>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Harden + Westbrook over 59.5 pkt. @ ✅ 1.7 iforbet
W ostatnim meczu razem nastukali 81, w poprzednim sezonie w playoff kilka razy ponad 70. Z Houston wypada CP3, więc jescze więcej rzutów Hardena. Dwaj byli koledzy z zespołu , grając na siebie nakręcają się podwójnie. Obaj wymuszają bardzo dużo fauli swoimi wjazdami pod kosz. Koło 50 rzutów w meczu oddadzą plus osobiste i linia wchodzi bez najmniejszego problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Cavs to jest dno i kilometr mulu, przecież oni grają fatalnie, zero pomysłu i efektywnosci. Lebron? Dramat, w tym sezonie widziałem go Kilka razy w akcji u zawsze trafialem ma mecz w, którym grał bardzo słabo... Co się z gościem dzieje? Tak ważny mecz dla nich żeby morale poszły w górę a gość ma więcej strat niż asyst, rozumiem, że brakuje tam prawdziwego rozgrywającego ale wydaje mi się, że nawet jak Thomas wróci to dalej nie będzie się to kleic bo tam jest chaos a Warriors bez Stephena zagrali świetnie a KD udowodnił na ten moment swoją wyższość nad Lebronem a co najważniejsze on cały czas pokazuje jak inteligentnym jest graczem a te bloki to coś niesamowitego...
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania, ale jak można pisać że Cavs to dno mułu to ja nie wiem... Drużyna , która ma last 10 ( 7-3 ) a LBJ bodajże 3 razy z rzędu TD. Ja rozumiem, że nie zawsze trafiam kupony, ale trochę obiektywizmu ???? . Czy Durant jest lepszy ? Pewnie zdania rozłożą się 50 / 50. A co do meczu, to Iggy zrobił różnicę z ławki, ale jeden czy dwa gwizdki w drugą stronę i mogłoby być różnie.
PS. Jestem fanem GSW, ale trzeba być obiektywnym. Dla mnie Cavs grają inaczej niż w zeszłym roku, i śmiem twierdzić, że to zmiana na plus.
Wesołych Świąt !
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Cavs to jest dno i kilometr mulu, przecież oni grają fatalnie, zero pomysłu i efektywnosci. Lebron? Dramat, w tym sezonie widziałem go Kilka razy w akcji u zawsze trafialem ma mecz w, którym grał bardzo słabo... Co się z gościem dzieje? Tak ważny mecz dla nich żeby morale poszły w górę a gość ma więcej strat niż asyst, rozumiem, że brakuje tam prawdziwego rozgrywającego ale wydaje mi się, że nawet jak Thomas wróci to dalej nie będzie się to kleic bo tam jest chaos a Warriors bez Stephena zagrali świetnie a KD udowodnił na ten moment swoją wyższość nad Lebronem a co najważniejsze on cały czas pokazuje jak inteligentnym jest graczem a te bloki to coś niesamowitego...
Zgadzam się prawie ze wszystkim. Durant, ma mega umiejętności tu się zgodzę. Ale inteligentny to nie bardzo. Tylko szczęście i opaczność sędziów nie wyjebali go za drugi techniczny. Zreszta faulował Lebrona w ostatnich akcjach. Clevland na taka obronę zero kreatywności, Love na poziomie i uratował ich od wyższej porażki. Ale sam niestety nie da rady. Szkoda papy zainwestowanej w Cavs, ale Wizards oddali. Podsumowując, Cavs zagrali mega słabo.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dla mnie Cleveland w tym roku nie ma podjazdu do drużyny z tamtego sezonu, przeciez tam nie ma defensywy. Wojownicy maja piłkę i chyba 5 razy wczoraj zdobyli punkty w ten sam sposób, zawodnicy Cavs zgubili krycie bez stawiania zasłony (nie rozumiem jak można w taki sposób tracić punkty) i gracz wojowników dostaje piłkę pod koszem i spokojnym dunkiem, ta akcja powtórzyła się kilka razy i dla mnie na tym poziomie jest to niedopuszczalne aż sam przez moment byłem zmieszany czy czasem przypadkiem nie przewinalem sobie do tyłu.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania, ale jak można pisać że Cavs to dno mułu to ja nie wiem... Drużyna , która ma last 10 ( 7-3 ) a LBJ bodajże 3 razy z rzędu TD. Ja rozumiem, że nie zawsze trafiam kupony, ale trochę obiektywizmu ???? . Czy Durant jest lepszy ? Pewnie zdania rozłożą się 50 / 50. A co do meczu, to Iggy zrobił różnicę z ławki, ale jeden czy dwa gwizdki w drugą stronę i mogłoby być różnie.
PS. Jestem fanem GSW, ale trzeba być obiektywnym. Dla mnie Cavs grają inaczej niż w zeszłym roku, i śmiem twierdzić, że to zmiana na plus.
Wesołych Świąt !
Nie no mam nadzieje, ze z tym 50na50 jezeli chodzi o opinie kto jest lepszy to przesadziles. Stwierdzenie, ze Durant jest lepszy było by chyba obrazą dla koszykówki. Najpierw niech wygra tyle samo ale dwa niech potrafi zbudować wokół siebie druzyne a nie dojśc do gotowca. Po drugie arsenał ofensywny. Bez obrazy ale Durant to rzut z odejścia, trójka i tym podobne. LeBron ma wszystko i do jako jedyny obecnie i jako jeden z niewielu w historii potrafiłby zagrac na kazdej pozycji od PG po C co jest niesamowite. Mam wrażenie, ze Cavs mieli by wieksze szanse wygrac gdyby grał Curry.
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
Spokojnie magiczna 22.00 wybije pierwsze doniesienia z mediów dot składow się pokażą i analizuje. Wczoraj ładne lekko zagrany kuponik wszedł
 
L 195

Lewus_88

Użytkownik
Panowie co sądzicie o takim ako :
-Toronto win
-Miami win
-Indiana win z handicapem +5,5
Łączny kurs takiego trebla to 2,98 na fortunie. Nie przekonuje mnie jedynie ta Indiana. Pistons ostatnio podnieśli się i mogą mieć z nimi problemy Pacers.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nie no mam nadzieje, ze z tym 50na50 jezeli chodzi o opinie kto jest lepszy to przesadziles. Stwierdzenie, ze Durant jest lepszy było by chyba obrazą dla koszykówki. Najpierw niech wygra tyle samo ale dwa niech potrafi zbudować wokół siebie druzyne a nie dojśc do gotowca. Po drugie arsenał ofensywny. Bez obrazy ale Durant to rzut z odejścia, trójka i tym podobne. LeBron ma wszystko i do jako jedyny obecnie i jako jeden z niewielu w historii potrafiłby zagrac na kazdej pozycji od PG po C co jest niesamowite. Mam wrażenie, ze Cavs mieli by wieksze szanse wygrac gdyby grał Curry.
Kolego drogi czytasz ze zrozumieniem? ???? &quot;na ten moment&quot; a nie ogólnie od kilku lat i dla mnie nie ma argumentów by temu zaprzeczy to jak KD gra w ofensywie i jak czyta grę w defensywie naprawdę zasługuje na oklaski.
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
Panowie co sądzicie o takim ako :
-Toronto win
-Miami win
-Indiana win z handicapem +5,5
Łączny kurs takiego trebla to 2,98 na fortunie. Nie przekonuje mnie jedynie ta Indiana. Pistons ostatnio podnieśli się i mogą mieć z nimi problemy Pacers.
Proponuje zamienić Hendi Indiana na over 202.5 @1.5
Oraz zaryzykować Toronto wygrana over 210.5 @2.40
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nie wydaje wam się, że linia w meczu Phoenix - Memphis jest troche zanizona? Ja. Rozumiem, że jak ktoś słyszy o miskach to wyobraża sobie under ale Phoenix gra ofensywnie nie patrząc na defensywie a tymbardziej, że grają u siebie to myślę, że można próbować Over 202,5 @1,75 na Forbet
 
M 3

moninja

Użytkownik
Witajcie,
Jak uważacie - Chicago da radę z Milwaukee? Kurs bardzo kusi i jest mocno zawyżony wg. mnie ???? mimo pozycji, którą aktualnie zajmują, są w mojej opinii lepszą drużyną. Co myślicie o tym meczu?
Myślę nad Toronto R + Chicago B
 
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Miami-Orlando
Typ: -6,5 Miami
Kurs: 1,8
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Orlando bez formy, przegrali 17 z ostatnio rozegranych 20 meczów.
OK., przegraną z Golden State rozumie, ale potem nie trafiła się żadna z drużyn pretendujących do mistrzostwa, bo Atlanta, Denver, Clippers, Portland,Detroit, Chicago, a nawet New Orleans i Washington nimi nie są. Z resztą z tymi ostatnimi dostali 103-130. Walczył tylko Elfrid Payton.
Nie gra Terence Ross, ale to jeszcze nie jest wielkie osłabienie, gorzej, że prawdopodobnie zabraknie aarona Gordona i Evana Fourniera,czyli dwóch podstawowych zawodników, bez ich punktów będzie ciężko. I nie pomoże im brak centra Miami Whiteside.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom