>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2013

Status
Zamknięty.
R 11

reedoo

Użytkownik
Panowie, co sądzicie o czymś takim? ????
Dallas wygrywa z dogrywką 1.40
Houston -1,5 1.80
Bulls -5,5 1.80
Bulls bym nie grał. Czemu? Niby Byki powinny to wygrać nawet gdy nie zagrają Rose i Butler, ale w kościach czuję, że może być walka do ostatnich sekund. Dodatkowo b2b. Tak, wiem, takie gdybanie, ale osobiście nie stawiałbym handi.

Ja stawiam idealnie to co mati89 czyli:
Memphis - Houston | Houston -1,5 @1,88 Unibet ✅
Dallas - Denver | Dallas -5,5 @1,91 Unibet ⛔ (eh... brak słów)

Oprócz tego spróbuję zagrać:
Portland - Knicks | Portland -7,5 @1,91 Unibet ✅
Blazers na fali. Lubię Knicksów bardzo, ale nie wierzę, aby bez Feltona i Chandlera mogli powalczyć z PTB i to jeszcze na wyjeździe. Według mnie ten typ jest nawet pewniejszy niż Houston -1,5.

edit// czytać post poniżej ;) Nie wiadomo co z Matthewsem, wiec z PTB można się wstrzymać do wieczora.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Portland byłoby najpewniejszym betem miesiąca gdyby nie plotki że komisja ligi ma zawiesić Wesleya Matthewsa za 2 faule techniczne przeciwko Warriors. Jeśli Matthews dzisiaj nie zagra to PTB będzie ciężko ogarnąć ten hc. Decyzja wieczorem a grając teraz po prostu ryzykujemy i łapiemy lepszy/gorszy kurs. Ci co chcą grać hc na Portland niech czekają do wieczora ????
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Pojedynek strzelców

G.Hayward - L. Deng 2 za 1,85 w Milenium ✅


Jeżeli Chicago ma dziś wygrać, to będą potrzebowali wielu punktów Denga. Wczoraj, pomimo blowout, Luol zagrał niezłe zawody, osiagając 22 oczka w 32 minuty. Dziś pewnie poszaleje też Boozer, bo to prestiżowy dla niego mecz, ale Luol jest pierwszą opcją w ataku, a w Jazz nie widzę obrońcy na niego. Hayward to jeden z dwóch - trzech graczy, którzy jeszcze ciągną Utah ( i tak z tego nic nie ma ). Ostatnio naprawdę słabo, 6, 13, 5, z takimi cyferkami nie ma opcji by zagroził Luolowi. Spadek formy Haywarda, problemy w Chicago, większa determinacja Byków w walce o zwycięstwo - atgumentów mi starczy i spróbuję.

Do tego popieram grających na Dallas ( -3,5 h ) za 1,65 w Milenium , ⛔ mnie satysfakcjonuje. Forma Dirka i Ellisa na odpowiednim poziomie, by razem z kolegami rzucić takiej defensywie, ponad 110 ptd. Denver nie odpowie tym samym, nie ma takiej opcji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Widzę że Houston strasznie faworyzowane. Ja też bym ostrożnie do tego podchodził, bo przecież ie zagra Harden. Może być różnie, już z Lakersami też polegli
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
dzisiaj zaproponuję underek w Indianie.
Pacers są obecnie najlepszym zespołem w lidze - myślę, że mało kto się nie zgodzi. Ich defensywa naprawdę momentami wygląda masakrycznie (dla rywali). Na tak wysokim poziom pozwolił wejść upgrade Hibberta, który naprawdę niszczy w defensywie swoimi długimi łapaskami. (DRTG 89!!) Zalicza blisko 4,5 bloku na mecz. Czasami cierpi na tym jego gra w ataku, ale na razie Pacers nie przeszkadza to. Fantastycznie w roli lidera w ofensywie spisuje się George, który też wykonują doskonała robotę w obronie na obwodzie i jest bez wątpienia w top5 obrońców wśród &quot;niskich&quot;.
Indy u siebie przede wszystkim broni na kosmicznym poziomie, tracąc 75-85 pkt na mecz. Wyjątkiem jest ostatni mecz z 76ers, ale był to dla nich b2b, więc może brakowało trochę pary w ostatniej kwarcie, żeby przycisnąć w defensywie, stąd aż 32 pkt stracone i łącznie 98. Dzisiaj myślę, że wrócą do swojego poziomu. Zespół Franka Vogela gra niesamowicie zdyscyplinowany basket, wolny (26 tempo w lidze) nie wchodzą w żadne niepotrzebne bieganiny i strzelaniny. Zauważcie jak oni są zaprogramowani wynikowo. Najczęściej kończą mecze sami rzucając pow. 90, a tracąc poniżej 9 dych.
Tym bardziej myślę, że nie będą iść na rękę drużynie, która ma naprawdę duży potencjał w ataku i skupią się w pierwszej kolejności na obronie i spowalnianiu gry. W ekipie Wolves właściwie cała s5 to świetni gracze w ataku. Love, będący w znakomitej formie strzeleckiej i robiący masę łatwych pkt po podaniach przez cały parkiet do Brewera, Martin czyli znakomity shooter i Rubio, którego chyba nie trzeba przedstawić. Strzelec słaby, ale kreator jeden z najlepszych w lidze. Leśne Wilki regularnie rzucają powyżej setki na wyjazdach (tylko raz im się nie udało), ale i tak przegrywają, bo słabiutko bronią. Nie grali też dotychczas przeciwko tak mocnej defensywie. Powinni skończyć ten mecz sporo poniżej 100, bo Pacers zrobią swoje. Po prostu nie opłacać im się będzie wchodzić w jakieś wymiany z Minny, bo możliwościami w ataku raczej ustępują.

Wolves@Pacers under 195,5 @ 1,91 Betsafe✅ perfecto:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Q 7

qeer

Użytkownik
Spurs -7,5 @ Marathonbet ✅✅✅
Kurs: 1,60


Dzisiejszej nocy zagrają San Antonio Spurs-New Orleans Pelicans. Gospodarze są faworytami tego spotkania od 2011 roku nie przegrali spotkania z Pelicans. San Antonio Spurs jest solidnym i pewnym co do swoich możliwości zespołem. Sezon ten rozpoczęli fantastycznie na 13 spotkań tylko 1 porażka. Co do gości są zespołem niejakim zajmują 12 miejsce w tabeli wygrywają co drugie spotkanie. W końcu po trzeciej wygranej pora na ciężkiego przeciwnika który w każdym elemencie gry jest lepszy i który jest nie zwyciężony na własnym terenie dlatego mój typ to San Antonio Spurs -7,5

Napisałem to by mieć 10 postów i móc pisać priv
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Houston Rockets
Typ:
-Zach Randolph over 17,5 pkt@1,75
⛔⛔⛔

Ze składu Miśków wypadł Gasol, jak wiadomo czołówka centrów ligi, oddający średnio blisko 14 rzutów na mecz. Ktoś tę lukę musi wypełnić. I tym graczem raczej nie będzie występujący w miejsce Gasola Koufos, bowiem co tu dużo pisać - nie ta para kaloszy, poza tym ma matchup z Howardem tak więc lekko nie będzie. Liderami będą Conley ma jedynce i właśnie Randolph na czwórce. Zach po kiepskim początku, gdzie w 8 meczach ledwie 2 razy zrobił dzisiejszą linię, w ostatnich 5, cztery razy przekraczał 21 pkt, a w ostatnim meczu pomimo fatalnej skuteczności (5/15) zanotował 16 pkt. Dziś przeciwko szybko grającym Rockets Zach powinien oddać jak ostatnio zwykł to robić wiele rzutów i koło 20 oczek zakręcić spokojnie. Grizzlies poza wspomnianą dwójką mają raczej ubogie zasoby punktujących, liczę więc, że ten duet spędzi dziś dużo minut (blowoutu w żadną stronę raczej być nie może) i poprowadzi grę Memphis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 212

synpresleja

Użytkownik
dobra zabawimy się dziś bo jest czym.
Primo ultimo... Minnesota to solidna ofensywa i wcale wystawiona linia na to spotkanie mnie nie dziwi. To jak gra Indiana budzi respekt,ale wiecznie tak znakomicie bronić nie będą,skoro Phila rzuciła im 98 pkt to wierze i Love ze spółką to zrobią. Bilans Wilków jest mizerny i wydaje mi się ,że jeśli zaczną swoje to dowiozą to do końca. Powoli rozkręca się Rubio ,a nie widzę dla niego u gospodarzy odpowiedzi. tak więc [email protected] oraz over 191 1.61.
Słaby Boston z Bobkami,którzy są nieprzewidywalni. Mecze dwóch kalecznych drużyn często kończą się wysokimi wynikami,ale skuteczność obu zespołów zupełnie do mnie nie przemawia.Nobet.
Bucks ze wspaniałą serią porażek vs zespół który lepiej gra niż jego bilans wygląda. Wielu szuka tu złamania serii L gości. Dla mnie mimo wszystko wygląda to zupełnie inaczej. Milweuke gra szarpanie,bez składu,gubiąc seriami pkt. Wchodzę grubow gospodarzy ,którzy na własnym parkiecie grają nieźle. Detroit [email protected]
Drużyna ,która miała być dostarczycielem pkt nagle z dodatnim bilansem[wtf!?]..Heat grają swoje,a jak że grają swoje pierwszym typem jaki mi się nasuwa jest HT/FT PHX/MIAMI PO 5.50, nie wierzę że Żary zdominują mecz od początku. Oni uwielbiają maścić by i tak wygrać. Widzę tu sporo pkt,ale czy będzie tak jak zakładam?... Over byłby betem wtórującym do poprzedniego,zatem zagram inaczej bo i blowout możliwy..Miami over 106 1.80.
Kolejny mecz to Houston-Memphis.. i jedno pytanie Brodacz zagra czy nie zagra..zagra czy nie?...możemy tak pytać do 2 w nocy. Póki się to nie wyjaśni. Nie gram nic.
Denver-Dallas jak zawsze mega linia na to spotkanie,tylko buki często tutaj się mylą.
Przestrzelona linia została 4 razy na ostatnie 6 spotkan.coś tu chyba jest na rzeczy.. UNDER 217 1.61.
Pelikany przed zasadniczym lały każdego i nagle 6-6.Dla mnie osobiście słabo. Dziś rywal z samego czuba,który ma serie 10W. O SA nie ma co pisać bo każdy świetnie zna tę drużynę. Pelikany zaczęły wygrywać,seria 3W -TAK WIEM Z MIZERIĄ-ale..oglądając ich źle to nie wygląda. Widzę value w tym kursie. Pelikany bronić nie potrafią,Spurs już tak ale wierzę dziś w niespodziewankę!;) Może trochę na czutę,ale zagram tak. NOP+5 @2.75 i OVER 200 1.95
Ostatnie 2 spotkania zupełnie mi nie podchodzą.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Houston Rockets:




▶ Howard: over 19 pkt @ 1.90 Marathon ⛔

Miśki osłabione brakiem Gasola podejmą dziś Rockets. Jak najbardziej zgdzam się tutaj z typami na gości. Gasol znaczył jednak bardzo dużo i nie wiem jak teraz poukładają sobie grę podczas jego nieobecności. Na pewno będzie ona widoczna na parkiecie. Właśnie dlatego pomyślalem nad overem punktowym Howarda, który mimo wszystko jest świetnym centrem i jeśli Rockets będą chcieli to wygrać na co mają bardzo duże szanse to on musi się dobrze zaprezentować. Zwłaszcza, że podczas nieobecności Marca będzie miał o wiele łatwiej. Ostatnio gra w kratkę. Dobre mecze przeplata przeciętnymi żeby nie powiedzieć słabymi. Wiadomo, że najsłabszym punktem wciąż są osobiste i raczej się to nie zmieni ale pod koszem to Howard powinien dziś rozdawać karty i myślę, że będzie w stanie przekroczyć tą linię.​
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Boston Celtics 1 @ 1.60
Fajne kursy na Bobki. Ich gra może się podobać (zważywszy na potencjał). Potrafią wygrywać z drużynami z niższej półki i walczyć z silniejszymi. Są w dobrej formie zwłaszcza Kemba. Do tego dobry transfer Ala który jak na razie przynosi korzyści. Co do Bostonu to jak na obecny skład ich gra nie wygląda najgorzej. Poza grą jest Olynyk i choć nie jestem do niego przekonany to dużo wnosił do gry Celtów. Myślę że Al i Kemba zrobią sobie dzisiaj ucztę bo zbytnio nie widzę kogoś kto mógłbym ich powstrzymać po stronie Bostonu, zwłaszcza Big Ala. Easy win Bobki.
San Antonio Spurs - New Orleans Pelicans 1 (-6 1hlaf) @ 1.91
SAS chyba w obecnej chwili grają najlepiej a na pewno najskuteczniej. Co ciekawe pierwsza piątka jakoś nie powala zwłaszcza Duncan ale piekielnie dużo wnosi ławka co na pewno jest ogromnym plusem. Pelikany zawodzą na całej linii według mnie. Fajny młody silny skład a gra mizerna. Wygląda bardzo słabo i nie mają szans przeciwstawić się weteranom z San Antonio. SAS od początku zdominuje mecz i do przerwy będzie dwucyfrowa przewaga nie ma innej opcji.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Toronto - Brooklyn
Joe Johnson over 15.5 pts 1.85✅
Betcity


Dwójka z Bostonu nie zachwyca póki co, Garnett to już w ogóle znikoma ilość pkt, Pierce raz lepiej, częściej gorzej. W maraźmie, w jakim obecnie znajdują się Nets największą ilość minut dostaje Joe Johnosn, co pozwala pozytywnie myśleć o przekroczeniu stosunkowo niskiej linii jaką jest 15.5 punktu. Tym bardziej, że Johnson w ostatnim spotkaniu przeciwko Detroit dał sygnał dobrej dyspozycji rzucając 34 oczka przy 8-10 za 3! Jeśli dziś w Kanadzie zaprezentuje choć część z tego, co zagrał ostatnio powinien spokojnie rzucić 20 punktów, bo przecież ktoś te punkty w ekipie Nets zdobywać musi, a oczkiwania są duże nawet pod nieobecność sporej ilości zawodników. Obie ekipy nie posądza się o twardy defens, choć linia ustawiona jest stosunkowo nisko na lekko ponad 190 pkt to liczę, że spokojnie może zostać przekroczona, a przede wszystkim liczę na co najmniej nienaganną dyspozycję strzelca Nets za trzy, a to po dołożeniu paru wolnych i dwójek powinno spokojnie wystaczyć do pokrycia linii. Atakuję 2x płaskiej stawki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Coś na dziś ????
Toronto Raptors - Brooklyn Nets |
2 1.91 ✅✅
Handicap ( 0 : 7 )
Nie wiem dlaczego, ale czuję dziś w kościach dobry mecz Netsów. Drużyna mega zawodzi, ostatnie mecze same porażki, ponadto w drużynie ostry szpital. Nie mniej jednak, taka niemoc drużyny z bądź co bądź ciągle niezłym potencjałem musi kiedyś minąć i wydaje mi się, że dziś jest na to dobry moment. W tym roku ekipy starły się ze sobą 2 razy, dwukrotnie wygrywali gospodarze spotkań. W Toronto jednak porażka Netsów pokryła handicap. W Nets szpital, ale w Toronto też nie jest jakoś super kolorowo. Amir Johnson, Tyler Hansbrough i Rudy Gay są chorzy, mimo tego, że zapewne wyjdą na ten mecz to przez chorobę nie spodziewam się wielkich zawodów z ich strony. Podsumowując, liczę, że w końcu Pierce, Garnett czy Johnson będą w stanie pchnąć Brooklyn do przodu i wyrwać z marazmu, dla odważnych kurs w okolicach 3,40 jak najbardziej do grania za drobne, ja jednak biorę Handicap, który wygląda mi dziś na dość pewny typ.

Wszystkie punkty zawodnika ✅✅
Rudy Gay poniżej 19 | 1.90
Tak jak wspomniane powyżej, Rudy Gay na pewno czuć będzie w kościach jeszcze chorobę, przez co rzuty nie powinny mu wchodzić jak normalnie, zapewne dostanie też mniej minut na parkiecie. Zdobywanie punktów powierzy pewnie drugiemu asowi Raptorów czyli DeRozanowi. Uderzam tutaj w under ;)
----
New Orleans Pelicans - Golden State Warriors ✅✅
Zwycięzca Meczu 2 1.78
Kurs na GSW mnie skusił, ale rozumiem jego wysokość. Ostatnie 3 mecze wojowników to porażki, a Pelikani u siebie ostatnie 3 mecze to wygrane. Jednak jest to trochę oszukana statystyka, gdyż New Orlean nie miał trudnych przeciwników, w odróżnieniu do GSW, którzy grali z naprawdę mocnymi na ten moment drużynami. Ponadto u gości zabraknie Iguodali, ale w zespole są zawodnicy, którzy i tak powinni sobie poradzić z gospodarzami. H2H 4 mecze wygrane wojowników przy jednym wygranym pelikanów, który w dodatku odbył się dawno. Jednym słowem, dobra okazja na przerwanie złej passy dla GSW i biorę stosunkowo duży kurs ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
Coś na dziś ????
New Orleans Pelicans - Golden State Warriors
Zwycięzca Meczu 2 1.78

Kurs na GSW mnie skusił, ale rozumiem jego wysokość. Ostatnie 3 mecze wojowników to porażki, a Pelikani u siebie ostatnie 3 mecze to wygrane. Jednak jest to trochę oszukana statystyka, gdyż New Orlean nie miał trudnych przeciwników, w odróżnieniu do GSW, którzy grali z naprawdę mocnymi na ten moment drużynami. Ponadto u gości zabraknie Iguodali, ale w zespole są zawodnicy, którzy i tak powinni sobie poradzić z gospodarzami. H2H 4 mecze wygrane wojowników przy jednym wygranym pelikanów, który w dodatku odbył się dawno. Jednym słowem, dobra okazja na przerwanie złej passy dla GSW i biorę stosunkowo duży kurs ????


Ja bym uważał. Pelicans niby b2b ale praktycznie wszyscy zdrowi a Golden State szpital. Bogut, Igu, Douglas , Ezeli są out. Curry nie tak dawno jeszcze też kontuzja. GSW ogólnie forma średnia. bardziej mnie Pelicans przekonują. Pelicans mają dobrą s5 i mocną ławkę. Ja gram na Pelicans po 2.05 Marathonbet 4/10 ⛔

Oraz na sucho:

Nets +6.5 1.97 ✅
Lakers +4.5 1.97 ⛔
Magic +7 1.98 ✅


Wszystko po 3/10

EDIT: Szkoda Lakers. mogli wygrać. HC mogli pokryć to Gasol down sam na sam z obręczą nie trafił.... A Gordon miał rzut na mecz dla Pelicans i niestety 101-102 ????
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Washington Wizzards v Los Angeles Lakers ⛔
@ 2,68 Marathon
Próbuję w tym meczu zagrać w stronę Lakersów, ostatnio mecze zagrane bardzo dobrze, trzy zwycięstwa domowe i myślę, że dzisiaj w Waszyngtonie będą mogli w końcu wygrać na wyjeździe bo forma jest dobra. Ostatnie dwa mecze Gasol zakończył z wysokim procentem punktów i myślę, że w nocy poprowadzi Lakersów do zwycięstwa. Głównym zadaniem, które może poprowadzić do zwycięstwa będzie przypilnowanie Walla, który kreuje całą grę czarodziei. Kurs według mnie wysoki, Los Angeles Lakers poprawili swoją grę w ostatnich meczach, tak jak pisałem wyżej - jest szansa na przełamanie się na wyjeździe, dodatkowo Gasol w dobrej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Washington Wizards - Los Angeles Lakers:​
Wizards -3 @ 1.75 Marathon ✅

Dzisiaj Czarodzieje spotkają się we własnej hali z Lakersami. Moim zdaniem będzie to bardzo ciekawy pojedynek, w którym możemy się spodziewać dużej ilości punktów. Myślę, że zwycięsko wyjdą jednak gospodarze.
LAL na wyjazdach co by tu nie mówić przentują się dość słabo. Opinia jaką o nich miałem na początku tego sezonu jest nadal aktualna. Do czasu powrotu Bryanta będą po prostu przeciętni. Jedynie we własnej hali mogą od czasu do czasu zaprezentować fajną, szybką grę i odnieść kilka zwycięstw. Tak właśnie jest w ostatnim czasie. Trzy bardzo dobre spotkania u siebie i myślę, że pora zejść na ziemię. Na wyjzadach ne jest już tak kolorowo. Jedynie jedna wygrana jednym punkcikiem z Rockets po pamiętnych wyczynach Howarda. Pozostałe mecze przegrywali już dość zdecydowanie. Oglądałem ich pojedynek z Nuggets i nawet dobra gra Gasola nic im nie pomogła.

Wizards z kolei u siebie grają w miarę przyzwoicie. Ostatnio naprawdę dobry mecz z Knicks. Teraz odpoczęli sobie trochę bo w ostatnim czasie terminarz ich nie oszczędzał. Pokazali jednak, że u siebie potrafią wygrywać nawet pomimo zmęczenia.
Wall ostatnimi czasy gra naprawdę genialnie i NYK nie byli go w stanie zatrzymać. Lakersi też mogą mieć z tym duży problem. Do tego wciąż bardzo dobrze prezentuje się Beal. No i Marcin pokazał z Knicks co potrafi. Jak dodamy do tego Nene i Webstera to wychodzi naprawdę fajna paczka.

Dzisiaj widzi mi się wygrana gospodarzy. LAL wygrali u siebie co prawda trzy ostatnie spotkania ale dzisiaj grają na wyjeździe z dość ogarniętą ekipą i mimo wszystko Czarodzieje powinni to wygrać. Uważam, że lekkie handi w ich stronę jest dobrym rozwiązaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Washington Wizards - Los Angeles Lakers:​
Wizards -3 @ 1.75 Marathon​
Dzisiaj Czarodzieje spotkają się we własnej hali z Lakersami. Moim zdaniem będzie to bardzo ciekawy pojedynek, w którym możemy się spodziewać dużej ilości punktów. Myślę, że zwycięsko wyjdą jednak gospodarze.
LAL na wyjazdach co by tu nie mówić przentują się dość słabo. Opinia jaką o nich miałem na początku tego sezonu jest nadal aktualna. Do czasu powrotu Bryanta będą po prostu przeciętni. Jedynie we własnej hali mogą od czasu do czasu zaprezentować fajną, szybką grę i odnieść kilka zwycięstw. Tak właśnie jest w ostatnim czasie. Trzy bardzo dobre spotkania u siebie i myślę, że pora zejść na ziemię. Na wyjzadach ne jest już tak kolorowo. Jedynie jedna wygrana jednym punkcikiem z Rockets po pamiętnych wyczynach Howarda. Pozostałe mecze przegrywali już dość zdecydowanie. Oglądałem ich pojedynek z Nuggets i nawet dobra gra Gasola nic im nie pomogła.
Wizards z kolei u siebie grają w miarę przyzwoicie. Ostatnio naprawdę dobry mecz z Knicks. Teraz odpoczęli sobie trochę bo w ostatnim czasie terminarz ich nie oszczędzał. Pokazali jednak, że u siebie potrafią wygrywać nawet pomimo zmęczenia.
Wall ostatnimi czasy gra naprawdę genialnie i NYK nie byli go w stanie zatrzymać. Lakersi też mogą mieć z tym duży problem. Do tego wciąż bardzo dobrze prezentuje się Beal. No i Marcin pokazał z Knicks co potrafi. Jak dodamy do tego Nene i Webstera to wychodzi naprawdę fajna paczka.
Dzisiaj widzi mi się wygrana gospodarzy. LAL wygrali u siebie co prawda trzy ostatnie spotkania ale dzisiaj grają na wyjeździe z dość ogarniętą ekipą i mimo wszystko Czarodzieje powinni to wygrać. Uważam, że lekkie handi w ich stronę jest dobrym rozwiązaniem.
Bradley Beal nie zagra przez około 2 tygodnie. także uważajcie na Wizards dzisiaj ???? 20 pkt na mecz, 40 minut średnio na parkiecie , mogą odczuć jego brak
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
@up
Beal nie zagra, bo ma kontuzje, wiec pierwsza sila razenia w ataku przechodzi na walla.
Jak zagra na poziomie to troche wjazdow pod kosz zrobi, jak nie to bedzie ceglic caly czas.
Gasol odzyskal forme, obwodowi rzucaja na dobrej skutecznosci u Jeziorowcow.
Nie podoba mi sie styl gry czarodziejow, maja taki chaotyczny i niepoukladany, dlatego pobieram win na lakers.
 
K 16

kicha1236

Użytkownik
Jak myślicie można dzisiaj szukac doga w Brooklynie ? Terry dzisiaj out na bank . Może wróci Lopez . Kiedyś w końcu musi nastąpić przełamanie Brooklynu. Tam praktycznie każdy zawodnik s5 ma potencjał do tego by wygrać w pojedynkę mecz. Johnson Pierce czy Garnett. Musza sie kiedyś odblokować . Mieli kilka dni odpoczynku . Może ogarneli jakies nowe zagrywki na treningach albo podszlifowali obronę. A z resztą to jest NBa where amazing happens .
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
3 zwycięstwa LAL i znowu balonik pompujecie? Dziś - może nie wysoko - ale Wizards muszą wygrać z nimi. Oki, nie ma Beala ale wraca Ariza, więc cała ofensywa nie będzie siedzieć na Janku i Nene. Wiadomo, że to nie pozycja i ofensywa BB ale brak Beala nie powinien być w tym momencie aż tak zauważalny. Dlatego ja podtrzymuję typ Gregorczena...
Uważałbym dziś na Raptors - Nets może w kompletnej rozsypce jednak może weterani odpalą? Jak ostatnio grałem na Raptors oraz przeciw z Nets i to z dobrym skutkiem, tak dziś przeczucie mi mówi, żeby odpuścić typowanie tu. Zresztą pozostałe mecze też dla mnie są dziś niewiadomą i nie podejmuje się wskazania zwycięzców.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Jak myślicie można dzisiaj szukac doga w Brooklynie ? Terry dzisiaj out na bank . Może wróci Lopez . Kiedyś w końcu musi nastąpić przełamanie Brooklynu. Tam praktycznie każdy zawodnik s5 ma potencjał do tego by wygrać w pojedynkę mecz. Johnson Pierce czy Garnett. Musza sie kiedyś odblokować . Mieli kilka dni odpoczynku . Może ogarneli jakies nowe zagrywki na treningach albo podszlifowali obronę. A z resztą to jest NBa where amazing happens .
Lopez nie zagra, podobnie jak Williams, Terry i Kirilenko. Raptors też mają jakieś problemy ze zdrowiem. Można zaryzykować za drobne na Siatki. Bo dawać na osłabionych chorobą Raptors po 1.30 ? C&quot;mon
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom