>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2010

Status
Zamknięty.
feever 5

feever

Użytkownik
Dzisiaj porażka Orlando wygląda bardzo obiecująco, Suns dostali lanie w Miami, mogą się teraz zmobilizować na ten mecz, pokryją Dwighta i Cartera i po zawodach :&gt;

śliskie spotkanie, Nash zmaga się z kontuzją, a wiadomo, jak ważnym ogniwem dla druzyny
jest ten zawodnik. kluczowym elementem bedzie tu obwód, gdyz wiadomo, ze jezeli Miami
i taki zawodnik jak Bosh zdominowal gosci pod koszem, to co dopiero Howard, Bass i March...

jako ciekawostka, zdjecie 12 letniego rozgrywającego słońc jak jeszcze biegał za innego rodzaju piłką ;-)



Baqu
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dwight Howard - Jason Richardson Kto więcej punktów? @ 1,62 Expekt ✅ 20-7​
Długo się zastanawiałem co mam wybrać na dzisiejszą NBA. Miałem kilka propozycji m.in. Dwight Howard Over 12.5 zbiórek, albo 21.5 punktów. Jednak zdecydowałem że wybiorę H2H pomiędzy Howardem a Richardsonem. Dlaczego taki wybór jak wiemy Howard to lider Orlando w każdym meczu rzuca ok 20 punktów. Jeśli nie złapie głupich fauli na początku spotkania to może dość dużo dzisiaj pograć. Uważam że dzisiejszej nocy będzie królował pod koszem. Bo ze strony Phoenix nie widzę rywala dla niego pod koszem. Myślę że dzisiaj spokojnie rzuci ok. 25 punktów. Natomiast drużyna Phoenix jest bardzo wyrównana wielu zawodników rzuca dużo punktów, niewątpliwie jednym z nich jest Richardson. Ale czy będzie dzisiaj w stanie rzucić na poziomie Howarda ja w to wątpię. Patrząc na statystyki w Phoenix średnio liderzy rzucają ok 15-19 punktów. A dzisiaj będzie im jeszcze trudniej bo grają przecież z jedną z najlepszych drużyn w NBA. Stawka nie tak wysoka ale moim zdaniem warte grania.
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
na dzis proponuje
Bucks - druzyna naprawde wygląda znakomicie zagrali dobre spotkanie na własnym parkiecie z lakersami goden i bogut ciągną gre jennings gra na poziomie 76ers jak zwykle cienizna nawet przegrali z raptorami
Boston -3/4 pkt obnize troche handicap celtowie w domu nie pokonani. Thunder solidnie ale bez rewelki. Generalnie na celtów nie wystarczy
Miami -7/8 równiez obnizymy handicap. CHyba żarowi można juz zaufac. z phoenix z stevim nashem zagrali bardzo dobrze zaczyna tworzyć się ekipa. Średniaków i słabiaków bedą na własnym parkiecie lać bezlitośnie
Spurs +5.5 podwyższe troche handicap . Mysle ze ostrygi dadzą rade w utah . Jazz-mani to jeszcze nie to co rok temu u siebie.grają dobrze nieźle ale nie potrafią deklasowac bedzie dobry mecz spurs mogą nawet wygrać
Nets +5.5 podyższymy tutaj troszke. Nj po ostatnim sezonie są bardzo niedoceniani z kIngsami sądze ze wygrają ale się zabezpieczymy.
piszcie co Wy sądzie
 
M 0

marcin-89

Użytkownik
Spotkanie : Dallas Mavericks - Chicago Bulls
Typ : Dallas Mavericks
Kurs : 1.53
Bukmacher : Fortuna

Na dziś proponuję wygraną Dallas z Chicago ponieważ u siebie radzą sobie dobrze z lepszymi drużynami ( 98:95 z New Orleans, 89:87 z Boston ), natomiast Byki na wyjeździe z lepszymi drużynami radzą sobie wręcz przeciwnie ( porażka 103:94 z San Antonio, porażka po dogrywce 96:96 [110:105] z Bostonem )
Można też pokusić się o -4.5 na Dallas .
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
z tymi lalkami bym uważał mimo wszystko jakoś oni lubią okazywać litość tej minesocie ????
Dallas win powinno spokojnie wejść ;) Chciago jest dobre ale jeszcze nie pokroju dallas.
Spursów podrasowałbym handicapem + 5
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Wszystko pięknie..tylko przypominam, że to nie jest jednozdaniowy czat czy shoutbox, tylko dział tematyczny. Co z tego, że sypniecie pięcioma suchymi typami..skoro proponujecie jakiś typ, to chyba macie jakieś argumenty, które go uzasadniają..więc chyba nie ma problemu, żeby do typu napisać 3-4 zdania uzasadnienia
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Do Typów dnia
Spotkanie: NBA, Ile zbiórek wykona ten zawodnik (z dogrywką włącznie)?
Andrew Bogut (MIL) więcej niż/mniej niż 11,5

Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks

Typ: 1 (więcej niż 11,5)
Kurs: 1,85
Bukmacher: BAH
Analiza
Mecz NBA - (20-11-10 01:00) godz 01.00
Dziś fajne spotkania, zapowiada się ciekawie. Dzis potestuję znów granie na zawodnika. Bah zaproponował fajny i ciekawy kurs na to, czy Andrew Bogut zbierze więcej niż 11 piłek. Hmm, jestem przekonany iż tak się stanie. Jeden z argumentów to fakt, iż Bogut nie ma zbytnio zmiennika na swoją pozycję. Obok niego gra Gooden, do tego pod koszem jest jeszcze Ilyasova. Dobrze zbiera też Luc Richard Mbah a Moute. Ale wiadomo kto jest od walki na tablicach - średnia zbiórek 11,3 (25 % zbiórek drużyny - śr. 44). Buki ustaliły linie na średniej. A z takim przeciwnikiem jak Phila Andre powinien spokojnie taki wynik osiągnąć. Kto tam gra pod koszem? Zobaczmy ich średnie - Spencer Hawes-3.0, Elton -8.2, Marreese Speights 3.2. Co ciekawe Evan Turner zbiera prawie 7 piłek. Średnia 76-ers to ok 42 piłkie zebrane. Średnia Boguta w starcich z Phila to ok 8, więc poniżej średniej. Ale dziś na przekór statystyce postawie na swój nos. Typ ciekawy. W tym sezonie w 10 meczach w jakich zagrał w 4 przekroczył 11,5 zbiórki - vs. BOS, vs. GSW, vs. LAL, vs. NOR
Jak widać zbierać potrafi. Oby tylko pograł dłużej niż 35 minut a o wynik raczej jestem spokojny.
Edit: no i klops, zebrał tylko 6 pilek, za to Marreese Speights z Phili aż 10.
na dziś proponuje meczyk:
Memphis 4-8 (Road: 2-4)
Washington 3-7 (Home: 3-2)

jako typ Memphis z podparciem w granicach 5 pkt. Z kima jak z kim, ale z Was powinni wygrać. Ostatnio im nie idzie, powinni się dziś lekko obudzić, przecież ma tam kto grać. Kurs w granicy 1,7 więc dość ciekawy.

Pozostałe typy na dziś: (z 19.11 na 20.11)
Gość Gospodarz Typ
Oklahoma City Boston 2 upss
Milwaukee Philadelphia 1 upss
Houston Toronto 1 upss
Memphis Washington 1 upss (szok jak dla mnie)
Charlotte Miami 2 OK
L.A. Lakers Minnesota 1 OK
Cleveland New Orleans 2 OK
San Antonio Utah 1 OK
Chicago Dallas 2 upss
New Jersey Sacramento 1 upss
New York Golden State 1 OK
Edit: jednym zdaniem: do dupy noc.....
Edit: To Pan moderator dołączył filmik.
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Boston Celtics - Oklahoma City Thunder
Typ: over 188,5
Kurs: 1,44
Buk: bet365

Typ oparty tylko i wyłącznie na statystykach.Dodatkowo dla zminilizowania ryzyka wtopy pobrana zaniżona linia 188,5 pkt.
Boston Celtics:
- średnia pkt zdobytych w meczach u siebie : 104,4
- średnia pkt straconych w meczach u siebie : 94,2
- średnia pkt razem w meczach u siebie : 198,6
- średnia pkt zdobytych w wszystkich meczach : 102,27
- srednia pkt straconych w wszystkich meczach : 94,64
- średnia pkt razem w wszystkich meczach : 196,91
Oklahoma City Thunder:
- średnia pkt zdobytych w meczach na wyjezdzie : 104,75
- średnia pkt straconych w meczach na wyjezdzie : 106,25
- średnia pkt razem w meczach na wyjezdzie : 211,00
- średnia pkt zdobytych w wszystkich meczach : 104,18
- srednia pkt straconych w wszystkich meczach : 105,36
- średnia pkt razem w wszystkich meczach : 209,55

Biorąc średnie zdobycze drużyn linia powinna być ustawiona w granicach 202-204 pkt dlatego zanizona linia 188,5 z bet365 powinna bez problemu wejść.
GL!!!
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Bucks - 76ers
Bucks -4 1,97 Pinnaclesports ⛔
Philadelphia jest na razie 2-10, przegrała już 5 spotkań z rzędu. Czy to wina absencji Iguodali? Pewnie ma to jakiś wpływ, tym gorszą informacją jest to, że po raz kolejny tej nocy Andre nie zagra. Powraca nam za to do formy wielki zawodnik. Jeszcze nie gra tak, jak grał przed czterema laty, jednak jest na dobrej drodze, by w środku sezonu to osiągnąć. Tak zaskakująco świetnej, choć jeszcze nierównej gry Eltona Branda mało kto się spodziewał. Ale co z tego. Nawet Elton, grający tak, jak wtedy, gdy był członkiem potężnej kadry kraju, nie był w stanie poprowadzić zespołu do wygranej u siebie nad słabiutkimi Raptors. To strasznie niepokojące, możemy więc zobaczyć kolejny fatalny sezon tego zespołu. Nocioni za Iguodalę od początku to wyraźne osłabienie i piątki i rezerwy. Spencer Hawes niestety nie jest Dalembertem i wzbudza dużo mniejszy respekt u podkoszowych rywali. Jrue Holiday i Louis Williams są nieźli, ale jasne jest, że wielkimi liderami nie będą. Evan Turner daje nadzieje, tak jak powrót Iguodali. Ale jeszcze nie teraz, to nie czas Turnera. Bucks mają super wyrównany skład. Mimo, że przed sezonem mówiło się o nich, jako o jednym z 6 zdecydowanie najmocniejszych teamów w konferencji, nadal są tacy, którzy ich lekceważą. Nie warto. Szeroka, solidna rotacja, pewnie jeszcze w niejednej mojej analizie to powtórzę. Specjaliści od obrony, od ataku, a także zarówno od obrony, jak i ataku. Pod koszem Bogut, który wyrósł w poprzednim sezonie na jednego z kilku najlepszych centrów NBA. Jennings, Salmons, Gooden, Maggette, Ilyasova, Boykins. Ma tu kto zdobywać punkty. Dooling i Mbah a Moute może i tego często nie robią, ale za to dają solidną defensywę. Właściwie nie daje jej przede wszystkim Maggette, ale takiego gracza właśnie brakowało w zespole i jest to jak najbardziej do zniesienia. Tu jest bardzo ważny i występuje w roli jaką świetnie znamy, dziś pewnie także Corey wymusi wiele fauli na kiepskich rywalach. Przy tak szerokiej ekipie brak Delfino nie jest wielkim zmartwieniem. Rywal spisuje się kiepsko, nawet gdy Brand wrócił do formy, z czym przed sezonem wiązano nadzieję prawie że play-offowe, to reszta zespołu gra dno. A co, jeśli Brand lekko obniży loty? Strach pomyśleć. Bucks mają idealną mieszankę, by Elton został zneutralizowany.
Bulls - Mavs
Mavs 1,52 Pinnaclesports ⛔
Ma wrócić Caron Butler, wróci więc świetna opcja ofensywna. Choć i bez niego Dirk i ekipa radzili sobie świetnie. Barea, Terry i Kidd odnaleźli się w tercecie niskich defensorów nie do przejścia (przecież jest jeszcze Shawn Marion!), pod koszem Wunderdirk i Chandler, który ma słabe statystyki, ale gra bardzo dobrze. Ponadto Marion, Stevenson. Pokonali tak u siebie Celtics i Hornets, bodaj 2 najlepiej, najrówniej grające obok Spurs teamy. Bulls mają fajny skład, szkoda, że nie ma do tego Boozera, to dopiero pokaże, o co będą walczyć. Trzeba się przyzwyczaić jednak, że Noah i Deng nie zawsze będą dawać świetne mecze i punkty, zwłaszcza na wyjazdach. Chciałoby się powiedzieć, zwłaszcza w Dallas. Dirk i spółka powinni zwyciężyć.
Knicks - Warriors
Knicks +3,5 1,95 Pinnaclesports ✅
Warriors bez Davida Lee wyglądają naprawdę mizernie pod koszem. Nie jest to może gość, którego się każdy pod koszem boi, super shot-blocker, nic z tych rzeczy, ale jest to koleś, który gra bardzo solidnie, broni dobrze, zbiera to, co jest w zasięgu. No i dostarcza punkty. Z Radmanoviciem nie ma porównania. Warriors u siebie są 5-0, ogólnie 7-4. Knicks znacznie słabiej. Coś więc się jednak nie zgadza. Takie mecze są po to, by to zmienić. Ellis oraz Curry znów mogą zapewnić zespołowi wygraną. Radmanovic, Wright, Biedrins to niewiadoma. Łotysz ma za sobą fatalny poprzedni sezon, Wright gra nieźle, ale nie jest gwiazdą. Rotacja nędzna, Reggie Williams. Trzeba liczyć na dwóch młodych spryciarzy. Jedyna instancja w defensywie GSW w poprzednim sezonie, Ronny Turiaf, dziś jest już graczem Knicks. Wieżowiec Mozgow walczy z nim o minuty. Na pozostałych pozycjach są Amare, Gallinari, Roger Mason, Felton, Fields, Douglas, Chandler czy Bill Walker. Nie wiem, czy właśnie teraz stać ich na drugą z rzędu wygraną na wyjeździe, ale potencjał ten zespół ma spory, a Warriors mogą sami przegrać ten mecz, zanim rywale go wygrają. Chyba, że Steph i Monta znów przejdą samych siebie.
Ogólnie w dwóch z tych, ale i w innych meczach tej nocy sporo wyników, w których wygrywał teoretycznie zespół z mniejszymi szansami. Sam się cieszę, że grubo nie grałem tej nocy, myślę, że inni, co tak zrobili, także.
 
phate 0

phate

Użytkownik
Nie przecencie Knicksow, graja 3ci mecz w 4 dni, gdzie GSW odpoczywalo 3 dni. GSW to mloda drużyna jednak u siebie sprawuja sie wysmienicie 4-1 to ich bilans a spotkania wygrywali srenio 7pkt przewagi. I wygrali 5 z meczy przeciwko ekipie z Nowego Jorku. Ah i oczywiscie under 221 w tym meczu.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Ah i oczywiscie under 221 w tym meczu.
He raczej over,Knicks coś w tym sezonie nie bronią,średnio w ostatnich 5 meczach tracą 112 punktów,kiepscy TimberWolves potrafią im rzucić 113.W meczu w MSG tydzień temu Warriors ograli ich też 122-117,Warriors z Ellisem i Currym jak co roku run n gun i zero obrony,over 221.5 2.05 ✅
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Moje typy na 19.11.2010 Betsson
Miami 1,19 ✅✅✅

Dla podbicia kursu można wziąć, coprawda jak na Bobcats kurs dość niski jednak Big3 z południa Florydy powinni gładko dać radę.
Lakers 1,19 ✅✅✅
Podobnie jak z Miami, kurs niewysoki jednak dość pewny. Wątpie żeby Lakers dali się upokorzyć Minnesocie, coprawda mecz na wyjeździe ale jednak jakieś zasady obowiązują.
Hornets 1,19 ✅✅✅
Chris Paul.. +cała reszta, Hornets grają świetnie w tym sezonie z bilansem 9-1 w tym 6-0 u siebie, grające w kratkę Cleveland nie powinno stanowić większego problemu.
Warriors 1,58 ⛔⛔⛔
Curry i Ellis powinni poradzić sobię z Knicks dla których będzie to 6mecz w przeciągu 8dni
Memphis (H -2,5pkt) 1,86 ⛔⛔⛔
Wątpię żeby taka ekipa jak Memphis przegrała 5 kolejny mecz, trzeba się przełamać a jest okazja właśnie z osłabionymi Wizards
Do tego kilka typów 1on1:
Paul Pierce (H +7.5 ) więcej pkt od Kevina Duranta 2,03 Unieważnione (nie zagrał)
Jeśli Durant dzisiaj zagra to napewno nie pełen wymiar czasu ponieważ ma problem z kostką
Elton Brand (H -2) więcej pkt+rebs od Andrew Boguta 1,90 ⛔⛔⛔
Bogut problem z łokciem.
Pau Gasol (H -2.5 ) więcej pkt+rebs od Kevina Love 1,85 ✅✅✅
Love problem z kolanem.
Manu Ginobilli (H+1) więcej pkt od Paula Millsapa 1,85 ✅✅✅
Ginobilli klasa, 21.2 średnia pkt w tym sezonie i jak na weterana jego poczynania z obroną rywala nadal robią wrażenie.
John Wall poniżej 10. Asysty 1,85 Unieważnione (nie zagrał)
Wall problem z nogą, niewiadomo ile dostanie minut w meczu.

Bilans z wczorajszej nocy 5-3-2 ale ogólnie i tak wyszło mi na +
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Na dziś 3 typy AKO: 2,78

1. ???? Minnesota Timberwolves - Los Angeles Lakers (+9,5/-9,5) --&gt; 2 - 1,90 ✅✅✅
Podobno nie pewny występ Kevina Love. Jeśli nie zagra to jestem przekonany, że LAL spokojnie pokryją 9,5 HC. Ale nawet jeśli zagra to myślę, że powinni wygrać to spotkanie więcej niż 10, choć ostatnio grają dość w kratkę.
2. ????
Boston Celtics - Oklahoma City Thunder --&gt; 1 - 1,22 ⛔⛔⛔ ????// Oklahoma bez Duranta wygrywa z Bostonem na ich terenie...????

Też podobno nie do końca pewny udział Duranta, ale jak powyżej nawet jeśli zagra to Celtics pokazują, że nadal są mocni w tym sezonie. W poprzednim spotkaniu spokojnie wysoko wygrali z Wizards pokazując, że nie olewają nawet tych łatwiejszych spotkań. Dlatego w swojej hali powinni zatrzymać Westbrooka i Duranta jeśli zagra.

3.
????
New Orleans Hornets - Cleveland Cavaliers --&gt; 1 - 1,20 ✅✅✅
Hornets zaskakują bardzo w tym sezonie. Jestem przekonany, że zrobią wszystko żeby kontynuować bardzo dobra passę zwycięstw w swojej hali. Cleveland co prawda nie gra tak źle jak wszyscy się spodziewali, ale też nie gra tak dobrze, żeby pokonać Hornets w takiej formie na wyjeździe. Szerszenie powinny dziś wygrać i kontynuować swoją bardzo dobrą passę meczów u siebie. Jedyny przegrany mecz dotąd i to pechowo przez głupie błędy to mecz na wyjeździe z Dallas.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Bucks
Myślę ,iż najpewniejszym typem na dzisiejsza nockę wydaje się być zagranie Bucks po kursie 1,60 ( w Bahu chyba już spadło do 1,55 ) ;) Filadelfia prawdopodobnie zagra bez Igoudali oraz Lou Williamsa co z pewnością będzie sporym osłabieniem . Ponadto , co tu dużo kryć - na chwilę obecną Milwaukee jest znacznie lepszą drużyna od 76ers i powinno sobie z nimi poradzić bez większych problemów :grin: Pozdrawiam ,życząc wygranych

W razie jakby nadarzyły się problemy proponuje zagrać bez handicapu po i tak dosyć dużym kursie zważywszy na obecną formę zespołów xD
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Myślę ,iż najpewniejszym typem na dzisiejsza nockę wydaje się być zagranie Bucks po kursie 1,60 ( w Bahu chyba już spadło do 1,55 ) Filadelfia prawdopodobnie zagra bez Igoudali oraz Lou Williamsa co z pewnością będzie sporym osłabieniem . Ponadto , co tu dużo kryć - na chwilę obecną Milwaukee jest znacznie lepszą drużyna od 76ers i powinno sobie z nimi poradzić bez większych problemów Pozdrawiam ,życząc wygranych
Generalnie też chciałem to zagrać, ale w Milwaukee brak Boguta, który stanowi silne ogniwo tej drużyny dlatego jednak tego nie zagrałem...Ale i tak Bucksi powinni chyba wygrać.
 
feever 5

feever

Użytkownik
Uważam, że dzisiaj będzie niezła pokazówka w wykonaniu najlepszych drużyn w NBA (Miami, Boston, Lakers) i będą ładne pogromy, do tego należy dołączyć NoH, którzy bardzo ładnie grają w obecnym sezonie ???? Polecam na zagranie grubszej stawki tych drużyn, jakoś sobie nie wyobrażam wtopy :p
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Uważam, że dzisiaj będzie niezła pokazówka w wykonaniu najlepszych drużyn w NBA (Miami, Boston, Lakers) i będą ładne pogromy, do tego należy dołączyć NoH, którzy bardzo ładnie grają w obecnym sezonie ???? Polecam na zagranie grubszej stawki tych drużyn, jakoś sobie nie wyobrażam wtopy :p
W pełni się zgadzam xD Boston możliwe ,ze przejedzie się po Oklahomie bez Duranta, La Lakers lepiej zaprezentują się z Minnesota niz poprzednim razem, no a Miami nie może sobie pozwalać na kolejne przegrane i wpadki :] wiec z pewnoscią te trzy mecze wydaja sie byc pewno :grin: Peace:grin:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Też popieram przedmówców.
Dzisiaj zagrałem double

Miami-Bobki
-11
kurs:1,91
NOH-Cleveland
1,18
Z tego co widzę, powolutku ustabilizowało się NBA - choć czasem zdarzają się drużynom dni &quot;konia&quot; (Byki-NYK i 23 rzuty za 3:!: LALki-Phoenixy i 22 x 3)
Dzisiaj Miami ma słabego rywala i niech gwiazdeczki zabłyszczą - Bosh w końcu zbiera dobre recenzje. Występ Wade&#39;a stoi pod znakiem zapytania (grypa?) Zobaczymy czy ta noc w NBA przyniesie zysk.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ręce i wszystko razem z nimi opada odnosnie NBA...OCT bez Duranta wygrywa z Celtics w Bostonie...Przy prowadzeniu Oklahomy 5 pkt wspaniały Davis trafia 1 na 4 osobiste na 2 minuty do końca. Szkoda gadać.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Możecie mi dać ostrzeżenie ale moja frustracja nad tą ligą sięga zenitu.
Miami gwiazdorsko - frajersko - kolesiowski team prowadzi 21 punktami potem zaczynają cwaniakować, gwiazdorzyć i nagle Bobki ich doganiają.
Mecz zapowiadał się na pogrom ponad 25 punktami lekko a tutaj mało brakło do mega sensacji. Powiedzcie mi jak wyczuć tych skurczybyków z Miami?
Potrafią rozwalcować Phoenix 27 punktami a tutaj w kilka minut przewaga 21 punktów poszła się &#39;kochać&#39; - nie mówiąc o handicapie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom