>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Denver Nuggets vs Miami Heat @ over 205 @ 2,08 @ Bet365
Taka linia w meczu takich zespołów? Linia przy kursie 1,90 = 202, ja pobieram wyższą linię po lepszym kursie i uważam, że jest to naprawdę solidny typ. Miami w pełnym składzie, z LeBronem, Wadem i Allenem. Denver mimo że zmienili trenera to w tym sezonie dalej notują wysokie wyniki, nie zważając zbytnio na defensywę. Miami w tym sezonie z rywalami z którymi wygra ofensywnie nie broni jakoś specjalnie, grają szybko, rzucają dużo ale i sporo tracą. Denver nigdy dobrze nie broniło, i jeśli nie ma się zawodników dobrych w obronie to żaden trener tego nie zmieni. Miami ma bardzo dużo opcji strzeleckich, ostatnio popisy Bosha dały wygraną on road z Portland. Lawson i spółka dzisiaj Miami raczej też łatwo skóry nie oddadzą. Spodziewam się szybkiego meczu i overka 205 po lepszym kursie 2,08 w B365. Pozdrawiam. Polecam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Durant over 31.5 pkt &amp; Milsap over 18.5 pkt
Ako 3.18
Betcity


Nie ma co się specjalnie rozpisywać, kto ma szansę pograć jeszcze w betcity/marathonie to myślę, że ten dubelek jest na dziś obowiązkową pozycją(w marathonie Duranta póki co nie ma ale pewnie pojawi się niebawem). Wszystko zostało już na ten temat napisane - Westbrook i Horford out więc ich cyferki przejmują w dużej części właśnie Durant i Milsap. Ten drugi ostatnio troszkę poceglił ale Hawks mieli 3 dogrywki z rzędu z pełnym obciążeniem właśnie dla Paula i ten miał prawo złapać zadyszkę, punktując z resztą 17 oczek więc minimalnie poniżej linii. Z pewnością będę jeszcze jednym okiem zerkał na to co betsyfy i b365 wystawią na kombosy czyli punkty + zbiórki w przypadku Milsapa oraz puntky + zbiórki + asysty w przypadku Duranta jednak na pewno już nie będzie sposobności żeby wrzucić do działu zatem polecam śledzić ofertę. W przypadku Duranta do przyjęcia jest linia ok 44, jeśli chodzi o Milsapa ostatnio było już 30.5 i była to lekka przesada, choć dziś przeciwnikiem słabo zbierający Boston więc można liczyć, że Paul zrobi robotę na tablicach.

Wysokich wygranych w nowym roku życzę sobie i Wam - pozdro ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Wiedziałem żeby tego typu nie puszczać...ale niesety Po raz kolejny zawiodła mnie moja pazernosc i dodalem typ do tripla żeby podbić ako do 2.5k..zrób cos dla fb, przestan typowac!
Możesz mieć pretensje tylko do samego siebie. Bezmyślnie pobierasz coś z forum a potem wylewasz tu żale. Grasz u buka na własną odpowiedzialność i tyle w temacie.


Dzisiaj będzie kilka spotkań o wczesnej godzinie. Na początek mecz Hawks bez Horforda w Bostonie i od razu wyraźnie jawi się bet na over Millsapa. Ostatnio było pudło bo Paul zdobył 17 pkt na lini 17.5 bodajże ???? ale w drugą wtopę z rzędu nie wierzę. Millsap zagrał z Orlando na skuteczności 28.6 % co na jego pozycji jest występem poniżej wszelkiej krytyki. Dzisiaj musi być lepiej szczególnie że Celtowie w defensywie nie szaleją. Zapowiada się high-scoring game w którym obie ekipy rzucą po tej setce+ punktów. I jeszcze dwa fakty: The Celtics have been outscored in the paint 90-50 over the past two games. Atlanta has scored 100 or more points in nine consecutive games, its longest streak since 1992. Its last stretch of 10 straight games in triple digits came in 1988. Wszystko to przemawia za overkiem Millsapa i Hawks. Powodzenia ????
Millsap over 18.5 @ 1,9 marathon
Hawks over 99 @ 1,9 marathon

O 21 mocni u siebie Pacers zagrają z cieniującymi na wyjazadach Cavaliers i tu nie należy szukać niespodzianki bo takowej być nie może. Koszykarze Indiany są lepsi w każdym elemencie a najbardziej znacząca różnica dotyczy defensywy. Z tego też względu zastanawiam się nad underem Irvinga. Uncle Drew w ostatnich 3 spotkaniach przekraczał swoją średnią punktową (22 pkt) zdobywając odpowiednio 40, 32 i 27 oczek. Przez takie statystyki linia została wywindowana i na mecz z Pacers wynosi już 24.5 pkt. Imo w Indianapolis na takiej lini to łatwo zrobić overa nie będzie, nawet Irvingowi. Co myślicie? :&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 2

legion18

Użytkownik
Dobry typ z tym Irvingiem. Patrząc w statystyki meczów u siebie Indiana rzadko kiedy daje rzucić komukolwiek +20 punktów, a i sam &quot;wyjazdowy&quot; Irving za mocno się nie wychyla pod względem zdobyczy punktowych.
Idę dzisiaj także w stronę Howarda, ostatnio gorsza seria, linie pospadały i w końcu powinien się mam nadzieję przełamać.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Wczoraj poszło bardzo dobrze, więc liczę na to, że dzisiaj będzie tak samo ???? .
Portland Trail Blazers - Oklahoma City Thunder
over 206.5 @ 1.58 // marathonbet
over 214 @ 2.22 (lekko ryzykowny typ) // marathonbet

Najciekawszy dzisiejszy mecz pomiędzy dwoma najlepszymi drużynami na zachodzie. Do Chesapeake Energy Arena w Oklahoma City przyjedzie druga drużyna zachodniej dywizji - Portland Trail Blazers. Drużyna gospodarzy zagra kolejne spotkanie bez Westbrooka, jednak jak to już pokazali chociażby w ostatnim spotkaniu z Rockets, nie tracą aż tak dużo. Oprócz tego zobaczymy dziś mecz drużyn bardzo ofensywnych, które są topowe pod względem zdobywanych punktów (PTB średnio 108 na mecz, OKC 106 na mecz). Na niekorzyść gości będzie słaba defensywa w ostatnich spotkaniach, w ostatnich dziesięciu spotkaniach średnio stracili 107 punktów i są jedną z gorszych defensyw w tym sezonie (średnio 103 punkty stracone). Nie zmienia to faktu, że zdobywają dużo punktów i myślę, że w dzisiejszym spotkaniu nic nie powinno się zmienić. W ostatnim spotkaniu między tymi drużynami padło równe 214 - w tamtym spotkaniu błyszczeli Kevin Durant oraz LaMarcus Aldridge - dwie gwiazdy swoich zespołów, którzy zdobyli ponad 30 punktów. Spodziewam się w dzisiejszym spotkaniu ofensywnej gry obu zespołów, co przyczyni się na dużą ilość zdobytych punktów, głównie dzięki dwóm gwiazdom o których napisałem wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik


Paul Millsap: over 18,5 @ 1.58 Marathonbet ✅ 34 pkt


Kursy ładnie widze poleciały od rana. No ale tutaj nie ma co kombinować. Po tym jak wyleciał z gry Horford Paul musi wziąć na siebie odpowiedzialność za zdobywanie punktów. Obecnie średnia ~17.4 pkt ale wiadomo, że po kontuzji Horforda będzie oddawał troszkę więcej rzutów. Jak na razie w meczach bez Alfreda miał 33 pkt z solidnie broniącymi Bobkami i ostatnio z Magic zagrał słabiutko. Rzucał jedynie sporo wolnych i dlatego wykręcił to 17 pkt. Widać, że nawet jak mu nie idzie to potrafi punktować. Dzisiaj jednak powinno być znacznie lepiej i jeśli nie będzie tutaj kompletnej katastrofy z jego strony to taki over spokojnie pokryje. Innej opcji nie widzę. Nawet po kursie, który mamy obecnie moim zdaniem warto brać.





James Harden: over 24,5 @ 1.80 Marathonbet ✅ 38 pkt


Dzisiaj Rakiety po wręcz żałosnym występie z Thunder zmierzą się u siebie z Kings. Będzie to okazja do rewanżu za to co działo mniej więcej dwa tygodnie temu gdzie Rockets na wyjeździe dostali od Królów gładkie lanie. Dzisiaj też nie musi być to wcale spacerek. Ciekawym elementem tego pojedynku będzie na pewno rywalizacja pod koszem Cousinsa i Howarda. Natomiast ja upatruje tutaj over Hardena. James średnio ~23.4 pkt na mecz. W ostatnich dwóch spotkaniach takiej linii nie przekraczał ale jeśli Rakiety mają tutaj udanie się zrewanżować to jego dobra gra będzie potrzebna. We wspomnianym już spotkaniu tych ekip dwa tygodnie temu Harden rzucił 25 pkt ale wtedy Królowie mieli już dość wyraźną przewagę i nie było potrzeby trzymać go na siłę na parkiecie. Zagrał wtedy 33 min. Ostatnio z Thunder było tak samo. Dużo przewaga przeciwnika i tylko 30 min Hardena. Dzisiaj jednak dla Rakiet liczy się zwycięstwo i James będzie musiał zrobić swoje. Howard będzie miał ciężko więc myślę, że to właśnie on będzie odpowiedzialny za zdobywanie pkt. Nie trzeba chyba przypominać o jego umiejętnościach. To świetny grajek, który oprócz tego, że z pola dużo punktuje to bardzo często jest faulowany a wolne rzuca świetnie czego dowodem jest np. mecz z Miśkami gdzie rzucał aż 25 osobistych i trafił 22 z nich. Moim zdaniem dzisiaj Harden zrobi swoje.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 23

blasphem

Użytkownik
Ja dzisiaj w strone doga. Mecz GSW z Magic na hali w Orlando. GSW seria 5 zwycięstw z rzędu. Wczoraj wymęczone w OT z Cavaliers. Dzisiaj kolejny wyjazd - tym razem do ekipy magików, którzy notują 2 zwyciestwa z rzędu - z solidnymi Pistons i Hawks. Lider Afflalo w wysokiej formie, wiec mysle ze Orlando moze zdecydowanie powalczyc na swojej hali o zwyciestwo.
Nie lubie grania na &#39;przerwanie passy&#39;, ale imo GSW to nie ejst na tyle silna ekipa, żeby notować tasiemce zwycięstw i mysle ze dzisiaj ich seria się urwie, a ML ORL po kursie 3.10 wyglada bardzo fajnie.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Dzisiaj jeden typ wpadł mi zdecydowanie w oko, dlatego od razu biorę go pod lupę. Jeśli ktoś chciałby skorzystać to radzę grać teraz bo spadki gwarantowane ;)




Arron Afflalo powyżej 22,5pkt ⛔
2,38!
Marathonbet​


Arron to lider ekipy z Orlando. W tym sezonie imponuje mi swoją regularnością i prezentuję się naprawdę dobrze. Kilka cyferek na początek... średnia punktowa Afflalo to 21,9pkt na mecz, rzuca on na dobrym % bo wynosi on 48,6, więc to jest solidny wynik. Zresztą w tej chwili to 21 zawodnik ligi pod względem poczynań ofensywnych.
Ostatnie 5 meczów to odpowiednio: 25,23,26,26,23,21; widać, że kolega Afflalo w formie jest bo znacznie podniósł swoją średnią w porównaniu do wcześniejszych występów.
Dzisiaj w nocy Orlando podejmie u siebie GSW, które lubuje się w ofensywnej grze. Często próbuję w takich sytuacjach grać na lidera danej drużyny bo zapewne odda on sporo rzutów i jeśli utrzyma skuteczność z ostatnich występów będę spokojny o pokrycie linii. Magic u siebie są silniejsi i to głownie na własnym parkiecie potrafią stawić czoła innym ekipom, za to Wojownicy na wyjeździe nie zachwycają, więc liczę na dość wyrównany mecz i sporo minut dla Arrona. W moim przekonaniu typ godny polecenia dlatego postanowiłem się nim podzielić. Tak, jak pisałem we wstępie jestem pewien, że kursy spadną poniżej @2. Zresztą w betcity już w tej chwili tylko 1,85. Brać póki ciepłe ;)

Życzenia noworoczne dla wszystkich użytkowników forum, bez wyjątku ;) Oby następny rok obfitował w trafne typy, czego konsekwencją będą $! Zdrowie i zimna głowa też są bardzo wskazane. Piszę w dziale NBA bo to tu się najwięcej udzielam, a przecież nie będę pisał do każdego PW :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majsti 240

majsti

Użytkownik
Boston Celtics - Atlanta Hawks
Atlanta Hawks (+3.5) @1.94 Marathonbet ✅ ✅
Dla odważniejszych Atlanta win @2.36 Marathonbet ✅ ✅
Dzisiaj Celtowie podejmą u siebie drużynę Jastrzębi. Atlanta na poprzednie cztery mecze trzy grała z dogrywką i co ciekawe drużyna Mike&#39;a Budenholzera wszystkie z tych meczy wygrała, kolejno z Miami, Cleveland i Bobkami. W ostatnim meczu grali z Orlando i tu już było widać zmęczenie wśród zawodników, jednak przegrali tylko siedmioma punktami. Na dzisiejszy mecz mieli jeden dzień odpoczynku i myślę, że to wystarczy na drużynę z Bostonu, zwłaszcza, że Celtowie są słabi w ofensywie (23 miejsce - średnio 102,5 punktów na mecz), lepiej z defensywą (10 miejsce - średnio 104,5 straconych punktów na mecz), jednak myślę, że to nie wystarczy na drużynę Jastrzębi. Po kontuzji Horforda pierwsze skrzypce w drużynie Hawks grają Paul Millsap, Jeff Teague, a wspomaga ich Kyle Korver. Atlanta jak pisałem wcześniej jest w dobrej formie, na cztery ostatnie mecze wygrała trzy, a Boston tylko raz odniósł zwycięstwo z Cleveland. W poprzednim meczu h2h padł wynik 94-87 dla Celtów, jednak sądzę, że dzisiaj będzie inaczej i Atlanta może pokusić się o zwycięstwo, ja wsparłem się dodatnim handi jednak śmiało można grać na czysty win.
Dość nieźle wygląda również linia Jeffa Teague w tym meczu, over 18,5 @1.65 Marathon ⛔ ⛔. Kurs mniejszy, bo nie gra Horford i tak jak pisałem wcześniej siła ofensywna Atlanty zależy głównie właśnie od Jeffa i Paula Millsapa.


Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers
Kevin Durant over 32,5 @1.75 ✅ ✅
Kolejny typ na dziś to over Kevina Duranta. Linia wyższa i kurs niższy w porównaniu do poprzednich meczy, jednak dzisiaj Durantula również powinien pokryć tą linie. Za dużo nie będę się rozpisywał bo w poprzednich analizach na jego over powiedziane było już dużo. Wiadomo, kontuzja Russella i Durant musi wziąć grę ofensywną na swoje barki. W dwóch ostatnich meczach bez Westbrooka, Kevin zdobył kolejno 34 i 33 punkty z Bobkami i Knicksami. Dodatkowo będzie to bardzo ofensywne spotkanie, głównie z tego powodu, że OKC to czwarta ofensywa ligi a PTB pierwsza. Szybka, otwarta ofensywna gra, to coś w czym Durant czuje się najlepiej i nie sądzę, by dzisiaj linii nie pokrył.
Powodzenia! ;)
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Kyrie Irving powyzej 5.5 asyst Bet365
kurs na Bet365 to 1,83 .. nic tylko brac , w takim meczu jak dzis wazna bedzie gra zespolowa nie tylko indywidualna Irvinga dlatego mysle ze dzis bedzie tak a nie inaczej , w ostatnim meczu Kyrie zaliczyl 9 asyst z silnym GSW,dzis jeszcze silniejsza ekipa , mam nadzieje ze Kyrie bedzie mial dzis duzo asyst , wystarcza 6 ;)
Kyrie Irving 5.5 +
Szczesliwego noweego roku ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
elopeja 2,8K

elopeja

Użytkownik
Sacramento Kings @ Houston Rockets - under 220.5 @ 1.40 (Bet365)
Choć dopiero co zakończyło się spotkanie w Detroit, ja jak najszybciej idę za ciosem i korzystając z uprzejmości bukmacherów Bet365 kładę swoje pieniądze na kolejny znakomity typ. Zgodnie z planem Wizards nie mieli żadnych problemów aby pokryć handicap +11, a nawet pokusili się o wygraną. Jako, że tegorocznego sylwestra spędzę z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi w nieco cieplejszych zakątkach globu, już teraz podzielę się swoimi przemyśleniami na kolejną noc z najlepszą ligą świata.
Ostatni dzień roku w NBA to zawsze bardzo szczególna pora. W Stanach Zjednoczonych obchodzony jest, podobnie jak w Polsce, dzień świętego Sylwestra. Oznacza to oczywiście szaloną noc zabaw, litry przelanego alkoholu i godziny wytańczone na parkiecie. W jaki sposób łączy się to z koszykarzami i spotkaniami które zostaną rozegrane w ostatnich godzinach 2013 roku? O tym już za chwilę.
Meczem który tym razem będzie odpowiedzialny za powiększenie mojego kapitału jest spotkanie do którego dojdzie w Houston w stanie Teksas. Miejscowi Rockets podejmą na własnym parkiecie ekipę Królów z Sacramento. Typem który wybrałem na ten mecz jest określenie liczby punktów o którą pokuszą się koszykarze. Jestem w 100% przekonany, że będzie ona dużo niższa niż 220.5 punkta wystawione przez brytyjczyków. W tym przypadku możemy liczyć na naprawdę wygórowany kurs który wynosi aż 1.40 co oznacza, że stawka zostanie powiększona o aż 40%.
Czas na kilka argumentów. Cóż, każdy kto choć trochę &quot;siedzi&quot; w NBA zna profile obu drużyn które we wtorek zmierzą się na parkiecie. Nawet zwykły zjadacz chleba śledzący transmisję w Canal+ wie, że są to jedne z najmłodszych składów w całej lidze. Podczas gdy tacy zawodnicy jak Kevin Garnett czy Ray Allen myślą już raczej o tym co zrobią po zakończeniu kariery, o swoich rodzinach i planach na przyszłość dla swoich dzieci, zupełnie co innego siedzi w głowie młodym gniewnym. Granie w koszykówkę na kilka godzin przed powitaniem nowego roku nie jest raczej dobrym pomysłem. A mimo to, władze ligi zdecydowały się ustawić na ten dzień kilka pojedynków aby zadowolić amerykańską gawiedź. Nie ma co ukrywać, że wynik tego pojedynku jest już raczej znany. Houston Rockets łatwo rozprawią się ze swoimi kolegami z Sacramento którzy z płaczem udadzą się w podróż powrotną które de facto wcale nie będzie taka prosta. Stany Texas i Kalifornia znajdują się bowiem dość daleko od siebie przez co lot zajmie na pewno kilka godzin. Do czego zmierzam? Moim zdaniem będzie to mecz z cyklu tych, które po prostu muszą się odbyć. Wszyscy na parkiecie będą myśleć tylko o tym aby 48 minut minęło jak najszybciej i aby wszyscy mogli w końcu wskoczyć w eleganckie fraki i udać się na zabawę sylwestrową. Na parkiecie tego dnia pojawią się tacy zawodnicy jak DeMarcus Cousins, Dwight Howard czy James Harden. Nie da się ukryć, że są to raczej zawodnicy mówiąc kolokwialnie &quot;nieskalani&quot; inteligencją. Można to łatwo wyczytać z ich głupkowatych twarzy i min które wykonują po udanych zagraniach. Nikt nie powie mi, że na kilka godzin przed wielką imprezą koszykarze ci będą dawali z siebie wszystko i ryzykowali kontuzją która może ich z tej zabawy wykluczyć i spowodować, że nowy rok przywitają oni sami siedząc w domu. Sportowcy grający w NBA zarabiają ogromne pieniądze, nie jest to tajemnicą. I podczas gdy każdy z nas w sylwestra wypije lampke szampana i posłucha przyjemnych hitów w telewizyjnych audycjach, koszykarze w planach mają naprawdę wielkie rzeczy. Sylwester jest bowiem jedną z tych okazji gdzie mogą wydać swoje pieniądze i popisać się przed kolegami. Jak wiadomo murzyni lubią chwalić się tym co mają. Organizacja najlepszej imprezy, z najdroższymi alkoholami, najlepszymi panienkami w okolicy i najlepszą muzyką to cel każdego z nich. Prężyć muskuły można bowiem nie tylko na boisku, ale również poza nim. Właśnie to jest jednym ze sposobów na pokazanie, &quot;kto rządzi&quot;. W głowach młodych zawodników Houston Rockets i Sacramento Kings na pewno tego dnia nie będzie zbyt wiele myśli o koszykówce. Howard, Harden i spółka myśleć będą o tym co wydarzy się już za kilka godzin, ile wleją w siebie alkoholu i ile gorących panienek zaliczą. Cousins z kolegami jak najszybciej wskoczą natomiast do klubowego autobusu i pędząc na lotnisko spróbują jak najszybciej dotrzeć do swojego miasta aby rozpocząć wielką balangę.
Myślę, że grający bez większego przekonania, zrezygnowani, nieskoncentrowani koszykarze pokuszą się o maksymalnie 190 punktów. Jest to zdecydowanie mniej niż linia (czyli ilość punktów) wystawiona przez brytyjskich oddsmakerów w Bet365. Możliwe, że swoje brudne paluchy w wystawieniu takiej linii brało również przesławne Vegas, które liczy, że uda im się znaleźć jeleni którzy wyskoczą ze swoich pieniędzy i wpompują je do kieszeni typków spod ciemnej gwiazdy. Przeciętny zjadacz chleba który na szybko kreśli kupon w rodzimym STS czy Fortunie pomyśli w ten sposób - aha, dwie ofensywne drużyny które rzucają dużo punktów w każdym spotkaniu, tutaj można skreślić over. Na takich właśnie graczy liczą szczwane lisy z Vegas. Przechodząc dziś obok punktu zauważyłem, że pracownica nerwowo przewiesza kartki tam gdzie zwykle wisi oferta NBA. Powodem tego są prawdopodobnie ruchy linii które jednoznacznie potwierdzają, że w spotkaniu tym będziemy świadkami małej ilości punktów.
Tyle z mojej strony, życzę wszystkim dobrej zabawy. Do usłyszenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
EloPeja, świetne typy. Ale czy per analogiam nie można tego undera przełożyć na inne mecze np. Oklahomy z Portand? Tam też grają czarni i też zapewne będą bawić się dzisiejszej nocy.
Może w ogóle pojechać dziś z underami z góry na dół i skleić jakiegoś tripla underowego np. HOU-SAC under 214+ OKC-POR under 213.5 +SAS-BKN under 206pkt ako: 6.86 ja spróbuje za 100zł i może przywitamy Nowy Rok z premią 500złotową
Poza argumentem sylwestrowym w meczu OKC-Portland, ta druga ekipa może być zmęczona trochę ostatnimi meczami, i ta statystyka 14-1 overów w ostatnich meczach Portland musi się kiedyś skończyć. Kiedy jak nie dziś.
BKN zaś nie gra jakiejś porywającej koszykówki, a Paul Pierce raczej będzie zwalniał akcje. SA bronić potrafi. Wystarczy, że Pop ustawi drużynę z naciskiem na defence i wynik może zakręcić się koło max 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
riczardpro 20

riczardpro

Użytkownik
Co sądzicie o SA Spurs - Brooklyn Nets under 206? Na pierwszy rzut oka wygórowana linia, ale nie jestem na bieżąco jesli chodzi o forme tych zespołów. Warto grac? ????
 
brick 208

brick

Użytkownik
Lance Stephenson ilość punktów zbiórek i asyst over 28.5 @ 1.83 Bet365
Na dzisiaj po raz kolejny celuje w over na fenomenalnego Stephensona. Dzisiaj linia juz wyższa niż ostatnio, ponieważ ostatnimi czasy Lance przekraczał sama linie za pomocą punktów, zdobywając ich około 23 na mecz oraz dokładając do tego koło 8 asyst i 7 zbiórek. Według mnie jest to najbardziej wszechstronny rzucający obrońca całej ligi! Dzisiaj przeciwnik slabo grający poza własną halą. Na dodatek Lance nie bedzie miał jakichś znakomitych obrońców przeciwko sobie. Uważam, ze bez żadnego problemu po raz kolejny pokryje wystawiona przez buków linie.
 
G 4

ghost13th

Użytkownik
SA Spurs - BKN Nets - Nets under 97 @ 1.83 Bet365 ✅
Oglądając dzisiejsze mecze widać, że drużyny nie grają z jakąś wielką werwą i zaangażowaniem. Spokojne wyniki maksymalnie nieco powyżej 90 punktów (Hawks - Celtics i Pacers - Cavaliers). Do tego patrząc na H2H tych drużyn, Netsi ostatni raz rzucili ponad 97 punktów w San Antonio w 2000 roku. Liczę, że dziś będzie podobnie i kolejny mecz sylwestrowy przebiegnie w dosyć spokojnej atmosferze.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom