); Dell Curry (Legend); Becky Hammon (San Antonio Stars)
Drużyna 2:
Kevin Durant (OKC); Karl Malone (Legend); Skylar Diggins (Tulsa Shock)

2. Taco Bell Skills Challenge
W zeszłym sezonie triumfował Damian Lillard z czasem 29,8 sek.
Konferencja Wschodnia:
Drużyna 1:
Giannis Antetokounmpo (Milwaukee Bucks)
DeMar DeRozan (Toronto Raptors)
Drużyna 2:
Michael Carter-Williams (Philadelphia 76ers)
Victor Oladipo (Orlando Magic)
Konferencja Zachodnia:
Drużyna 1:
Trey Burke (Utah Jazz)
Damian Lillard (Portland Trail Blazers)
Drużyna 2:
Goran Dragic (Phoenix Suns)
Reggie Jackson (Oklahoma City Thunder)

3. Foot Locker Three-Point Contest
Zeszłorocznym zwycięzcą okazał się Kyrie Irving.
Konferencja Wschodnia:
Arron Afflalo (Orlando Magic)
Bradley Beal (Washington Wizards
Kyrie Irving (Cleveland Cavaliers)
Joe Johnson (Brooklyn Nets)
Konferencja Zachodnia:
Marco Belinelli (San Antonio Spurs)
Stephen Curry (Golden State Warriors)
Damian Lillard (Portland Trail Blazers)
Kevin Love (Minnesota Timberwolves)
4. Sprite Slam Dunk​

W zeszłym roku najlepszy okazał się Terrence Ross.

Konferencja Wschodnia:
Paul George (Indiana Pacers)
Terrence Ross (Toronto Raptors)
John Wall (Washington Wizards)
Konferencja Zachodnia:
Harrison Barnes (Golden State Warriors)
Damian Lillard (Portland Trail Blazers)
Ben McLemore (Sacramento Kings)
Świetnie obsadzony konkurs w tym roku i zmienione zasady, które wywołują wiele kontrowersji. Otóż w tym roku nie wybieramy indywidualnego zwycięzcy, a Konferencję! Trzej gracze reprezentujący Wschód i trzej przedstawiciele Zachodu rozpoczną sobotni konkurs od 90 sekundowych tur freestyle’owych podczas których będą mogli wykonać tyle wsadów ile chcą. Te 90 sekund to nie czas dla każdego dunkera, a dla wszystkich trzech członków jednej ekipy. Czyli ktoś będzie robił wsad, a ktoś stał w kolejce bo kosz akurat będzie zajęty. I wszyscy mają tylko 90 sekund, żeby się wyrobić. Slam dunk facepalm anyone?
Sędziowie wybiorą później zwycięzcę. Oczywiście nie indywidualnego – wybierać będą między Wschodem a Zachodem. Zwycięzca uzyska prawo wyboru kolejności wykonywania wsadu w finałowej rundzie, w której koszykarze będą mierzyć się w parach Wschód vs. Zachód. Każdy z uczestników w parze będzie wykonywał po jednym wsadzie (z możliwością dwóch powtórek nieudanego zagrania). Zwycięzca znów zostaje wyłoniony przez sędziów, a przegrany – odpada z konkursu i więcej nie dunkuje.
Slam Dunk Contest 2014 wygra ta konferencja, która pierwsza zaliczy trzy wygrane w pojedynkach par.

ZAPRASZAM DO WSPÓLNEJ DYSKUSJI!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
290 punktów to dobra linia, pobieram under i chyba każdy kto oglądał zeszłoroczne zawody wie dlaczego. Kibice zamiast show i zdobywania punktów na potęgę wolą obejrzeć dobre, wyrównane spotkanie Z OBRONĄ. Kibice w Houston dali upust swoim emocjom wygwizdując młodych zawodników w Rising Stars. Oglądałem tą parodię koszykówki i gdybym był na Toyocie też bym gwizdał. Efekt mieliśmy w meczu niedzielnym, gdzie padł under i to chyba wyraźny z tego co pamiętam. W tym roku może być podobnie i zagram under.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Ze swojej strony na luźny weekend all star luźną stawką mogę zaproponować zakład, kto zaliczy najwięcej asyst w ekipie zachodu. Batalia powinna rozstrzygnąć się pomiędzy Paulem i Currym, jako, że spotkanie odbywa się w Nowym Orleanie (grał tam kilka sezonów) oraz mając na uwadze zeszłoroczny all starr gdzie Paul zaliczył 20 asyst zbierając tytuł MVP kurs 3@ jaki oferuje Unibet mogę jak najbardziej polecić ;)


Najwięcej asyst Zachód
Paul @3 ✅
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Team Hill (bez OT) ✅
1.7
Marathonbet

Weźmy na tapetę dzisiejszy mecz Rising Stars. Ogólnie nie jestem pozytywnie nastawiony do tego meczu, bardzo mnie zraził mecz z ubiegłego roku gdzie obrony tak naprawdę nie było a zawodnicy zostali wygwizdani przez fanów.
Pierwsze piątki powinny wyglądać następująco:
Team Hill - Team Webber
C Drummond - Davis
PF Jones - Sullinger
SF Barnes - Hardaway Jr
SG Beal - Oladipo
PG Lillard - Carter-Williams
rez Antetokounmpo -Plumlee
Waiters - Burke
Valanciunas- Adams
Plumlee -Olynyk​
Na papierze lepszy skład wybrał Grant Hill. Na pewno przewagę ma na obwodzie, bardziej też cenię trójkę z Golden State aniżeli z Knicksów. Rezerwa też z lekką przewagą byłego gracza Clippers czy Suns. Przewagę Webbera widzę w Anthonym Davisie, może w Sullingerze chociaż ciężko tu o porównanie gdyż w Bostonie pełni zupełnie inną rolę niż Terrence Jones w Houston. To by było na tyle. Oczywiście wiadomo że ten mecz będzie miał tyle wspólnego z koszykówką co KSW z prawdziwym MMA ale myślę że niespodzianki być nie powinno.
Edit: Dopiero teraz zauważyłem pewną ciekawostkę, mianowicie w drużynie Hilla jest tylko jeden debiutant, a w drużynie Webbera - tylko dwóch drugoroczniaków. To też jest nie bez znaczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 195

kosmos111

Użytkownik
Przede wszystkim dla mnie szukanie jakiejkolwiek logiki przy okazji Weekendu Gwiazd mija się z celem (rok temu ekipa Shaqa niby wyglądała lepiej, a przegrała z kretesem).
Ja dziś stawiam na drużynę Webbera.
Pierwszy argument to kurs, jak grać takie zabawowe mecze to chociaż niech ewentualny zarobek będzie przyzwoity.
Drugi argument, bo wypada się jednak choć trochę do składów odnieść.. Tak mi się jakoś rzuciło w oczy patrząc na składy... W całej puli graczy mamy w zasadzie trzech PG (czterech, jeśli na upartego liczyć Oladipo). W teamie Hilla jest w zasadzie tylko Lillard, który i tak nie wiadomo ile minut dostanie, bo bierze udział w czym popadnie, a jak zejdzie to będzie pewno już totalna prowizorka. No tu Webber ze swoim triem MCW-Oladipo-Burke wygląda według mnie jednak lepiej. Do tego Davis pod koszem, gra u siebie, więc na pewno będzie szalał (u seniorów to nie wiem ile minut dostanie) więc jeśli panowie wezmą się choć na chwilę za bronienia dla uciechy gawiedzi to on może zrobić różnicę...
Także jedziem Webber Team @2.45 betsson za drobne i oby panowie nie zrobili farsy jak przed rokiem...
⛔
Obrony wielkiej nie było, ale chociaż starali się wynik trzymać na styku..
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
To jeśli mało pogra Davis to Drummond będzie miażdżyć Adamsa czy Sullingera - na dwoje babka wróżyła ;)
Raczej mało istotne jest to że Lillard bierze udział w innych konkurencjach, bo dziś zagra w meczu, jutro ma slalom, rzuty i wsady także raczej nie zmęczy się zbytnio, dopiero w niedzielę kolejny mecz, gdzie na jego pozycji mamy Chrisa Paula który wiadomo jakie ma powiązanie z Orleanem. Do tego Parkera i Curry&#39;ego także nie zdziwię się jeśli Lillard w niedzielę zagra 10 minut max.
Aczkolwiek zgadzam się z Tobą że ten mecz będzie loterią. Ja akurat kieruje się zawsze intuicją a nie wysokością kursów. Rok temu przewidziałem zwycięstwo Chucka, może będę drugą ośmiornicą czy orangutanem co typuje SuperBowl ;)
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
No dla mnie głównym powodem jest kurs i fakt, że może &quot;Brew&quot; powalczy o MVP tego meczu bo jednak własna widownia :p
A co do minut Lillarda w niedziele to akurat może być ich sporo (linka niestety nie zapodam, bo go nie zapisałem, ale czytałem że Pop już prosił Brooksa, żeby Parker zagrał tylko symboliczne minuty). Grunt, żeby dziś nie było pajacowania jak rok temu, bo inaczej to będzie ostatni &quot;Rising Star Game&quot; który obejrzę...
 
dondamajk 40

dondamajk

Użytkownik
Wie ktoś o co chodzi bet365...? Wystawili kursy na Konkurs Wsadow indywidualnie na każdego z grajków... a przecież ma być to konkurs w formule Wschód Vs Zachód...?! :;/:

 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Afflalo wygra konkurs za trzy @ 8,00 bet365⛔
Belinelli wygra konkurs za trzy @ 11,00 bet365✅wystarczy ????

Zakład ryzykowny jak pewnie większość typów z All Star Weekend, jednak niekiedy wartałoby zagrać coś za minimalną stawkę po wysokim kursie. Przede wszystkim cała liczba graczy powołanych do konkursu rzutow za trzy jest w swojej kategorii bardzo mocna i trudno wytypować w stu procentach kto będzie miał największą szanse wygranej. Wiele się mówi się o faworytach, jednak oni niekoniecznie wygrywają o czym przekonaliśmy w poprzednich edycjach All Star weekend. Dla mnie jednym z takich kandydatów jest Afflalo - oczywiście nie jest wymieniany wśród faworytów, lecz ma mocny rzut i powinien być jednym z najjaśniejszych punktów w Nowym Orleanie jeżeli chodzi o celność rzutów. W tej konkurencji ważna jest celność z każdej pozycji, Afflalo trafia na dobrym procencie z kilku stron parkietu co może mieć duży wpływ na punktacje. Tak jak wspomniałem jest kilku ciekawych faworytów, cieżko jednoznacznie stwierdzić kto jest w tym gronie najlepszy - niewątpliwie wskazałbym Curry&#39;ego, ale on pokazał w ostatniej edycji że nie warto stawiać na faworytów i uważam, że i tym razem najniższe kursy pochodzące od bukmacherów nie zostaną zweryfikowane w hali. Co do Belinelliego - podobna sytuacja. Irving miał już okazję wygrac ten konkurs, Love to samo, więc nie sądzę żeby im maksymalnie zależało na zwycięstwie. Curry to wielka niewiadoma, początkowo pomyślałem że jest to najlepszy bet lecz z drugiej strony jego rzut niewiele różni od tego z poprzedniego roku. Lillard z braku laku będzie miał chyba dość wszystkich konkursów choć w tej konkurencji powinien pokazać się z dobrej strony.W każdym razie ładuje w dwóch dogów, bo obaj naprawdę mają sporą szansą na wygraną.

Skills Challenge - Dragic &amp; Jackson @ 3,25 bet365⛔
Tym razem konkurencja typowo dla zwinnych obrońców, Dragic i Jackson to dla mnie najlepsza para grajków która jest w stanie osiągnąć naprawdę dobry wynik. Jeżeli chodzi o ten konkretny rzut za trzy obawiam się Jacksona , Dragic z roku na rok poprawia w zdobywaniu punktów i myślę, że trafi trójkę za pierwszym razem. W elemencie dryblingowym mogą uzyskać rezultat w okolicach Lillarda i Burke&#39;a i myślę, że Dragic jako jedyny przedstawiciel białej rasy pokaże wszystkim, że nie jest gorszy od swoich kumpli. W sumie typ też loteria, ale raz w życiu w trakcie All Star istnieje możliwość wygrania sporej kasy ogromnym fartem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Wie ktoś o co chodzi bet365...? Wystawili kursy na Konkurs Wsadow indywidualnie na każdego z grajków... a przecież ma być to konkurs w formule Wschód Vs Zachód...?! :;/:
zapewne chodzi im o to, kto zostanie zwycięzcą w głosowaniu fanów,
tak sadzę. Zresztą w Pinnacle jest właśnie taka opcja.

&quot;DUNKER OF THE NIGHT WILL BE(AWARDED BY FAN VOTE)?&quot;

Damian Lillard 7.800
Harrison Barnes 8.500
John Wall 6.750
Paul George 3.000
Terrence Ross 3.920

pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Popieram zdanie Maroona z innego działu i to co pisze kieran. Kurs 11 na Włocha? Przesada. Co by nie pisać to właśnie Belinelli ma najlepszy procent za 3 w tym sezonie z całej stawki, po nim jest Afflalo. Oczywiście dochodzi też szybkość rzutu i technika. Nie o to jednak chodzi. Wg mnie ten konkurs to duża loteria, z prostego powodu - liczba rzutów jest za małą próbą. Gdyby panowie rzucali po 500 rzutów, wtedy mielibyśmy bardziej miarodajne wyniki. Przy kilkunastu rzutach każdy może mieć słabszą chwilę, albo odwrotnie, może być on fire (swoją drogą szkoda, że Redick nie wystąpi). Stawka jest na tyle wyrównana, że każdego z tych graczy stać na wygraną, i nie jest to oklepany frazes. Trzeba też pamiętać, że skuteczność tych graczy na meczach, w większości oscylująca w granicach 40%, a ich skuteczność na treningach to dwie różne sprawy. Niektórzy po prostu inaczej wytrzymują presję meczową, a jeszcze inaczej wytrzymają konkursową. Przypadku sporo. Dlatego kursy rzędu 8 - 11 na kilku graczy są imo zawyżone i lekko się pobawię w to. Wg mnie wygra ktoś z trójki Lillard - Curry - Belinelli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Paul George wygra Sprite Slam Dunk Contest
3.00 @ Pinnacle
Jeśli Ahmedinho ma rację i decyduje głosowanie fanów to trzeba uderzać w zawodnika który ma największą bazę fanów - oczywiście jest to Paul George. Jest najbardziej znanym zawodnikiem w stawce i to daje mu spory handicap. Ale i nawet poza tym George jest głównym faworytem tych zawodów. To że pakować umie udowodnił w meczu z Clippers. O ile nie wpadnie na jakiś pomysł typu przeskoczenie nad hulajnogą to powinien wygrać.
http://www.youtube.com/watch?v=1aMs6khRYPM

Bradley Beal wygra 3pt Contest ⛔ Dobrze się spisał, ale niestety na Bello nie było mocnych
8.00 @ bet365
Tu już bez żadnego konkretnego powodu, w końcu każdy z uczestników jest fantastycznym strzelcem z dystansu. Beal ma drugą średnią skuteczność rzutów z dystansy spośród uczestników - po Bellinellim, ale trafił więcej rzutów niż Włoch. Należy też mieć na uwadze to, że Beal wystąpił w najmniejszej ilości meczów spośród dzisiejszej ósemki rzucających. Stawiam dziś tylko po to by mi się lepiej oglądało, ale tak statystycznie to najlepiej wypada Beal a i kurs jest lepszy niż 3.0 na Currego.
Beal - 43 mecze - 89/203 - 43%
Belinelli - 52 - 81/181 - 44,8%
Curry - 50 - 171/412 - 41,5%
Lillard - 53 - 149/369 - 40,4%
Love - 50 - 114/308 - 37%
Johnson - 49 - 94/241 - 39%
Afflalo - 50 - 93/219 - 42,5%
Irving - 50 - 90/244 - 36,9%
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Paul George wygra Sprite Slam Dunk Contest
3.00 @ Pinnacle
Jeśli Ahmedinio ma rację i decyduje głosowanie fanów to trzeba uderzać w zawodnika który ma największą bazę fanów - oczywiście jest to Paul George. Jest najbardziej znanym zawodnikiem w stawce i to daje mu spory handicap. Ale i nawet poza tym George jest głównym faworytem tych zawodów. To że pakować umie udowodnił w meczu z Clippers. O ile nie wpadnie na jakiś pomysł typu przeskoczenie nad hulajnogą to powinien wygrać.
Świetny pomysł i racja ????
Ale dla pewności zagadałem z chatem bet365 i jaką dostałem odpowiedź?
&quot;TO jest konkurs indywidualny, więc ktoś musi wygrać konkurs wsadów. To jest informacja przekazana od Dzialu Rozliczeń.&quot;
no cóż...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Paul George wygra Sprite Slam Dunk Contest
3.00 @ Pinnacle

Jeśli Ahmedinio ma rację i decyduje głosowanie fanów to trzeba uderzać w zawodnika który ma największą bazę fanów - oczywiście jest to Paul George. Jest najbardziej znanym zawodnikiem w stawce i to daje mu spory handicap. Ale i nawet poza tym George jest głównym faworytem tych zawodów. To że pakować umie udowodnił w meczu z Clippers. O ile nie wpadnie na jakiś pomysł typu przeskoczenie nad hulajnogą to powinien wygrać.
To znaczy w jaki sposób oceniłeś że ma największą ilość fanów? To że jest najbardziej znany to ok, ale często ci najwięksi zawodnicy nie wygrywali i dlatego właśnie taki LBJ nie startuję bo boi się przegranej z jakimiś gościem który ledwo college skończył. ???? Jak ktoś zrobi coś mega efektownego a George byle co to szczerze wątpię że wygra, taki Melo może i bez niczego zdobyłby bardzo dużo głosów, ale George mimo że to świetny zawodnik to mało medialny a do tego kurs na niego jest śmieszny.

Witam moze glupie pytanie to jest ale jest : o ktorej dokladnie zaczynaja sie konkursy i gdzie mozna je obejrzec ? prosze o odpowiedz
Od 2:00 w nocy, Canal+ Sport.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Jeśli chodzi o SDC to ja idę w stronę McLemore&#39;a. Kurs wysoki, za wysoki według mnie. Sacramento za często w tym sezonie nie oglądam, Ben się tam chyba za dobrze nie wkomponował, ale już jako gracza Jayhawks go zapamiętałem jako atletycznego freaka.
Z USA też parę przecieków jest co do jego planów: &quot;Ben McLemore may attempt 720 slam in All-Star Dunk Contest, bla bla bla...&quot;. Wygląda to mniej więcej tak...

http://www.youtube.com/watch?v=mt001pBcwjM

i nie trzeba chyba nikomu mówić, że do wykonania jest to to cholernie trudne. Jeśli mu się uda to znając widownię pełno będzie ochów i achów i może to wygrać. Także...
SDC &gt; Ben McLemore @8.0 betsson (może jest gdzieś wyżej, ale nie chce mi się szukać)
⛔
E: Farsa a nie konkurs... Do tego drugiej rundy nie było, więc Shaqlemore nawet nie miał kiedy 720&#39; zaprezentować...

Co do tego śmiesznego konkursu rzutowego Shooting Stars czy jak to tam... Wiadomo, że na ogół decyduje rzut z połowy i kto go szybciej trafi. Dziś był trening i Stefcio dał popis.

http://www.youtube.com/watch?v=ZGohRGbbszQ
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
To znaczy w jaki sposób oceniłeś że ma największą ilość fanów?
chociażby patrząc na głosy do meczu All Star

To że jest najbardziej znany to ok, ale często ci najwięksi zawodnicy nie wygrywali i dlatego właśnie taki LBJ nie startuję bo boi się przegranej z jakimiś gościem który ledwo college skończył. ???? Jak ktoś zrobi coś mega efektownego a George byle co to szczerze wątpię że wygra, taki Melo może i bez niczego zdobyłby bardzo dużo głosów, ale George mimo że to świetny zawodnik to mało medialny a do tego kurs na niego jest śmieszny.
Ale zdarzało się że wygrywali za nazwiska (vide Blake Griffin) i nie widzę powodu dlaczego dziś mogłoby nie być podobnie ???? Chyba nie doceniasz George&#39;a - zobacz wyniki głosowania do ASG

1. LeBron James (Mia) 1,416,419

2. Paul George (Ind) 1,211,318

3. Carmelo Anthony (NYK) 935,702
George to nie żaden ogórek, a Melo ma tylu fanów co hejterów.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Mnie również wydaje się, że George wygra w głosowaniu fanów. Oczywiście, jeśli McLemore zrobi 720 to moze być zgoła inaczej ale przecież zasady się zmieniły. Co jeśli nie uda mu się w 1 próbie i później nie będzie mieć już czasu na kolejne? Tak jak to opisał @Marqselby - PG jest bardzo popularny a hype, że może w tym roku zdetronizować Kinga tylko może mu przysporzyć dodatkowych, którzy wiernie nie lubią LeBrona ????
Shooting Star Challenge w ogóle nie do obstawiania - kto pierwszy trafi zza połowy wygrywa, a to już kompletna loteria i łut szczęścia.
Konkurs Trójek? Za dużo dobrego tam mamy. Czarnym koniem, słusznie może być Bellinelli jednak typować tam zwycięzcę, gdzie jedna trafiona/nietrafiona więcej będzie decydować o wszystkim wśród takich asów to za dużo jak na mój gust.
No i Skill Challenge. Ja stawiam na duet Burke i Lillard. Minimalnym faworytem stali się Dragic i Jackson. Będą trudni jednak nigdy w życiu nie powierzę swoich pieniędzy tym dwóm osiołkom. Ja zwycięstwa upatruję w zawodnikach Jazz i PTB - obaj to mega utalentowani PG, którzy są liderami swoich zespołów (nie obraź się Aldridge ). O ile Słoweniec również poczynił niezłe postępy, a Reggie wykorzystuje kontuzję Westbrook&#39;a tak nie uważam, żeby stawiać na nich w konkursie celności i dokładności - nie bez powodu wołam na nich Ceglić i chłopiec do roznoszenia popcornu na trybunach (by maroon, Playoffs 2013). Wszyscy 4 są bardzo dynamiczni więc zwycięstwo rozegra się na trafianiu piłek do beczek). Resztę zespołów eliminuję, gdyż ani DeRozan ani Oladipo nie są rozgrywajacymi i myślę, że będą odstawać na wspomnianych już wyzwaniach podań. Ale jak wyżej - loteria i Vegas ;)
George wygra SDC @3 Bet365
Team Burke &amp; Lillard wygra Skills Challenge @2,9 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Oczywiście, jeśli McLemore zrobi 720 to moze być zgoła inaczej ale przecież zasady się zmieniły. Co jeśli nie uda mu się w 1 próbie i później nie będzie mieć już czasu na kolejne?
Jeśli zdecyduje się to zrobić to na pewno wcześniej to sporo trenował. A i są filmiki na których już to robił więc wg mnie nie ma opcji, żeby mu to nie wyszło.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
O ile Serb również poczynił niezłe postępy
Dragić to Słoweniec, pisałem Ci w Twoim dziale ale ktoś bezczelnie skasował po paru minutach ????????

Jeśli zdecyduje się to zrobić to na pewno wcześniej to sporo trenował. A i są filmiki na których już to robił więc wg mnie nie ma opcji, żeby mu to nie wyszło.
Na hali będzie na niego patrzeć z 20 tysięcy ludzi, dodatkowo miliony na całym świecie. Ja bym czuł pewną presję i rączki by mi zadrżały ;) Myślę że Benkowi również.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom