>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Fantasy

Status
Zamknięty.
alanex 432

alanex

Użytkownik
jaka jest planowana ilość osób w III?(chwilowo 17) i czy obecne pozycje w składzie są już ostateczne? Moim zdaniem można by zwiększyć liczbę G i F z 1 na 2, ewentualnie jakieś inne zmiany by zwiększyć roster i trochę to urozmaicić.


PS. Gdyby znalazło się więcej chętnych osób a w ligach FB nie było by już miejsca(lub ktoś chciałby mieć kolejny team w innej lidze[i być aktywnym!]) to mogę zająć się organizacją osobnej ligi tak jak w tamtym roku :p
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Moim zdaniem, przy takiej ilości graczy, zwiększanie rosteru nie ma sensu - już przy 12 osobach ciężko znaleźć wartościowych &quot;zapchajdziurów&quot;.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Część zawodników z III ligi zostanie przesuniętych do II (zadecyduje aktywność w dziale NBA) tak żeby w II lidze było 14 drużyn.
W III będzie tyle samo. Brakuje nam 1 chętnego, więc ci którzy dostali ode mnie zaproszenie a nie raczyli go zaakceptują niech się spieszą. Kto pierwszy ten lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
william 84

william

Użytkownik
może jakieś wstępne podsumowanie? jak na ten moment wyglądają ligi? bo wyraziłem chęć gry, ale nadal nie wiem czy zostałem zapisany
Jak zaakceptowałeś zaproszenie to jesteś w lidze III.
Nie dostałem zaproszenia...
Dostałeś, 30 września, na adres podany w poprzednim poście.
Musiałem nie zauważyć i omyłkowo usunąć. Dzięki za ponowne zapro ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Mamy już parzystą liczbę graczy, więc raczej nie. Chyba, że zgłosi się jeszcze jeden chętny.
Terminy draftów:
1 liga - 27.X.2013 o godzinie 20:15
2 liga - 27.X.2013 o godzinie 19:00 lub 21:00
3 liga - 28.X.2013 o godzinie 21:00
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
moze przed rozpoczeciem sezonu ustalmy cos w sprawie spadkow i awansow bo wydaje mi sie, ze narazie nic nie wiadomo w tej sprawie, od siebie zaproponuje takie rozwiazanie jak juz pisalem na forum ligi, czyli zapewniamy awans 2 najlepszym druzyna w PO i 2 najlepszym w RS, beda wiec 2-4 druzyny awansujace i oczywiscie tyle samo spadnie
 
S 18

skiper

Użytkownik
przede wszystkim trzeba zmniejszyć ilość drużyn w I lidze bo te 16 to jest po prostu przeginka. czyli np. spadają 4 (cztery) do II ligi, a awansują 2 (dwie).
druga kwestia to czy uwzględniać play-off przy spadkach/awansach, czy nie. osobiście uważam że powinien decydować tylko sezon zasadniczy, ale co do tego mam wrażenie że jestem w mniejszości.
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Faktycznie, drużyn jest za dużo. Skąd ich się tyle wzięło? Ostatnie 3 sezony (2010/11-2012/13) mieliśmy 14 zespołów (wg mnie optymalna liczba to 12).
Awans dla zwycięzcy sezonu zasadniczego (nagradzamy za +/- 20 tygodni równej gry) i zwycięzcy po (niech ma, choć o pudle często decyduje szczęście - jest to czas, kiedy trenerzy dają odpocząć gwiazdom, zmieniają rozkład minut i szykują teamy się na po). Jeżeli będzie to ta sama osoba, awans dla 2 gościa z rs.
IMO, większa rotacja nie ma sensu, bo okaże się, że tylko awans do po chroni przed spadkiem.
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
czemu 16 druzyn to jest fajna sprawa, samymi samograjami to kazdy umi grac, poza tym bedzie trudniej awansowac do PO, wydaje mi sie ze przynajmniej mistrz ligi(zwyciesca PO) musi awansowac chocby zajal w RS 8 miejsce
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
To może od razu połączmy się z II ligą, będziemy mieli 30 zespołów. Podzielimy się na konferencje, 1 i 60 pick? Biorę w ciemno. Może nawet podciągniemy to pod roto? Będzie zabawa.

Powyższy akapit to oczywiście sarkastyczne podejście do tematu.

Mówisz: &quot;samograjami każdy umie grać&quot;? W ustawianiu codziennie składu jakiejś wielkiej filozofii nie ma. Nazwiemy to skillem? Raczej nie. Chodzi o to, by stworzyć optymalny zespół. Nie wiem jak wy, ale ja, choć przez ostatnie 4 sezony niemal codziennie oglądałem mecze oraz męczyłem serię 2k, nie znam wszystkich zawodników grających ogony (&lt; 5-10 minut), a do ich wyboru, przy tylu osobach, sprowadza się draft.

Post nie ma na celu ataku na format, system ligowy i graczy. Jest to jedynie moja opinia na temat &quot;tłoku&quot; podczas draftu.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Przy tej liczbie chętnych nie ma mowy o 12 zespołowej 1 lidze. 16 to optymalna liczba na taką ilość graczy i nasz poziom. W 2 i 3 lidze nie ma PO. W 2 lidze może to się jeszcze zmienić i podyskutujemy o tym podczas draftu, ustalimy zasady tak żeby wszyscy mieli jasność przed startem zabawy.
Ja optuję za tym by 2 najlepsze drużyny z każdej ligi po regularze awansowały. W przypadku 1 ligi jest możliwość do zwiększenia do 3 spadkowiczów. Kwestia do dyskusji. Choć nie do końca podoba mi się taki pomysł. W 2 lidze jest po prostu zbyt wielu nowych graczy. A jak pokazały poprzednie lata, nawet bardzo aktywni i popularni userzy i modzi potrafili psuć rozgrywki olewając ligę gdy im nie szło.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
A mi się wydaje, że będzie ciekawie. Podzielam zdanie Alvareza, że im mniej zespołów tym łatwiej o zrobienie teama&#39;u z &#39;samograjami&#39;. Przy końcowych pickach może być zabawnie z kombinowaniem. No i ja również, nie znam z gry wielu zawodników z końca rotacji i taka sytuacja z trudnym wyborem pod koniec i zdecydowanie się na takiego grajka w jakimś stopniu to zmienia.
btw: szykuje się niezły fun podczas draftu. Planujemy - kieruję to głównie do 2 ligi - jakiś komunikator na ten czas? Skype? TS?
J:/ Jest czat na platformie yahoo
Wiem, że jest ale to nie to samo :]
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
&quot;Samograje&quot;? Bierzesz LBJa z 1, potem masz 32 i 33. Kogo weźmiesz? Raczej nie all stara. Kolejne numery to już raczej &quot;ogórki&quot;. Wiem, co mówię - 2 razy w ciągu 3 lat miałem 1 pick, w nhl w tym roku też. Przy 16 drużynach jest jeszcze ciężej.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
16 drużyn jest ok. zawodników jest cała masa, pierwszy pick jest ciężki to fakt, ale da się zrobić z tego drużynę - jeżeli ktoś nie zna zawodników grających ogony to już jego problem - taki zawodnik może okazać się sleeperem, więc przydałoby się odrobić pracę domową przed draftem póki jest jeszcze czas. tak jak pisali chłopaki, mnej przypadku, więcej skilla - wybieranie między graczami 1 piątki jest zwyczajnie nudne.
J:/ Mądrego to zawsze fajnie posłuchać/ Nic dodać nic ując ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
nie dało by rady draftu zrobić w sobotę- bo u mnie lipa z robota od niedzieli ma popołudnie...jak cos postaram sie żonę poinformować...jak mały da jej troszkę czasu to mi sklei jakiś zespól...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom