>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2013

Status
Zamknięty.
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Golden State Warriors u Utah Jazz
Kto więcej punktów ?
Thompson - Hayward 1 1.85 ⛔ 17-18
Bwin


Ogólnie skillsy po stronie Thompsona, to sprawa jasna, z tym, że Klay w GSW jest jednym z kilku, a Hayward w Utah to postać kluczowa. Tutaj argumenty za Gordonem się urywają, no może jeszcze własna hala... Jak opisał Bizon GSW są dzisiaj zdecydowanym faworytem, Utah z jednym zwycięstwem na koncie to parodia drużyny póki co, choć terminarz nie należał do najłatwiejszych to jednak większość spotkań przegrana dość gładko mówi sama za siebie. Thompson po magicznej trójce z OKC fruwał również w domowym spotkaniu z Jazz i dziś liczę na kolejny przyzwoity występ. Podczas tak długiego sezonu jeśli jakiś gracz ma aktualnie wysokie morale to standardem jest by dawać mu pograć jak najwięcej i na taką tendencję liczę dzisiaj w wykonaniu gracza GSW. Dwa spotkania z rzędu z trójką na poziomie co najmniej 60% i kolejno 27 &amp; 25 pkt. Krótko mówiąc Klye on fire. Hayward na cyferkach punktowania wygląda niewiele gorzej od Thompsona jednak przeglądając jego występy szybko można zauważyć, że konkretne wyniki kręci ze słabszymi ekipami bądź średnimi ekipami - Boston, Hornets, Raptors, Denver. Z ekipami silniejszymi takimi jak OKC, Houston, Bulls, Spurs &amp; GSW Hayward nie przekroczył w tym sezonie 15stu oczek ;)

Może się dziś przełamie, może Klay nie będzie tak zamiatał - to jest NBA, ale jedno jest pewne, rzeczowe argumenty są po stronie gracza gości ;)


edit: bardzo pechowo, klay więcej minut, więcej rzutów...
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ja bym bardzo uważał na Portland bo się robi mała masówka ???? Trendy na forach są takie, że Brooklyn gra dno, a Portland w gazie. Takie bety często kończą się tragicznie, ale kto wie. Dla mnie dzisiaj Brooklyn wygra, a mini blowout wcale mnie nie zdziwi.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Zakład &quot;włącznie z dogrywką&quot; start: 02:30 Pinnacle

Philadelphia 76ers - Dallas Mavericks (-11.5) ▶ [1,95] ⛔ (94:97)


Mavericks zmierzą się dzisiaj z Sixers. O gościach pisałem już wcześniej i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Nadal uważam ich za słaby team. Owszem, u siebie potrafią zagrać od czasu do czasu świetny mecz i sprawić jakiś niespodziewany wynik. Jednak na wyjazdach z takim silnym rywalem jak dzisiaj nie będą raczej w stanie powalczyć. Ostatnio dostali ostre lanie od Pelikanów i myślę, że dzisiaj może być podobnie.

Dallas to bardzo solidny team, który we własnej hali jest ciężki do pokonania. Jak na razie wszystkie spotkania rozegrane u siebie wygrane. Przeciwnicy najtrudniejsi co prawda nie byli ale mimo wszystko zawsze przed własną publicznością prezentowali się solidnie.
Zresztą jeśli już przegrywali na to nie z byle kim: Rockets (pierwsza kwarta już praktycznie ustawiła mecz), Thunder, Wolves no i Heat. Na pewno przegrać na wyjeździe z takimi rywalami to nie żaden wstyd. Teraz wracają do siebie po zwycięstwie z Magic.

Moim zdaniem tutaj żadnej niespodzianki nie będzie i Dallas po prostu zrobią swoje. Sixers nie są przeciwnikiem, z którym powinni mieć większe problemy. Dostali ostatnio ostro od Pelikanów a dzisiaj nie będzie wcale łatwiej. Szczerze mówiąc spodziewam się podobnego scenariusza. Może zwycięstwo nie będzie aż takie okazałe ale ale ~15 pkt róznicy powinno być osiągnięte.
 
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
Joe Johnson over 15,5 pkt @ betcity 1,85 ⛔
A ja dziś atakuje over JJ. Pod nieobecność DWilla i Loopeza, powinien wziąć ciężar zdobywania punktów na swoje barki. Wciąż nie wiadomo czy zagra Pierce, KG pewnie zagra ale w ograniczonym przedziale minutowym. W dwóch ostatnim meczach Joe Johnson oddawał 17 i 19 prób, nie przełożyło się to jednak na jakieś pokaźne zdobycze punktowe bo dwa razy zdobyl po 13 pkt. Nets muszą się obudzić i na pewno KG i reszta będą chcieli za wszelką cene wygrać z rozpędzonymi Blazers. Tak więc myśle że koło 35 minut JJ powinien zagrać, z 5 rzutów z dystansu też powinien oddać. W tamtym sezonie przeciwko Portland uzyskał 21 pkt 10/19 z gry. Linia w miare niska, można próbować.
Serge Ibaka punkty + zbiórki over 24 @ betsson 1,85 ⛔
A w betssonie rzucił mi się ten bet. Patrząc na ostatnią formę Ibaki, aż żal nie zagrać. Linia 24 ?, ostatnio przeciwko Bucks Serge zrobił 20 samych zbiórek do tego dokładając 15 oczek, przeciw Golden State miał 13 zbiórek + 27 punktów. W meczu przeciwko LAC grał 17 minut i miał 2 zbiórki i 13 punktów, przeciwko Wizards 12 zbiórek + 25 pkt. To 4 ostatnie mecze Ibaki i widać że po słabym początku w końcu zaczął grać na miare oczekiwań. Oczywiście nie zawsze będzie miał taki mecz jak ostatnio z 20 zbiórkami, ale na poziomie 12 zbiórek/13 punktów spokojnie jest w stanie grać.
tragedia...
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
J.LIN under 16,5 za 1,85 w Milenium ✅

Po prostu rewelka ... Rozgrywający Houston notuje w tym sezonie 18,2 ppg., ale ja idę w under. Argumenty są. Boston to bardzo niewygodny rywal dla PG przeciwników, co może potwierdzić średnia Lina z zeszłego sezonu przeciwko Celtom czyli 8,5 ppg. Jeremy ma wyraźne problemy gdy na jedynce stoi jakiś solidny obrońca, co chociażby widzieliśmy już w tym sezonie przeciwko CP3. Ostatnie dwa mecze Celtów to powstrzymanie Kemby Walkera na poziomie punktów 3 ( 1 - 13 z gry ) oraz D. Linnarda na poziomie punktów 17, czyli niżej niż średnia tych niewątpliwie punktujących graczy. W mojej ocenie, duża szansa na powodzenie.

11 punktów
 
A 21

adam-105

Użytkownik
Sacramento - Phoenix
+ 20.5 pkt Cousins ✅

Przed sezonem koszykarze Phoenix Suns byli skazywani na pożarcie. Tymczasem Słońca na własnym parkiecie są jednym z najbardziej niewygodnych rywali w lidze (4-1). Mimo dwóch przegranych meczów z rzędu w ostatnich 5 sekundach spotkania, Suns są pewni siebie i nie mają zamiaru przed nikim klękać. A już na pewno nie przed Sacramento Kings (2-7).
Słońca mogą powrócić na zwycięsko ścieżkę przed własną publicznością, gdzie dotąd przegrali jedynie z Brooklyn Nets i to po dogrywce (98-100). Zespół Jeffa Hornacka wygrał 5 z 7 pierwszych meczów sezonu, a cały sztab trenerski wraz z zawodnikami wygląda na zmobilizowanych i pełnych wiary w swoje możliwości. Na papierze Suns nie kładą na łopatki, ale wiadomo nie od dziś, że nazwiska nie grają. Szykowany od paru lat na lidera Goran Dragić świetnie wywiązuje się ze swojej roli.
Po trzech latach huśtawki minutowej na ławce Clippers, Eric Bledsoe został &quot;uwolniony&quot; w Phoenix, gdzie zaskakuje chyba nawet samego siebie – To znak, że drużynie i trenerom zależy na każdym meczu.
Od czasu zwycięstwa w meczu inauguracyjnym nad Denver, Kings przegrali 7 z 8 ostatnich spotkań. Najlepszym zawodnikiem jest DeMarcus Cousins. Sęk w tym, że &quot;Boogie&quot; ma problemy natury mentalnej i już dwukrotnie w tym sezonie pokłócił się ze sztabem trenerskim. O tym, że na dworze &quot;Królów&quot; nie dzieje się najlepiej świadczy fakt, iż w ostatnim meczu przeciwko Grizzlies, trener Mike Malone posadził na ławce rezerwowych całą pierwszą piątkę za wyjątkiem Luca Mbaha a Moute.
Na przestrzeni ostatnich siedmiu spotkań z Suns, Kings przegrali pierwsze 4 mecze, ale udało im się wygrać trzy ostatnie potyczki. Suns mają całkiem niezły obwód, ale pod koszem brakuje im centymetrów.

ted//
analiza z efortuna.pl
poszło pw
 
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
Ode mnie taki dubelek w Bet365 który daje AKO 1,74 :
Houston Rockets -4,5 @ 1,35 ✅
Miami Heat -2,5 @ 1,29 ✅

Houston - Boston:
Houston (7-4) jak wiemy ekipa która wysoko mierzy w tym sezonie, Harden, Lin, Howard, od początku pokazują na co ich stać. W meczach u siebie (4-2) wygrane z Nuggets, Raptors, Bobcats oraz Mavericks odpowiednio +11, +6, +13, +8 oraz porażki z takimi ekipami jak Clippers -13 i Lakers -1. Jak widać Houston jest gościnne dla drużyn z miasta aniołów jednak dla nikogo innego. Biorąc pod uwagę że przyjeżdża dziś osłabiony przed sezonem odejściem Garnetta i Pierca Boston (4-7) faworyt meczu jest tylko jeden. Celci na wyjeździe (2-4) potrafili wygrać na parkietach Magic +2 oraz Miami +1 po game-winnerze (mina LeBrona bezcennna ;) ). Pokonani schodzili z drużynami Timberwolves -18, Grizzlies -7, Pistons -10 oraz Raptors -6.
Bilansy ostatnich 5 meczy to odpowiednio (3-2) oraz (2-3) na korzyśc Rakiet, u siebie w ostatnich 5 spotkaniach Houston 3 krotnie wygrywało i 2 razy schodziło pokonane natomiast Boston na wyjeździe 3 razy musiał uznawać wyższość gospodarzy a 2 krotnie zdobywał obce tereny.
Podsumowując Celci gdy przegrywali na wyjazdach robili to wysoko, najmniej 6 punktami z Toronto a Houston to Houston nie mogą sobie pozwolić na to by przegrać ten mecz.
Miami Heat - Atlanta Hawks:
Mistrzowie, podejmą dziś w nocy Hawks będących w lekkim gazie, oba zespoły w ostatnich 5 meczach 4 razy wygrywały i tylko raz schodziły pokonane, po dzisiejszym meczu tylko jeden z nich będzie mógł się pochwalić lepszym bilansem w ostatnich meczach. Miami u siebie jak dotąd pokonani tylko raz i to przez kogo, Boston po zaciętym meczu przegranym w ostatniej akcji. Jeśli wygrywali, wygrywali wyraźnie Mavericks +6, Bucks +23, Clippers +5, Wizzards +10 oraz ostatnio Bulls +12.
Hawks w formie, na wyjazdach natomiast pół na pół bilans 3-3 porażki z Nuggets -2, Lakers -2 oraz Mavericks -9. Zdobywali hale Knicks +20!, Bobcats +9 i Kings +5. Jak widać na wyjazdach jeśli wygrywają to pewnie a porażki nie są dotkliwe. Patrząc na te wyniki można dojść do wniosku że jeśli Hawks jadą do hal słabszych teamów nie mają problemów z pokonaniem ich jednak gdy trafią na twardą postawę gospodarzy idzie im już ciut gorzej.
W Miami po wraca Chalmers po zawieszeniu, oraz Haslem. Podsumowując widzę tutaj win Miami, gdyby gospodarzem byli Hawks grałbym dodatnie handi na nich jednak Heat nie dadzą wygrać jastrzębią we własnej hali przy własnych kibicach którzy oczekują kolejnego tytułu z rzędu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
NBA 4-0-2
Stake: 28
Profit: 36.6
Yield: 30.71 %

Atlanta Hawks @ Miami Heat.
Result with Handicap: Miami Heat (-9.5)
1.97
3/10
Marathonbet


✅

Na początek:

Ray Allen (flu) returned to practice on Monday after missing the past three games.
Udonis Haslem (back) also returned, as expected, and both veterans appear to be on pace for Tuesday&#39;s game vs. the Hawks.

The NBA suspended Mario Chalmers for Saturday&#39;s game against Charlotte.
The one-game suspension stems from his flagrant-2 foul on Dirk Nowitzki on Friday and comes a week after the league fined Chalmers $15,000 for a hard foul on Blake Griffin. If Chalmers can keep his attitude in check, he will continue to be a cheap source of 3-pointers and steals. He is averaging 1.7 3-pointers and 2.1 steals per game. Norris Cole will likely start at PG in his absence.


Więc Allen , Haslem i Chalmers wracają. Atlanta mają 6-4 bilans ale terminarz to mają bardzo łatwy na początku. Wystarczy zobaczyć z kim ostatnio grali: Bobcats, Phila, NYK, Denver czy Orlando. Miami dziś w pełnym składzie. Ostatni mecz w Miami z Hawks był zacięty ale tam i hawks byli mocniejsi. Dla mnie Hawks dziś to Horford , Millsap i Teague. Więc nie ma co tam szukać gości. Odszedł Smith. Miami ostatnio nie powala aż na tak efektowną grę ale dziś im zaufam. Wracają Ci goście co wyżej napisałem. Przewaga parkietu, szerszego składu jak i umiejętności po stronie Miami. Liczę na odjazd i kontrolowanie meczu i wygraną +10.

Boston Celtics @ Houston Rockets.
Result with Handicap: Houston Rockets (-10.5)
1.97
5/10
Marathonbet


✅

Boli mnie ten typ no ale cóż pieniądze są ważniejsze i w biznesie nie ma sentymentów. Aktualnie Rakiety są lepszym zespołem od Celtics którym kibicuję od ładnych kilku lat. Wiadomo że nie ma już PP, KG. Boston zaskakiwał gdzie wygrał z Miami. Mieli nawet streak 4-0. No ale teraz czeka ich ciężka wyprawa wyjazdowa. Mają dziś Houston, Później Spurs i Pacers. Wątpliwe że cokolwiek wygrają. Dziś gram na Rakiety które spisują się lepiej od Cs i mają lepszy roster. Co więcej. Grają szybszy basket co dla Bostonu nie jest za dobre. Cs wystarczy że im skuteczność spadnie to nie utrzymają walki z Houston. Boston na wyjazdach tylko wygrał z Miami ( ale mi się micha cieszyła ) i Orlando. Tak to porażki. Jedne większe drugie mniejsze. Ale ostatnio zostali zbici w Minnesocie gdzie przegrali 18 punktami. Ostatnie 3 mecze obu ekip dla przypomnienia:

10.07.13 ORL Houston Rockets Boston Celtics 85 : 78
15.12.12 NBA Houston Rockets Boston Celtics 101 : 89
19.03.11 NBA Houston Rockets Boston Celtics 93 : 77

Nie biorąc pod uwagę ostatnie meczu w Summer league to nawet z KG i PP Cs mieli problem w Houston. Skład rakiet zbytnio się nie zmienił a się jeszcze polepszył. Jak dla mnie dziś pod koszem Sully czy Faverani nie będą niestety mieli czym walczyć przeciwko DH i Asikowi ( Omer Asik had a &quot;good day&quot; at Monday&#39;s practice, according to coach Kevin McHale. ====&gt; więc zapewne dziś zagra ). Pierwsza linia także na korzyść Rakiet. Jak dla mnie będzie to dość łatwy mecz dla Houston a Boston niech spokojnie zbiera mecze in minus i dobrą loterię ????

P.S

Szkoda wczorajszych Nets. Do przerwy ładnie grali i liczyłem już na wygraną. Po przerwie niestety stanęli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
LeBron James over 27 pkt 1.85 ⛔ słabiutko mimo out Wade&#39;a
Betsafe


Atakuję dziś over LBJa. Rynek daje 28.5 więc linia Betsyfów do rozważenia jak najbardziej. James po wtopie z Celtami 3 spotkania z rzędu wziął więcej ciężaru na siebie w każdym z nich zdobywając co najmniej 30 pkt. Atlanta powinna się dziś przynajmniej postawić i zmusić króla do wysiłku. Wracają niby Haslem i Chalmers ale cóż to za złodzieje pkt dla James&#39;a ? Bądźmy poważni ;) Złodziejem mógłby być Wade, ale on ostatnio uskarżał się na bóle i od 4rech spotkań nie przekroczył 20 oczek. Bosh też się sporadycznie wychyla, Allen out. Z resztą co do Wade&#39;a to on przecież często wykorzystywany jest własnie wtedy, kiedy James odpoczywa. Atakuję tą linię z prostej przyczyny - gdy na początku sezony James grał w miarę spokojnie, sporo asystował, nie przekraczał 25 oczek i mieliśmy linie 25-26. W trzech ostatnich meczach sypie ostro i mamy 27 ;)
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Washington - Minnesota over 204 @ 1,80 bet365zwr
Bradley Beal over 19pkt @ 1,85 betsson✅
Ofensywa Wilków na tyle mnie przekonuje, że dzisiaj gram zdecydowany over. Wizards nie zatrzymają ich swoja obroną, szczerze mówiąc jedynie świetna dyspozycja większości zawodników i przede wszystkim Walla mogłaby dać im szanse na ugranie pozytywnego rezultatu. Na razie rozgrywający rzuca słabiutko, średnio na poziomie 25-30 %. Osobiście pewniejszą opcją wydaje się Beal - zwykle trafia regularnie, a Martin nie powinien stanowić dla niego większego problemu. Minnesota lubi podkrecać tempo, świetna gra z kontry i pewnie przekroczą 100+. Waszyngton jakoś trzyma poziom 90 średniej na mecz u siebie , a grali głównie przeciwko drużynom o niewymagającej obronie. Wilki jednak w obronie nie prezentują najwyższego poziomu, ale zawsze prowadzili tego typu styl gry więc wystarczy nam ofensywa do przekroczenia overa. Tak jak mówie Waszyngton ze swoją obroną za długo nie wytrzyma, znajdują się pod presją ale Beal swoje powinien rzucić. Spodziewam się szybkiego, zwrotnego spotkania z wieloma efektywnego akcjami. Wilki niebawem grają z Clippers - czeka ich bez wątpienia trudne spotkanie, a Waszyngton też na pewno tanio skóry nie sprzeda bo obecna sytuacja jest naprawdę tragiczna. Generalnie linia niewysoka, obie drużyny nastawione na ofensywe i związku z tym over jest całkiem prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
widzę, że &quot;panowie&quot; moderatorzy dają przyzwolenie na kserowanie typów, wiem że nie jest to żaden ranking ale mimo wszystko nie przystoi, kraść typy ze strony buka i podpisywać je swoim imieniem...ale cóż..
ode mnie na noc:
Houston- Boston 1 kwarta- 1 ✅
megaofensywa Harden,Parsons, Lin rozjedzie dziś słąbiutkich Celtów. Licze na przebłysk i całkowitą dominacje obu tablic przez D-Howarda.Celtowie nie mają argumentów, żeby postawić się czołowemu teamowi Zachodu.Pobiorę również handi -11,5 w stronę Rakiet.
Miami - Atlanta 207 pkt under✅
Starcia na Wschodzie nie obfitują w tak duża ilość oczek jak w drugiej konferencji. Spodziewam się walki w defensywie i wyniku w granicach 192-200 punktów max. Zespoły ze Wschodu w konfrontacji między sobą raczej skupiają się na defensywie. Co innego jak grają np z Dallas, Denver czy OKC. Wschód od zawsze kojarzy mi się z &quot;difensem&quot;.typ ryzykowny ale biorę.
Ponadto zastanawiam się nad:
Wall over 15,5 pkt
 
L 181

lorak

Użytkownik
J.LIN under 16,5 za 1,85 w Milenium

Po prostu rewelka ... Rozgrywający Houston notuje w tym sezonie 18,2 ppg., ale ja idę w under. Argumenty są. Boston to bardzo niewygodny rywal dla PG przeciwników, co może potwierdzić średnia Lina z zeszłego sezonu przeciwko Celtom czyli 8,5 ppg.
tylko że w zeszłym sezonie celtics mieli inny i lepszy w obronie skład.
Jeremy ma wyraźne problemy gdy na jedynce stoi jakiś solidny obrońca, co chociażby widzieliśmy już w tym sezonie przeciwko CP3. Ostatnie dwa mecze Celtów to powstrzymanie Kemby Walkera na poziomie punktów 3 ( 1 - 13 z gry ) oraz D. Linnarda na poziomie punktów 17, czyli niżej niż średnia tych niewątpliwie punktujących graczy. W mojej ocenie, duża szansa na powodzenie.
Kemba ma problemy z jedną ręką (nierzucającą, ale jednak), a Lillard zagrał właściwie na swoich średnich z sezonu (uwzględniając różnicę w minutach), które zresztą na razie generalnie są rozczarowujące jeśli o niego chodzi.
poza tym Lin wchodzi z ławki, więc bardziej miarodajne byłoby spojrzenie na to, jak przeciw celtom radzą sobie ci 6th men w ostatnich meczach:Barea zdobył 13 punktów przy 15 rzutach a Mo 18 przy 13. a więc obaj powyżej swoich średnich.
natomiast dobrym argumentem za zaproponowanym przez ciebie underkiem jest to, że Lin w houston gra słabiej niż na wyjeździe: 16.5 ppg home, 20.2 away. do tego proponowaną przez ciebie linię przekroczył tylko raz u siebie i to w sporej mierze dlatego, że na parkiecie spędził aż 46 minut. z drugiej strony trzy razy (na 6 spotkań) miał równo 16 pts w hali rocekts...
ogólnie więc to jest IMO no bet, za blisko to wszystko, za duża losowość.
 
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
Witam
to ja spróbuję uderzyć w temat Detroit - NYK
W NYK nieciekawa sytuacja, Tyson kontuzja, MWP ściąganą wodę miał z kolana, Felton narzeka na jakieś bóle, Schumpert non stop jest przypisywany do różnych wymian, JR cegli na potęgę i szuka formy. Zostaje Włoch ,który coś tam szarpie ale udaje obrońcę, Stat, którego zobaczymy z 10 minut no i Melo, którego stać na wiele, pytanie czy sam wygra mecz.
Po drugiej stronie podkoszowe zwierzaki z Detroit, które może artystami w ataku nie są, jednak ścianę jaką robią + walka na desce jest naprawdę imponująca. Dodając zmotywowanego zawsze przeciw NYK Brandona i Smitha grającego całkiem przyzwoicie póki co i lepszą ławkę proponuję poszukać winnu Detroit.
sam zagrałem :
kosz NBA
Detroit -4
w pinnaclu kurs 1,935 złapany

e: jeszcze zaatakuję Minn w Wash z lekkim handi, Minn w gazie a Wash póki co gra piach (sorry MARCIN)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Grizzlies @ GSW
Kurs bankowo powinien spaść.
Stephen Curry has been diagnosed with a mild concussion and he will not play on Wednesday.
Więcej:
http://www.rotoworld.com/player/nba/1611/stephen-curry
Stefek nie zagra a to już bardzo poważne osłabienie Warriors. Oczywiście są jeszcze Iggy, Lee czy Thompson, jednak patrząc na to jak grali Misie w LA to po takim kursie aż trzeba zagrać. Powoli Grizzlies wchodzą w swój styl z zeszłego roku, gdzie byli mega groźni dla każdego.
Grizzlies ML @3,45
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
NBA
pinnacle
Ind -6 kurs 1,9

Indiana wypoczęta, zdrowa, po ostatniej wtopie w Czikago, zmotywowana kontra NYK b2b o których pisałem nie co wyżej i przepisywać nie zamierzam bo szkoda &quot;papieru&quot;. Moc na desce, siła w ataku kontra chaos i bałagan. Jedyny plus na korzyść NYK to gra u siebie, chociaż każdy uwielbia grać MSG. POBRANE/POGRANE
- kto pograł księguje ;)
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
Grizzlies @ GSW

Kurs bankowo powinien spaść.



Więcej:
http://www.rotoworld.com/player/nba/1611/stephen-curry

Stefek nie zagra a to już bardzo poważne osłabienie Warriors. Oczywiście są jeszcze Iggy, Lee czy Thompson, jednak patrząc na to jak grali Misie w LA to po takim kursie aż trzeba zagrać. Powoli Grizzlies wchodzą w swój styl z zeszłego roku, gdzie byli mega groźni dla każdego.

Grizzlies ML @3,45
Warto tez dodać ze ostatnio grali ze sobą 9 listopada(w pełnych składach) i Memphis u siebie wygrało 108-90. W dzisiejszym meczu Grizzlies bez Tonego Allena, który jest zawieszony za kopniecie CP3. Memphis to niewygodny rywal dla Warriors, GSW nie wygrali z Grizzlies od 11 spotkań. Ja zagrałem bezpieczniej Memphis Grizzlies + 6 [1.90] Marathonbet ✅✅ 88-81



Rudy Gay OVER 20,5 punktów
[1.90] ⛔⛔ pechowo, 18pkt. Oglądałem cały mecz i kilka in and out było
DeMar DeRozan OVER 19 punktów [1.90]✅✅ 33pkt

Proponuje tez overy tych dwóch zawodników Raptors. Toronto zmierzy się z 76ers którzy maja najgorsza obronę w lidze i pozwalają rywalowi na średnio 109,9 punktów. Młodzi zawodnicy Philadelphi graja tez szybko (102.4 posiadania na mecz) stad tez zawodnicy Toronto będą mieć sporo okazji do rzutów, a jeśli Toronto i rzuty to naturalnie Rudy Gay(20 rzutów na mecz) i DeMar Derozan(18,5 rzutów na mecz). W tych rozgrywkach ta dwójka ma na nie swego rodzaju monopol, oddając ich prawie dwa razy więcej niż następni w kolejności Lowry(10,5) i Valanciunas(8). Obaj liderują tez w minutach(35.9 i 38.2) i rzutach osobistych (średnio 5 na mecz przy skuteczności ~80%). Na koniec najważniejsza statystyka, liczba punktów na mecz w tym sezonie, Gay: 20.6(22.6 w ostatnich 5 meczach), DeRozan: 20.5(24.8 w ostatnich 5 meczach). Oba zakłady w marathonbecie. Polecam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Miło wygląda handi na Detroit. Jeszcze nie wiadomo czy Millsap zagra,a Jennings miał problemy z żołądkiem ale myślę,że warto zagrać +5 na Pistons.
Hawks są wyżej w tabeli,ale oba zespoły grają nierówno a patrząc na zawodników to Pistons mają nieco lepszych. Także po cichu liczę na ich wygraną a bardziej pewnie gram handi na nich.
 
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
hej hej tu NBA;)
dziś w nocy 5/5 więc czas podtrzymać dobrą passę
Dallas - 3,5 pkt - Houston 2✅
tak jak pisałem miazga w ofensywie, 40 pkt w 1 kwarcie musi robić wrażenie, jutro na pewno czeka nas mecz otwarty ze sporą iloscią rzutów , może coś w stylu run and gun, Ellis vc Harden- dwie główne strzelby, można się zastanawiać nad pobraniem over 215 punktów
New Orleans Pelikans- Utah over 194 pkt
✅
Kilka dni temu Pelikany zaaplikowały 135 oczek Szóstkom, dla mnie jak na zespół przeciętny jest to wynik wręcz kosmiczny,w tym meczu nie liczę na powtórkę ale 108-112 punktów plus 80 kilka które regularnie rzucają słabi Jazzmani pokrywa tą linie,dla mnie za niską o kilka oczek.
Do tego dorzucam gołe zwycięstwa Heat, Pacers, Spurs 1 kwarta
AKO 8,15
typy z efortuna
pytanie co znaczy w rotoworld: returnt day to day??dzieki za odpowiedz
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Portland Trailblazers
Portland podchodzi do tego meczu w pełnym składzie, drużyna z Milwaukee jest osłabiona. Nie zagrają: Carlos Delfino (0/0 f), Larry Sanders (3/2.7 f), Ersan Ilyasova (3/9.7 f), Brandon Knight (3/4 g), Caron Butler (7/13.3 g). Natomiast wciąż niepewny jest występ Gary Neal (8/12.6 g), Zaza Pachulia (8/8.9 c).
Portland Trailblazers -4,5 @ 1,91 bwin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom