>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2010

Status
Zamknięty.
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Na Jazz za 1,25 szkoda grać, bo przecież Blazers to też bardzo mocny team, jak zwykle mający sporo pecha. Na Bucks z Jenningsem można by śmiało, ale go nie będzie, a dodatkowo nie wiadomo nawet, czy zagrają Maggette i Gooden. Może Oklahoma, ale właściwie grają z Mavs, którym kibicuję i którzy są strasznie mocni. Zostanę przy meczu, który dla mnie jest najlepszy do postawienia.
Toronto Raptors vs. Memphis Grizzles
Grizzles 1,40 Bwin ✅
Ciągle powtarzam, że dla mnie Raptors to najgorszy zespół w lidze. Jak na razie wiele wskazuje na to, że się mylę, ale moim zdaniem jeszcze spadnie na nich lawina porażek. Linas Kleiza wydawał mi się tym, który może dźwignąć tę ekipę, ale przecież dotychczasowe wygrane to raczej nie jego zasługa. Teraz Litwin zaczął grać w piątce, zaczął grać naprawdę dobrze, do tego z ławki Ed Davis i Barbosa robią dobrą robotę. Calderon asystuje, Bargnani punktuje. U siebie jednak dostali niemiłosierne baty z Pistons, wśród których ławka rzuciła w wyjazdowym meczu więcej punktów, niż starterzy. Jadą do Memphis, które w ostatnim spotkaniu u siebie zawiodło, przegrywając z NJN. Teraz wraca podbudowane zwycięstwem nad Indianą, która już nie zachwyca tak, jak kilka tygodni temu. Granie b2b nie musi im służyć, pewna wygrana w Indianie sygnalizuje jednak dobrą formę i to, że Grizzles będą walczyć o wygraną. Bardzo jej potrzebują, by zacząć wracać do stanu .500. Mogą to zrobić. Conley, Gasol, Gay, Randolph byli bardzo eksploatowani, a mecz był toczony w szybkim tempie. Elementy rotacji Grizzles są jednak niezłe i uważam, że więcej minut dla Tony Allena się wręcz należy, a OJ Mayo na ławce odnalazł się po tym, jak grając w piątce fatalnie pudłował. Randolph dziś powinien dominować. W Indianie zebrał 16 piłek, tu pod koszem będzie miał słabszych rywali. Gasol w całkiem dobrej formie, można powiedzieć, że zrobił podchody pod triple-double. Trzeba mu oddać, że gra coraz lepiej. Conley powinien być zdolny do gry po lekkim urazie z meczu z Pacers. Grizzles często brak stabilności, ale w końcu muszą pokusić się o ustabilizowanie sytuacji. Niewykluczone, że po bardzo dobrym meczu przyjdzie ten słabszy, ale motywacji na pewno nie zabraknie, a rywal do wygrania drugi raz z rzędu jest po prostu wymarzony.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Toronto Raptors 1,40 96:85 ✅
Peffunia z NBA.
Memphis po pierwsze gra u siebie. Po drugie Toronto na wyjazdach gra bardzo słabo. Po trzecie Toronto osłabione mocno kontuzjami:

Jak sami widzicie nie zagra najlepszy zawodnik tej drużyny:
http://www.nba.com/raptors/stats/
Do tego nie zagra Evans który ma średnio 12 zbiórek na mecz.
Powinno spokojnie wejść.


Olo //
To ciekawe, bo Game Notes&#39;y na stronie Raptors twierdzą, że Bargnani zagra ;)
AKA SHAKAL:
Na oficjalnej ich stronie jest napisane, że nie zagra:
http://www.nba.com/raptors/raptorsdotcom_blog/dec

Andrea Bargnani (21.2 ppg, 5.6 rpg) did not travel with the Raptors to begin their three-game road trip in Memphis, which also includes stops in Dallas tomorrow and wraps in Houston on New Year&#39;s Eve. It&#39;s not the return this team wanted after limping into a four-day break on December 22. Already without Reggie Evans (fractured foot) and Peja Stojakovic (swollen knee), the Raptors have also seen injuries hamper Jose Calderon (sore foot), Linas Kleiza (sore Achilles&#39;), along with Sonny Weems and Amir Johnson (back spasms).

Do tego na twitterze taka notka:
http://twitter.com/RaptorsDevlin/sta...46324427788288
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Ja bym spróbował zagranie na under 192.5 @1.91 w Sportingbet w meczu Bobcats z Detroit. Charlotte mają druga od końca najgorszą ofensywę w lidze, rzucając śrdnio nieznacznie ponad 92 pkt na mecz. W ostatnich czterech meczach na dodatek rzucali kolejno 80, 85, 75 i 81 pkt. Co więcej w dotychczasowych meczach tylko 7 razy przekroczyli granicę 100 pkt i to w większości w meczach z ekipami tracącymi najwięcej punktów, czyli: Denver, NYK, Toronto, Minnesota, Phoenix. Ciekawą rzeczą jaką zaobserwowałem jest, to że linia wyjściowa wystawiona przez bukmacherów była 184.5 i jak widać mocno wzrosła i rośnie nadal. Nie wiem czym to jest spowodowane (może niejasnym statusem występu Geralda Wallace&#39;a. Może ktoś ma jakieś informacje. Mimo to, typ wygląda ciekawie.
 
G 277

geryx

Użytkownik
A ja bym zwrócił uwagę na Detroit. Wczoraj zagrali bardzo przywoity mecz z Bullsami. Przegrali bo pod koszami rywal robił co chciał. Tym razem na pozycji centra berdziej wyrównaną walke widzę. I dzięki temu sznasa na handi dla Detroit spora.
CHarlotte- Detroit ( +5,5) 1.91 betsson✅
 
vanmaster 0

vanmaster

Użytkownik
Wydawało mi się, że jeżeli rozwijać się będzie Flynn i będzie się na niego stawiać, to razem z tymi dwoma mogą coś zdziałać, Flynn jednak gra dużo mniej, niż w debiutanckim sezonie.
Wraca po kontuzji, daj mu czas się odbudować. To jeden z lepiej zapowiadających się rozgrywających w NBA.
I jednak Wilki ;)
Memphis Grizzlies - Toronto Raptors
W hali FedExForum gospodarze podejmują dziś Toronto Raptors. Zespół gospodarzy był wymieniany nawet w gronie drużyn gotowych powalczyć o PO uchodzący za zespół z kompletną piątką, ale bez wartościowych zmienników. Ten sezon to jednak dla gospodarzy spore rozczarowanie, chociaż wyniki i tak są lepsze niż gra Misiów. Trener pochachmęcił trochę w tej wydawało się dobrej ułożonej drużynie z Memphis. Po wypadnięciu Zacha objawił się Darrel Arthur i grał przyzwoicie, natomiast największy zawód sprawiała drużynie gra Mayo, który został posadzony na ławce i dopiero od niedawna odżywa trochę jako sixth man, ta rola ma z Nim zostać na dłużej, tak wymyślił sobie trener, a w pierwszym składzie gra Xavier Henry, młoda strzelba radzi sobie średnio, chociaż wygląda trochę lepiej w ubogiej defensywie Misiów. To wszystko nie są dobre aspekty do gry na zespół gospodarzy, bo i Guy udowadnia, że daleko mu all-stara i bycia pierwszą opcją ofensywy, ale dziś grają z Toronto, który przed sezonem wydawał się najsłabszym zespołem w stawce, a był moment, że nawet ocierał się o PO. Świetnie wyglądał Reggie Evans, który opanował tablicę, a skuteczność niczym Dirk Novitzki pokazywał Andrea Bargnani, który wyrósł na jedynkę w drużynie. Dziś nie zobaczymy ich obu, ale trzeba jednak zaznaczyć, że mimo braku wielkich nazwisk zespół ma sporo ciekawych rezerwowych i nigdy nie wiesz, kto dziś odpadli, bo są jeszcze takie nazwiska jak Kleiza, DeRozan czy Bayless. Występ tego ostatniego oraz Amira Johnsona jest zagrożony, ale z informacji wynika, że obaj zagrają. Mimo wszystko siłą Toronto jest ławka i przy braku możliwości rotacji może zabraknąć argumenty na moim zdaniem o wiele lepsze Misie, chociaż zawodzące. Ostatni mecz jednak z Indianą Pacers pokazał, że może jakieś nowe siły tchnęły ten zespół, to wciąż jedna z ciekawszych ekip na bardzo mocnym zachodzie.
Memphis Grizzlies @1.43 Pinnacle 10/10 ✅
Golden State Warriors - Philladelphia76ers
Nie tak wyobrażałem sobie grę i wyniki GSW, sądziłem, że zmiana stylu gry przy pozyskaniu Davida Lee nada tej drużynie nową jakość, trójka Ellis-Curry-Lee robi wrażenie. Jednak zespół miał swoje problemy, bo wypadł najpierw David, a ostatnio kontuzje leczył Curry i to wszystko nie mogło zatrybić, chociaż jak zwykle szalał Monta Ellis, a też wielką chęć do gry pokazuje również Dorrel Wright. Dziś zagrożony jest Ellis, ale powinien zagrać i tak, znowu jest szansa zobaczyć ten zabójczy duet Ellis - Curry z opcją podkoszową w osobie Lee. Po drugiej stronie Szóstki, zespół, który w ofensywie przeważnie gra tak, że zęby bolą, zupełnie w roli kreatora gry nie sprawdza się Holiday, a jego zmiennik Lou Williams też woli grać solówki i wejścia pod kosz. Przeważnie więcej dobrego robi Iguadola, ale to odbija się na ofensywie i za dużo zależy od Branda, przez co koszykówka Szóstek jest schematyczna i nieciekawa. Mimo to ostatnio grają coraz lepiej, bo świetnie grają w defensywie. Mimo wszystko liczę tu na zabójczy duet Wojowników, przy komplecie jest sporo opcji rozegrania, a Curry potrafi pokreować zespołem,
Golden State Warriors @1.70 Pinnacle 5/10 ( można czekać na informację z Ellisem, ale wiadomo, kurs wtedy może polecieć, ma jednak zagrać ) ✅
Bestia, Terminator, zwierzak i co jeszcze Ci przyszli na myśl to będzie dobire określenie dla Blake Griffina. Facet lata pod kosz jak na sprężynach, jest atletą i robi świetną robotę pod koszem. Istny double-double machine bijący rekordy jako debiutant ! A jednak Vanmaster ma swój szatański plan, by zagrać tu undera. Królowie wydawali się, mieć ciekawy zespół i w sumie nadal go mają, ale niestety ta machina wygląda bardzo blado, głównie przez złą dyspozycje Evansa, a jak ważny jest Tyreke dla drużyny mówić nie trzeba. Zespół ma jednak bardzo mocną strefę podkoszową z Dalembertem, inną młodą bestią Cousinsem i Landrym. Wczoraj mógł poszaleć i w sumie szaleje cały czas, ale linia 36,5 na punkty i zbiórki uważam za przesadzoną, moim zdaniem 20+10 może zrobić, dziś widzę pierwszą opcję w Gordonie, Blake dziś będzie na ile to tylko możliwe wypychany, a wczorajsze popisy mogą się na Nim odbić ( w to ostatnie sam nie wierzę, ale przynajmniej moja analiza wzbogaciła się o kolejne zdanie ;)
Blake Griffin under 36,5 punkty+zbiórki @1.85 Tobet 4/10 ⛔
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Nets - Orlando
Nets w ostatnich spotkaniach poprawili już swoją grę, jednak na dzisiejszego rywala to zdecydowanie za mało. Orlando mocno zmotywowane aby pewnie wygrywać mecze nowym składem i pokazać, że mogą się liczyć w walce o mistrza. Ostatnio ta układanka zaczęła powoli funkcjonować (siła DH pod koszem + dobry obwód). W tym składzie Magicy mogą mieć naprawdę ciekawy wachlarz zagrań. Jeśli np po Pick and roll`u podwoją DH, to idzie podanie na obwód i tam już ma kto rzucać. Ciężko będzie drużynom bronić przeciwko Orlando. Fakt, że ostatnie spotkanie Boston przegrał na własne życzenie ale i tak było już widać dobrą grę Magików. Pomimo tego, że DH prawie nic nie rzucił (przez pierwszą połowę bodajże 1 pkt) to i tak trzymali wynik obwodowi. Zmotywowani Magicy powinni pokryć dzisiaj handi.
Typ: Orlando -6 (1.86)✅✅✅

Bucks - Atlanta
Już kiedyś pisałem, że odnoszę wrażenie, że Jastrzębie &#39;olewają&#39; spotkania wyjazdowe. Wprawdzie wczoraj zagrali całkiem poprawnie z NOH ale w końcówce i tak przegrali. Nie wkładają wg mnie całego serca i grają jakoś bez werwy na wyjazdach. Kozły mając atut własnego boiska i ostatnio bardzo dobrą formę powinni dzisiaj pokonać rywala z Atlanty.
Typ: Bucks (1.68)⛔⛔⛔

Kings - Lac
Clippersi w wielkim gazie (na ostatnie 5 spotkań, przegrali tylko z Hou). Wygrywali z wyżej notowanymi rywalami (Phx, Bulls, Det). Lac gra bardzo mądrze w ataku. Nie widuje się u nich rzutów z nieprzygotowanych pozycji czy też chaotycznych ataków. Grają na ogól po zasłonie na Griffina albo rozrzucają po obwodzie. 7 Grudnia LAC z Kings wygrali 7 pkt`ami w Staples Center jednak wtedy ich forma dawała jeszcze wiele do życzenia. Nie wiem skąd tak duży dzisiejszy kurs na LAC.
Typ: LAC (2.05)✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 196

nicks

Użytkownik
no to i nikoś musi cos skrobnąć
New Yersey-Orladno 6-0 typ 2
kurs 1.9 buk toto

nie bede sie juz rozwodził i pisał scenariuszy, Orladno po tym całym zamieszaniu straciło wiele spotkan,ta druzyna ma tylko 1 głowny cel grac o mistrzostwo, Howard cos tam bredzi ze odejdzie do La Lakers (po kontrakcie) jak nic nie ruszy,narazie mają jeden cel walka o jak najlepsze miejsce przed Play Off (niech sie tam załapią ???? ) Głownie ten cel ma byc realizowany,
Czym ma sie postawic N Yersey, Lopez na srodku,srednio to widze, Skrzydłowi młodzi przyszlosciowi gracze, ale czy oni zastopuja grajacych mądrze Turkoglu, J Richardsona,Bassa, srednio to widze, najawzniejsze w tym spotkaniu to pozycje 1 &amp; 2
Nelson Arenas JJ Redick Q Richardson, a na przeciwko Hariss a reszta to młodzi mało doswiadczeni gracze wiec nie bede.......
Jak potoczy sie ten mecz, widzialem czesto jak N Yersey poprostu wie ze przegralo mecz, Po 1 kw , nawet wczesniej, i juz nie walczy, razi słabą skutecznoscią,nie przemyslane akcje, a Avery Johnson, tylko pokrzykuje a nikt w niego nie wierzy .
Dzisiaj podobnie potoczy sie ten mecz, A Orladno bedzie cisneło nie miłosiernie i skutecznie, oj skutecznie . Wiec zachecam do brania ujemnego handi, a ponadto te mecze które widzialem byly na terenie N Yersey.
kolejny typ
Mephis - Toronto 0-5 typ 1
kurs 1.85 buk toto
co tu mówic nawet jak by toronto przyjechało pełna paka to i tak biore Misie
a czemu bo nieraz ich widzialem (toronto ) zespół słaby fizycznie, wrecz sie z nich nasmiewaja w nba, a tych dwóch skoczkow alpejskich jak Weems i De Rozan nie sa kims wielkim, Poziom J White,
Calderon cieniutki rozgrywajacy, na 2 De Rozan, Baylass, Wemms Kleiza,Barbarosa,i młodzi silni skrzydłowi, w tym zespole jest wszystko srednie albo gorzej, staraja sie ale to jest zamało,złą polityka klubu, Calderon ma doczegos ich doprowadzic, albo weems badz De Rozan, to jest niemozliwe, Ponadto znak ?Bargniani i inni, a nawet jak by zagralo to wtopa, Mephis lepsza gra pod koszem, i skrzydła, z przodu takze zwlaszcza na 1 ,
Jak sie potoczy ten mecz, Skutecznosc po stronie Mephis, kreacja gry jak i zastawianie deski po obu stronach parkietu, Toronto musi i bedzie szukało dobrej gry niskich graczy, Calderona, De Rozana, Baylesa, Kleizy(drewniany,musi miec dobry dzien aby 3-point siedzial) Weemsa po kontuzji, Nie wierze w to !!!!!!

Minesota- N Orlean 3-0 typ 2
kurs 1.9 buk toto

Ogladałem Minesote z Utah, wychodzilo im wszytsko, na obwodzie, to co robił Love, wsyztsko wpadało w hego rece, to w jaki sposób zbierał pilki na atakowanej desce i jak dobijał z faulem ( za lapy go lapali w doł a on i tak trafiał syuacyjne rzuty ) Webster co zagrał Ridnur czy jak (ich rozgrywajacy)dobrze sie pokazał i co z tego, przegrali ze słabo grajacą w tym dniu Utah, jak to ogldałem widzialem win Minesoty na spokojnie
N Orelean wiemy jak zaczął zaje.... pozniej grali cieniutko,cały zespół zle funkcjonował. Teraz na nich licze, z kim jak nie z Minesoto badą odnosci cenne zwyciestwa na wyjazdach walczac o dobra lokate przed play off,W koncu N Orlean dobrze funkcjonuje
Oni bardzo dobrze bronią i sa skuteczni 3-point, Jak ogladałęm poczatek sezony, byli najlepsi, czas i pora aby to pokazac
Dzisiaj zastopowanie Lova( on juz tak nie zagra efektywnie ) Webster nie bedzie czuł gry po wczorajszym wyjedzie w tym stopniu, Ridnour bedzie zastopowany przez Paula i Jacka
na skrzydłach M. Beslay, tez musi miec swój dzien, a przed nim Ariza,
N Orlean dzisiaj zastopuje maksymalnie Minesote, Zawodnicy Minesoty nie beda mieli swego dnia po wczorajszym wyjezdzie, Pomimo ze N Orlean tez grał,
Nie widze zadnej odpowiedzi na rzucajacego włocha w ekipie Orleans, na Paucla na Jacka na Thortona, na Westa, na Arize, na Okafora i reszte Ławki, wielu wysokich wartosciowych. Minesota aby powalczyc musiałaby zagrac na duzym poziomie kazdym zawodnikiem,całą druzyna w obronie jak i w ataku. Dzisiaj N Orlean bedzie dobrze funcjonował, obroną dobra grą z kontry, szybkim dzieleniem sie piłka rzutami z czystych pozycji, jak i prostymi wjazdami, to bedzie prosty meczm a Minesota głowa w dół to sie nie powturzy co z Utah ze mieli wygraną w garsci. Zachecam
inne typy godne rozwazenia to
ale ich nie grałem,a moze je opisze
handi na Portland badz czysta 2 po 4 , dzisiaj wielki mecz Portland, a Utah spadek formy calej druzyny,tam sie juz to tak nie kleji
Oklachoma i Sacramento czyste winy
news z ostatniej chwili !!! godz 0 00
nie zagra Roy i Przybila, wiec polecam grac Utah z ujemnym handi -7.5 kurs 1.9
polecam handi +9.5 na Detroit, nie zagra G Wallece, a nie wierze w nowa filozofie klubu Charlotte az nad to stad handi na Tłoków
Ponadto bet dnia dla mnie na dzisiaj i doszedlem do tego w ostatnie chwili, czyli w odpowiednim,najlepszym momencie Oklachoma Thunder -3.5 (ujemne handi ) kurs 2.2 buk bet365, a jak ktos nie ma mozliwosci to win po 1.85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 23

kajzer

Użytkownik
Sacramento Kings - Los Angeles Clippers

Typ:2
Kurs:2.00

Podobnie jak tydzień temu tak I teraz postanowiłem podać coś z NBA tylko, że tym razem podam dwa typy. Jako pierwszy wybrałem mecz pomiędzy Sacramento Kings a Los Angeles Clippers. Obydwie ekipy w tym sezonie nie spisują się najlepiej o czym świadczą bardzo niskie pozycję w tabeli. Gospodarze plasują się na ostatnim 30 miejscu z tragicznym bilansem, jak dotąd wygrali oni zaledwie 5 pojedynków a aż 22 przegrali. Goście również nie prezentują się najlepiej ale dzięki dużo lepszej dyspozycji w ostatnich meczach zdołali się podnieść na 26 pozycję a ich bilans to 9 wygranych i aż 22 przegrane mecze. Jak już wcześniej wspomniałem Los Angeles Clippers prezentuję ostatnio dobrą formę o czym najlepiej świadczą aż 4 wygrane na 5 ostatnich meczy, gospodarze natomiast wszystkie 5 pojedynków przegrali. Myślę, że warto postawić na to spotkanie ponieważ kurs wystawiony przez bukmacherów jest naprawdę wysoki a duże szanse na wygraną gości.
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Houston Rockets - Wahington Wizards 2 @ 5.5 bet365

Na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie wbrew pozorom bardzo ciężkie. Na przeciw siebie stana Rockets i Wizards. Zdecydowanym faworytem potyczki jest zespół gospodarzy, co jednak nie znaczy, że przyjezdni są bez szans. Wręcz przeciwnie. Wczorajsze spotkanie Wash z SAS pokazało mi, że przyjście do ekipy Lewisa (wymiana za Arenasa) wprowadziło do gry Wizards dużo świeżości i pomysłu. Mimo tego, że przegrali prawie 15 punktami to zagrali naprawdę fajna zawody chwilami dorównując graczą SAS. Dziś rywal o wiele słabszy, ktory w tym sezonie ani nie zachwyca ani nie rozczarowuje. Grają po prostu średnio. Co prawda Rockets wygrali swoje ostatnie 4 spotkania, ale z dość przecięstnymi rywalami, jak Sacramento, GS czy LAC. Dziś liczę na niespodziankę. Uważam, że w ataku drużyny Wash tkwi duży potencjał. Obrona pozostawia wiele do rzyczenia, jednak Houston nie należą także do najlepiej broniących. Wydaje mi się, że goście w okrojonym skladzie, bez Blatche i Yi są sobie w stanie poradzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 23

kajzer

Użytkownik
New Jersey Nets - Orlando Magic

Typ:2
Kurs:1.40

A teraz drugi obiecany typ z najlepszej ligi świata w koszykówce czyli NBA, tym razem już nieco niższy kurs ale mecz bardzo pewny. Wybrałem pojedynek pomiędzy New Jersey Nets a Orlando Magic. Oczywiście zdecydowanym faworytem będzie ekipa gości, która nie tak dawno temu miała chwilowy kryzysy ale dwa ostatnie wygrane mecze z dwoma najlepszymi jak dotąd ekipa pokazały, że po kryzysie nie ma już żadnego śladu. Również gospodarze ostatnio mają zwyżkę formy ale ogólnie to w tym sezonie spisują się bardzo słabo co najlepiej pokazuję ligowa tabela w której są na odległej 25 pozycji a ich bilans spotkań to 9 wygranych i aż 21 przegranych. Goście są znacznie wyżej bo plasują się na 9 pozycji a ich bilans to 18 wygranych i 12 porażek. Myślę, że mimo średniego kursu warto postawić na ten mecz ponieważ Orlando w dwóch ostatnich meczach zagrało świetnie i również w tym powinno być podobnie a rywal znacznie słabszy myślę, że można się pokusić nawet na Handicap ale ja podałem nieco bezpieczniej.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Houston Rockets - Wahington Wizards 2 @ 5.5 bet365

Na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie wbrew pozorom bardzo ciężkie. Na przeciw siebie stana Rockets i Wizards. Zdecydowanym faworytem potyczki jest zespół gospodarzy, co jednak nie znaczy, że przyjezdni są bez szans. Wręcz przeciwnie. Wczorajsze spotkanie Wash z SAS pokazało mi, że przyjście do ekipy Lewisa (wymiana za Arenasa) wprowadziło do gry Wizards dużo świeżości i pomysłu. Mimo tego, że przegrali prawie 15 punktami to zagrali naprawdę fajna zawody chwilami dorównując graczą SAS. Dziś rywal o wiele słabszy, ktory w tym sezonie ani nie zachwyca ani nie rozczarowuje. Grają po prostu średnio. Co prawda Rockets wygrali swoje ostatnie 4 spotkania, ale z dość przecięstnymi rywalami, jak Sacramento, GS czy LAC. Dziś liczę na niespodziankę. Uważam, że w ataku drużyny Wash tkwi duży potencjał. Obrona pozostawia wiele do rzyczenia, jednak Houston nie należą także do najlepiej broniących. Wydaje mi się, że goście w okrojonym skladzie, bez Blatche i Yi są sobie w stanie poradzić.
Tak ale tak jak patrzę Wizards na wyjeździe same porażki aż 14! Kiedyś wygrają ale nie wydaję mi się że to nastąpi w Houston. Rockets po serii czterech wygranych z rzędu wracają na swój parkiet, przed własną publicznością zrobią wszystko by wygrać, a rywala do tego mają wymarzonego ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Rockets złapali ostatnio naprawdę dobrą formę. Kontuzji w zespole nie ma (nie liczę wiecznie połamanego Yao). Głębia składu jest. Kevin Martin gra w tym sezonie na poziomie All Star (24 ppg, 44.2 % za 3). Podobnie Luis Scola, który w tym sezonie wyśrubował jeszcze swój wynik do ponad 20 ppg zachowując do tego ponad 50 % z gry. Ale to co mi się u nich podoba to właśnie głębia składu. Na każdej pozycji mają zawodników, którzy wejdą z ławki i zespół zachowuje swój styl. Mieli strasznie ciężki początek sezonu ale teraz ewidentnie złapali formę i trzeba to wykorzystać również przy typowaniu ;)
Z drugiej strony mamy zespół, który ma bilans 0-14 na wyjeździe i mnóstwo problemów. Wrócił J.Wall ale widać, że nie jest w 100 % sprawny. Wczoraj grał zupełnie jak nie on. Jakiś taki przygaszony, mało aktywny. Grał z ławki 19 minut i jego rola raczej się nie zmieni bo nie sądzę że w ciągu dnia jego stan zdrowia się poprawi aż tak znacząco. Spurs wczoraj wygrali z WW bez najmniejszych problemów, grając na pół gwizdka. W końcówce grali już rezerwami. Do tego dochodzi atmosfera w zespole Wizards (bójka na linii McGee-Blatche) i mamy chyba pełen obraz sytuacji. Dla mnie typ jest jasny. Rockets - 9 @ 1.90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
menzel 3

menzel

Użytkownik
Tak ale tak jak patrzę Wizards na wyjeździe same porażki aż 14! Kiedyś wygrają ale nie wydaję mi się że to nastąpi w Houston. Rockets po serii czterech wygranych z rzędu wracają na swój parkiet, przed własną publicznością zrobią wszystko by wygrać, a rywala do tego mają wymarzonego ????
Nie mówię, że 100% wygrana Wizard. Przypuszczam jedynie, że są w stanie powalczyć, bo pokazuja ostatnio mimo porażek, ze ich gra jest coraz lepsza i sądzę, że właśnie na parkiecie w Houston gracze Wash są w stanie się przełamać. Ale każdy ma swoje przeczucia, także nie zachęcam wielce, ale także nie zniechęcam.

Oklahoma City - Dallas Mavericks 2 @ 2.05 Centrebet

Po raz kolejny bukmacherzy nie docieniają Dallas na wyjeździe. Fakt faktem, będzie to spotkanie niełatwe dla obu ekip, bo zarówno Oklahoma jak i Dallas mają za sobą bardzo dobry początek sezonu. Jednakże Mavs na wyjazdach grają naprawdę znakomicie. Bilans 10-1 mówi sam za siebie. W ekipie gości standardowo bardzo dobrze prezentuje się Nowitzki. Niezły sezon ma Kidd. Podoba mi się także gra Chandlera, który może nie punktuje tak dużo jak Nowitzki, ale bardzo pozytywnie spisuje się w obronie. Oklahoma to Durant. Durant to Oklahoma. Każdy wie, że nie byłoby tego zespołu bez Kevina. Chciałbym jednak zauważyć, że w tym sezonie nie jest już taki samotny. Do pomocy bardzo dobrze włączył się Westbrook czy choćby Serge Ibaka. Oba zespoły pokazują naprawdę dobrą koszykówkę, ale zespół gospodarzy to trochę za dużo fantazji, którą powinni we właściwy sposób wykorzystać rutyniarze z Dallas. Wydaje mi się, że dobry mecz przede wszystkim przed Dirkiem, bo nie widzę w ekipie gospodarzy kogoś, kto może przed nim skutecznie bronić. Jeśli swoje dorzuci Kidd i Marion to powinno być bardzo dobrze. Wydaje mi się, że Dallas idzie prosto po 5 zwycięstwo z rzędu.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
nie wiem czy to pechem mozna nazwac bo orleans w drugiej polowie na bardzo duzo pozwalal timberwolves i wygrana ich zasluzona..moze raczej nazwalbym to fartem ze tylko jeden nie wszedl bo evans mial 2 okazje na wygranie tego meczu dla sac..

Miami Heat - New York Knicks - handicap : 0-10.5 -1.70 (betgun)
dosc wysokie handi na knicksow. wg mnie kurs na miami w granicach 1,3 jest troche smieszny, no ale miejmy nadzieje ze buki pozwalaja zarobic na sylwestra. druzyna knicksow jak wiadomo preferuje ofensywny styl gry i w tym sezonie wyjatkowo dobrze sobie radzi. duzo zalezec bedzie od postawy amare bo wiemy ze grajac z &quot;slabymi&quot; centrami miami bedzie mial powiedzmy ze dosc latwe zadanie w zdobywaniu pkt. miami zapewne ustosunkowuje sie na jump shoty, a penetracja podkoszowa raczej nie przejdzie im tak latwo poza wadem i jamesem nie ma tam praktycznie kto wykonywac takich ruchow, wygrane w tym sezonie knicksow z zespolami over.500 nie sa tak wielkim zaskoczeniem jak w poprzednich latach, wiec i tutaj dopatruje sie wyrownanego meczu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
1. ???? Chicago Bulls - Milwaukee Bucks (HC -5/+5) --&gt; 1 - 1,50 ✅✅✅
Atlanta dziś w nocy pokazała słabe strony mocno kontuzjowanych Bucks łatwo wygrywając. Wydaje mi się, że i dziś Bullsi po 2 słabszych spotkaniach - porażka z Knicks i wygrana po dogrywce z Pistons - wygrają z osłabionymi Bucks. Boozer w bardzo dobrej formie. Więc Bogut pod koszami rządzić raczej też nie będzie.
2. ???? Miami Heat - New York Knicks (HC -5/+5) --&gt; 1 - 1,50 ✅✅✅
Miami nareszcie zaczęło grać tak jak powinno. Knicksi grają swoją szaloną koszykówkę. Pod koszami rządzi Amare, ale myślę, że dziś Heat sobie spokojnie z nimi poradzą. Ta szalona i efektowna koszykówka jest szczególnie skuteczna w Nowym Jorku. Na wyjazdach tak pięknie już to nie wygląda. Nawet jeśli Amare rzuci te swoje 25-30 pkt to J-W-B powinni dać radę Nowemu Jorkowi. Poza tym Heat tez nie są ograniczeni schematami i potrafią szalonej koszykówce przeciwstawić równie szybką i efektowną grę - Wade i James. Trener Heat dał ofensywny luz Heat i od razu lepiej to wszystko wygląda. Do tego całkiem nie dawno - 18.12 - Heat w Nowym Jorku rozbili Knicks 91-113.
 
blads 187

blads

Użytkownik
duzo zalezec bedzie od postawy amare bo wiemy ze grajac z &quot;slabymi&quot; centrami miami bedzie mial powiedzmy ze dosc latwe zadanie w zdobywaniu pkt.
polemizowałbym, wystarczy spojrzeć, albo obejrzeć jeszcze raz poprzednie spotkanie w NY. Amare został odcięty od gry, może nie w zupełności, ale na tyle wystarczająco żeby zmusić resztę zespołu do wymuszonych rzutów za 3. Jak im te trójki siadać nie będą to mecz przegrają z kretesem, bo jestem pewny że Amare dziś nic wielkiego nie pokaże. Każdy w lidze już wie że zatrzymując jego Nicksi tracą bardzo dużo i gra im się ciężko. Wydaje mi się ze Miami spokojnie ten mecz wygra, osobiście daje -5 w bet365 po kursie 1,50, zresztą widzę że tutaj już kolega dawczan podał taki typ. Nic dodać, nic ująć nie zapominaj że Miami to jedna z lepiej grających drużyn w obronie
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Spurs - Lakers
Fakt faktem, że Lakersi olewają mecze i nawet głośno o tym mówią. Każdy grając z nimi mobilizuje się na 100%, a dla nich te mecze nie znaczą nic i dopiero na PO zobaczymy ich grę taką jaka powinna być. Ale ostatnie dwie bolesne porażki Lalek, w tym ta świąteczna wysoka przegrana z Miami poddenerwowała trochę Brayanta i spółkę. Dzisiaj myślę, że zmobilizują się, aby pokazać wszystkim, że potrafią zagrać mecz na wysokim poziomie i to z takim przeciwnikiem jakim są Spurs.
Typ: Lakers +4.5 (1.76)⛔⛔⛔
Cavs - Orlando
Orlando w gazie, ich gra wygląda dokładnie tak jak pisałem wczoraj przy okazji spotkania z Nets. Początek spotkania DH zagrał słabo ale obwodowi nadrabiali, a później widzieliśmy sami co się stało. Dzisiaj będzie podobny mecz. Cavs nie są w stanie na dzień dzisiejszy zebrać się i powalczyć z Magikami. Dzisiaj zobaczymy myślę trochę więcej gry pod kosz gdzie &#39;drewniany&#39; Varejao dostanie srogą lekcję od &#39;supermana&#39;.
Typ: Orlando -4 (1.47)✅✅✅
Indiana - Boston
Indiana po dobrym początku sezonu, zaczęła teraz grać fatalnie. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale odnoszę wrażenie, że im nie zależy na wygrywaniu. Ostatni ich mecz, który powinni wygrać z &#39;Misiami&#39; to można było przecierać oczy, jak z remisowego stanu &#39;Misie&#39; walnęły run 13-0, a trener Indiany nawet nie wziął czasu, a zawodnicy śmiali się i dalej rzucali z bezsensownych pozycji. Boston przegrał ostatni mecz na własne życzenie i tylko siebie może winić za tą porażkę z Orlando. Na dzień dzisiejszy i tak jest to drużyna top2 ligi i po przerwanej passie zwycięstw dzisiaj z czystym kontem i z brakiem obciążenia powinni zademonstrować kawał dobrego basketu ogrywając sporą przewagą kolegów z Indiany.
Typ: Boston -2 (1.44)✅✅✅
Miami - Nyk
Miami gra radosną koszykówkę w ataku. Trener dał im sporo swobody co odrazu przeniosło się na wyniki. W Nowym Jorku zdominowali całkowicie gospodarzy odcinając wogóle od gry Sto, dzisiaj myślę podobnie będzie to wyglądało. Miami u siebie na pewno będzie chciało pokazać 2 raz kto tutaj rządzi.
Typ: Miami -8.5 (1.90)⛔⛔⛔ 0.5 pkt
 
99djwiertlo99 0

99djwiertlo99

Użytkownik


Indiana Pacers-Boston Celtics
Dunleavy - Allen -3,5 (punkty) [9-17]
TYP: Allen 1.90 Betsson 4/10 ✅


Analiza:
Praktycznie wszystko przemawia na korzyść doświadczonego Allena.Klasa,forma,doświadczenia i co ważne statystyki. Dunleavy w obecnym sezonie notuje srednio 12 pkt na mecz. Allen o 5 punktów więcej. Także dużą przewagę w skuteczności,w szczególności za trzy ma Ryan. 46% Allena na 36% Dunleavya. Kolejnym argumentem jest słaba postawa zawodnika z Pacers w ostatnim meczu. Grał tragicznie, sporo pudłował z pod kosza, nie mówiąc o nietrafionych trójkach, które nie trafiały nawet o tablicę. Na Ryana Celtics zawsze może liczyć. Swoje lata ma (35lat) to wciąż zachwyca regularnością trafiania za 3 pkt, szybkością i grą w defensywnie. Krótko mówiąc wciąz gra świetnie. Myślę,że przestawione argumenty są przekonowujące i zachęcają do zagrania tego handi.​


Chicago Bulls - Milwaukee Bucks [90-77]
Wynik gości powyżej/poniżej 87 punkty
TYP: poniżej 87 punkty 1.86 Betsson 4/10 ✅

Analiza:
Byki w tym sezonie są najlepszym broniącym się zespołem.Duet Rose-Boozer świetną robotę odwalają zarówno jak i w ataku i w obronie. Potrafią sami rostrzygnąć mecz na korzyść Bulls.Dlatego ostatnio posiadają dobry bilans. W Bucks same kontuzje. Nie grają Jennings, Gooden a nie dawno wrócił Maggette. Tak więc stracili sporo w ataku. Warto przypomnieć Bucks ostatnio należy do najsłabiej rzucających teamów w NBA. Myślę, że Byki spokojnie wygrają ten mecz i jak wiadomo mają najlepszą obronę póki co nie pozwolą na zdobycie ponad 86 punktów.​
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Milwaukee Bucks @ Chicago Bulls

Bucks mają ogromne problemy ze zdobywaniem punktów - brak Jenningsa i Delfino. Wygrali dwa ostatnio co prawda dość niespodziewanie z Lakers, ale wszyscy wiemy w jakiej formie są Jeziorowcy. Wygrali także z Sacramento, ale 84ptk z drużyną o tak słabym defensie nie napawa optymizmem. Dzisiaj nie widzę dla nich miejsca na parkiecie, bo choć Boguta pewnie będzie krył Boozer, który jest fatalnym obrońcą, to jednak taka ciągła gra na centra Bucksom nie pomoże. Bulls ostatnio grają nieco opornie, ale mimo wszystko wszystkie atuty są po ich stronie.

Bulls -8 @ 1.76✅✅✅


Toronto Raptors @ Dallas Mavericks

Faworyt tego meczu jest jeden i są nim koszykarze Dallas Mavericks. Toronto bez Bargnianiego, Mavs pewnie bez Dirka, który wczoraj doznał urazu kolana i choć w klubie twierdzą, że nic groźnego, to Nowitzki na pewno dzisiaj nie zagra. Jednak ten mecz gram z zupełnie innych powodów niż kadrowe. Dla Mavs jest to typowy SANDWICH GAME - wczoraj wygrali ciężki mecz z Thunder, dzisiaj grają z Raptors, a za dwa dni kolejny ciężki i prestiżowy mecz z San Antonio Spurs.

Raptors +11 @ 1.83✅✅✅


New York Knicks @ Miami Heat

Heat w ogromnym gazie, wracają po niezwykle prestiżowym zwycięstwie na Zachodnim Brzegu Jordanu z Jeziorowcami, na mecz u siebie z Knicks. Można się spodziewać małego letdownu po ich stronie, tym bardziej, że jutro znowu grają wyjazd w Houston. Z kolei po stronie Knicks mamy revenge game za dotkliwą porażkę w Madison Square Garden.

Knicks +9 @ 1.83✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
menzel 3

menzel

Użytkownik
Boston Celtics (-5.5) - Indiana Pacers 1 @ 1.91 Centrebet

Boston po ostatniej porażce z Orlando zagra dziś przeciwko Pacers. Niewątpliwie przerwana seria Celtów nieco ich rozgoryczyła i miejmy nadzieje jeszcze bardzo zmotywowała. Choć moim zdaniem w tym sezonie temu zespołowi nic nie brakuje. Większość z graczy naprawdę błyszczy formą. W dobrej dyspozycji także zmiennicy. Dziś do gości być może wróci król asyst Rajon Rondo, choć to jeszcze nie przesadzone. Indiana ostatnio mierzyła się u siebie z Memphis i spisała się przeciętnie. Choć nie można zapomnieć, że to goście zagrali niezłe spotkanie. Tak czy inaczej, Inadiana nie powala swoją grą. Swoje robią Granger i Hibbert, ale mysle, że to zdecydowanie za mała na rewelacyjnych w tym sezonie Celtów. Jeśli tylko wróci dzisiaj Rondo to skusiłbym się nawet na -15.5 ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom