>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2013

Status
Zamknięty.
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Co mecz Nets to widze typy na nich. Śmiać się czy płakać? ???? :grin:




Aaron Afflalo - powyżej 27.5 punktów, zbiórek, asyst. @1.85 -betsafe/betsson


29✅ (26 pkt. w 3q wyrobil overa, pozniej wysoka przewaga i sie nie angazowal). izi✅

Lider bardzo przeciętnej drużyny z Orlando. Statystyki z tego sezonu: PPG 21.6, APG: 4.7, RPG: 5.1. Więc już na pierwszy rzut oka widać, że linia wystawiona przez bukmachera jest trochę za niska i skorzystamy z tego ;] Afflalo taka linie może wyrobić tylko samymi punktami co mu się zdarzyło już 4 razy w tym sezonie. Afflalo jest bardzo dobrym strzelcem, wystarczy spojrzeć na jego statystyki (50.7% zza luku w tym sezonie). Gdy drużynie gra nie idzie bierze ciężar gry na siebie i ciągnie kolegów za uszy ???? Ostatnie dwa mecze to &quot;tylko&quot; 18 16 punktów (ale dzisiejsza linie pokrywał), wiec dzisiaj licze na 20+ punktów, reszte dolozy z asyst i zbiórek. Difens Atlanty nie powinien mu utrudniać zadania. Na 13 meczów aż 11 razy pokrył dzisiejsza linie! Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
U Raptorsów i Amir Johnson i Rudy Gay prawdopodobnie zagrają. Roto podaje, że jakieś tam objawy grypy mieli, ale są oczekiwani na dziś. U Netsów tak jak pisaliście - Williams, Kirilenko, Lopez i Terry out...Nie wiadomo co z Livingstonem, ale jednak no dalej tam jest Garnett, Johnson i Pierce...Kursy ponad 3 myślę, że warte spróbowania. Gra Netsów jak do tej pory tragigokomiczna - nie trafiane rzuty spod kosza, z wejść, itd itd...więc typ na przełamanie, bo kurs dość dość...Ale z 2 strony wielką niespodzianką nawet wysoka wygrana Raptorsów nie będzie...Albo &quot;weterany&quot; odpalą albo Nets dalej dno.
???? Toronto Raptors - Brooklyn Nets --&gt; 2 - 3,10 Fortuna ✅ 100-102
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Q 7

qeer

Użytkownik
Golden State Warriors -3 ⛔⛔⛔
kurs:2.10


Dzisiejszej nocy zagrają: New Orleans Pelicans vs Golden State Warriors gospodarze po udanym ostatnio czasie na potkali na lepszą od siebie drużynę San Antonio które pewnie i z lekkością wygrała spotkanie 19 punktami. Wracając do dzisiejszego spotkania Orleans wczoraj grało mecz na wyjeździe dzisiaj gra u siebie zawodnicy mogą być trochę przemęczeni przeciwieństwie do gości. Jedynym atutem gospodarzy jest boisko na którym odbywa się spotkanie, przyjezdni Golden State Warriors są wyżej notowanym przeciwnikiem do do tego mieli dwa dni odpoczynku podczas tego czasu powrucił do zespołu Curry bez którego Warriors zanotowało ostatnio porażki. Czas na zwycięstwo Golden State Warriors ^^.
Zachęcam do komentowania tego typu ????
 
G 20

gruda

Użytkownik
Co do typu na golden uwazam ze jesli cokolwiek brac w tym meczu to w strone pelikanow,brak nie tylko igiego ale i zawieszonego boguta,do tego GS mega short hended...lawka po stronie orleanu,a to co napisales o ich zmeczeniu wczorajszym &quot;bojem&quot; z SA to od 2q nigdy nie byl mecz...chlopaki nie grali duzych minut,poza tym to mlodziutka druzyna...btw naucz sie pisac chocby w minimalnym stopniu poprawnie...prosze...
 
G 20

gruda

Użytkownik
to co robi dzis gejcun w raptors zakrawa na smiesznosc...nie wiem dlaczego trener robi mu krzywde i trzyma go na parkiecie ???? mysle ze w 4q nawet DC zauwazy ze nie ma sensu nim grac ????
BKN brak jakiejs wielkiej poprawy w grze ale moze to ogarnac(bdb blatche),miazdza w paint-slaby mecz wysokich toronto
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
to co robi dzis gejcun w raptors zakrawa na smiesznosc...nie wiem dlaczego trener robi mu krzywde i trzyma go na parkiecie ???? mysle ze w 4q nawet DC zauwazy ze nie ma sensu nim grac ????

BKN brak jakiejs wielkiej poprawy w grze ale moze to ogarnac(bdb blatche),miazdza w paint-slaby mecz wysokich toronto
zawsze mógł postanowić odpalić znów 37 rzutów.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Orlando - Phila
Jameer Nelson over 11.5 pkt 1.85 ⛔
Betcity


Bardzo przyjemna linia na Nelsona przeciwko ultraofensywnym 76ers. Nelson to spokojnie ponad 10 rzutów z gry na mecz, sporo prób za 3, 13.4 ppg obecnego sezonu. Wczoraj tylko 8 oczek, ale zagrał na bardzo przeciętnej skuteczności 3-11 z gry. Nelson na 14 spotkań 8 razy przekroczył tę linię, tylko 2 razy rzucił poniżej 10 oczek i nie widzę absolutnie argumentów aby w domu przeciwko słabym i ofensywnym 76ers taka sytuacja miała się wydarzyć.


jakiś uraz chyba bo zagrał ledwie kilkanaście minut
 
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
Dziś masa spotkań. Ode mnie na dziś:

Nets ML 1.833 4/10 ⛔
Thunder ML 1.81 3/10 ✅
Magic ML 1.61 5/10 ✅
Houston -8.5 1.97 5/10
✅

ALL Marathonbet.

Lakers jak i Nets są b2b. Lakers wczoraj oglądałem i z Wizards źle nie wyglądali ale dali ciała pod koniec. Nets wczoraj kontrolowany mecz i nie potrzebna spina pod koniec. Ale wygrali i dziś daję im kolejny win tym razem we własnej hali. OKC w domu ze Spurs grają zawsze dobrze co pokazuję h2h. Spurs kiedyś przegrać muszą i widzę to dziś gdzie bardzo ciężko się gra w hali Thunder. Magic wczoraj popis z Hawks. Phila to słabsza drużyna od Magic. Affalo forma. Pod koszem przewaga Magic jak i na obwodzie. Mecz nie powinien być trudny. Po tym co wczoraj z Hawks widziałem to gram pewnie na Magic. Co do Houston to dziś we własnej hali tak słabo grających Hawks powinni roznieść.

Tak na krótko bo dziś mam sporo roboty i nie ma jak napisać głębszej analizy.

GL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 3

endake91

Użytkownik
coś wiadomo dlaczego takie zmiany kursów w Pistons vs Bulls? dziś rano myślałem by ich pograc po kursie 1.50 ale teraz mam obawy czy ktoś nie wypadł nagle ze składu...jakieś wieści panowie?
 
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
coś wiadomo dlaczego takie zmiany kursów w Pistons vs Bulls? dziś rano myślałem by ich pograc po kursie 1.50 ale teraz mam obawy czy ktoś nie wypadł nagle ze składu...jakieś wieści panowie?
W Bulls Rose i Butler out i nie pewny Hinrich. Co do Pistons to tylko Billups. Jak na razie nigdzie nie widać aby coś się działo.

All za roto.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
OKC - SAS
Tony Parker over 25.5 pts+ast 1.85 ⛔
Betsafe


Na taką linię właśnie czekałem w dzisiejszej ofercie. Parker w meczach gdzie SAS jest zdecydowanym faworytem i prowadzi grę od początku często gra mniej i co za tym idzie nie kręci cyferek na miarę swych możliwości. Jednak w topowym meczu jakim bez wątpienia będzie spotkania w Oklahomie liczę na pełną eksploatację rozgrywającego Spurs, a przy takiej linia 25.5 dla asyst i punktów jest jak najbardziej do łyknięcia. Niepewny jest występ Westbrooka lecz nawet bez niego OKC zdecydowanie u siebie nie powinni dać odjechać gościom na tyle mocno, by lider Spurs miał patrzeć z boku na kolegów. Liczę na co najmniej 20 oczek Parkera do których z pewnością doliczy trochę asyst. Przy linii 29.5 na Westbrooka bet na Tony Parkera wygląda naprawdę rewelacyjnie bo ja możliwości tych zawodników oceniam w zbliżającej się potyczce na podobnym poziomie.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dallas Mavericks VS Golden State Warriors

Dallas po dwoch przegranych meczach podejmie GS ktore ostatniej nocy rozegrali zaciety meczu NO wygranym jednym punktem. Dallas ma tu argumenty aby ten mecz wygrac napewno beda chcieli sie rehabilitowac po dwoch przegranych meczach a w domu maja Bilans 7-1 plus do tego sa drugim atakiem w lidze(dom). Pięciu graczy ma średnio dwucyfrowy PPG z Monta Ellis(23) i Dirk Nowitzki(20,7 ) na czele tego rankingu ppg druzyny i Lawka ktora tworzy spojnosc po przez V.Cartera ma sie dobrze jak narazie.
GS ktore dzisiaj zagra po ciezkim meczu sa back-2-back i tu trzeba zaznaczyc ze jest to ich 4 mecz b2b gdzie wszystkie te mecz przegrali i to wyraznie a co zatym idzie wczoraj s5 nie odpoczelo zawiele; Barnes 39 Lee 38 Thompson 42 Curry 42(minuty) moga poprostu byc wyeksploatowani mimo 11 ataku w lidze(road) i 4 obrony(road) a lawka zostala rozbita przez kontuzje a 89 z 102 punktow zdobytych przeciw New Orleans zdobyla startowa piatka.
Tutaj widze poprostu mocne Dallas usiebie przeciwko wymeczonnymi wojownikami ktorzy maja dodatkowo problem na lawce ale czy s5 da rade dzisiaj...bedzie ciezko.
Dallas Mavericks -3,5 HC @ 1,76 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Kolejny dzień NBA, kolejne emocje ;)
Orlando Magic - Philadelphia 76ers
✅✅
Zwycięzca Meczu 1 | 1.68
Pojedynek drużyn, które ostatnie 5 meczy zagrało średnio. Oba teamy zgarnęły po 1 zwycięstwie w tych meczach, z tym, że Orlando może pochwalić się zwycięstwem wyjazdowym z Atlantą, a Phila wygrana po dogrywce ze słabiutkimi Bucksami. Gram dziś na Magików, grają u siebie, są pokrzepieni wczorajszą wygraną i ogólnie uważam ich za drużynę lepszą od 76ers. H2H to 3 mecze dla Orlando i 2 dla 76ers, z tym, że Orlando wygrało ostatnie 3 mecze. Jak dla mnie wygrana Orlando po 1.68 to typ warty pobrania.
Brooklyn Nets - LA Lakers ✅✅
Handicap ( 0 : 4.5 ) 2 | 1.62
Brooklyn wczoraj wygrał, ale wygrał ledwo ledwo, mimo przewagi w końcówce. U Raptorków strasznie ceglił Gay a mimo to Toronto było o jeden rzut od zwycięstwa. Ponadto polecam luknąć na H2H drużyn - ostatnie 10! meczy to wygrane Lakersów - wniosek - Jeziorowcy nie leżą gospodarzom dzisiejszego spotkania. Spodziewam się mimo wszystko w miarę wyrównanego meczu i dlatego zabezpieczam się handicapem, lecz odważni mogą próbować tutaj jezioraków ;)
Houston Rockets - Atlanta Hawks ✅✅
Wynik gospodarzy
powyżej 108 | 1.92
Tutaj dość krótko. Rakietki u siebie rzucają dużo - ostatnie 4 mecze - over zapełniony. Ponadto na ostatnie 5 mecze, 4 razy over przeciwko Hawks siadł. Hawks nie są w jakieś mega formie, aby dziś jakoś ponadprzeciętnie przeszkadzać Rakietom w rzucaniu, także gram overa ????
Milwaukee Bucks - Washington Wizards ✅✅
Zwycięzca Meczu 2 | 1.70
Co tu dużo pisać, pobieram kurs z miłą chęcią. Bucksi grają padaczkę, 0 formy, 0 wyników, szpital i nie widzę argumentów dlaczego dziś miałoby się coś zmienić. Drużyna Gortata 4 wygrane na 5 meczów, są w gazie, mają Walla, który może im wygrać mecz prawie w pojedynkę - jednym słowem - POBIERAM ????
Resztę meczów odpuszczam, nie widzę tam jakiś solidnym typów. Uważałbym na granie na Minnesotę, za 1.30 nie warto i uważałbym na Clippersów bo kursik mimo przeciwnika chyba niewarty ;)

---
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Boston Celtics - Memphis Grizzlies --&gt; 2 - 1,75 Fortuna ✅ 93-100
Podoba mi się ten kurs na Grizzlies. Co prawda pod koszem Miśki straciły swojego miśka pod postacią Gasola ???? Ogromne osłabienie, ale nawet bez niego z Bostonem powinni sobie poradzić. Kurs taki, bo wyjazd a w swojej hali Boston coś tam może zagrać, ale mimo wszystko spory ten kurs, który zresztą już urósł dziś. W sumie to nie wiem czemu...Może dlatego, że Celci są po 2 zwycięstwach, a Grizzlies odwrotnie po 2 porażkach i teraz wyjazd ? tyle tylko, że Grizzlies ostatnie 2 spotkania mieli naprawdę ciężkie - Spurs i Rockets. Natomiast Boston wygrał, ale z Hawks i Bobkami, czyli bez rewelacji, ale co warte odnotowania na wyjeździe. Skład Bostonu wygląda naprawdę słabo...Randolph powinien dziś pod koszami porządzić, do tego twardy defens Miśków - Allen, Prince i Conley. Wg mnie warto.
???? New Jersey Nets - L.A.Lakers --&gt; 1 - 1,82 Fortuna ⛔ 94-99 // P.Pierce :browar565: za straty :]
I 2gi meczyk i ponownie gram w stronę Nets. Mamy tu 2 drużyny, których miejsca są kompletnie odwrotne niż mogło się wydawać przed sezonem...Lakersi skazywani na dół tabeli i na baty od większości drużyn, a tymczasem radzą sobie nie najgorzej :] (co nie ukrywam, że mnie cieszy jako fana tej drużyny ???? ) Po 2giej stronie Nets po wydawałoby się wielkich wzmocnieniach, a na razie mówiąc krótko i na temat dupa...I to dosłownie. oczywiście kontuzje nie pomagają, ale jednak miejsce w tabeli i wyniki mimo wszystko powinny być inne jak na ta paczkę i doświadczenie. Wczoraj lekkie przebudzenie i wygrana z Dinkami na wyjeździe, choć znów Nets spartolili ponad 10 pkt prowadzenia w 4 kwarcie, co staje się normalką w ich wykonaniu...Gdyby grali na wyjeździe pewnie bym tego nie zagrał, ale kibice w New Jersey już mają naprawdę dosyć tego co się dzieje i liczę na podwójną mobilizację i wreszcie wygraną w swojej hali. Ostatnie gwizdy po spotkaniu z Pistons były naprawdę słyszalne ???? Lakersi mogą zabiegać i pofantazjować w ataku, ale jeśli &quot;weterany&quot; się zepną to Nets powinni odnieść 2gie zwycięstwo z rzędu mimo ponownie nie grającej ważnej 4ki - Lopez, Williams, Kirilenko i Terry. Ale wczoraj dość pozytywnie zatrybił Blatche i dziś również powinien być sporo wykorzystywany.
ed:// świetny mecz Teletovica. Ale na nic się zdał kiedy w końcówce na boisku jest Paul Pierce. Straty jak dziecko - podanie wszerz boiska itd...Taki doświadczony gracz - w głowie mi się to nie mieści.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Orlando Magic - Philadelphia 76ers:


- Orlando Magic @ 1.66 ✅
- Afflalo over 22 @ 1.86 ⛔
- Vucevic over 14 @ 1.90 ✅


Magic podejmują u siebie Sixers. Myślę, że jest to dla nich okazja do zwycięstwa. Sezon zaczęli bardzo dobrze. Ostatnio mieli jednak kilka trudnych spotkań i niespodzianek w nich nie było. 2x przegrali z Miami, raz z Dallas. Spotkanie, o które można mieć do nich troszkę pretensji to mecz z Suns. Ale to jest NBA i tutaj zdarzają się takie mecze. Orlando jest naprawdę fajnym perspektywicznym zespołem, który może się momentami naprawdę podobać. Przebojowy Afflalo robi swoje, do tego mają atut pod koszem w postaci Vucevica. Podobać może się także gra Oladipo. Oczywiście nie ma co po nich oczekiwać wielkich wyników ale u siebie mogą być naprawdę groźni. Pokazali już to zresztą na początku.

Gra Sixers będzie raczej wyglądała tak jest teraz. Czyli od czasu do czasu dobry mecz i sprawienie jakiejś niespodzianki ale na ogół porażki z silniejszymi.
Muszę powiedzieć, że spisywałem ich już przed sezonem na straty i bardzo miło mnie jak na razie zaskakują chociaż z ostateczną opinią na ich temat wstrzymam się przynajmniej do stycznia. Na pewno póki co nie mogą narzekać. Z takim składem prezentują się bardzo przyzwoicie.

Dzisiaj jednak czeka ich wyjazdowe spotkanie też z młodym, utolentowanym rywalem z Orlando i szczerze mówiąc nie powinno tutaj być żadnej niespodzianki. Magic wyglądają jak dla mnie na lepszą drużyną a dodając do tego atut własnej hali i co by tu nie mówić bardzo fajny kurs (spodziewałem się czegoś na poziomie ~1.50) myślę, że warto pójść w ich stronę. Dodatkowo stawiam na overy liderów ponieważ Phila w obronie nie zachwyca. Afflalo prezentuje się bardzo dobrze i myślę, że powinien pociągnąć grą całego zespołu i swoje rzucić. Vucevic także linię 14 pkt powinien spokojnie przekroczyć.




O pozostałbych dwóch spotkaniach zaledwie kilka zdań:


Atlanta Hawks - Houston Rockets:


- Rockets -4.5 @ 1.49 ✅
- Howard over 18,5 @ 1.90 ⛔


Hawks jakoś mnie nie przekonują. Zdarzają im się okresy dobrej gry jednak po tych ostatnich meczach z Celtami i Magic nie sądzę aby byli w stanie coś tutaj ugrać z Rockets. Tym bardziej na wyjeździe. Widzi mi się raczej pewna wygrana gospodarzy. Gram także over Howarda. Ostatnim razem się nie udało ale dzisiaj z takim rywalem powinien rzucić coś około 20 punktów.




Washington Wizards - Milwaukee Bucks:

- Wizards @ 1.70 ✅


Wizards wczoraj solidnie z Lakersami. Wall potwierdza, że jest w fantastycznej dyspozycji. Ktoś się wczoraj zastanawiał czy podczas kontuzji Beala udźwignie to wszystko na swoich barkach. Dał chyba jasną odpowiedź. Dzisiaj też Czarodzieje powinni zwyciężyć. O Bucks mam bardzo złe zdanie i raczej się to szybko nie zmieni. Jeśli Wizards zagrają swoje i powinni to spokojnie wygrać.



All Marathon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
dużo meczów dzisiaj, ale.. ale no właśnie jakoś brak bardzo klarownych pomysłów. Chyba nie tylko u mnie, bo analiz w dziale dzisiaj nie za wiele jak na taką liczbę gier.
Już ze 3-4 typy miałem takie, że chciałem grać i pisać analizy, ale jednak im więcej myślałem tym więcej pojawiało się &quot;przeciw&quot;.
Gram dziś tylko dlatego prosty, ale wydający się pewny typ na małe handi Pacers.

Pacers (-3) @ 1,49 Marathonbet✅ jednak blowout po ostatniej kwarcie;)

Gości opisywałem kilka dni temu tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f273/nba-listopad-2013-a-98451-22.html#post4038344
Dzisiaj jadą do Charlotte by zmierzyć się ze słabymi Bobcats i naprawdę ciężko przypuszczać, że to właśnie popularne Bobki zatrzymają rozpędzonych Pacers. Jeżeli Indy przyciśnie w obronie to mogą mieć problemy z wyjściem z 80. Sami też dobrze wypadają w def. osiągnięciach, ale bez przesady - są po prostu słabi, grają wolno, nie mają atutów w ofensywie, to przynajmniej na obronie się skupiają. Tutaj jednak na przeciwko jest zespół kompletny. Doskonały w obronie i conajmniej dobry po drugiej stronie parkietu. Chciałem pisać, że kilka niespodzianek zrobiła ekipa z Charlotte w tym sezonie już, ale jednak nie - bo nie nazwiemy tak przecież pokonanie fatalnych ekip z NY. Ponadto pokonują słabszych od siebie - Cavs czy Bucks. Jakie więc dzisiaj mają szanse z Indianą? Wydaje się, że bardzo marne. Blowoutu pewnie nie będzie, bo to nie w stylu Pacers. Oni są zaprogramowani żeby wygrać mecze ok. 10 oczkami. Mecz może być wyrównany przez dłuższy okres, ale koniec końców goście powinni pokazać siłę i wygrać 5-10 pktami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Phoenix Suns - Portland Trail Blazers
Portland ⛔
1.59 @ betsson
Kluczową sprawą dla pewności tego typu jest absencja Erica Bledsoe. Jest to niekwestionowany lider Słońc w tym sezonie i prawdopodobnie wielka szkoda tych lat w Clippers bo pokazuje teraz że bez problemu potrafi kierować drużyną. O tym czy zagra dowiemy się niedługo przed rozpoczęciem meczu, ale wydaje się że nawet z nim goście są ekipą silniejszą. O passie Portland wiedzą już chyba nawet ludzie nieinteresujący się NBA więc tylko przypomnę o 11 kolejnych zwycięstwach.
Co ciekawe statystyki przemawiają za Suns ale wiadomo że drużyna jest słabsza niż w ostatnich latach, gdzie królował Steve Nash a i Portland jest mocne jak niemal nigdy. Kurs zadowalający, ja dokładam do niego Pistons i Grizzlies i mam mocne ako 4.46. W Portland pauzuje CJ McCollum, nie wiadomo czy zagra Meyers Leonard.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
A ja właśnie zacząłem progresje przeciw Portland :cool:. Oglądałem kilka ich meczyi faktycznie graja naprawdę dobrze ale każda passa musi się skończyć. Dlatego wśród drużyn, ktore moim zdaniem grają jak dotychczas lepiej niż powinny , Phoenix na własnym parkiecie nie jest bez szans.
Phoenix 2.45 ✅ (długo tej progresji nie pograłem ;))

Arcyciekawe spotkanie czeka nas w Oklahomie City. Tamtejsi Thunders mierzą się z moim zdaniem najlepiej poukładaną drużyną w NBA czyli SA Spurs. Prawdopodobnie będzie to bardzo zacięte spotkanie które obie drużyny potraktują bardzo ambicjonalnie, dlatego też stawiam na liderów


1. Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs 1.76
Ilość punktów gracza + zbiórki + asyst , Stawiasz na:Kevin Durant powyżej 40.5 ✅


1. Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs 1.85
Ilość punktów + asyst , Stawiasz na:Tony Parker powyżej 26.5 ⛔


I jako rodzynek na dziś
1. LA Clippers - New York Knicks 2 5.15 ⛔
(jednak nie było niespodzianki)
żadnej sensownej analizy do tego ułożyć nie umiem:razz:

to raczej wypadkowa tzw czuja i bolesnych doświadczeń z kursami na nba ponizej 1.2
ofc to grać tylko za drobne

ale skoro daje jakiekolwiek szanse Knicksom to gram też

Carmelo Anthony powyżej 26.5 1.85 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom