>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP


W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w listopadzie oraz dwóch ostatnich dniach października.
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.

Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!

Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Miami @ 1.39
Allen przeszedł do Heat, na pewno będzie chciał wygrać z byłymi kolegami z drużyny, pomiędzy nimi będzie zażarta walka. Heat u siebie, pierwszy mecz, nie powinno stać się nic dziwnego, Boston ma dobrą ekipę, ale wątpię, by w pierwszym meczu pokazywali swój pazur.

Do tego Lakers @ 1.20 Betclic. Nie chce mi się wierzyć, że po 8 przegranych meczach z rzędu przegrają kolejny 9 - w dodatku, przed własną publicznością. Zgranie zaczyna się poprawiać, zagrają pewnie mocnym składem by pokazać, że będzie się z nimi trzeba liczyć w tym roku. Dallas były mistrz, ale bez Nowitzki&#39;ego to nie to samo, on napędza tą drużynę.
To razy to i ako +1,50 nam wychodzi.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Heat - Boston nie ruszam bo kurs jak i handi 6pkt smierdzi z daleka.Heat jest mocne to każdy wie ale jestem przekonany że Celtics postawią tutaj konkretne warunki.W poprzednim sezonie o ile dobrze pamiętam Celtics przegrał różnicą 8pkt bez Paula Pierc&#39;a.Teraz Pierce zagra ale za to Allen jest już w Heat.Miami nie musi tutaj niczego udowadniać,zdobyli pierścień i są świadomi tego jak są mocni.Boston przegrał serie w PO po wspaniałej grze i napewno mają w pamięci tamtą serie i to im wydaje mi sie bedzie bardziej zależało na wygraniu tego spotkania.Jestem ciekawy co pokaże Jeff Green który w preseason pokazał sie z bardzo dobrej strony.
Nie sugerować sie meczami preseason,to może byc haczyk.Boston dobrze wiedzial z kim gra otwarcie sezonu i jak wazny dla nich jest to mecz dlatego wyniki z preseason zostawmy w spokoju.Mecz bedzie wyrównany i nie odważe sie zagrać na jednych i drugi ale za to zasiąde w fotelu i będe sie delektował.Lets go Celtics
Ciekawe jestem co pokaże Wizards w meczu z Cavs,Wizards są mocni pod koszem co pokazali w preseason.Dokoptowanie dwóch weteranow w osobach Okafora i Arizy może sporo dac tej ekipie.To wciąż jednak mlody zespół ale talentu tam nie brakuje i chłopaki mają coś do udowodnienia za poprzedni sezon.Z drugiej strony Cavs gdzie poza Irvingiem nic ciekawego nie mozna o nich powiedzieć.W Wizards niepewny jest występ Nene,zaś Wall nie zagra napewno.Jednak jak skłaniam sie ku Wizards i wydaje mi sie że po zacietmy spotkaniu wygrają minimalnie.
Wizards(+5.5) 1.93
Pinnacle
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Miami - Boston under 184.5 @ 1.90 bet365
Miami w pre season nie błyszczało. Potwierdził to tylko ostatni mecz przegrany u siebie z Hornets 7 punktami mimo iż grali w najsilniejszym zestawieniu. Boston to juz kompletna hustawka nastrojów. Najpierw -7 z Fenerbahce potem +30 z Armani później -32 z 76ers a jeszcze później +30 z Nets. Ostatni mecz to kolejna porażka z 76ers tym razem 9 punktami. Nie widze w tym meczu finezyjnej gry i nie wiadomo ilu punktów. To bedzie ciezki mecz zakonczony wynikiem na styku. Nie podejmuje sie typowania zwyciezcy ale under pobieram z wielka checia.
[/b]Kompletnie bezsensu według mnie rozumowanie,wedlug tego co napisales wszyscy mamy grac all in na Dallas w meczu z Lakers bo Ci przegrali wszystkie swoje mecze w pre-season pomimo tego ze grali tez troche czasu najsilniejsza piatka?co prawda Howard gral malo ale Nash,Kobas,Gasol ...w RS czy to PO przejechali by sie poakim t Sacramento az milo(pomimo ze ten zespol ma potencjal)a co tego undera to bylbym ostrozny ja to nawet bym sprobowal zagrac Miami z handi..poczatek sezonu,WLASNA hala nie bedzie odpuszczania
Co to ma do tego ? Przeciez ja gram under a nie zwyciestwo w tym meczu. Przegrali z Hornets mimo tego ze grali w najlepszym składzie a dla mnie to równa sie tym ze grali słabo.
Jakbym napisał &quot;Ludze grajcie na Celtics bo Miami grało najsilniejszym składem i przegrało &quot; to wtedy bym zrozumiał twój post ale skoro gram under to chyba nie ma to ze sobą nic wspólnego.
smieszny jestes. myslisz ze jak masz Jamesa w avatarze to teraz kazdy bedzie pisał analizy pod Heat. na mnie nie licz. grali słabo i to fakt. jak inaczej nazwac porażki z Wizards i Hornets oraz minimalne zwyciestwo z posmiewiskiem ligi Bobcats.
moga grac slabo ale to nie znaczy ze nie rzuca np.100 pkt a przyrownywanie jakis meczow z pre season jest smieszne,juz Ci pisałem graj all in na Dallas z Lakersami bo przegrali 8 osttanich meczow
no chyba wlasnie od tego jest typer zeby ocenic ile oni punktów zdobeda. skoro graja słabo to jest mniejsza szansa na to ze zdobeda 100 punktów niz gdyby byli w super formie.ja swoj typ podałem . ty nie wiem czemu od razu mnie zaatakowales wiec zagraj sobie ten swoj all in na over skoro taki pewny jestes ze Heat zdobeda te 100 punktów. bez odbioru
 
money 52

money

Użytkownik
Miami w pre season nie błyszczało. Potwierdził to tylko ostatni mecz przegrany u siebie z Hornets 7 punktami mimo iż grali w najsilniejszym zestawieniu
Kompletnie bezsensu według mnie rozumowanie,wedlug tego co napisales wszyscy mamy grac all in na Dallas w meczu z Lakers bo Ci przegrali wszystkie swoje mecze w pre-season pomimo tego ze grali tez troche czasu najsilniejsza piatka?co prawda Howard gral malo ale Nash,Kobas,Gasol ...w RS czy to PO przejechali by sie poakim t Sacramento az milo(pomimo ze ten zespol ma potencjal)a co tego undera to bylbym ostrozny ja to nawet bym sprobowal zagrac Miami z handi..poczatek sezonu,WLASNA hala nie bedzie odpuszczania
Przegrali z Hornets mimo tego ze grali w najlepszym składzie a dla mnie to równa sie tym ze grali słabo.
moga grac slabo ale to nie znaczy ze nie rzuca np.100 pkt a przyrownywanie jakis meczow z pre season jest smieszne,juz Ci pisałem graj all in na Dallas z Lakersami bo przegrali 8 osttanich meczow
skoro graja słabo to jest mniejsza szansa na to ze zdobeda 100 punktów niz gdyby byli w super formie
a znasz takie ekipy jak Sacramento Kings czy Golden State Warriors?przeciez to outsiderzy ligi w poprzednich sezonach i co z tego...a wiesz jakie mieli srednie punktowe?paradoksalnie im slabsze ekipy graja tym wieksza szansa na over bo te druzyny nie maja czesto pojecia o obronie.
&quot;smieszny jestes. myslisz ze jak masz Jamesa w avatarze to teraz kazdy bedzie pisał analizy pod Heat. &quot;
moge miec nawet Biebera w avatarzu i nic Ci do tego,ja mam Jamesa ale to nie znaczy ze jestem fanem Heat,tylko jego gry...a po 2 to w zadnym moim poscie sie nad nim nie &quot;spuszczalem&quot; o Heat rowniez wiec jak nie wiesz czym mi dowalic to lepiej wcale tego nie rob.Pozdrawiam
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Popieram typ wilQa, prócz tego (oczywiście lekko, bo to początek sezonu):
Washington Wizards @ Cleveland Cavaliers over 189,5 1,95 Pinnacle
Linia dosyć niska, a defensywy obydwu ekip mocno przeciętne z prostego powodu: te drużyny są dopiero w trakcie budowy, jest duża rotacja rosteru, pierwszych piątek, wielu młodych graczy, dopiero uczących się basketu na poziomie NBA. To wszystko powoduje, że nie można oczekiwać po nich dobrych, twardych obron. Po obydwu stronach kilku dobrych strzelców lub graczy kreujących pkt (Wall, Irving, Nene czy rookasy Waiters i Beal). Oczekuję tu dosyć szybkiego meczu, w którym większą uwagę przyłożą do ofensywy i padnie ok 200 &quot;oczek&quot;.
e: oo, zapomniałem nawet o Wallu. Dzięki za przypomnienie, w takim razie rezygnuję z tego typu, chociaż nawet bez JW skłaniam się ku overowi aniżeli underowi.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Washington Wizards @ Cleveland Cavaliers over 189,5 1,95 Pinnacle
te drużyny są dopiero w trakcie budowy, jest duża rotacja rosteru, pierwszych piątek, wielu młodych graczy, dopiero uczących się basketu na poziomie NBA. Po obydwu stronach kilku dobrych strzelców lub graczy kreujących pkt (Wall, Irving, Nene czy rookasy Waiters i Beal). Oczekuję tu dosyć szybkiego meczu, w którym większą uwagę przyłożą do ofensywy i padnie ok 200 &quot;oczek&quot;.
Zaprzeczasz własnym słowom.Ja tu w ogóle nie widzę overu,jedynie w Cavs Irving może napędzać grę,Wall nie zagra(Out until at least late November cbssports.com) to kto u czarodziejów będzie rozgrywał szybkie akcje??
W ogóle te zespoły są bardzo nieopierzone,nie wiadomo czego spodziewać się po Waitersie i Bealu obaj szału nie robili do tej pory a mogą dostać spore minuty.Skład Cavs słabo wygląda,chyba tylko Gee i Irving są zawodnikami nastawionymi na zdobywanie punktów,reszta już nie jest tak dobra w ataku i mogą mieć spore problemy z kreowaniem pozycji.
W Wizards jest Crawford i podkoszowi,ale też nie sądzę,że przekroczą 100 oczek.
Raczej spodziewam się w tym spotkaniu sporo strat i pudeł.Te zespoły potrzebują jeszcze trochę czasu zanim ich ofensywa wejdzie na dobry poziom.
Dla mnie najlepszym typem jest under 190 po 1,91 w bwin
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Fajne kursy buki wystawiają na spotkanie Phila-Denver. Na samorodki jest nieco ponad 2 a sądzę,że powinni to wygrać na luzie.Tylko nie mam 100% pewności czy nie wystąpi Bynum bo bez niego gospodarze mają za wąski skład żeby wygrać z dobrze zbilansowanymi Nuggets.Na razie jest &quot;doubtful&quot; i przypuszczam że nie zagra,poza tym nawet jeśli wystąpi to nie ma zgrania z kolegami z zespołu i będzie potrzebował kilku spotkań żeby znaleźć chemię z partnerami.
Moje zdanie to śmiało stawiać na Denver,ewentualnie handi bo kurs zachęca.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja to też nie mogę się już doczekać i analizuję środowe mecze.
Zdecydowanie do grania dla mnie Spursi. Oczywiście nie oczekuję, że już na początku sezonu trio weteranów będzie w super formie, ale zeszły sezon pokazał już, że Pop potrafi stworzyć doskonale funkcjonującą, długą rotację, gdzie każdy daje coś od siebie i większość meczów kończy się blowoutami, nawet bez większego udziału tria Parker-Manu-Duncan.
Hornets są kompletnie bez szans i nie ma co sugerować się ich wygraną nad Heat w ostatnim meczu pre. Gordon poza grą ciągle, a nawet jakby zagrał to raczej nie wniesie na dzień dobry dużego dobrego do zespołu. Jest Davis, który ma za sobą dobry okres przygotowawczy, ale bez jaj - spójrzmy na resztę zespołu - Vasquez, Rivers, jakiś Lance Thomas, Robin Lopez, Ryan Anderson.. Oczywiście każdy z tych graczy ma swoje dobrze strony i np. w rotacji u Popa jestem pewien, że każdy mógłby odgrywać w miarę ważną rolę, jednak zespół zebrany z samych takich graczy, bez doświadczonych liderów i geniusza na ławce to naprawdę shit.
Mimo wyjazdowego meczu liczę na ostry blowout ze strony SAS
San Antonio Spurs -6,5 @ 1,97 Pinnacle⛔????


Wcześniej chciałem też grać na Jazz z handi, ale coś wzrosło ciut za bardzo. -8,5 to już nie tak mało. Wygranej Utah jestem pewien, bo:
-Mavs bez Dirka
-Mavs b2b
-Jazz w swoim specyficznym klimacie i gorącej atmosferze hali są twierdzą zdobywaną naprawdę rzadko
Na 76ers trzeba uważać, szczególnie w swojej hali. Na razie nawet może być lepiej jak zagrają bez AB i nie stoją dla mnie na straconej pozycji.
Od Pacers raczej na razie z dala, bo Raptorsi z Lowrym bardzo ciekawie się prezentują i u siebie będą groźni dla każdego.
Bulls bez Rose&#39;a powinni być ultra defensywni, tak jak w zeszłym sezonie, kiedy bywało, że zatrzymywali rywali poniżej 70 pkt.. Na początku jednak wstrzymam się z graniem underu, trzeba zobaczyć jak będzie wyglądała ta defensywa trochę zmieniona bez Asika czy Brewera.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Fajne kursy buki wystawiają na spotkanie Phila-Denver. Na samorodki jest nieco ponad 2 a sądzę,że powinni to wygrać na luzie.Tylko nie mam 100% pewności czy nie wystąpi Bynum bo bez niego gospodarze mają za wąski skład żeby wygrać z dobrze zbilansowanymi Nuggets.Na razie jest &quot;doubtful&quot; i przypuszczam że nie zagra,poza tym nawet jeśli wystąpi to nie ma zgrania z kolegami z zespołu i będzie potrzebował kilku spotkań żeby znaleźć chemię z partnerami.
Moje zdanie to śmiało stawiać na Denver,ewentualnie handi bo kurs zachęca.
Dokładne ja już dawno pobrałem ML na Nuggets (i od raz na pojedynek z Magic), ale czekałem z analizą jak kursy pojawią się w Pinnacle, ale bez szału ;)

Philadelphia 76ers - Denver Nuggets 2 @ 2.20 unibet

Piękny kurs na Nuggets. Jak dla mnie goście powinni tu być faworytem. Mają piekielnie mocny i wyrównany skład. Według mnie mogą nawet powalczyć o wygranie Konferencji z Thunder (choć podejrzewam że mimo wszystko przegrają tą walkę). Niesamowita głębia składu, przerażający atletyzm. Ta drużyna jest w stanie grać przez 48 min. na maksymalnych obciążeniach. Lawson i Igoudala to jak dla mnie bardzo mocni kandydaci do ASG w tym sezonie. Presezonem się zbytnio nie przejmuję, ale wtedy gdy mieli, to pokazali siłę.
A Philly? Mała rewolucja kadrowa. Bynum mocno wątpliwy na początek sezonu, najpewniej opuści pierwsze mecze, choć nawet jak nie, to według mnie D. Collins potrzebuje trochę czasu by wpasować nowych zawodników, zwłaszcza w kontekście obrony, bo jednak brak Iggy&#39;ego będzie mocno odczuwalny. Presezon to presezon, choć niewątpliwie ich bilans robi wrażenie, niemniej ciężko mi znaleźć argumenty na ich korzyść w porównaniu z Denver. Obydwa zespoły bazują na atletyzmie.
Wiadomo, pierwszy mecz i wszystko się może zdarzyć, ale Nuggets po takim kursie grając na Wschodzie? To nie będzie częsty widok.
Poza tym, piękne kursy na pozostałe mecze środowe. Wtorek niemal niedogrania, ale II dzień sezonu to szaleństwo. Spurs, Clippers, Jazz wyglądają fajnie. Ciekawi mnie jak spisze się młody team z Sacramento. Widzę, że dużo osób przekreśla Bulls. Jak dla mnie to nadal team nawet na TOP4, nawet bez Rose&#39;a ale mecz raczej do typowania Live. No i widzę, że niezłe szaleństwo z meczem Detroit-Houston. Kurs na Pistons z ponad 2.00 spada, ale w sumie to się nie dziwie i sam pobrałem ich ML. Mają dość przeciętny zespół, ale zgrany i według mnie mają szanse na sprawienie niespodzianki w tym sezonie. Rockets zmienili niemal cały skład, do tego teraz jeszcze wymiana na Hardena. Musi trochę czasu minąć jak to zacznie funkcjonować. Ponadto popieram Blaise&#39;a i od Indiany trzymam się z daleka, a nawet skłaniam się na Raptors.
Wtorek raczej nie do grania jak dla mnie. Choć będę czekał na okazję na LIVE w pojedynku Wizards-Cavs. Myślę, że jak to zazwyczaj w meczach słabych ekip, będą spore odchylenia wyników w poszczególnych fragmentach gry, i po jakimś pierwszym poważnym runie dla jakiegoś zespołu można skontrować. W meczu Mavs-Lakers poczekam na jakieś indywidualne linie na Howarda. On powinien dominować podkoszowych Mavs, ta drużyna pod koszem nie ma żadnego blokera, nie wspominając o kimś kto by mógł powstrzymać Dwighta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Nikt nie wspomial to proszę bardzo :

Suns-Warriors over 201,5

Warriors mega punktujący zawodnicy na 3 niskich pozycjach (Curry + Thompson i Barnes). Uwierzcie mi oni potrafią rzucać ;) . David Lee to kolejny argument za ofensywną szybką koszykówką , gość po stronie ofesnywnej parkietu potrafi grać bardzo dobrze , jednak po drugiej stronie już jest cienki . Bogut jak zwykle marudzi z kontuzjami ale powinien zagrać nie wiadomo ile .
Suns to niewiadoma jak dla mnie , jak Beasley będzie miał ochotę do gry to może być ciekawie , Scola i Dragic powinni punktować sporo na pickach tak. Oprócz Gortata trudno wypatrzyć tam solidnych obrońców. No chyba że Dragic nieźle broni ale akurato mało ważne . Scola i Beasley lubią punktować i to na ofensywnej stronie parkietu zostawiają wiekszość energii. Linia wcale nie bardzo wysoka ja biorę ;)
Nie zdzwie się jak Sacramento postraszy Bulls ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Marcin Gortat under 14,5 ppg w regular season @1,85 Unibet

Taka długoterminówka rzuciła mnie się w oczy. Marcin w tym sezonie rzucony na głęboką wodę,oczekiwania względem jego osoby na pewno wzrosły po minionym sezonie(oczekiwania władz klubu jak i kibiców). Tyle,że w międzyczasie zabrano mu to co miał najcenniejsze,czyli Nash&#39;a. Dragic i piki? Może jakieś się tam trafią,ale nie na taką skalę jak ze Steve&#39;m. Więcej rzutów w meczu dla Marcina? Niee. Scola,Beasley-nowe twarze,ale to oni będą rzucać a nie Polak. Więcej izolacji dla Marcina? Hmm,no nie wiem ale coś czuję że więcej takich akcji będzie dostawał młody Morris niż Gortat. Być może Marcin dostanie więcej czasu na boisku-w minionym sezonie było to 25 min na mecz,teraz na ławce jest tylko dziadek O&#39;neal i wspomniany Morris(wiadome kłopoty wykluczają na razie Frye&#39;a. Mój scenariusz zakłada dla Marcina spadek średniej rzucanych punktów w meczu, wzrost natomiast jest możliwy po stronie zbiórek i spędzonych minut na parkiecie.Zobaczymy co z tego wyjdzie.

ps.nie wiedziałem gdzie wrzucić taki zakład długoterminowy więc jeśli wybrałem złe miejsce to proszę moda o przepięcie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
popieram, bardzo fajny typ znalazł levy i szanse są naprawdę bardzo duże na wejście. Przy Dragiciu (który też jest dobrym strzelcem i powinien więcej rzucać niż Steve), B-easym i Scoli, Gortat powinien zdecydowanie swoje zaangażowanie przenieść na grę w obronie i pod tablicami.
Kwestia tylko czy ktoś lubi na pół roku zamrażać sobie sporą część gotówki, bo ja mimo wszystko nie ????
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
A ja wypatrzyłem coś takiego w ofercie gamebookers, myślę że warto spróbować:
Który gracz uzyska najwięcej punktów?
Kevin Garnett czy Ray Allen?
Typ - Kevin Garnett @1.85 gamebookers
⛔
Według mnie warto spróbować. Boston (♥) przed sezonem solidnie poszerzył skład i oczekuję, że weterani będą jednak grali krócej. Jeśli jednak wynik będzie na styku (a tego dziś się spodziewam) to Doc kombinować raczej nie będzie, nie wierzę, że w 4q Collins czy Darko będą na boisku grę trzymać. O potencjale Garnetta chyba pisać nie ma sensu, Kevin rzuca sporo, liczba prób może co prawda trochę spaść, bo Green czy JET doszli do składu, ale raczej nadal to on jest główną opcją bliżej kosza. Myślę, że ponad 10 oczek spokojnie z jego strony padnie.
Z drugiej strony RayRay, czyli kolejna strzelba, która ma wykorzystywać podwojenia kogoś z Big3. Na plus na pewno zaliczyć trzeba dwie rzeczy, Allen raczej pojawi się na boisku z ławki, co (teoretycznie) oznacza mniejszą liczbę minut na parkiecie + kto jak kto, ale Zieloni Raya znają bardzo dobrze i wolnego miejsca zostawiać mu nie będą, bo to by było samobójstwo. Poza tym ciekaw jestem jak Celtowie zareagują na Raya na boisku w czerwonej koszulce, trochę słów przed sezonem padło, według mnie on akurat dzisiaj nie poszaleje.
Edit: Słabiutki mecz Garnetta...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Typ na górze mega peffka . Kevin wiadomo wyjdzie w s5 i ponad 10 rzuci na pewno a Ray ?? Trafi moze 2 trójki jakis lay-up może jakieś wolne. A i o wcale nie jest takie pewne. Popieram typ w 100%.
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Bynum prawdopodobnie w meczu nie wystąpi, gdyż wciąż narzeka na ból w kolanie, a 76ers na pewno nie zaryzykują wpuszczenia go na boisko, jeśli będzie istniało jakiekolwiek zagrożenie zdrowia ich nowej gwiazdy. Na kontuzję narzeka także Evan Turner, lecz jego uraz kostki nie powinien przeszkodzić mu w jutrzejszym występie.
W Nuggets na uraz narzekają dwaj niscy skrzydłowi : Chandler[powinien wystąpić] i Gallinari [występ pod znakiem zapytania]. Są to znaczące osłabienia, lecz biorąc pod uwagę głębię składu Nuggets [ na SF może zagrać także Corey Brewer, czy młodziutki Hamilton] oraz przebudowę składu 76ers i absencję Bynuma:

Nuggets win , kurs 2,08 - PinnacleSports, stawka 6/10
Nuggets(-3,5) win, kurs 2,60 - Bet365, stawka 3/10
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Też popieram typ na Garnetta. Generalnie to wydaje mi się, że ludzie przeceniają trochę Allena w tym sezonie, obserwuję to m.in. w ligach fantasy gdzie jest wybierany zbyt wcześnie za nazwisko. Nie ma się co oszukiwać, żadnego BIG 4 w Miami nie będzie :cool: nawet BIG 3 jest dyskusyjne (chociaz w tym sezonie licze na Bosha, już w trzeciej rundzie draftu roto go wziałem), Allen w Miami ma tylko rzucać za trzy. Miami potrzebowało strzelca z pewną ręką, który nie wymięknie w najważniejszych momentach sezonu jak to bywało z niektórymi ich graczami. Do wzięcia był Allen więc nie było sensu kombinować, Celtics na tym jeszcze lepiej wyszli bo mają Terry&#39;ego, który rzuca troszkę słabiej ale jest odrobinę bardziej uniwersalny od Raya i trochę młodszy. Garnett natomiast wciąż jest kluczowym zawodnikiem Celtics, ponadto nie wiadomo czy zagra Milicic, który będzie w tym sezonie pierwszym zmiennikiem Kevina. Jak w Bostonie popracują nad psychą Darko to może on być następcą Garnetta na długie lata bo jest całkiem niezłym zawodnikiem, który nie poradził sobie z presją wynikającą z tego, że został wybrany z dwójką w drafcie.
Co do Nuggets to oni powinni być lepsi w tym sezonie nawet od 76ers z Bynumem a co dopiero bez niego. Ponadto Phila może mieć problemu na początku sezonu bo w składzie zaszło mnóstwo zmian a ich lider opuścił przygotowania do sezonu. Na Nuggets jako doga bez wątpienia warto zagrać.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Już myślałem, że pierwsze spotkania trzeba będzie odpuścić, jednak z pomocą przyszedł Sbobet, i taki oto zakład:

Miami Heat - Boston Celtics
Typ:
-Kto rzuci więcej trójek? Miami -0,5@1,85
✅✅✅

Spodziewałem się tu handicapu na Miami na poziomie 2,5 może 3,5, a tymczasem wg Sbobet obie ekipy powinny rzucić tyle samo trójek. Wg mnie zdecydowaną przewagę na dystansie ma Miami, naprawdę w tym sezonie mogą stać się dominatorami w tym aspekcie.
Miller (40,5%), Battier (38,2%), Chalmers (35,9%), Jones (40,2%) czy wreszcie nowe nabytki - Lewis (38,8%) i Allen (40%).
Ja osobiście jestem pod dużym wrażeniem paczki, jaką skompletowało Miami, ktoś tu wyżej pisał, że nie są dużo mocniejsi, niż przed rokiem - dla mnie są, właśnie dlatego, że poza dwoma &quot;rozpruwaczami&quot; bliżej kosza, jak James i Wade, mają taką plejadę strzelców.
5 zawodników powyżej 38% za trzy w jednym zespole? Miazga. Zdecydowanie największy potencjał w lidze pod tym względem.
A do tego nie można zapominać, że na trójce potrafią pogrozić też LeBron, Wade czy ostatnio nawet...Bosh. Nie są to oczywiście jakieś wielkie skuteczności, ale zawsze to kolejna zagwozdka dla obrońców.
Wg mnie tych wybornych opcji strzeleckich jest tu za dużo nawet jak na klasową defensywę Celtics. A jak funkcjonuje dobra, wykorzystująca wielu graczy ofensywa, mogliśmy się przekonać w poprzednich finałach, gdzie James z chęcią uruchamiał zwłaszcza Mike&#39;a Millera, który wbijał kolejne gwoździe do trumny Thunder,
Po stronie Celtics groźni na dystansie to oczywiście przede wszystkim Pierce (44,8%), Terry (38%) czy Courtney Lee (38,6%). Trójki potrafią jeszcze sieknąć Bradley czy Barbosa, ale oni są póki co poza grą (brak Bradleya będzie podwójnie odczuwalny, bo jest on także dobrym defensorem).
Tak więc na pewno siła dystansowa Celtics nie może się równać tej Miami. Na dodatek Celtics mają inne, skuteczne opcje w ofensywie - świetny na półdystansie Bass, zabójcze penetracje Rondo, czy punkty spod kosza jak i także na półdystansie Garnetta. Do tego sam Pierce, najlepszy strzelec Bostonu za 3, nierzadko w swoich meczach decyduje się na grę bardziej cwaniacką, szuka rzutów osobistych, kontaktu z obrońcami - nie jest to typowy &quot;sęp&quot; dystansowy, jak Miller, Battier czy Jones po stronie gospodarzy.
Nie będę tu rzucać nadmierną ilością statystyk, do preseasonu raczej nie przywiązywałbym wagi, do meczów z poprzedniego sezonu także, jako że doszło do kilku istotnych w kontekście typu roszad.
Niemniej typ ten wydaje mi się zaskakujący dobry jak na pierwszy mecz sezonu.

e: blaise masz oczywiście sporo racji, jednak im więcej pewnych na dystansie zawodników, tym ta przypadkowość jest mniejsza. Miami ma 5-6 konkretnych strzelców na dystansie i szansa, że przynajmniej 1-2 nie zrobią swojej normy jest jednak dużo mniejsza, niż analogicznie w przypadku Celtics, którzy mogą liczyć tylko na 3 max 4 graczy. Ja bym tu dał kursy 1,5 -2,5, tak jak piszesz jest to value, więc mimo wszystko moją tradycyjną płaską stawką to pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
typ czysto teoretycznie niby dobry, ale dla mnie Bizon to jednak loteryjaa jest. Z trafianiem trojek naprawdę bywa przeróżnie. Jednego dnia drużyna x trafia 50%, a kolejnego 10%.. Jakiś jeden gracz np. Terry może sypnąć z 6-7 i będzie pozamiatane. Oczywiście większe szanse Heat, z racji tych argumentów, które wymieniłeś + grają u siebie, więc rolesom powinno lepiej siedzieć. Także value przy równych kursach na Miami, ale mimo wszystko może decydować przypadek.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
A co myślicie o linii 19 pkt na Howarda :?:

Bo tak się poważnie nad tym zastanawiam. Pierwszy mecz RS w LA, bez Kobego, więc Nash będzie prowadził grę, a jak wiadomo on lubi i umie grać z podkoszowymi. Argument braku zgrania mnie średnio przekonuje, bo Howardowi wystarczy dobrego loba rzucić i 2 punkty załatwione. A co do umiejętności Nasha nie mam wątpliwości. Dodatkowo nie ma Kamana dziś, więc więcej luzu pod koszem Dallas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom