>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
yyy, czy ja czegos nie wiem? Czy przypadkiem Kanter nie byl zmiennikiem Adamsa? Troche przewartosciowales te role w druzynie
A co to ma do rzeczy ? Może i był, ale teraz nie jest, i napewno się będzie dziś chciał pokazać, ale to też nie ma nic do rzeczy bo i tak nie ma linii na niego wiec nie ma co dążyć tematu, wyraziłem swoją opinię i sugestie czy ktoś zna buka który ma takowy bet i tyle, nie masz się co spinać zbytnio ziomeczku
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
A co to ma do rzeczy ? Może i był, ale teraz nie jest, i napewno się będzie dziś chciał pokazać, ale to też nie ma nic do rzeczy bo i tak nie ma linii na niego wiec nie ma co dążyć tematu, wyraziłem swoją opinię i sugestie czy ktoś zna buka który ma takowy bet i tyle, nie masz się co spinać zbytnio ziomeczku
W zadnym razie ;)
Moja wiedza jest dopiero budowana i myslalem, ze sam cos pomylilem.
Co do meczu, to ja bym jednak pogral cos w strone Russa. OKC gra tak sobie i Pan tripple-double musi wziac ich na plecy. Zaraz przejrze linie.

Russel Westbrook over 47,5

e:Boston po tym kursie to spora okazja. Pobieram!
 
D 0

dreddy

Użytkownik
Co myślicie nad pograniem under 11,5 pkt Nowitzkiego? Gra przeciwko Aldridgowi nie jest łatwa, a w ich ostatnim pojedynku Niemiec zdobył tylko 6 pkt.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
A ja ide w nyks ostatnio za duzo litwin nie pogral. U siebie mega silni a Oklahoma bez adamsa duzo traci. Najlepsze jest ti ze na kurs na nyks rosnie
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 00:00
Spotkanie Brooklyn-Indiana
Typ: Under 217.5
Kurs 1.80
Buk Fortuna
Analiza: Ciekawie zapowiada nam się rywalizacja zespołów Brooklynu oraz Indiany. Ci pierwsi zajmują dopiero 11 pozycję w konferencji wschodniej i ich bilans w 28 spotkaniach to 11 wygranych oraz 17 porażek. Gospodarze w poprzednich 10 grach zanotowali 5 zwycięstw oraz 5 porażek , grają w kratkę i myślę że w tym spotkaniu mają troszkę większe szanse na zwycięstwo , głównie dzięki temu że zagrają we własnej hali. Goście natomiast są kilka pozycji wyżej w tabeli zanotowali 16 wygranych i 13 spotkań zakończyli porażkami. Tutaj na pewno łatwo im nie będzie bowiem ich ostatnie spotkania to dwie porażki we własnej hali, w spotkaniach w których byli stawiani w roli faworytów do zwycięstwa. Teraz jest podobnie, ale Brooklyn też nie odpuści bowiem poniósł porażki w dwóch poprzednich kolejkach NBA. Dlatego też spotkanie zapowiada nam się niezwykle ciekawie i myślę że taki handicap jaki proponuje fortuna czyli +6.5 punktu dla gospodarzy jest jak najbardziej do przyjęcia i ma szanse powodzenia. Postawiłbym tutaj również na under w punktach bowiem myślę że granica 217.5 punktu nie zostanie tutaj przekroczona, jak tak patrze na poprzednie spotkania obu ekip.
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 00:00
Spotkanie Brooklyn-Indiana
Typ: Under 217.5
Kurs 1.80
Buk Fortuna
Analiza: Ciekawie zapowiada nam się rywalizacja zespołów Brooklynu oraz Indiany. Ci pierwsi zajmują dopiero 11 pozycję w konferencji wschodniej i ich bilans w 28 spotkaniach to 11 wygranych oraz 17 porażek. Gospodarze w poprzednich 10 grach zanotowali 5 zwycięstw oraz 5 porażek , grają w kratkę i myślę że w tym spotkaniu mają troszkę większe szanse na zwycięstwo , głównie dzięki temu że zagrają we własnej hali. Goście natomiast są kilka pozycji wyżej w tabeli zanotowali 16 wygranych i 13 spotkań zakończyli porażkami. Tutaj na pewno łatwo im nie będzie bowiem ich ostatnie spotkania to dwie porażki we własnej hali, w spotkaniach w których byli stawiani w roli faworytów do zwycięstwa. Teraz jest podobnie, ale Brooklyn też nie odpuści bowiem poniósł porażki w dwóch poprzednich kolejkach NBA. Dlatego też spotkanie zapowiada nam się niezwykle ciekawie i myślę że taki handicap jaki proponuje fortuna czyli +6.5 punktu dla gospodarzy jest jak najbardziej do przyjęcia i ma szanse powodzenia. Postawiłbym tutaj również na under w punktach bowiem myślę że granica 217.5 punktu nie zostanie tutaj przekroczona, jak tak patrze na poprzednie spotkania obu ekip.
zgodzę się z przedmówcą, ja osobiście gram trochę bezpieczniejszą linię bo under 221.5 po kursie 1.55! polecam
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Po udanej nocy przyszedł (mam nadzieję) czas na udany wieczór ????
Toronto Raptors - Sacramento Kings
typ: under 209,5 pkt. ✅✅
kurs: 1.49 (fortuna)
Dzisiaj rano najwyższa linia wynosiła 213,5 pkt. już wtedy myślałem o tym becie, nie sądziłem jednak, że aż tak ta linia poleci i teraz najwyższa jest 209,5 pkt która moim zdaniem powinna wejść, a nawet i under 207,5 wygląda nieźle. Spójrzmy na historię spotkań tych ekip - ostatnie 7 bezpośrednich starć i w każdym z tych spotkań widzieliśmy maksymalnie 208 pkt a często bywało, że wynik zamykał się do 200 oczek i mniej. Teraz też spodziewam się podobnego starcia, co prawda Toronto u siebie gra mega dobrze, ale moim zdaniem nie będą się za bardzo spinać na tego rywala i jak najmniejszym nakładem sił będą chceili zwyciężyć. Dodatkowym argumentem jest brak w składzie Raptors S.Ibaki.
Brooklyn Nets - Indiana Pacers
typ: over 214,5 pkt. ⛔⛔
kurs: 1.52 (fortuna)
Tu podobnie rano najniższa linia na over dzisiaj rano wynosiła 211,5 pkt. i żałuje że rano nie podzieliłem się już z tymi typami. Teraz widzimy wzrosła o 3 pkt co dla mnie w sumie jest niczym jeśli spojrzymy na obie ekipy, Nets starają się grać nowoczesną koszykówkę straja się rzucać dużo trójek, podobnie jak Indiana, która w zespole ma moim zdaniem jednego z lepszych zawodnikow NBA w tym sezonie a mowa tu o Oladipo, który też tych trójek lubi nawrzucać, Brooklyn gra u siebie całkiem nieźle 6 zwycięstw na 14 spotkań - całkiem nieźle, ale jak zobaczmy na średnia traconych pkt. na własnej hali - średnio 111,2 pkt. na mecz.i średnią rzucanych - 109,5 pkt. , na przeciwko Indiana która na wyjazdach średnio rzuca 109,5 pkt. a traci ich średnio 108,6 pkt. i wnioskując na tym uważam, że będzie to bardzo ofensywne spotkanie, zresztą spójrzmy na ich ostatnie bezpośrednie starcie z 19 października i wynik : 140-131 dla Indiany i to bez żadnych dogrywek!
łączny kurs: 2.25 ⛔
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Toronto Raptors - Sacramento Kings
typ: under 209,5 pkt.
No kolego po 1 połowie zapowiadało się na gruby over, ale wszystko wróciło do normy. Szczerze mówiąc, dawno nie widziałem tak żałosnego widowiska jak te w 2 połowie. Poziom najgorszych drużyn Euroligi. Dawać coś takiego na europejską transmisję to wstyd. Jak w ogóle można transmitować mecze Sacramento? W tym momencie jeśli chodzi o potencjał to chyba jedna z najgorszych drużyn w historii NBA. Niby jest tam kilku młodych graczy, ale z daleka widać, że żaden z nich nie ma talentu, żeby załapać się choćby na ławkę w poważnej ekipie. Teraz zostaje im tylko tankowanie przez kilka lat, jak to zrobili w Philadelphii, bo z tą komedią w składzie będą chłopcami do bicia przez kolejną dekadę.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
No kolego po 1 połowie zapowiadało się na gruby over, ale wszystko wróciło do normy. Szczerze mówiąc, dawno nie widziałem tak żałosnego widowiska jak te w 2 połowie. Poziom najgorszych drużyn Euroligi. Dawać coś takiego na europejską transmisję to wstyd. Jak w ogóle można transmitować mecze Sacramento? W tym momencie jeśli chodzi o potencjał to chyba jedna z najgorszych drużyn w historii NBA. Niby jest tam kilku młodych graczy, ale z daleka widać, że żaden z nich nie ma talentu, żeby załapać się choćby na ławkę w poważnej ekipie. Teraz zostaje im tylko tankowanie przez kilka lat, jak to zrobili w Philadelphii, bo z tą komedią w składzie będą chłopcami do bicia przez kolejną dekadę.
To prawda, sacramento się cięzko ogląda niestety, a dali to na europejską transmisję zapewne przez godzinę meczu. Po pierwszej połowie nie wyglądało to za kolorowo, ale byłem w szoku skuteczności Sacramento pod koszem bo mieli aż 60 % skuteczności zarówno rzutów za 2 pkt. jak i za 3 pkt. Na całe szczęście w drugiej połowie wszystko wróciło do normy ????
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Według Ciebie są lepsi od Lakersów i Philly z ostatnich 2-3 lat? Moim zdaniem podobnie niski poziom, lecz z dużo gorszym potencjałem.
Zakładając, że historię NBA ograniczymy do ostatnich 2-3 lat. Tacy Clippersi w dekadzie 85-95, to była ekipa... Kilka sezonów po +- 15 zwycięstw i 65 porażek.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Ciekawy mecz dzisiaj. Lepiej grajacy Bullsi przeciwko 76ers bez Embiida i Bookera.
Pytanie: na co stawia management Bullsow, ciagle jeszcze na dobre miejsce w drafcie 2018 ???? czy moze na szanse na wejscie do playoffow?
Nie rozumiem tez troche trenera Bullsow, ktory mowi, ze jesli Markkanen dojdzie do siebie to odstawi Mitoticia.. Jest bizej ale ja stawialbym na to co dziala w tej chwili a zmienialbym cos jak przestanie dzialac..
No chyba, ze to jest proba spowolnienia druzyny zgodnie z planem..
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Jak myślicie Utah ma szansę ograć Houston? Kurs na Jazzmenów szok, chyba trochę przesadzony mimo serii Rockets. Czy jak wygrają to będzie aż taka wielka niespodzianka jak to sugerują kursy?
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Jak myślicie Utah ma szansę ograć Houston? Kurs na Jazzmenów szok, chyba trochę przesadzony mimo serii Rockets. Czy jak wygrają to będzie aż taka wielka niespodzianka jak to sugerują kursy?
Czy ja wiem, czy aż taki szok? Jednak Houston to chyba w tym momencie ten sam poziom co Warriors i Cavs. Wg mnie dobrze wystawione, nie zapomnij że w Utah wypadł Gobert znowu, a to filar obrony jednak i tracą w tym pojedynku duży atut. W czym jak nie w defensywnym stylu mogliby szukać swojej szansy dzisiaj? Raczej nie pokonają ich strzelaniną trójek. Wiadomo, każda seria się kończy - za drobne na pewno warto spróbować bo prędzej skończą ją Jazz niż jakieś Sacramento czy Atlanta, ale nie robiłbym z tego głównego zakładu na dziś.
Ciekawy mecz dzisiaj. Lepiej grajacy Bullsi przeciwko 76ers bez Embiida i Bookera.
Pytanie: na co stawia management Bullsow, ciagle jeszcze na dobre miejsce w drafcie 2018 ???? czy moze na szanse na wejscie do playoffow?
Nie rozumiem tez troche trenera Bullsow, ktory mowi, ze jesli Markkanen dojdzie do siebie to odstawi Mitoticia.. Jest bizej ale ja stawialbym na to co dziala w tej chwili a zmienialbym cos jak przestanie dzialac..
No chyba, ze to jest proba spowolnienia druzyny zgodnie z planem..
Co do Bulls to sam nie wiem co myśleć. Grali tragicznie a tu nagle seria 5 wygranych... Znowu mnie kusi zagrać przeciwko nim ale już wstyd publicznie to podawać ;) Phila mimo braku Embiida to w tym sezonie dosyć solidna drużyna, taki średniak w sam raz na pierwszą rundę PO. Na pewno są lepsi, powinni to udowodnić. Absencji Bookera nie nadawałbym przesadnego znaczenia. Mimo że to niezły grajek, to jest on tam dopiero od kilku spotkań i jakoś bez niego też dobrze sobie radzili w tym sezonie. Wydaje mi się że warto spróbować, ale już nie będę namawiał ????
W głowie oprócz 76ers mam jeszcze Boston i Miami. Celtics to czołówka ligi, szybki rzut oka na roto i w sumie tylko Morrisa zabraknie w tym meczu na ten moment. Czyli podejrzewam że swój poziom utrzymają, a to jednak półka wyżej od Pacers. Jeżeli uda się Celtom trzymać ofensywę Indiany w ryzach, powinni ugrać swoje. Na liderów Pacers, Oladipo i Turnera znajdzie się kilku dobrych obrońców. Także widzę tu value.
Miami - Atlanta. Tu nie ma co rozkminiać, po prostu grać przeciwko jednej z najgorszych ekip na wschodzie. Talentem przegrywają niemal z każdym, serie po 7-8 przegranych będą tu codziennością. Miami, jak Philadelphia, także solidna drużyna z aspiracjami do play offs. Lubię grać takie mecze bo jestem pewien że nie zabraknie im motywacji i nie będzie lekceważenia przeciwnika. Dla takich drużyn na krawędzi ósmego miejsca każde zwycięstwo jest na wagę złota i przeważnie z tymi słabiakami wygrywają.
Coś z tych trzech na pewno wybiorę, poczekam do wieczora, jeszcze może jakieś niespodziewane info wyskoczyć. Na ten moment postawiłbym wszystkie trzy w singlu, dwa z nich powinny wejść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom