>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
You talking to me? Ja rozumiem, że tutaj wiele rozumów każdy pozjadał, ale trochę pokory kolego, nie musisz mi nic tłumaczyć bo wiele meczów Indiany i Wizards widziałem. A poza tym każdy ma swoje spojrzenie na dane spotkanie i ja pisząc analizę wyjaśniłem czym się kieruje i co biorę pod uwagę i nie interesuje mnie wytykanie komuś czyja racja jest najmojsza, jak to mawiał Kargul. Skoro twierdzisz, że w tym meczu będzie over i kierujesz się tym, że w meczach b2b rzucali średnio 115 pkt i że przy zmęczeniu będzie dużo punktów bo ekipy nie przykładają się do obrony, to jeszcze musisz zrozumieć z kim grają i gdzie. Nie wiem czy brałeś pod uwagę jak gra Indiana, szczególnie u siebie. To że Wizards nie ma obrony to wiadomo nie od dziś. Tyle że Indiana robi swoje i zawsze gra podobnie. Tak jak pisałem raz pokryli taki over u siebie z Brooklynem. To są minimaliści. Rozegrali 16 spotkań w tym sezonie u siebie i 4 razy przekroczyli 110 pkt. Ni mniej ni więcej życzę powodzenia!
Ja dorzucam od siebie handi na Indiane -14,5 po kursie 2,75 (Etoto) ✅ (105:89)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Clippers +8.5 @ 2.05 etoto✅
Clippers wygra @ 5.40 etoto⛔szkoda tej koncówki
Raz na jakiś czas warto spróbować z takim kursem. A, że bukmacherzy totalnie faworyzują Warriors lub handi jest zwykłą podpuchą, ja spróbuje pójść w stronę Clippers. Wszystko wskazuje, że Los Angeles wraca do swojej świetnej dyspozycji z początku sezonu. Pokonali dwie bardzo dobre ofensywy - Mavs i Nuggets w przeciągu kilka dni i teraz wybierają się do Oakland, gdzie tamtejsi Warriors przeżywają nienajlepsze chwile. Wygrali trzy spotkania z pięciu, a mierzyli się z m.in Toronto i Dallas. Nie wspomnę o Sacramento i tam było naprawdę blisko, żeby Sacramento triumfowało. Z kolei przeciwko Mavericks kolejne męczarnie, ale nie byłem absolutnie zdziwiony tym rezultatem. Dallas potrafi rzucać i niejednej drużynie sprawią jeszcze ogromne problemy w defensywie. To drużyna podobna do Clippers, ale w mojej opinii Los Angeles jest w stanie zagrozić dużo bardziej Warriors. Rzuty dystansowe są niezwykle silną mocą ekipy Riversa - Gallinari i Harris prezentują wysoką formę w ostatnich dniach i na pewno zweryfikują obronę rywala. Pod koszem Marcin ostatnio fajnie się zaprezentował - głównie pod kątem defensywnym. Golden State nadal bez Cousinsa, wiec Clipps powinni wykorzystać przewagę w tamtych rejonach parkietu. Dochodzi do tego Harrell będący w dobrej formie. Nie zapominajmy również o wsparciu ławki Los Angeles. Tam są zawodnicy, którzy z powodzeniem graliby w pierwszych piątkach w innych ekipach. Mam tutaj oczywiście na myśli Beverleya czy Williamsa. Inaczej można powiedzieć o dyspozycji graczy rezerwowych Warriors. W tym momencie Golden State nie jest w stanie pokazać w pełni swojego potencjału i przypuszczam, że ich czas nadejdzie przed PO. Teraz nie jestem w stanie patrzeć na nich w roli absolutnych faworytów w meczu z Los Angeles. Nie bez powodu Clippers znajdowali się na pierwszym miejscu w konferencji przez ostatni miesiąc. Podoba mi się uniwersalność w tym zespole. Tam każdy z pierwszej piątki jest w stanie zagrozić Golden State. Oczywiście, nie wykluczam zwycięstwa gospodarzy. Dla mnie jednak zwycięstwo gości nie będzie żadnym zaskoczeniem. Próbuje za niską stawkę.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
A ja z drugiej strony over Indiany 114,5 @1.86. Dziurawa jak to kolega wyżej powiedział obrona, zmęczenie, gra u siebie nic tylko wrzucać, gładko wygrać i dziękujemy.
Over Oladipo 20,5 @1.75
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
To jest NBA, więc można sobie zaryzykować niekiedy i się zabezpieczyć na wypadek innego scenariusza. Poza tym to że są minimalistami nie oznacza, że nie mogą wygrać 20 punktami. Szczególnie z takim rywalem. Co nie zmienia faktu, że obstawiam underowy mecz.
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Pacers -9.5 pts &amp; under 218.5 w meczu @3.8 Unibet ✅
Wydaje mi się, że to solidny bet na dzisiaj i jak możecie to polecam pograć. Wizards po ciężkim i długim meczu z Suns gdzie zagrali 3 dogrywki do tego Pacers nie mają zbyt szybkiego ataku i powinni grać swoje nie podkręcając tempa, a zmęczeni Wizards raczej nie narzucą tutaj jakiegoś run and ball żeby się to skończyło w okolicach 220 pkt. Pacers potrafią dobrze bronić i mają dość głęboki skład czego nie mogę powiedzieć o WW dlatego uważam, że w pewnym momencie Indiana tutaj odjedzie i takie hc jest do ogarnięcia. Dobra pierwsza 5 do tego naprawdę solidna ławka po stronie gospodarzy i to powinno tutaj zaważyć: Evans prawdopodobnie będzie dostępny w tym meczu, a oprócz niego z ławki zawsze wejdzie: Sabonis, Joseph czy McDermontt i Indiana wtedy wcale nie traci tak wiele na jakości bo Ci zawodnicy potrafią zagrać dobre zawody. Lepiej zbalansowana ekipa Indiany powinna nie mieć dzisiaj większych problemów przeciwko zmęczonym i kiepsko grającym w tym sezonie Wizards.
Miles Turner +14 pts i wygrana Pacers @2.62 1xbet ✅
To też moim zdaniem do pobrania na ten mecz bo Wizards nie mają na niego centra i spokojnie może ogarnąć te 15 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
B 15

buszujacy-w-koszu

Użytkownik
Cóż chlopaki, mysle podobnie. Trzy dogrywki plus wyjazdowy mecz. To z pewnością nie przemawia za Waszyngtonem. Raczej widzę marna skuteczność rzutowa. Pytanie na ile Indiana bedzie chciała cisnac...
Zresztą, moze zagrać minimalnie,
a jednocześnie ogarnąć handi - 14. Ostatnio w Brooklynie gładko wyszli na wysokie prowadzenie, Brooklyn ich dogonil , po ładnym trojkwaniu, a mimo to Indiana wygrała 8ma na wyjezdzie. Underek uwazam za wielce prawdopodobny i warty zagrania. Statystyki nie zagraja, a zmeczenie owszem.
Poniżej 217 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Jaren oddał to co zabrał, ale jutra meczycha:
18:00 Knicks-Bucks (poszła 1 z hc +9,5)
21:00 Rockets-Thunder do oglądania, George w gazie będzie dobry mecz
na deser 23:30 Celtics-76ers uczta
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
NYK vs Bucks
under 230.5 @ 1,66 1xbet ✅
Zawyżona linia ogromnie. Już pomijając wszystko, spotkanie rozpoczyna się przed południem, jeśli chodzi o Stany to u nich to wczesny poranek, wiele takich spotkań oglądaliśmy i to kilka godzin później, gdzie połowa zawodników jeszcze &quot;spała&quot;. Tutaj będzie cegła i jestem na prawdę zaszokowany tą linią.

UNDER 220.5 @ 2,50 unibet ✅


Rakiety win ✅

Boston win ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
Cześć! Mój pierwszy post na forum! ????
Bucks @ Knikcs
Giannis Antetokounmpo over 26,5 pkt. kurs 1,694 (pinnacle) ✅
Giannis to bestia jeżeli chodzi o wjazdy pod kosz, a Knikcs są jedną z najsłabiej broniących &quot;pomalowanego&quot; drużyn w lidze. Głównie za sprawą Kantera, który obrońcą jest delikatnie mówiąc przeciętnym. Do tego mecze świąteczne w MSG są pewnego rodzaju wystawą na świat, z czego największe gwiazdy zdają sobię sprawę i mobilizują się podwójnie na to wydarzenie. Co myślicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
paulgeorge
Nie jestem żadnym znawcom NBA, napisał co myślę i gram, coś tam wiem, ale jak widać ty pozjadałeś wszystkie rozumy i znasz już pewnie nawet dokładny wynik. Fajnie, że podzieliłeś się opinią na temat spotkania.
I jeszcze jedno, nie używaj chłopcze słów, których znaczenia nie znasz. Kompromitujesz to się może ty i masz jakiś kompleks, również ośmieszając się.
Polecam zaglądnąć do słownika co dane słowa znaczą. EOT
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
Bucs @ Kniks
Enes Kanter under 27,5 (pts+reb+ass) 1,877 (pinnacle) ✅
Kanter będzie miał naprzeciw siebie najlepiej broniącą dostępu pod kosz drużynę w lidze, więc punktów nie narzuca zbyt wiele. Do tego w obronie wyciągać spod kosza będą go Brook Lopez i Thon Maker, którzy są zbyt dużym zagrożeniem w rzutach za 3, żeby zostawiać ich bez opieki, co spowoduje, że zbiórek w obronie Kanter też nie powinien mieć dużo.


[
 
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
OKC @ Houston
Clint Capela over 12,5 rebounds 2,02 (pinnacle) ✅
Oklahoma to wysokie tempo i wiele oddanych rzutów w meczu. Podkoszowi OKC są raczej przyklejeni do &quot;trumny&quot;, także nie będą wyciągać Capeli spod kosza. To wszystko spowoduje, że powinien mieć więcej niż zwykle okazji do zbiórek.
Co myślicie?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
OKC @ Houston
Clint Capela over 12,5 rebounds 2,02 (pinnacle)
Oklahoma to wysokie tempo i wiele oddanych rzutów w meczu. Podkoszowi OKC są raczej przyklejeni do &quot;trumny&quot;, także nie będą wyciągać Capeli spod kosza. To wszystko spowoduje, że powinien mieć więcej niż zwykle okazji do zbiórek.
Co myślicie?
W 16 meczach Capela vs Adams Szwajcar zrobil takiego overa... raz. W tym 0/3 (7, 7, 3) w obecnym roku kalendarzowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom