>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dzisiaj też tylko krótkie przemyślenia - co do meczu w Philadelphi to uważam, że jeśli Embiid wystąpi to będzie się dobrze bawił z chłopakami z Sacramento (oglądałem ich kilka razy i strasznie to wyglądało, chociaż o dziwo chwilami potrafią zaskoczyć), więc jak dla mnie Philadelphia 76ers win. Kolejny mecz już bardziej zacięty Washington Wizards u siebie zmierzą się z New Orleans Pelicans, ja tu widzę 3 opcje do zagrania, pierwsza to over 210,5 pkt w meczu, druga - New Orleans Pelicans over 106,5 pkt. i trzecia - Pelicans win. Uważam, że to będzie bardzo ofensywne spotkanie, Pelicans lubią atakować co pokazują statystyki, &quot;Czarodzieje&quot; myślę, że się dostosują i też bedą sporo rzucać, ale ostatecznie przed własną publicznością przegrają.
Ostatnie spotkanie czyli Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers, to musi być mega dobry mecz, Matthew Dellavedova i Jason Terry prawdopodobnie wystąpia w tym spotkaniu chociaż wcześniej ich występ stał pod znakiem zapytania, do tego powrót D.Wade&#39;a, którego muszę zacytować &quot;We just gotta come out and execute it like we do every night.&quot; - tłumaczyć chyba nie muszę, pełny skład jest, motywacja jest, na pewno dobre widowisko też będzie i jak dla mnie Cleveland win.
Jak to zagrać? Proponuję dubel:
Philadelphia 76ers win + Cleveland Cavailers win - kurs ako 2.16 (fortuna) ⛔⛔
i solo na New Orelans Pelicans win - kurs 2.01 (fortuna) ⛔⛔
P.S. Gram na zwycięstwa łącznie z dogrywką ponieważ wczoraj Golden State sprawiło psikusa ???? z fartem!
 
P 19

ponczinio

Użytkownik
Czy ktoś się orientuje, jaki wymóg w fortunie jest na +/- konkretnego zawodnika? Czy musi grać określoną liczbę minut? Po info o Embiidzie, zagrałem sporo na typ Embiid -25.5 @1.80 i jestem ciekaw czy z miejsca zwrot dadzą. ;)
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dzisiaj naprawdę długa noc obfitująca w wiele spotkań, aż się chce coś zagrać, ale też kilka niewiadomych w składach, Charlotte chyba sie nie oplaca ruszac bo roto podaje, ze Ibaka raczej zagra, GSW z handicapem przy tych oslabieniach tez niepewne, Curry out, Green, Paczulia i Livingston probable, moze warto Kings sprobowac nawet mimo b2b, nie wiadomo co z Hillem tez jest probable jesli zagra ja bym w Kings wchodzil, bo Nets ostatnio bardzo slabo, ale tak to ciezko poki co, cos wytypowac, Detroit wyglada fajnie po kursie 2, na Orlando kurs za wysoki, ale moze warto łapac poki taki jest, bo jak Fournier zagra to spadnie.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
No Detroit fajnie wygląda, tak samo Minnesota ma spore szanse wygrać. Ja zagrałem Indianę, liczę że tankujących Hawks ograją. Dołożyłem do tego GSW dla podbicia kursu, nie wyobrażam sobie żeby dali się ograć Grizzlies, tym bardziej u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Dzisiaj meczy multum,jest w czym wybierać.
Miałem grać jakieś handi na Utah ale bez Goberta i Mitchella a GTD jest Favors więc nawet taka słaba Oklahoma może im odjechać(warto poczekać bo jeśli nie wystąpi Adams to +9,5 Utah kto wie).Będe czekał na oficjalne składy, wtedy zobaczymy.
Na pewno zaatakuje dzisiaj over w Dallas,pierwsza myśl to było Detroit , ale oni trochę kasy mi ostatnio umoczyli a jadą do Dallas bez Bradleya, mimo to koło 100 pkt powinni się zakręcić.
Dallas natomiast po cegleniu z Phoenix powinni rzucić więcej niż 91 oczek zwłaszcza , że do składu wraca Dennis Smith.
Dallas-Detroit over 195,5 1,7@ fortuna ✅ 110-93
Kusi mnie ponadto ,żeby pograć SAS-oni bez Parkera i Leonarda ale tak grali przez większą część sezonu,jedynym znakiem zapytania jest D.Green-znakomity obrońca i 3 też rzuca, więc jak zagra czemu nie.
LMA jedzie w dobrej formie pokazać,że Portland to prowincja,tak , tak , dla mnie Portland to są patałachy(gram ich jak grają na wyjazdach , wtedy fajne kursy-ale u siebie są kiepscy i dzisiaj powinni przegrać.
Portland - San Antonio SAS win 2,25 @ fortuna ✅ 91-93
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Kolega wyżej zabrał mi typ
Dodam tylko San Antonio bez Kyle Anderson, Danny Green i Kawhi Leonard.
Portland bez CJ Wilcox, ale to juz od dłuższego czasu.
Analizę napisał kolega wyżej ;)
Portland Trail Blazers VS San Antonio Spurs

Portland Trail Blazers

@1.78 ⛔
Powodzenia ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Co myslicie o Pistons?
Mavs swoje miejsce w szeregu znaja, Tloki musza Sie obudzic po fajnym poczatku marazm.

1.95
Betfred
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Chicago Bulls – Orlando Magic
typ: zwycięstwo Chicago Bulls ✅✅
kurs: 1.43 (fortuna)
Chyba każdy ostatnio jest pod wrażeniem wyczynów dryżyny z Chicago - ja też, w końcu 6 zwycięstw z rzędu musi robić wrażenie tym bardziej po mega kiepskim początku tego sezonu. Powrót Miroticia miał spory wpływ na tą serie, a jak zagłębimy się w statystyki to zobaczymy, żę Mirotić kiedy gra to jeszcze ani razu nie przegrał w tym sezonie, ten talizman tej nocy też zagra i uważam, że ta seria będzie przedłużona bo jak zobaczymy na ostatnie wyniki Orlando Magic (5 porażek z rzędu, do tego na ostatnie 11 wyjazdowych spotkań tylko 1 wygrana) oraz na braki kadrowe w ich ekipie - brak Gordona i Founiera, czyli według mnie dwóch najważniejszych postaci tej drużyny, do gry wraca Isaac, ale ma dostać limitowane minuty a sam Affalo nie da rady tego wygrać. Ważnym elementem może być też publiczność w Chicago, która w końcu widzi jak ich drużyna wygrywa i na pewno będą ich mocno wspierać i im kibicować, aby odnieśli 7 zwycięstwo z rzędu.
Atlanta Hawks – Indiana Pacers
typ: zwycięstwo Indiana Pacers ✅✅
kurs: 1.45 (fortuna)
Tutaj nie ma się co rozpisywać, Atlanta jest najgorszą ekipą w całej lidze - tylko 7 zwycięstw i aż 23 porażki, głównym problemem jest ich obrona - dopiero 29. miejsce w efektywności defensywnej, a patrząc jaką ofensywą dysponuje Indiana nie widzę tutaj żadnych szans dla &quot;Jastrzębi&quot;.
kurs łączny: 2.07 ✅
Jeśli kogoś interesują wyższe kursy to widzę szansę dla Sacramento Kings, Denver Nuggets i San Antonio Spurs (do pogrania solo).
Sacramento Kings i San Antonio Spurs ✅ Denver Nuggets ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Green i Anderson powinni zagrać. Mimo wszystko można zaryzykować. Spurs raczej na spokojnie pozostana do końca sezonu na 3 miejscu. Ruszyc GSW i Rockets sie nie da a za inmi druzyny sa zbyt chimeryczne zeby powalczyc o 3 seed. Niestety nigdy nie wiemy co siedzi w głowie Popa.
Ja proponuje dubelek Celtics+Pacers AKO 1,83 Unibet
Jezeli nie wydarzy sie jakis cyrk powinno to wejść na spokoju. Heat zagra bez Dragicia, Winslowa i Johnsona i oczywiście dalej brak Whiteside&#39;a. Boston po kilku spotkaniach z problemami jeżeli chodzi o skuteczność wydaje się wracać na poprzednie właściwe tory. Indiana na pewno z duza chęcią na rehabilitacje po troche frajerskiej porażce z Celtami. Graja fajny, szybki basket a Oladipo obecnie mogłby sie załapac do pierwszej piąki Wschodu na ASG. Hawks wykrystalizowali sie chyba na najsłabszą obecnie ekipę. Sa bez wyrazu, bez kogoś kto potrafi wziąść piłke i wygrać mecz. Pokonali szpital z Miami i na kilka spotkań powinno to im wystarczyć
Andre Drummond overr 13,5 pkt @ 1,72 Unibet
Moim zdaniem świetna opcja. Raz, że nie gra Bradley a więc punkty i gra musi się rozkładac inaczej. Dwa- Dallas ma ogromne problemy pod koszem. Reguralnie to własnie wysocy rywale z przeciwnych drużyn robią im największe problemy. Dirk niestety w trumnie to będzie miec dzisiaj ogromne problemy. Tłoki musza jak najwięcej dokarmiać wysokich w tym Drummonda żeby wygrać ten mecz.
Na luzie jeszcze Nuggets- Volves over 215,5 @ 1,82
Czuje tutaj strzelanine i wymiane ciosów. Obie ekipy średnio rzucają po 107,5 pkt. Jednak często zdarzają im się duże przestoje w grze defensywnej a ma kto i u jednych i drugich to wykorzystać.
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Green i Anderson powinni zagrać. Mimo wszystko można zaryzykować. Spurs raczej na spokojnie pozostana do końca sezonu na 3 miejscu. Ruszyc GSW i Rockets sie nie da a za inmi druzyny sa zbyt chimeryczne zeby powalczyc o 3 seed. Niestety nigdy nie wiemy co siedzi w głowie Popa.
Ja proponuje dubelek Celtics+Pacers AKO 1,83 Unibet
Jezeli nie wydarzy sie jakis cyrk powinno to wejść na spokoju. Heat zagra bez Dragicia, Winslowa i Johnsona i oczywiście dalej brak Whiteside&#39;a. Boston po kilku spotkaniach z problemami jeżeli chodzi o skuteczność wydaje się wracać na poprzednie właściwe tory. Indiana na pewno z duza chęcią na rehabilitacje po troche frajerskiej porażce z Celtami. Graja fajny, szybki basket a Oladipo obecnie mogłby sie załapac do pierwszej piąki Wschodu na ASG. Hawks wykrystalizowali sie chyba na najsłabszą obecnie ekipę. Sa bez wyrazu, bez kogoś kto potrafi wziąść piłke i wygrać mecz. Pokonali szpital z Miami i na kilka spotkań powinno to im wystarczyć.
Faktycznie możliwe ze wrócą na dziś, ale Anderson miał problemy z kolanem a Green z pachwiną, także mogą nie grać na 100%, Leonard&#39;a na pewno zabraknie ;)
Moim zdaniem można spokojnie na Portland grać, się okaże nad ranem ;)
elvisinho - skąd info o Parkerze? Ja nic takiego nie znalazłem
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Atlanta Hawks- Indiana Pacers
under 214.5 @ 1.91 ✅✅✅ William Hill
Indiana uważam prezentuje się bardzo dobrze,ważny mecz z Bostonem przegrany jednym punktem i myślę, że dziś zejedzie troche z nich powietrze i przystopują z punktami. Atlanta się dopasuje i mamy under. Często między nimi mecze były underowe..ale wiadomo, drużyny się zmieniły więc to taki mały plusik a nie argument za typem.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Denver - Minessota 2✅ @ 1.99 fortuna
Bardzo przyjemny kurs pobieram , zaraz pewnie spadni. Sprawa prosta kadrowo silniejsze Wilki, w dodatku z Denver wypada od dawna nieobecny Millsap oraz Mudiay i prawdopoobnie Harris(ale jeszcze jest game time). Wolves bez większych osłabień. Jak ktoś znajdzie over pkt Jokicia ✅ to też do gry jaknajbardziej.Plumlee vs Towns w pomalowanym to sie nie może udać, ide grubo stronę gości.
EDIT:Harris dziś odpoczywa. POlECAM POLECAM póki kurs atrakcyjny
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 143

tdulko

Użytkownik
Nie przesadzalbym z tym value na Spurt. Byl value bo wygrali i zalujesz? ???? Value to byli Lakersi albo Miami ale Miami bym w zyciu nie postawil.. Lakersow czulem.. ale zapomnialem postawic ;)
Bulls+10.5 i Nicks 2.75 przyciagnely moja uwage na czuja..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom