>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Kwiecień 2014

Status
Zamknięty.
M 2,5K

mati89

Forum VIP
A over Paula... no cóż, sporą część punktów Blake&#39;a przejmuje właśnie Point Guard ze Staples i jest kolejna okazja, by sobie poszaleć naprzeciw Dragicia.
Może się mylę ale Bledsoe z Dragicem sporo switchują w defensywie i w ofensywie także nie jest powiedziane że pilnowaniem CP3 zajmie sie Słoweniec. Bledsoe imo jako ten bardziej ruchliwy weźmie Paula a bardziej statyczny Dragic pokryje Collisona. Tak to widzę. Co nie znaczy że CP3 nie porzuca ;) Poprawiam gwoli ścisłości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Dzisiaj masa meczów. Trzeba zrobić jakąś porządną selekcję. Z mojej strony proponuję:







Phoenix Suns - Los Angeles Clippers
Suns ⛔⛔ 13 pkt przewagi przed 4Q nie wystarczyło mimo, że grał Griffin. Pechowo.
1,68
Betsson




Kilka co najmniej solidnych argumentów przemawiających za zwycięstwem gospodarzy można dzisiaj znaleźć. Nie ukrywam również, że kibicuję mocno Suns, by Ci znaleźli się w play-offs kosztem Dallas bo po prostu sobie na to zasłużyli swoją postawą na przestrzeni całego sezonu. Od początku skazywani na pożarcie, dodatkowo przez długi czas radzili sobie bez kontuzjowanego Bledsoe, a mimo to na silnym Zachodzie walczą do upadłego. Mavs nie przekonują, więc różnicy dla OKC bądź Spurs wielkiej to mieć nie będzie, ale Phoenix dostaliby swoją nagrodę za ten dobry dla nich sezon. To tak w ramach dygresji. Jeśli chodzi o argumenty to po pierwsze każdy mecz dla Słońc jest meczem o życie. W takich sytuacjach motywacja i determinacja pomagają przezwyciężyć ciężki chwile, a i własny parkiet oraz kibice nie są tu bez znaczenia. Drugi argument bardzo znaczący to absencję kluczowych graczy jeśli chodzi o ofensywę Clippers. Na pewno nie zagra Jamal Crawford, a i Griffina najprawdopodobniej nie ujrzymy na parkiecie w Suns.


http://www.rotoworld.com/player/nba/685/jamal-crawford


http://www.rotoworld.com/player/nba/1593/blake-griffin



To spore osłabienia i goście powinni to odczuć tym bardziej, że Słońca grają szybką, ofensywną koszykówkę, w której Crawford i Griffin na pewno by się odnaleźli.
Phoenix to na ten moment drużyna, która ma kilka wartościowych zawodników mogących pociągnąć ten zespół. Dragic i Bledsoe to dyrygenci w tym zespole wspomagani przez przez Greena czy też Morrisa mogą zdziałać sporo. Dochodzi fakt, że Clippers grają jutro będąc b2b mecz na własnym parkiecie z Dallas, więc możliwe, że to na jutrzejsze spotkanie będą chcieli położyć nacisk, ale jest to jedynie kwestia moich rozważań. Oczywiście nie można zapominać, że goście walczą o 3 miejsce na Zachodzi i lepsze rozstawienie w play-offs, a w składzie wciąż mają kilku graczy mogących siać spustoszenie w szeregach rywali, jak np. Paul, ale uważam, że Suns w tak specyficznym i ważnym okresie dla całego klubu nie wypuszczą sporej szansy na odniesienie kolejnego zwycięstwa. Jedno co mnie zastanawia to analogiczna sytuacja, jaka miała miejsce w meczu Bobcats - Portland.... Więcej ludzi gra Clippers, a kursy na Suns poleciały w dół. Dziwne. W takim razie znów pójdę za tym mniej atrakcyjnym kursem, który buki chcą nam wyperswadować byśmy grali na Clippers. ;) Ja tak to sobie tłumaczę. Może naiwnie, może nie, grałem na Bobki i się opłaciło. Gram na Suns popierając bet głównie argumentami sportowymi.



Miami Heat - Milwaukee Bucks
Bucks under 92 pkt ✅✅
1,89
Betsson​




Był okres, w którym grałem undery Bucks, które dały wiele radości. ???? Uważam, że nadszedł czas, by znów zaatakować tą opcję. Po meczu Z Pelikanami Chris Bosh nazwał sprawy po imieniu i powiedział, że jego drużyna &quot;ssie&quot;, a główna rzecz jaka wymaga poprawy w Heat to obrona. Od tego momentu Miami zagrało 5 meczów, a jedyną drużyną, która zbliżyła się proponowanej powyżej linii na Bucks było Portland. Reszta nawet nie powąchała progu 90 pkt w tym... Bucks rzucając we własnej hali 67 pkt. Nie mówię, że dzisiaj Milwaukee występujący tym razem w roli gościa znów się skompromituje rzucając tak mało punktów, ale uważam, że linia 92 to sporo. Fakt, ostatnio potrafili nawet nieźle radzić sobie w ofensywie, ale grali głównie z ekipami ze słabą defensywą. Ten bet zależeć będzie głównie od gospodarzy bo jeśli zepną dupska choć w części to jestem pewien, że rozprawią się z Bucks w mgnieniu oka nie pozwalając im pohulać w ataku. Nieobecny będzie tylko Wade bo Allen najprawdopodobniej pojawi się dziś na parkiecie. Nie wspominam o Odenie bo jego również zabraknie, ale grał dotychczas w każdym meczu po kilka (naście) minut, więc tak jakby go nie było. ????
Niech tylko Heat nie położą totalnej lachy na ten mecz, a 90 pkt u gości nie pęknie.


Zastanawiam się jeszcze nad graniem overa Parsonsa, ale jeśli będzie decyzja na tak to wrzucę jedynie do mojego tematu. ;)


Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
F 263

fidelio

Użytkownik
Dobra czas się przyznać - jestem fetyszystą bo obejrzałem dwa ostatnie mecze Pistons (z Sixers i ten przedwczorajszy z Bucks) i to w całości ;) Ale do rzeczy bo chcę zaproponować dobry moim zdaniem bet na środową noc.

Pacers -10 @ 1,90 bet365
Ten mecz mi śmierdzi. Pistons grają oczywiście ostatnio słabo. Natomiast jedna rzecz niepokoi - ostatnie 2 mecze tych drużyn. W grudniu Pistons wygrali w Indianie. W marcu niby wygrała Indiana, ale po dogrywce do której doprowadzili z trudem bo przegrywali już 20 punktami. Być może Pistons to jest z jakichś względów zespół, który nie leży Indianie.
 
M 8

maolat

Użytkownik
Nie lubię pisać rozległych analiz co do danego typu, więc postaram się napisać tak, aby przekonać do moich typów.
Na pierwszy ogień idzie spotkanie Hawks i Bulls. Obie drużyny bez nowych, niespodziewanych kontuzji. Bulls, którzy chcą wyrwać 3 miejsce &#39;z rąk&#39; Toronto, a Atlanta chce obronić 8 miejsce przeciwko knicks, jednak przyjdzie jej się zmierzyć z drużyną o klasę lepszą. Atlanta bardzo słaba na tablicach, co może być głównym czynnikiem zwycięstwa Chicago. No i oczywiście chyba jeden z najważniejszych argumentów to wystawiony kurs - @1.74.✅✅
Oprócz tego zwycięstwo knicks✅✅, które według mnie zostało opisane przez easy&#39;iego
Brooklyn at NYK
Brooklyn ostatnio w bardzo dobrej formie[szczegolnie na wlasnym parkiecie] i teoretycznie ten bet nie musi byc taki jednostronny ale patrzac na kilka spraw inaczej, w mojej opini Knicks powinni wygrac dzisiejsze spotkanie. Po pierwsze brooklyn gra b2b a jak wiadomo nie jest to najlepszy moment na granie ich zwyciestwa. Maja kolo 20% zwyciestwo w takich spotkaniach. Po drugie rotacja, ktora sie lekko skurczyla, poniewaz nie ma Kirilenki jak i Thorntona ktorzy wnosili duzo dobrego z lawki. Knicks natomiast odpoczywali po meczu z Jazz i jezeli chca myslec o PO to spotkanie jest po prostu must win, szczegolnie ze dostaja podmeczonego rywala. Wiem, ze w tym sezonie napisalo sie juz wiele zlego na temat nowojorczykow ale ostatnio nie wyglada to az tak tragicznie i jezeli zagraja na przyzwoitym poziomie to spotkanie powinni wygrac. Knicks win
.
No i oczywiście bet365 nie pozwala, aby przejść bokiem obok wystawionego kursu na toronto @1.8✅✅.
Co prawda Toronto mierzy się z Rakietami, jednak pamiętajmy, że Rakiety bez Howarda i Beverleya to nie ten sam zespół + day to day jest Terrence Jones, co też nie wróży najlepiej graczom z Houston. W zespole z Toronto co prawda problemy z kolanem miał Kyle Lowry i także jest day to day jednak wydaje mi się, że i bez Lowry&#39;ego zespół z Kanady odniesie zwycięstwo.
Ps. Do w/w typów dorzucam jeszxze sas -9.5 @1.9✅✅. Gsw b2b, po dogrywce i szczęśliwym game winerze curry&#39;ego ktory nie powinien mieć miejsca jadą do san Antonio aby zmierzyć się z jedną z lepszych jak nie najlepszą na obecny moment druzyna sas. Wedlug mnie SAS dzisiaj sie postara aby pobic swoj rekord win streak, a jutro okc przelamie ich. Gsw bez lee i boguta, a sas praktycznie w calym składzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
N 13

nbaspec

Użytkownik
ja meczu suns - clipers bym nie tykal. wiadomo graja bez griffina i jamala ale LAC to druzyna polke wyzej niz Suns. Suns tylko dlatego teraz jeszcze walczy o PO poniewaz znakomicie rozpoczeli sezon a na chwile obecna w cale nie wiadomo czy sie w nich znajda to tylko pokazuje ze jest to przecietna team ktory wygrywa gdy im wpada a gdy nie to robi sie problem,bo o obronie nie maja pojecia.
Paul ostatnio pokazal ze jak trzeba to moze zagrac skutecznosci z gry jak za czasow wystepow w new orelans i spokojnie poprowadzic team do zwyciestwa. Po za tym clipers to nie jest juz team jaki byl jeszcze 2 -3 miesiace temu...doszedl przeciez od nich glen davis, cos tam zaczal grac turecki rozbojnik no i najwaznieszje wzmocninie w postaci Dany grangera ktory jak ma dzien spopkojnie jest w stanie zastapic jamala. Jezeli juz cos grac to handi na clipers po 1.8 +4 . ja nie jestem zwolennikiem grania handi ale czasami zdarzaja sie perelki jak ostanio gdy trafilem na miekko gsw plus 6 z dallas. dzis hadni na gsw przed meczem bym nie tykal bo ja sas postawi obrone to gsw moze juz po 1wszej kwarcie miec minus 15. raczej sklanialbym sie na hadni w czasie meczu gdy wzrosnie.
dzis zadnego undera przedmeczowego nie gram. wszystko na live po jakies kozackiej kwarcie kotrej zdruzyn na poziomie 60 lub wiecej pkt wtedy pakuje sie w under ????
mozliwe ze zagram under przed meczem w meczu sacremento bo wczoraj lalki torche poszaly z prorland to dzis pewnie bedzie na odwrot. tylko ze 219 to troche malo gdys sacrmento moze spokojnie narzucac im ponad 120 pkt a lakers 100 tez wiec tyyp do przemyslenia
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Widzę, że sporo osób pisało, że Griffin nie zagra, jak wiadomo wystąpił. Ja osobiście od początku widziałem &quot;doubtful&quot; przy jego nazwisku, zarówno na twitterze jak i rotoworld, stąd pytanie, czy faktycznie mieliście inne info czy może nadinterpretujecie fakty co niestety już tutaj widywałem. Sprawdzajcie takie rzeczy dokładnie, bo kogoś można wprowadzić w błąd, a info tej wagi co absencja Blake&#39;a to info kluczowe.
Co by nie było zupełnego offtopu to wydaje się, że dziś idealny moment na porażkę SAS, natomiast w drugim meczu kuszą mnie indywidualne overy na graczy Clippers, jako że obrona Mavericks i to na wyjeździe nie powinna być dużym wyzwaniem. Z typami jednak wstrzymam się jeszcze.
e:
Napisał: Emilian o -&gt;
W połowie ekip już na tym etapie sezonu komuś coś dolega i jego występ stoi pod znakiem zapytania, czyli w terminologii dla rywali &quot;X raczej nie zagra, bo...&quot;. I niezmiennie łapiemy się na takie akcje.
To, że komuś się tak wydaje, to nie znaczy, że tak musi być w danym przypadku. Jak to mówią &quot;nie bądź taki do przodu, bo cię z tyłu zabraknie&quot;. Jak ktoś chce być za bardzo do przodu z kontuzjami to później może być do tyłu w portfelu, gdy doubtful był jednak doubtful a nie out, bo tak się komuś wydaje.
Oczywiście nie ma nic złego w typowaniu w oparciu o potencjalne, a nie pewne absencje, jednak wtedy trzeba to podkreślić - &quot;występ x jest wątpliwy, moim zdaniem nie zagra, więc...&quot;. Tylko tyle i aż tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
E 0

emilian_o

Użytkownik
Widzę, że sporo osób pisało, że Griffin nie zagra, jak wiadomo wystąpił. Ja osobiście od początku widziałem &quot;doubtful&quot; przy jego nazwisku, zarówno na twitterze jak i rotoworld, stąd pytanie, czy faktycznie mieliście inne info czy może nadinterpretujecie fakty co niestety już tutaj widywałem. Sprawdzajcie takie rzeczy dokładnie, bo kogoś można wprowadzić w błąd, a info tej wagi co absencja Blake&#39;a to info kluczowe.
W połowie ekip już na tym etapie sezonu komuś coś dolega i jego występ stoi pod znakiem zapytania, czyli w terminologii dla rywali &quot;X raczej nie zagra, bo...&quot;. I niezmiennie łapiemy się na takie akcje.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja osobiście od początku widziałem &quot;doubtful&quot; przy jego nazwisku
Ja akurat nic o Griffinie nie pisałem, ale jeśli widzę dobtful to w większości przypadków gracze nie wychodzą grać. I to się cały czas potwierdza. Np Wade był ostatnio doubtful z Raptors i nie zagrał. Więc większej gafy u nikogo bym tu nie widział...
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Napisał: dawczan -&gt;
Ja akurat nic o Griffinie nie pisałem, ale jeśli widzę dobtful to w większości przypadków gracze nie wychodzą grać. I to się cały czas potwierdza. Np Wade był ostatnio doubtful z Raptors i nie zagrał. Więc większej gafy u nikogo bym tu nie widział...
Napisałeś &quot;Crawford też nie zagra&quot;, co sugerowało, że Blake jest już out. Mniejsza o to.
Wade ma poważne problemy zdrowotne od długiego czasu, więc to jest w ogóle inny przypadek przy Griffinie, który jest silny jak koń i miał 3 opuszczone mecze w całej karierze, a ludzie tu są skłonni szybko określić go jako &quot;out&quot;, jakby sami lepiej wiedzieli o stanie zawodnika niż sztab klubu czy ludzie blisko zespołu na twitterach itp. Jednego gracza trener będzie oszczędzał bo playoffs za pasem, drugiego będzie oszczędzał, wprost przeciwnie, bo np na playoffs nie ma już szans, itp. Trzeba rozpatrywać każdy przypadek indywidualnie. Jak ktoś pisał że Griffin out to wprowadzał ludzi w błąd, a to czy się komuś coś wydaje to jest inna kwestia.
Tak jak napisałem wyżej - ktoś chce opierać analizę na przypuszczeniach co do absencji - ok, ale nie piszmy w takim razie, że ktoś nie zagra. Chyba nie wymagam za dużo...różnica między &quot;raczej nie zagra&quot; a &quot;nie zagra&quot; jest dosyć istotna.
Jeśli mod uzna, że ta dyskusja jest tu za długa, to proponuje przenieść do działu wyżej, nie usuwać, myślę, że kwestia nie jest tak błaha jak się wydaję, bo jakieś dziwne niesprawdzone info w analizach to temat stary jak świat i jak widać ciągle się powtarzający.
Pozdrawiam i bez spiny, po prostu bądźmy rzetelni w analizach jak tylko jest to możliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
N 13

nbaspec

Użytkownik
no i moje przypuszczenia sie sprawdzily ???? LAC wygralo , gsw juz po 1wszej kwarcie dostawalo 13 pkt a underek w sacramento ladnie siadl ????
nie wszedl mi oczywuiscie under 235 w n denver hehe ale wlazl w orlando i phoenix. szkoda tez ze sie nie skusilem na under w atlancie gdzie juz byla 207 linia dzieki 61 pkt w 1 kwarcie i 20 punktach po 4 minutach w drugiej.od tego czasu i wziecia czasu przez ktora z druzyn ,oby dwa teamy zaczely ceglic az do konca meczu, ja niestety nie pobralem ;p
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Napisałeś &quot;Crawford też nie zagra&quot;, co sugerowało, że Blake jest już out.
Odniosłem się do analizy wojcireja, który napisał, że Blake nie zagra więc dodałem, że Crawford też nie. Każdy ma internet i zna strony z kontuzjami. Co za problem wejść i zweryfikować ? Aż tak mocno ufasz tu userom, że nie sprawdzasz informacji na stronach ? Doubtful to doubtful - występ mocno wątpliwy, ale nie niemożliwy - tu masz rację. Pewności nie było co do absencji Griffina, chociaż tak jak już napisałem w większości przypadków jeśli mamy do czynienia z doubtful to można się spodziewać, że gracz nie zagra i jest to mało prawdopodobne, że zagra. Mniej więcej tak to można określać.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Napisał: dawczan -&gt;
Każdy ma internet i zna strony z kontuzjami. Co za problem wejść i zweryfikować ? Aż tak mocno ufasz tu userom, że nie sprawdzasz informacji na stronach ?
Ja sprawdzam zwykle w minimum 2 źródłach, nie o mnie tu więc chodzi, a userów odwiedzających dział. Sam planowałem grać over CP3 jednak czekałem na info o Griffinie (że zasnąłem inna sprawa ???? ) I nie teoretyzuję, bo już tu było wiele takich przypadków, gdzie kogoś postronnego zmyliły tego rodzaju wpisy, a tym bardziej jest to mylące, jak powtarza to w tej czy innej formie kilka osób.
Out - nie gra (choć zdarzają się wyjątki, ale tego się nie przewidzi), doubtful - wątpliwy, probable - prawdopodobny. Proste jak drut, nie ma potrzeby zamieniania doubtful na out przez nas.
karmol napisał: &quot;najprawdopodbniej&quot; nie zagra i to było bliższe prawdy, choć tak naprawdę ocenić prawdopodobieństwo występu Blake&#39;a było trudno, bo to twardziel i nie zwykł opuszczać spotkań. Do tego bóle pleców to nie jest uraz z oczywistą łatką &quot;out na x godzin/dni/tygodni&quot;. U jednego gracza przejdzie to raz dwa, u drugiego będzie trwało trochę dłużej.
Tyle OT, naprawdę ta kwestia powinna być oczywista i nie sensu toczyć tyrad o to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
F 263

fidelio

Użytkownik
Out - nie gra (choć zdarzają się wyjątki, ale tego się nie przewidzi), doubtful - wątpliwy, probable - prawdopodobny. Proste jak drut, nie ma potrzeby zamieniania doubtful na out przez nas.
Jest na to prostsza rada, nie ufać temu co ktoś wpisuje na forum na temat absencji graczy bo praktycznie codziennie ktoś podaje dziwne informacje bez podania źródła. Ja zawsze sprawdzam na roto i radzę to samo każdemu.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
DeAndre Jordan Powyżej 10.5 Pts / 1.72 / BetCity 21 ✅✅✅ IZI WIN

Skoro czeka nas fajny mecz w którym prawdopodobnie padnie dużo punktów to trzeba poszukać gracza który da nam pieniądze. Wydaje mi się, że dziś tym playerem może być Deandre Jordan. Gracz jednowymiarowy. Zbiórka,Wsad,Putback,Alley oop. Na tym kończy się arsenał centra Clippsów. Dochodzi do tego jescze % z FT - tylko 45%. Tu trzeba brać zawszę pod uwagę, że rywale w 4q będą faulowac DJ po to aby stawał na linii rzutów osobistych. Lider skuteczności z gry jak i ilości zbiórek w NBA. Koleś który sam się nie potrafi wykreować. To ile pkt rzuci zależy od kolegów którzy podadzą mu na alley oopa. Średnio w sezonie rzuca 10.3PPG i zbiera prawie 14 piłek.
Clippers spotkali się już 3x z Dallas, a nasz kolega Jordan rzucał : 7,25,16 pkt. Przeciwnika pod koszem nie ma bo to tylko Dalembert, a więc modlimy się aby dziś CP3,Blake i inni troszkę podawali naszemu koledze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
@Bizon91

Masz rację i nie wiem dlaczego ktoś próbuje nawet z tym dyskutować. Też kiedyś zwróciłem na to uwagę, ale niestety nic to nie dało. Ten dział potrzebuje moderatora, który ogarnia tematy związane z NBA, bo poziom tego działu cały czas spada. Każdy kto chociaż trochę interesuje się najlepsza ligą koszykówki wie gdzie można sprawdzić kontuzje. Ale tutaj rozchodzi się o (sorry za wyrażenie :razz ???? tzw. Janusza, który pojęcia o NBA nie ma żadnego i wchodzi tylko po &quot;pewniaka&quot; i nie weryfikuje tego co ktoś napisze w analizie.

Phoenix Suns - Los Angeles Clippers under 213
Pinnacle 1.813

Witam Panów na dziś wieczór planuje grać powyższy typ.
Swoje przekonanie opieram na historii spotkań obu drużyn.
Ostatnie spotkanie zakończyło się wyższym wynikiem niż mój typ, ale mimo wszystko gram to, że wynik w tym spotkaniu będzie poniżej 213 pkt. Pozdrawiam

No szanujmy się, co to jest za analiza? Takie coś powinno być usuwane z miejsca, a wisi cały czas...


Co dzisiejszych meczów to według mnie warto zagrać OKC. Spurs będą b2b, a wiemy co Pop lubi zrobić w takich przypadkach - posadzić swoich kluczowych graczy na ławce.

Tony Parker said jokingly that Gregg Popovich may &quot;rest half the team&quot; to snap the Spurs&#39; franchise-best 18-game winning streak.
Extended winning streaks make Popovich nervous, as he&#39;s afraid his team will get complacent, and there&#39;s an element of truth to Parker&#39;s quote with the Spurs heading into a back-to-back set on Wednesday and Thursday


Niby Spurs bije rekord bo maja już serie 18W, ale chyba każdy pamięta co było w poprzednim sezonie, gdzie Spursi też ciągneli sporą serię wygranych - bodajże w meczu z Portland coach oszczędził kluczowych graczy. Wiadomo, że SAS to machina zespołowości i potrafią wygrywać bez swoich liderów, udowodnili to w meczu on road z GSW. Ale gdzie Warriors do OKC?

OKC @1.86 maraton
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
@Seweryn

Typu nie neguję, ale dzisiaj oprócz tego, że po stronie Spurs weterani mogą dostac wolne lub limitowane minuty to również w Oklahomie na tą chwilę nie wiadomo co się wydarzy przez te kilkanaście godzin do meczu. Pod znakiem zapytania stoi występ Russela Westbrooka, który jak wiemy opuszcza jeden z meczów rozgrywanych b2b, a jutro OKC grają z Rakietami. Do tej pory opuszczał ten pierwszy mecz, w serii dwóch z rzędu, ale dzisiaj byc może się to zmieni i zagra w tym bardziej prestiżowym ze Spurs. Tak czy owak tego na ten moment nie wiemy. Również niepewny jest występ Jacksona, więc osłabienia po stronie gospodarzy całkiem możliwe. Ja widzę jeszcze tu 2 dośc ciekawe bety, ale to na razie luźne przemyślenia, a więc over Leonarda i under w całym meczu. Zbliża się taki czas, że obrona będzie odgrywac coraz ważniejszą rolę. Mecz rodem z play-offs, więc i defence wskazany.

http://www.rotoworld.com/player/nba/1509/russell-westbrook

http://www.rotoworld.com/player/nba/1846/reggie-jackson
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Masz rację i nie wiem dlaczego ktoś próbuje nawet z tym dyskutować.
Generalnie też uważam, że Bizon ma rację, podjąłem tylko dyskusje na ten temat, że z moich obserwacji wynika, że jeśli pojawia się doubtful to większa szansa jest na to, ze dany player nie zagra niz zagra. Nie obserwuję co prawda wszystkich doubtful i nie wiem jak to wygląda statystycznie na przestrzeni całego sezonu, ale na przykładzie parudziesięciu wybranych przeze mnie zawodników na np w tym sezonie jak widziałem doubtful to później się potwierdzało, że nie zagra. Ale faktycznie nie jest to nic pewnego i wiele zależy od danego gracza, trenerów i kontuzji. Tyle w sumie.
Odnośnie 1wszej 3ki na Zachodzie to wg mnie sytuacja jest już jasna i nie powinno się nic zmienić. Dlatego też wydaje mi się, że ani Spurs ani Thunder nie będą się &quot;zabijać&quot; już teraz za wynikiem. Może jedynie Clippersi będą jeszcze próbowali atakować 2 miejsce, ale i tak szanse raczej małe.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Wizards at Knicks
Wizards to nie jest jakas tam slaba druzyna ale po prostu okolicznosci nie pozwalaja mi ominac NYK. Po ostatnim meczu nowojorczycy wreszcie awansowali w tabeli na 8 pozycje dajaca PO. Niby generalny menadzer hawks wypowiadal sie, ze gra Atlanty w PO nie jest priorytetem czemu ogolnie sie nie dziwie bo chyba lepiej zgarnac jakis 12-13 pick niz dostac szybkie 0-4 ale Knicks nie moga odpuscic w takim momencie i po prostu musza kontynuowac serie zwyciestw, szczegolnie ze graja na wlasnym parkiecie. Wizards teoretycznie moga jeszcze spasc za Bobcats w tabeli ale bedzie to bardzo trudne, poniewaz nawet w przypadku ich dzisiejszej porazki i zwyciestwa Charlotte= beda mieli 1zwyciestwo wiecej i 1 porazke mniej ????
Knicks win

Denver at Memphis
Miski dalej niepewne PO, obecnie nawet na 9 pozycji z takim samym bilansem jak Phoenix. Graja rewanz z Nuggets, ktorych pokonali dwa dni temu 2 punktami. Dzisiaj wlasna hala powinna byc mocnym atutem gospodarzy. Nuggets nie graja o nic juz w tym sezonie.Must win dla Miskow.
Memphis -2,5

Bucks at Bulls
Byki juz zrownaly sie bilansem z trzecimi Raptors. Toronto dzisiaj podejmuje na wlasnym parkiecie Indiane i nie musze pisac, ze smierdzi porazka gospodarzy. W takim wypadku Bulls pokonujac Bucks wskakuja na trzecia pozycje i jezeli utrzymaja ten wynik to graja w PO z Wizards a nie Brooklynem i chyba jest to zdecydowanie lepsza opcja dla nich. Bucks nawet nie opisuje bo jak graja w tym sezonie kazdy widzi ????
Bulls -4,5

ako w marathonie : 2,902
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
LaMarcus Aldridge Powyżej 24.5 pkt / 1.85 / Betsson ⛔ 18 Kryminał jak cała gra PTB



Kazda druzyna NBA ma w swoim rosterze jakiegos gwiazdora. Kontuzja takiego zawodnika moze znaczyc bardzo wiele. Portland Trail Blazers w ostatnich 3 spotkaniach pod nieobecnosc swojego All-Stara notowali srednio 90 punktów i zbierali o prawie 4 pilek mniej od rywali. Powrót tego zawodnika to srednio 105 pkt na mecz i + 3 wiecej zbiórek od przeciwników.

211 cm - wydaje sie, ze to idealny wzrost, zeby byc centrem, jednak LA to gracz wystepujacy jako silny skrzydlowy. Niesamowity Fade-away, swietny high arcing shot,bardzo dobra gra w post-upie, elegancko ulozony rzut, który sprawia, ze #12 gra na dobrym 46% z gry i 83% z linii rzutów osobistych.

Po kontuzji nie widac juz sladu.
Atlanta - 25 punktów
Chicago - 5 punktów
Memphis - 28 punktów
LaL - 31 punktów

Dotychczas PTB spotkalo sie z PHX 3 razy i LaMarcus osiagal :
24,12,28 punktów.

Dzis jak najbardziej jest szansa na high scoring game i Aldridge powinien oddac te swoje 20+ rzutów.Jesli tak bedzie o over mozna byc spokojnym.

Nikola Vucevic Powyżej 26.5 Pkt+Zb / 1.85 / Betsson ZWROT Nie Wystąpił


Urodzony w Szwajcarii, wychowywany w Belgii, reprezentujacy Czarnogóre, uczacy sie gry basketu na uniwerystecie w USA grajacy obecnie w Orlando Magic to nie kto inny jak Nikola Vucevic. 213 cm 113 kg wagi. Wydraftowany przez 76&#39;s i oddany do Magic w wymianie zwiazanek z Howardem,Bynumem,Afflalo itd.

1 sezon dla Orlando i od razu 13 PPG i 12RPG, do tego dochodzi ponad 50% z gry i prawie 70% z FT line. Bardzo dobre statystyki jak na sophomore, który w swoim rookie sezon wystepowal malo.Jak widac taki ruch oplacil sie GMowi Magic i zyskali mlodego chlopaka, który jest jednym z ciekawszych centrów w lidze.

Obecny sezon to 14.2 PPG i 11 RPG i chociaz juz tak nie czaruje jak rok temu to jak widac nadal jego cyferki wygladaja przyzwoicie. Gracz bardzo chimeryczny, potrafi zagrac jak All Star by potem zlapac sobie 2 technicale, albo oddac kilka rzutów w calym meczu na slabej skutecznosci.

Jednak jego ostatnie wystepy przekonuja mnie, ze moze warto wejsc w ten bet.

22 pkt i 10 zbiórek przeciwko PTB
22 pkt i 10 zbiórek przeciwko TOR
i nareszcie 24 pkt i 23 zbiórki(OT) przeciwko Charlotte.

Dzisiaj te zespoly spotykaja sie ponownie. Big Al to swietny zawodnik jesli chodzi o atak, ale obronca jest przecietnym, dlatego nie ma co sie dziwic, ze Nikola zdobyl tyle punktów na nim. We wczesniejszym spotkaniu tych druzyn zdobyl 12 pkt i 14 zbiórek, lecz byl to 1 mecz po kontuzji.

Eric Bledsoe Powyżej 17 pkt / 1.90 / Marathonbet 30 ✅✅✅



Rozumiem, że ostatnie 3 spotkania to słabe cyferki, bo to kolejno 16 z NYK, 10 z LAL i 14 z Clippsami, ale tu szybko łapał faule i tak na dobrą sprawę to w 2 połowie meczu grał. Średnio w sezonie zdobywa 17 punktów. Przeciwko Portland grał już 2x i zdobywał : 23 i 22 pkt więc grubo ponad linię. Dziś okazji do zdobywania punktów będzie wiele bo szykuje się szybkie tempo.

Houston Rockets : Oklahoma City Thunder
Rockets / 1.76 / Betsson
✅✅✅

Dzień po skończeniu serii 19 wygranych Spursów, Oklahoma wita do Houston. Linia wystawiona przez buków +2,5 na Oklahome jako underdoga i jakoś zbytnio się nie rusza. Oklahoma zrobiła się wielkim public betem, pewnie dzięki wygranej z Ostrogami, wygranym 3 spotkaniom w tym roku z Houston(pamiętamy co się stało np w H-Town). Aż 66% osób lokuje swoją kasę na Thunder. Ja stawiam na Houston bo :
- pokrywają spread w ostatnich 4 spotkaniach z drużynami które mają bilans wyjazdowy ponad .600
- pokrywają spread w 5 z ostatnich 7 domowych spotkań
- Thunder pokryli tylko raz na ostatnie 7 gier spread na wyjeździe
- Kevin Mchale od kiedy jest trenerem Rockets pokrył handi w 18 z 21 spotkań w meczach domowych po tym gdy w 4/5 z 6 spotkań nie pokrył spreadu. Średni wynik : Houston 110 : Rywal 95

Wraca Terrence Jones, a w OKC brak oczywiście Rus Rus&#39;a który odpoczywa w meczach B2B.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom