>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
A co myślicie o linii 19 pkt na Howarda :?:
Bo tak się poważnie nad tym zastanawiam. Pierwszy mecz RS w LA, bez Kobego, więc Nash będzie prowadził grę, a jak wiadomo on lubi i umie grać z podkoszowymi. Argument braku zgrania mnie średnio przekonuje, bo Howardowi wystarczy dobrego loba rzucić i 2 punkty załatwione. A co do umiejętności Nasha nie mam wątpliwości. Dodatkowo nie ma Kamana dziś, więc więcej luzu pod koszem Dallas.
Jestem pewien ze Kobe zagra ... To strasznie twardy skur.. tzn zawodnik i on zawsze jest questionable przed meczem a i tak wychodzi ???? jednak 19 punktów Howarda ? :p Jak napisalas brak Kamana , a w 1 piątce wyjdzie prawdopodobnie - teraz fanfary (tututututuuuuuuuuuuuu) EDEK CURRY ???? ???? ???? jak to zobaczyłem to trochę mi go żal się zrobiło ???? Dwight go uszkodzi jeszcze i znowu 1 mecz w sezonie zagra ????
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Linia 19 wydaje się byc do przejścia na luzie. Tym bardziej, że naprzeciwko stanie..Eddie &quot;Zjadłbym Hamburgera&quot; Curry. Pytanie, czy Howard, z tymi swoimi nie do końca zdrowymi plecami. będzie trzymany na boisku, jeśli Lakers będa przeważać w tym spotkaniu wyraźnie?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Linia 19 wydaje się byc do przejścia na luzie. Tym bardziej, że naprzeciwko stanie..Eddie &quot;Zjadłbym Hamburgera&quot; Curry. Pytanie, czy Howard, z tymi swoimi nie do końca zdrowymi plecami. będzie trzymany na boisku, jeśli Lakers będa przeważać w tym spotkaniu wyraźnie?


No w preseason już ostatnio over 30 minut grał, także myślę, że dziś też coś w ten deseń albo nawet ciut więcej jak nie będzie problemów z faulami.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
No rzeczywiście szkoda Edka bo będzie &quot;wskrzeszał karierę&quot; 6124514 raz a tutaj od razu się trafia taki czołg jak Howard. Oby po meczu Edek jakiejś depresji się nie nabawił i nie zaczął jeść. 20 pkt Dwight powinien zrobić, foul trouble może nie będzie miał bo Edka nie opyla się faulować. W ogóle cienko widzę Mavs w tym meczu i to nie tylko pod koszem. Brak Nowitzkiego i Kamana a na PG i SG zaczną gracze po słabych sezonach (Collison i Mayo) i ich forma jest zagadką. Jak Dirk szybko nie wroci to playoffow w tym roku w Dallas nie będzie. Zresztą po wtopie z Deronem Williamsem oni i tak ten sezon traktują przejściowo i nawet jak przytankują trochę to nie sądzę żeby kibice gwizdali czy coś w ten deseń.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
LA ( -5 ) - DALLAS 1 za 1,50 w Bet 365 ⛔

No to zaczynamy :)

W mojej ocenie bedzie dziś grubo ( tzn. przewiduję +10 ) . Jeżeli faktycznie jeszcze Kaman nie zagra ( rotoworld jeszcze go nie skreśla ) to Gasol z Howardem pod koszami mogą ich wciągnąć nosem. Dallas w tym sezonie to raczej nie ma zbyt wielu argumentów, a dziś ich jedyną nadzieją jest katastrofalny preseason Lakers. Pamiętam Dallas na starcie w zeszłym sezonie i to był dramat... Drużyna się ( jeśli wogóle ) rozkręci około 20 meczu i w mojej ocenie trzeba szukać na początku wszystkiego przeciw nim. Dodatkowe kontuzje na pewno rozbijają atmosferę, a hala w LA z &quot; widownią z górnej półki &quot; powoduje, że rączki się trzęsą. Lakers niezgrane ?? No niby tak, ale biorąc pod uwagę, że tu nowi są Nash i Howard a tam Mayo i Collison , to doświadczenie jasno wskazuje kto prędzej ogarnie temat. Serio nie widzę tu nic racjonalnego na Mavs - no może poza tym, ze to NBA :). Biorę delikatne handi, żeby się nie sparzyć, ale dla odważnych proponuję nawet -9,5


Co do dwóch pozostałych pojedynków, to Miami polecam omijać, bo to mecz z cyklu wszystko się może zdarzyć ( ew. poszukałbym coś indywidualnego na Rondo ). Nie zgodzę się też z Wami co do wiary w Washington, ale na dziś zadowala mnie win Lakers.

Jutro rzeczywiście ciekawie - Cllipers i SAS robią ciekawe AKO, ale warto podyskutować jeszcze i uderzyć jutro, chociaż pewnie kursy polecą.

Wszystkim powodzenia !
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Washington Wizards(+7,5) @ 1,66 | Bet365

Zaczynamy regular sezon, wiele analiz już się pojawiło, więc daję też swoją. Bukmacherzy dość mocno faworyzują gospodarzy, ale wiemy, że nie zagra Wall, Irving mnie nie przekonuje jakoś. Czarodzieje pokazali w pre-season, że potrafią grać na wysokim poziomie, dobrze radzili sobie pod koszem. Wzmocnienia lekkie zrobili, &quot;młodzież&quot; bardzo obiecująca i wydaje mi się, że są w stanie powalczyć dość solidnie w dzisiejszym meczu, a może nawet pokuszą się o wygraną. Patrząc na statystyki w 2012 roku na 4 mecze, Czarodzieje wygrali trzy razy. Mam nadzieję, że zaczniemy dość dobrze ????
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Washington Wizards(+7,5) @ 1,66 | Bet365

Zaczynamy regular sezon, wiele analiz już się pojawiło, więc daję też swoją. Bukmacherzy dość mocno faworyzują gospodarzy, ale wiemy, że nie zagra Wall, Irving mnie nie przekonuje jakoś. Czarodzieje pokazali w pre-season, że potrafią grać na wysokim poziomie, dobrze radzili sobie pod koszem. Wzmocnienia lekkie zrobili, &quot;młodzież&quot; bardzo obiecująca i wydaje mi się, że są w stanie powalczyć dość solidnie w dzisiejszym meczu, a może nawet pokuszą się o wygraną. Patrząc na statystyki w 2012 roku na 4 mecze, Czarodzieje wygrali trzy razy. Mam nadzieję, że zaczniemy dość dobrze ????
Zabraknie Wall&#39;a i Nene, który ma schorzenie stopy. Dwa ogromne osłabienia Wizards.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Panowie albo ja jestem ślepy albo nie ma rzeczywiście linii punktowych dla zawodników w bet365 ? Do usunięcia jeśli ktoś by wyjaśnił.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Panowie albo ja jestem ślepy albo nie ma rzeczywiście linii punktowych dla zawodników w bet365 ? Do usunięcia jeśli ktoś by wyjaśnił.
Jak nie ma to juz raczej nie bedzie ,z tego co pamietam w tamtym roku tez bet365 nie wystawial na początku zawodnikow ,czesto kursy pojawiały sie po godz 19 lub 20 teraz zero reakcjii wiec raczej nie bedzie
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Washington Wizards(+7,5) @ 1,66 | Bet365

Zaczynamy regular sezon, wiele analiz już się pojawiło, więc daję też swoją. Bukmacherzy dość mocno faworyzują gospodarzy, ale wiemy, że nie zagra Wall, Irving mnie nie przekonuje jakoś. Czarodzieje pokazali w pre-season, że potrafią grać na wysokim poziomie, dobrze radzili sobie pod koszem. Wzmocnienia lekkie zrobili, &quot;młodzież&quot; bardzo obiecująca i wydaje mi się, że są w stanie powalczyć dość solidnie w dzisiejszym meczu, a może nawet pokuszą się o wygraną. Patrząc na statystyki w 2012 roku na 4 mecze, Czarodzieje wygrali trzy razy. Mam nadzieję, że zaczniemy dość dobrze ????
jezus maria, czym?! od lat nie widziałem tak mądrze grającego i efektywnego debiutanta jak Irving w poprzednim sezonie..
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Ja mam problem natury egzystencjalnej - nie wiem czy rzucić cały mój skromny, startowy budżet na win Jeziorowców po kursie 1.22 czy kilka kuponów z handi na Cavs i Heat i LAL po 5, 10 złotych... Wiem, że się nie powinno rzucać wszystkiego co się ma, ale to bardzo kusi ????
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
jezus maria, czym?! od lat nie widziałem tak mądrze grającego i efektywnego debiutanta jak Irving w poprzednim sezonie..
Ta, Irving to bestia już teraz. W ogóle Wizards w tym meczu to kompletna niewiadoma, nie zagra Nene, Wall, Seraphin, Ariza w preaseason ssał niesamowicie. Jedyne co ja tam widze w tej chwili to mnóstwo zmian w porównaniu z poprzednim sezonem i jeden wielki bałagan w rotacjach. Cavs wydają się lepiej zorganizowani na ten moment i powinni wygrać ale ja tego meczu nie ruszam.
Edit:
Dobra, ostatecznie zagrałem jednak coś na dziś.
Cavaliers + Lakers -4,5 AKO 2.13 Unibet
Pomyślałem dogłębniej o Wizards i jakoś mnie nie przekonuje ich dostępny na dzisiejsze spotkanie skład. Zagrają bez swoich 2 najlepszych podkoszowych: Nene i Seraphina i bez największej gwiazdy Walla. Ariza grał bardzo słaba w preseason, Beal też póki co nie odpalił, do rotacji na dziś ma szansę załapać sie nawet taki leszcz jak Vesely. Cavs na ten moment są zdrowsi i wydają się większym monolitem, do tego dochodzi głośna publiczność w Cleveland.
Drugi typ to granie bardziej przeciwko Mavs niż na Lakers. Już na poczatku sezonu Dallas jest w rozsypce, Nowitzki miał operację kolana, Kaman jest kontuzjowany, West miał problemy ze sobą i został odsunięty od składu. W s5 prawdopodobnie wyjdzie aż 4 nowych graczy. Będzie ogromny problem z powstrzymaniem atletycznego Howarda i powinien być problem ze zdobywaniem punktów bo jedynym teoretycznie dobrym w ofensywie graczem w s5 jest Mayo ale nie wiadomo czy odbuduje się po nieudanym okresie w Memphis. Ławka też kiepsko wygląda, Beaubois czy Carter to nie są gracze zbyt wartościowi w tej chwili. Lakers może i przegrywali wszystko w preaseason ale to ekipa weteranów i ogarnie się kiedy przyjdzie czas, Kobe na 80-90% zagra ale nawet jego absencja zbyt wiele nie zmienia. Obie ekipy grały słabo w preseason, Lakers przegrali wszystko a Mavs wymęczyli wygraną z Alba Berlin czy też dostali blowout od Barcelony.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Widzę, że już stały skład typujących jak kojarzę z poprzedniego sezonu (choć ja tylko typowałem do lutego) ???? Wraca NBA, wraca typowanie handicapów ???? Choć przyznam, że podziwiam Was, ze bawicie się już tak od początku - choć z drugiej strony reguły typu &quot;najpierw poobserwuję, potem można stawiać&quot; też nie zawsze się sprawdzają - wygrać można coś zawsze. Ja przyznam, że nic nie typuję, ale na sucho to chyba Miami handi możnaby jednak spróbować ;) Pozdrawiam i życzę udanego sezonu NBA for All ;)
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Byś sie Toudi nie przejechał na tym typie,grać na Cavs którzy poza Irvingiem mają klauna w postaci Varejao i długgggooooo długggggggoooooo nic po takim kursie miją sie celem po całości.Ten mecz w tym momencie wobec braków w WW to 50/50,gdyby zagrał Wall i Nene podejrzewam kursy wyglądałyby inaczej.Ten leszcz jak nazywasz Veselego już w tym momencie nawet mimo braku wystarczającej masy jest w stanie ograć bez problemu jeden na jeden powolnego i ślamazarnego brazylijczyka.Co prezentuje Cavs?wjazdy Irvinga czy dunki Gee co 50 sekund...śmieszna koszykowka i śmieszny zespół z szacunkiem dla Irvinga ktory jest wielki.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Czarodzieje pokazali w pre-season, że potrafią grać na wysokim poziomie,
Z całym szacunkiem ArQ - absolutnie nie sugerowałbym się preseason, może jest to minimalnym wyznacznikiem, no ale litości - przecież dla nich to takie luźne nieistotne sparingi są. Niemniej, good luck. Pozdrawiam ????
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Byś sie Toudi nie przejechał na tym typie,grać na Cavs którzy poza Irvingiem mają klauna w postaci Varejao i długgggooooo długggggggoooooo nic po takim kursie miją sie celem po całości.Ten mecz w tym momencie wobec braków w WW to 50/50,gdyby zagrał Wall i Nene podejrzewam kursy wyglądałyby inaczej.Ten leszcz jak nazywasz Veselego już w tym momencie nawet mimo braku wystarczającej masy jest w stanie ograć bez problemu jeden na jeden powolnego i ślamazarnego brazylijczyka.Co prezentuje Cavs?wjazdy Irvinga czy dunki Gee co 50 sekund...śmieszna koszykowka i śmieszny zespół z szacunkiem dla Irvinga ktory jest wielki.
wilQ popieram w 100 procentach Twoje slowa, sam pogralem Wizards po kursie 2.95, ogladalem preseason w wykonaniu obu ekip i jesli na podstawie tych spotkan i bezposredniej konfrontacji mialbym opowiadac sie za ktoras z tych druzyn, to ekipa z Waszyngtonu robi lepsze wrażenie i wcale sie nie zdziwie jak dzisiaj gładko rozprawi sie z Kawalerzystami
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Cleveland - Washington || Cleveland Under 99 || 1,89 ✅
Obie ekipy słabe więc spodziewam się lekkiego chaosu jeśli idzie o organizację gry. W meczu przedsezonowym kawalerzyści rzucili 95pkt ekipie Washingtonu więc blisko ustawionej dzisiaj linii. Jednak od teraz gra się na poważnie i trzeba trochę bardziej się spiąć i pograć w defensywie jeśli chce się wygrywać. Fakt, że u gości bronić za bardzo nie ma kto, ale jednak to będzie mecz na innym poziomie. Tutaj walczymy o punkty i nie odstawiamy nogi ani ręki. Będzie pewnie mecz walki, a że Cleveland mega grajków w ofensywie nie ma to pewnie kilka przestojów w grze się znajdzie, a te kilka przestojów spokojnie powinno wystarczyć na trafienie typu. Grubo nie gramy bo to początek, ale pierwsze otarcie być musi!

Cleveland 95pkt
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Okej, zaczynamy pierwsze typy:

Cleveland Cavaliers - Washington Wizards 1,41 ✅

Na pierwszy ogień w bój ruszają Kawalerzyści przeciwko osłabionym Czarodziejom. Osłabionym, gdyż nie wystąpi John Wall - główny kreator gry drużyny z D.C oraz Nene Hilario - podstawowy center. Pierwszy zmaga się z kontuzją rzepki w kolanie, drugi z powodu zapalenia powięzi podeszwy w stopie.
Cavs natomiast wyjdą na parkiet w optymalnym składzie na czele z Kyrie Irvingiem - ROTY 11/12 i powracającym po kontuzji centrze Varejao, który opuścił ostatnie 4 spotkania przeciwko Wizards. Wobec braku najważniejszych graczy Wizards przeciwko pełnej drużynie z Cleveland stawiam na gospodarzy.
Dla ryzykantów nawet Handi -6 na Cavs ✅

Miami Heat - Boston Celtics 1.37 ✅

O 1:00 naszego czasu w American Airlines Arena będziemy świadkami inauguracji sezonu przez Mistrza NBA z finalistami poprzedniego finału Konferencji Wschodniej. Celtowie stracili Ray&#39;a Allena na rzecz dzisiejszych rywali a pozyskali dużo bardziej wszechstronnego Jason&#39;a Terry&#39;ego. Do składu wraca również Jeff Green, który stracił poprzedni sezon z powodu operacji serca. Jednak to zespół ze słonecznej Florydy wygra ten pojedynek. Niezmieniony mistrzowski skład uzupełniony o weteranów Allena i Lewisa. LBJ zapewne weźmie na siebie krycie Kevina Garnett&#39;a, nie raz udowadniał, że dobrze sobie radzi z kryciem wyższych graczy od siebie, gdyż Bosh moim zdaniem jest za słaby ;p Wielu uważa to spotkanie za No Bet, jednak ja uważam, że Heat na ten moment jest jednak drużyną lepszą Wielka trójka z Miami kontra Wieczna Trójka z Bostonu. A wszystko okraszone komentarzem Wojtka &quot;Ułła&quot; Michałowicza dla tych, którzy tak jak ja zdecydują się oglądać to spotkanie na C+

Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks 1,22 ⛔

Na zakończenie czeka nas spotkanie kosmicznego wręcz składu w tym sezonie z... No właśnie!? Czy Dallas dadzą radę w tym roku i obecnym składzie na wejście do PO? Może być trudno. Dodatkowo w tym meczu nie wystąpi Dirk Nowitzki - MVP Finałów 2011. Z drugiej strony do ostatnich minut będą się ważyły losy występu Kobiego Bryant&#39;a. Jednak i bez niego Jeziorowcy powinni się przejechać po Mavs. Dyrygować grą będzie Steve Nash, niedawny kolega Marcina Gortata z PHX,oraz jeden z najlepszych podających na parkietach, a podawać będzie do najlepszego centra na świecie - Dwight&#39;a Howarda, który wraca po kontuzji pleców. Za rywala (hihihi) będzie miał Edka Curry&#39;ego (hihihi). Do tego Pau Gasol oraz Ron Artest aka Metta World Peace, który buńczucznie zapowiada 73 zwycięstwa w sezonie i pobicie rekordu Bulls z sezonu 95/96. Zwycięzca może być tylko jeden, a jeśli Mike Brown na końcową kwartę nie wypuści samych rezerwowych to spokojnie pokryją handi -8,5 po kursie 1,92, które i ja zagram po mniejszej kwocie ⛔

:zy3ou: tia, &quot;kosmiczny&quot; skład...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom