>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
L 181

lorak

Użytkownik
UTAH Jazz-LA Clippers
typ: Clippers -13.5pkt
@1.952
pinnacle
Po pierwsze zdecydowanym faworytem jest tu drużyna Clippers.
Utah wygrywając z LAL już wyrobiła swoje minimum na najbliższe dni. Nie zapominajmy, że ta drużyna tankuje.
Po trzecie Doc Rivers może być nieco wkurzony.
Trochę niesprawiedliwa porażka z Golden State potem pechowo z Portland i przegrana po dogrywce. Świetne zawody rozegrał w obu tych meczach Chris Paul, a i Blake Griffin dwoił się i troił. Teraz powrót na własne śmieci podrażnionych Clippersów i przewiduje tu niezły blowout.
W obecnym sezonie przynajmniej 13 punktami Clippersi pokonali u siebie:
Houston, Chicago, Knicksów, San Antonio, Pelicans, Denver
Po porażce wygrywali mecze back to back:
z GS +11pkt z SAC +1, z HOU +13 z TWOLVES +4, z MEM +20, z PHI +11 z WASH +16.
Dla przeciwników wysokich handicapów na faworytów.
Zestawienie z grudnia:
6.12.2013 POR -11.5 W
7.12.2013 DEN -6.5 W

8.12.2013 HOU -13.5 L
9.12.2013 LAC -9.5 W
10.12.2013 SAS -8.5 W
11.12.2013 SAS -11 W
12.12.2013 POR -2 W
13.12.2013 OKC -12.5 W
14.12.2013 DAL -11 W

15.12.2013 OKC -13.5 L
16.12.2013 MIA -12.5 W
17.12.2013 GSW -8.5 W
18.12.2013 LAC-10.5 W

19.12.2013 OKC -13 L
21.12.2013 GSW-13 W
22.12.2013 IND-11.5 W
23.12.2013 SAS-11.5 W
25.12.2013 OKC -10.5 W
26.12.2013 HOU -7.5 W

27.12.2013 OKC -7.5 L
granie na faworytów z największym handi danego dnia się opłaca!
16/20 skuteczność= 80%
przy płaskiej stawce 10j zysk przez miesiąc to 104j.
Próbuję ten mały system od połowy grudnia i nie narzekam.
Vegas daje prezenty to trzeba brać.
Co o tym myślicie?
Pozdrawiam
magia małej próbki ;]
może się machnąłem, bo na szybko sprawdziłem, ale do tego szóstego grudnia od początku sezonu takie granie dałoby mocny minus (tylko jakieś 30% zakładów byłaby dobrymi typami).
poza tym taka ciekawostka: od początku sezonu było 55 spotkań z linią -10 lub niższą. tylko 23 z nich wygrały drużyny z tym ujemnym handicapem. (przy założeniu, że zwroty to też porażka, ale to są dosłownie pojedyncze przypadki.)
EDIT
jeszcze jedna ciekawostka: najbardziej opłacalną linią w tym sezonie jest 4. na 19 takich meczów aż 16 razy wygrał zespół z dodatnim HC.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
J 3,9K

jacques

Forum VIP
W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w grudniu.

Nie podajemy suchych typów bez analiz.

Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.

I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.

Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!

Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.

Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.

Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.

Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
I tego się trzymajmy. Te Wasze kłótnie są już męczące. O stylu grania czy wygranych/przegranych dyskutujcie sobie na PW.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Minnesota Timberwolves ✅ ✅ NICELY :]
First half - win - Wolves {1.45} / Unibet !
Dziś znowu kolejne emocje z NBA. Ja sobie pójdę jednak w stronę ekipy, która wczoraj mnie nie zawiodła, gdzie po nieco słabym początku gdzie ujrzałem wynik 0-9 trochę się zdziwiłem, lecz to nie trwało zbyt długo, bo Wilki udowodnili swoje i zagrali swoje. Nawet Rubio, zaliczył linię, która na niego w bukach była 9! Natomiast Kevin nie przekroczył swojej linii, ale to nic najważniejsze, że Wilki odnieśli zwycięstwo. Dzisiaj mecz w delegacji, z ekipą nieco chimeryczną ale nie wolno jej lekceważyć. Zawsze inaczej się gra u siebie w domu, a inaczej na wyjazdach. Wilki wczoraj rozbili, zawodników ze Stolicy dzisiaj mają do udowodnienia nie tylko kibicom, ale sobie, że potrafią takie mecze spokojnie wygrywać. Rywal, jak najbardziej podłożony na &#39;tacy&#39; kwestia podejścia zawodników z Minnesoty i dobry mecz w ich wykonaniu. Fakt, że Bucks również u siebie potrafią grać pod swoje dyktando i urywać punkty rywalom ale jednak tutaj o parę klas wyżej jest zespół Timerwolves. Kurs na pierwszą połowę, bo wydaję mi się, że to oni będą częściej dyktować warunki w meczu i oni będą górą, już po pierwszej połowie. Na Kevina jest już 26,5 ja jednak linię odpuszczę, ale również liczę na jego dobry występ, jak i na jego kolegów z drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majsti 240

majsti

Użytkownik
Indiana Pacers - Brooklyn Nets
Under 194 pkt. @1.97 Marathonbet ⛔
Na dzisiaj wybrałem mecz odbywający się w Indianapolis. Parę dni temu również grali między sobą i wtedy typowałem też under, który wpadł. Myślę, że na dzisiejszą noc jest to jeden z pewniejszych typów. Indiana jak zresztą każdy wie, jest najlepszą defensywną drużyną całej ligi, tracą 95.8 pkt na mecz. Natomiast Brooklyn jest to dopiero 28 siła pod tym względem, ale również nie powalają grą ofensywną 18 miejsce i średnio 104.2 punktów na mecz. Ważnym względem będzie walka pod koszem, w której Hibbert i West nie powinni mieć większych problemów ze strony Garnetta i Blatchey, co będzie skutkowało większą ilością posiadań Pacers, która tempa nie forsuje, a akcje wykonuje przemyślanie. W 3 ostatnich meczach h2h under padł aż 2 razy, jednak skład Brooklynu diametralnie się zmienił. Indiana w poprzednich 3 spotkaniach zatrzymywała drużynę przeciwną na progu kolejno 81 (Houston), 79 (Boston) i właśnie Brooklyn 86 punktów. Myślę, że w dzisiejszym meczu będzie podobnie i Nets nie przekroczą granicy 90 punktów, a Indiana zdobędzie około 100 punktów.

Houston Rockets - New Orleans Pelicans
Over 210 pkt. @1.97 Marathonbet ⛔
Dzisiaj w Houston zmierzą się dwie ofensywne drużyny. Houston jest trzecią ofensywną drużyna w NBA zdobywając średnio 109.8 punktów na mecz, natomiast Pelikany zajmują w tym rankingu dobre szóste miejsce 108.6 punktów na mecz. Rakiety w ostatnich 3 meczach za każdym razem przekraczały barierę 100 punktów odpowiednio 111,104 i 100 punktów z Dallas, San Antonio i Memphis. Pelikany zdobywały kolejno 107,113 i 105 punktów z PTB, Sacramento i Denver. Obie drużyny mają w swoim składzie zawodników którzy mogą zdobyć dużo punktów i sprawić, że over zostanie pokryty. W zespole z Teksasu tą gwarancją są przede wszystkim James Harden, Chandler Parsons i Dwight Howard, a w zespole z Nowego Orleanu Anthony Davis, Eric Gordon i Jrue Holiday. Podsumowując, myślę, że będzie to szybkie, otwarte i ofensywne spotkanie i ujrzymy dużo punktów z obu stron i over zostanie spokojnie pokryty. ;)

Dodatkowo:
Minnesota (-7.5) - Milwaukee Bucks @1.909 Marathonbet ✅
PTB - Miami Heat over 207.5 @1.97 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 0

raaasiiia

Użytkownik
Co myślicie o linii wystawionej dzisiejszej nocy na Paula Pierce&#39;a w meczu z Indianą Pacers?
Linia wynosi 12,5pkt. W wygranym meczu z Milwaukee pokrył ją minimalnie, nie wydaję mi się, żeby udało mu się to ze znacznie mocniejszą i wypoczętą (4dni przerwy) Indianą.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Wedlug mnie Pierca nie lekcewaz , pewniejszym rozwiazaniem bedzie jak dasz na Derona Williamsa , prog jego to 15.5 bodajze. Oczywiscie na plus. Pozdrawiam ;)
 
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
a ja bym to zostawił i brał Indianę z handi 12 czy 13
Broklyn jest w taaakiej czarnej D, że chyba już czas jasno sobie powiedzieć ,że budowa potęgi nie wypaliła i tyle.
Indiana i jej wysocy spokojnie powinni zdominować pomalowane a P George zdominować przepłaconego JJ.
To tak ode mnie ;)
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik


Andrea Bargnani - powyżej 14.5 punktów @1.90 maraton i 13.5 @1.72 w betcity
12 pkt.⛔ podziękowania dla trenera ;/

Numer 1 draftu w 2006 roku wybrany przez Toronto. Z tego co można było usłyszeć/przeczytać Andrea nie był lubiany przez kolegów z drużyny, do tego długa kontuzja i stał się można powiedzieć niepotrzebny, odrzucony. Jak oglądam mecze z jego udziałem to mam wrażenie, że on uważa się za gwiazdę, a tak nie jest ???? W tym sezonie gra już w NYK, zdobywa średnio 14.1 punktów na mecz przy 44.8%, 35% za 3 i 82 z wolnych. &quot;Carmelo Anthony skipped Thursday&#39;s practice due to his sprained left ankle and now sounds unlikely to play against the Raptors&quot;, prawdopodobnie nie zagra ale jeszcze nic pewnego, bez Melo byłoby łatwiej. Do tego dochodzą kontuzje MWP, Feltona Prigioniego. Bargnani zagrał tylko 16 minut w meczu z OKC (nie grał Melo), oddał 8 rzutów i zdobył 9 punktów. Woodson tłumaczył się, że Bargs grał słabo w obronie i dlatego ściągnął go na lawę. Dodając &quot;I played him 16 minutes — I’m sure that will grow when we play Toronto. He’ll play more.’’ Dzisiaj przyjeżdżają dawni koledzy więc myślę, że Włoch będzie chciał coś udowodnić i jeżeli dostanie okolo 30 minut (jego średnia na parkiecie w tym sezonie) to over pyknie szybko. Stawiam, że w przypadku braku Melo, Adrea odda najwięcej rzutów ;)

jest potwierdzenie, że Melo nie zagra:

Carmelo Anthony (ankle) will not play against the Raptors on Friday.
Ponawiam typ, Melo dzisiaj nie gra. Nie wiadomo co z MWP który musi palić niezły towar: Metta World Peace offered no comment because he is &quot;an alien.&quot;&quot;I was in another galaxy yesterday with my galactic friends,&quot; he said. Nie wiem czy poleciał z drużyną czy nie, Shumpert też ma jakieś lekkie problemy. Wczoraj nie pomyliłem się, Włoch oddał najwięcej rzutów i dzisiaj można spodziewać się tego samego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Indiana Pacers - Brooklyn Nets
Pojawiło się bardzo wysokie handi na Pacers, jednak wcale mnie to nie dziwi. Nets grają tragicznie i nie przekonuje mnie wczorajsze zwycięstwo z rywalem należącym do jednych z najgorszych. W Nowym Jorku Indiana gładko poradziła sobie z Nets, tym razem przewiduje podobny scenariusz. Trzeba przyznać, że goście mają problem , szczególnie ciężko im będzie nawiązać równorzędną walkę na kilku pozycjach. Brak Lopeza i Blatche&#39;a będzie na pewno widoczny, Hibbert potrafi wykorzystać każde braki rywala - Garnett musi znowu grac na centrze, pogra co najwyżej 20 min, zostaje Plumlee i Evans ale oni nie są w stanie zatrzymać powyższego kolosa. Lance Stephenson, George no i West przeciwko Livingstonowi, Johnsonowi, Pierce&#39;owi czy Teletoviciowi. Może to nie przepaść, ale duża różnica w umiejętnościach. Stare wygi jak Garnett czy Pierce nie dadzą rady grać po 30 min w spotkaniu dzień po dniu - dotyczy to głównie tego pierwszego, ponieważ Kevin w zwyczaju gra po 20 min. Dodatkowo Brooklyn nie gra dobrze na wyjazdach, nie mówiąc już o takim terenie jak Indiana. Jednym słowem - widzę ogromną przewagę po stronie gospodarzy i myślę, że dadzą maksymalnie sto procent. Ostatnie spotkanie grali 24 czyli z Nets, następny pojedynek grają 31 z Cavaliers więc nie ma co mówić o oszczędzaniu sił. Dodaje też over Stephensona, który znowu będzie chciał zaprezentować swoje umiejętności przeciwko Brooklynowi czyli z okręgu z którego pochodzi.

Indiana -11,5 @ 1,73 unibet
Stephenson over 13,5 @ 1,71 bet365

Toronto - New York Knicks
Nowy Jork z meczu na mecz mnie przeraża i jeśli niczego konkretnego nie zrobią, to niebawem znajdą na samym dole tabeli zabierając szanse Bucks. Standardowo mają kłopoty z kontuzjami - m.in Melo, Felton, Prigioni out czyli pierwszymi opcjami ofensywnymi Smith i Bargnani. Włoch wraca do Toronto i myślę, że powinien trochę rzucić. Raptors pewnie zagrają podobnie co dzisiaj i wygrają, jednak należy wykorzystać brak najważniejszych graczy gości i grać na takich gwiazdorów jak Bargnani bo oni będą odpowiadali za atak cegieł.

Bargnani over 14,5 @ 1,83 marathon

Mecz Wizards i Pistons nie stawiam, bo wiele rzeczy może się tam wydarzyć z powodu braku Beala.

Bulls - Mavericks
Chicago postara się pograć defensywą, żeby spowolnić ofensywę Dallas - nie ma innej opcji. Jednakże trudno wytypować faworyta w tym spotkaniu, bo Chicago jest na razie rozczarowaniem. Nie mam zamiaru szukać na siłe zwycięzcy, tutaj jedną z lepszych opcji wydaje się over Dirka. Niemiec przekracza dość często linię 20 punktów, na przeciwko zagra chyba Boozera, który nie słynie z dobrej obrony.

Nowitzki over 21 pkt @ 1,75 betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
Ja dzisiaj zagrałem troche nietypowo, sam nie lubie typów na punkty w jednej kwarcie, bo uważam, że są obarczone dużą dozą przypadku, jednak dzisiaj zdecydowałem sie na taki typ w meczu Philadelphi z Suns. Obie ekipy ultraofensywnie usposobione, typowy run&amp;gun a z moich obserwacji wynika, że 1Q jest zawsze dość obfita w punkty. Typ troche intuicyjny na podstawie, ogladanych meczy obu drużyn (głównie 76ers), ale za drobne stawiam.

Philadelphia 76ers- Phoenix Suns 1Q Over 54,5pkt 1,9 Marathonbet :grin: 63pkt
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik


LaMarcus Aldridge - powyżej 34.5 punktów + zbiórek @1.85 betsafe/betsson


29⛔
Aż dziwne, że nikt nie podał takiego beta do tej pory ???? Jak Miami broni pod koszem to już nie od dzisiaj wiadomo i opisywać tego nie trzeba - w skrócie bardzo słabo. Raz już podawałem taki sam typ na Hibberta, który siadł luźno. Wczoraj DeMarcus Cousins zdobyl 27 punktów i zebrał 17 piłek. Według mnie Aldridge jest lepszy zawodnikiem od Cousina i jest bardziej uzdolniony ofensywnie i to on będzie opcją numer 1 w dzisiejszym meczu. LaMarcus średnio na mecz zdobywa 23.4 pkt i zbiera 11 piłek, więc linia niby wystawiona idealnie. Niby... ponieważ jak już napisałem Miami pod koszem nie istnieje i widzę tutaj value w takiej linii. Nie wiadomo czy Allen, Wade, Andersen i Lebron zagrają ale według mnie pierwsza trójka była wczoraj oszczędzana na dzisiejszy mecz. (Wade chyba jeszcze nie grał b2b), Lebron skontuzjował się wczoraj ale mecz dokończył i też spodziewam się go na parkiecie. O blow oucie nie ma tutaj mowy, więc Aldridge musi spędzić na parkiecie grube minuty. Tutaj można zlukać jak wyglądają jego staty w tym sezonie &lt; klik &gt;

Szykuje się mega mecz. :cool:
 
brick 208

brick

Użytkownik
Chicago Bulls - Dallas Mavericks (-4,5) @ 2.25 Bet365 ✅✅ (83:105)

Dzisiaj celuje w spotkanie drużyny w której dzieje się coraz gorzej oraz drużyny która gra swoje i jest na dobrych torach aby dotrzeć do PO. Wiadomo że zostało jeszcze wiele spotkań lecz Dallas radzi sobie coraz lepiej przynajmniej moim zdaniem. Mianowicie do drużyny wraca Brandan Wright (Brandan Wright (illness) went through the morning shootaround and will play Saturday against the Bulls) Natomiast Deng prawdopodobnie nie zagra przeciwko Mavericks (Luol Deng (Achilles) said he will likely be out for Saturday&#39;s game against the Mavericks) co jest wielkim osłabieniem dla Bulls bo jak wiadomo, po utracie Rose&#39;a to właśnie Deng został liderem Byków. Dallas radzi sobie coraz lepiej jak już wcześniej mówiłem, potrafią wygrać z mocnymi rywalami (Blazers, Rockets). Chicago natomiast bez rewelacji, zdarzy się im wygrać co któryś mecz lecz wygrywają z drużynami o klasę słabszymi niż Dallas (Cleveland, Brooklyn) i następowało to wtedy gdy w drużynie był wyżej opisywany Loul Deng. Uważam, że obecnie drużyna z Teksasu jest o klasę lepsza od drużyny Byków, w której brakuje dwóch kluczowych graczy ofensywy.

Lance Stephenson
suma punktów, asyst, zbiórek over 27,5 @ 1,83 Bet365 ✅✅✅ Łącznie 39!

W ostatnim meczu przeciwko Brooklynowi Lance&#39;owi prawie udało się pokryć tą linię za pomocą samych zdobytych punktów. Uważam, że dzisiaj będzie podobnie ponieważ jest to raczej gracz ofensywny niż defensywny, Indiana po przerwie natomiast Brooklyn mecz B2B, może i wczorajszy rywal nie był wymagający, ale takim zawodnikom jak Garnett i Pierce na pewno to nie służy. W tym meczu ciężko wytypować handi, ponieważ ekipa z Nowego Jorku gra fatalnie, ale ma zawodników którzy mogą nawet wygrać ten mecz dlatego zdecydowałem się pójść w taki over.

Phoenix Suns (-8) - Philadelphia 76ers @ 1.61 Bet365 ✅✅ (115:101)

Mecz outsidera oraz drużyny która bardzo pozytywnie się zmieniła, jest dwóch fantastycznych rozgrywających wzajemnie się uzupełniających, są wysocy, jest doświadczony Frye, przed sezonem pojawił się nowy trener który poukładał drużynę, z drugiej strony drużyna która fantastycznie zaczęła, lecz teraz ma bardzo duży problem, na pewno nie zagrają dziś Evan Turner (Evan Turner will not play against the Suns on Saturday.) i fantastyczny Rookie Michael Carter-Williams. Jak wiadomo to oni są najlepszymi zawodnikami 76ers i trudno będzie drużynie z Philadelphi wygrać ten mecz bez swoich liderów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik


Roy Hibbert: over 12,5 @ 1.90 Marathonbet ⛔ 11 pkt


Wiele o spotkaniu Pacers z Nets zostało już napisane. Ju z kolei proponuje tutaj over Hilbberta. Średnia punktowa Roy&#39;a to ~12.4 pkt. Center Indiany w ostatnim czasie zaliczył kilka słabszych występów. Np. w meczu z Pistons kompletnie nic mu nie wychodziło i skończyło się na 6 pkt. Z Miami z kolei po prostu rzucał bardzo mało i nie miał za bardzo z czego ogarnąć tych punktów. Mecz z Rockets także udany w jego wykonaniu nie był. Solidnie zagrał z Celtami gdzie zdobył 15 pkt. No i ostatnie spotkanie to mecz z dzisiejszymi rywalami czyli Nets. Roy z tego spotkania też zbyt zadowolony być nie może. Zdobył wtedy 8 pkt. Te ostatnie mecze zaniżyły mu na pewno średnią. Należy jednak pamiętać, że to jest świetny center i z takimi rywalami jak dzisiaj powinien pokazać swoje. A kto będzie jego rywalem? Najprawdopodobiniej Blatche i Garnett. Obu tych panów Roy powinien wporst &quot;zjeść&quot;. Myślę, że po tych ostatnich niezbyt udanych meczach zobaczymy wreszcie dobrą grę Hibberta. Pacers mieli sporo wolnego więc dzisiaj Roy wypoczęty. Powinien dostać ~30 min i w takim czasie jest w stanie spokojnie ogarnąć tą linię.​



PS. Jeśli James i Wade nie grają to można też próbować Blazers chociaż teraz kursy już mocno pospadały z tym co było rano.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Miami Heat - Portland Trail Blazers
Portland -4.5 @ 1.90 // bet365 ⛔ ⛔ ⛔ Bosh wyjaśnił...

A co tam zaryzykuję, LBJ ma prawdopodobnie nie zagrać w tym meczu przez wczorajszą kontuzję w meczu z Kings. Liczę głównie na dominację dwójki Lopez i Aldridge pod koszem, a jeżeli Lillard poprawi skuteczność którą miał dosyć słabą w ostatnim meczu z LAC (14 pkt, średnia 20 pkt) to już w ogóle będzie miodzio. Oprócz tego za Portland przemawia też gra na własnym parkiecie (12-2, przy 8-5 Miami na wyjazdach). Myślę, że mecz będzie ciekawy i wyrównany a głównie zadecyduje to czy pojawi się na parkiecie James.

Philadelphia 76ers - Phoenix Suns
Phoenix Suns over 113.5 @ 1.83 // bet365
✅ ✅ ✅

Uważam, że to będzie totalnie jednostronne spotkanie, niespodziewanie dobrze grające Phoenix podejmie przedostatnią drużynę z wschodu czyli Philadelphia 76ers. Wczoraj Suns bardzo wyraźnie przegrało na wyjeździe z Golden State prawie 30 punktami i według mnie &quot;rozstrzelają&quot; gości chcąc pokazać fanom, że był to tylko wypadek przy pracy. Drużyna 76ers gra coś tylko na własnym parkiecie (1-12 na wyjazdach) i traci średnio 111.7 punktów co czyni ich najgroszą defensywą w całej NBA, stracili także łącznie 3127 punktów i są 4 od końca w tej klasyfikacji. Podsumowując szybką analizę, myślę, że bardzo słaba defensywa gości oraz sportowa złość gospodarzy sprawią, że w US Airways Center obejrzymy spotkania z dużą ilością punktów, jednak zdecydowanie na korzyść Suns, którzy pokazali z dużo lepszymi rywalami (Lakers, Mavericks czy Kings), że potrafią się rozstrzelać w meczu, a Philadelphia pokazała nam już wiele razy, że nawet ze słabymi drużynami tracą nawet około 120 punktów w meczu.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Mecz: Brooklyn Nets v @Indiana Pacers
Zakład: Brooklyn Nets under 90,5 pts bet365
Kurs: 1,83


Widziałem, że parę osób stawia na under (ok. 193) w tym meczu- też nad tym myślałem, ale po głębszym zastanowieniu się wybrałem inną opcję: Netsi under 90,5 pts. Czemu tak? Otóż Indiana dysponuje najlepszą defensywą w lidze- 89,4 pts rywali na mecz, ale co ważniejsze w meczach U SIEBIE 83,93 pts średnio w każdym pojedynku.
Jest to rewanż za ostrą rzeź, jaką wyrządzili Pacersi w Nowym Jorku 4 dni temu(103:86). Może ktoś pomyśleć, że do tego meczu faworyci podejdą rozluźnieni, pewni swego, bez specjalnej motywacji? Nic z tego. Po pierwsze trener mentalnie dobrze ich przygotowuje:
“It’s a little bit of a trap situation, where anytime you beat a team in their building and the next game is against that team in your building, then natural human instinct is to say, ‘Well, it’s going to be easier because we beat them there,’” coach Frank Vogel said. “It very rarely ends up that way.”
Po drugie w ostatnim meczu doszło do paru spięć, jedną z nich był ostry faul Pierce&#39;a na Hillu bodajże, za co został on usunięty z boiska. Lekko zawrzało po tym wydarzeniu, atmosfera była i jest napięta, więc Indiana postara się skarcić dzisiaj Paula i ponownie wybronić go do możliwie najmniejszych statystyk w ataku(ostatnio 0/7!)
Co do osłabień, to do Lopeza(dłuższa przerwa) dołączył Blatche i Kirilenko, więc bitwa w pomalowanym już przed meczem jest rozstrzygnięta. Netsi nie mają kim straszyć, bo niby kim: Deronem, który nękany kontuzjami jest nieregularny, czy starym już i nie dominującym Garnettem? W dodatku wg mnie największym problemem jest tam Kidd, wielki niewypał trenerski roku- jego rady i przemówienia na czasach mógłby równie dobrze zastąpić sugestiami chłopca roznoszącego kiełbaski po hali. Indiana bez osłabień. Argumentem za tym typem jest według mnie jeszcze najbliższy rozkład gier Brooklynu- SAS i OKC; więc przy przewadze +20 mogą zwyczajnie odrobinkę odpuścić i posłać w bój 2(albo już 3 przy obecnych kontuzjach) garnitur.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Kto rano wstaje, temu ruski buk daje...czy jakoś tak.

Oklahoma City Thunder - Houston Rockets
Typ:
-Kevin Durant over 28,5 pkt@1,72
(betcity) ✅✅✅

Jak wiadomo poza składem na kilka tygodni jest Westbrook - średnio 21 pkt przy 18 rzutach na mecz. Zastąpi go Reggie Jackson, który, patrząc po stylu gry, musiał pobierać warsztaty ceglenia od Russela. Też lubi porzucać, jednak nie oszukujmy się, to nie jest ta sama para kaloszy co Westbrook. Teraz Thunder czeka trudny mecz z Houston, który z jednej strony powinien być dosyć wyrównany, z drugiej wiadomo, jak wygląda obrona Rockets. Durant powinien oddać sporo rzutów, liczę, że dzięki absencji Russa będzie to przynajmniej 2-3 rzuty więcej. Jackson ostatnio chciał wejść w buty Westbrooka i skończyło się 4-19 w jego wykonaniu, przy ledwie 3 asystach. Ogółem Jackson w ostatnich 3 meczach rzuca 24% z gry, myślę więc, że trzeba odciążyć nieco tę taczkę z cegłami (choć trzeba oddać Jacksonowi solidne 45% z gry w tym sezonie).
Kevin w hali Thunder czuje się wyraźnie lepiej w tym sezonie - o 4% wyższe FG, o 6% trójki, 1,3 pkt więcej (29 do 27,7), tak więc jest to kolejny plusik do typu. Do tego świetna forma Duranta w tym sezonie, jest to jeden z głównych kandydatów do MVP. 49% z gry.
W ostatnim meczu z Bobcats, już bez Westbrooka, Durant rzucił 34 pkt, przy czym warto podkreślić aż 28 rzutów - 10 więcej niż jego średnia.
W maratonie linia 31, tak więc betcity sobie tradycyjnie przysypia, choć nawet 31 imo do grania.

Los Angeles Lakers - Philadelphia 76ers
Typ:
-Nick Young over 18,5 pkt@1,85
✅✅✅

Krótka piłka. Young bardzo dobra forma, i co najważniejsze, regularność - ostatnie mecze: 21, 20, 19, 20, 25, 18, 23 pkt. Tak więc na 7 meczów 6 overów i raz 18 oczek. Druga kwestia - Young uwielbia trójki - seria 9 kolejnych meczów z minimum czterema (!) oddanymi trójkami (11 z rzędu z trafioną minimum jedną). Sixers jak wiadomo fatalnie bronią w tym elemencie - 38% daje im 4 od końca miejsce w lidze. Nie trzeba dodawać, że cały mecz zapowiada się overowo.
Zagrożony jest występ Gasola i Kamana, zwłaszcza brak Hiszpana może korzystnie wpłynąć na over Younga.
Do tego warto dodać, że będzie to pierwszy mecz Nicka przeciwko swojej byłej drużynie, co może dodać ekstra motywacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Atlanta Hawks - Orlando Magic

Paul Millsap over 18.5 @ 1.90 // marathonbet
⛔⛔⛔

Drugie spotkanie Hawks bez swojego lidera Al&#39;a Howforda - który do ostatniego swojego meczu był najlepiej punktującym i zbierającym zawodnikiem drużyny z Atlanty. Po jego kontuzji ktoś musi te punktu &quot;zabrać&quot;. Doskonale to w ostatnim meczu z Bobcats zrobił właśnie Paul Millsap, który nie dość, że rzucił 33 punkty to zebrał 13 piłek. Biorąc pod uwagę to, że Bobcats to jedna z lepszych defensyw Millsap spisał się całkiem nieźle, jego średnia ilość punktów to 17.4 na mecz jednak pamiętajmy, że nie ma właśnie Howforda. Według mnie jeżeli tak dobrze Millsap zagrał przeciwko Bobcats i zdobył tyle punktów to nic nie stoi na przeszkodzie aby zdobył over 18.5 pkt.


Później może coś jeszcze dodam.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
W zupełności zgadzam się co do Durexa. 30 punktów powinien wrzucić tyle że linia trochę wywindowana i tych 30+ już imo nie warto brać. Co do typu na over Younga to powiem tylko tyle że ze Swaggym P nigdy nic nie wiadomo ???? Wydaje się że przeciwko Sixers powinien utrzymać swoje statystyki i zakręcić się koło lini 20 punktów ale czy to będzie 18 czy 22 trudno powiedzieć. Linia na mararathonie 19 pkt co dla mnie nie przedstawia żadnego value. Bardziej kierowałbym się w stronę Meeksa, który też potrafi miotać za trzy a do tego ostatnio dostaje najwięcej minut w ekipie (z Jazz zagrał 41 minut). Linia na poziomie 14 pkt co i tak stanowi liczbę zawyżoną w stosunku do jego średniej w sezonie (12.9 PPG) ale warto pobrać. W meczu z Utah Jodie zdobył tylko 13 pkt ale grał na skuteczności 26% :!: Oddał aż 15 rzutów z czego 9 za trzy. Jeśli ma zabraknąć Gasola dzisiejszej nocy to Meeks dostanie podobny przydział rzutów. Niech wpadnie te 40% to linia pęknie. Imo lepszy deal niż over Younga.
Wracając do meczu Thunder to oprócz Duranta warto ponownie próbować over Jacksona. Wiadomo że to on jest głównym beneficjentem absencji Westbrooka. Jak wcześniej dostawał po 20 minut w meczu tak teraz regualrnie będzie grał po 30+ minut. Przynajmniej dopóki Russel nie wróci ;) Z Bobami miałem grać over rozgrywającego Thunder ale jakoś przegapiłem sprawę. Wyszło na dobre bo Reggie wstał lewą nogą i rzucał ze skutecznością ledwie 21% co dało mu zdobycz 10 punktów. Samo spotkanie też było underowe, wiadomo - Boby dobrze bronią ostatnimi czasy. Dzisiaj zdecydowanie powinien poprawić skuteczność. Za grą na over Jacksona przemawia też niezbyt dobra defensywa backcourtu Rockets oraz możliwość podwajania Duranta przez graczy McHale&#39;a. Linia 12 pkt (sezonowa średnia Jacksona) moim zdaniem jest spokojnie do przekroczenia.
Powodzenia.
Jackson over 12 @ 1,86 ✅
Meeks over 14 @ 1,86 ✅
marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Paul Millsap over 18,5pkt zgodnie z planem ponad 30pkt
1,88
Marathonbet

Jedna z głównych postaci Atlanty, która gra solidny sezon i robi swoje w słabej konferencji Wschodniej. A od dzisiaj Paul będzie jeszcze ważniejszy bo poważnej kontuzji doznał Al Horford, czyli gość gwarantujący średnio ponad 18pkt na mecz.
Millsap już do tej pory zawsze kręcił się w granicach dzisiejszej linii, więc uważam, że pod nieobecność Horforda powinno mu być łatwiej, by rzucać częściej w okolicach 20pkt.
Facet jest naprawdę solidny w ofensywnie bo rzuca na poziomie prawie 50% z gry. Atlanta dzisiaj gra u siebie z Bobkami, które na wyjazdach w roli doga prezentują się nieźle, więc jakiegoś blowoutu bym się w tym meczu nie spodziewał, dzięki czemu Millsap powinien mieć zagwarantowane sporo minut. Liczę na jakieś 15-20 rzutów ze strony Paula i jeśli zagra na swoim poziomie, zaliczy jakąś trójeczkę i stanie kilka razy na linii rzutów osobistych to 20pkt powinno pęknąć
Tak pisałem wczoraj... I Millsap przekroczył linię o kilkanaście punktów. Praktycznie wszystko się sprawdziło i Paul przejął rolę lidera zespołu. Atlanta wygrała po dogrywce z Bobkami, a dzisiaj jadą do Orlando będąc b2b. Mimo, że Magic to w normalnych warunkach drużyna, która nie powinna zagrozić Atlancie to dziś kilka argumentów przemawia za tym, że Hawks znów będą mieć ciężką przeprawę.
Na początek banał czyli to, że Jastrzębie lubią sobie utrudniać życie jak mało kto i czasami na własne życzenie serwują sobie nerwowe końcówki. Ważniejsza sprawa to oczywisty brak Horforda + możliwe zmęczenie. Czuję ponownie close game, a wtedy Millsap zapewne zrobi swoje ;) Wczoraj linia podskoczyła przed meczem do 21,5 pkt
Dzisiaj Marathon dał wyjściowe 19,5 i też podejrzewam, że wzrośnie dlatego, jeśli grać to teraz.

Paul Millsap over 19,5pkt ⛔⛔
1,84
Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom