>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad

Status
Zamknięty.
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Gratuluję panowie. odwalacie tu kawał dobrej roboty. Dziś Celtowie(under), Miami(win) oraz Orlando(lose) to mój kupon ???? , i tylko dzieki wam..Pozdr i oby tak dalej...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

PHILADELPHIA 76ers - UTAH JAZZ
Sixers po świetnym początku sezonu przegrali dwa ostatnie mecze. Trzeba dodać, że zrobili to w dość marnym stylu. Zostali zmiażdżeni przez Miami Heat oraz Orlando Magic różnicą co najmniej 10 punktów grając przy tym beznadziejnie w ataku (skuteczność ~35%, za 3 ~30%) Trzeba jednak dodać, że były to mecze na wyjeździe a tam Sixers wybitnie nie idzie (0-3). U siebie jednak grają zupełnie inaczej. Z pasją, z agresją w obronie i z niezła skutecznością. Ograli Kings i Knicks łącznie różnicą 55 punktów ! Utah Jazz mają z kolei bardzo imponujący wynik 5-1 grając cały dotychczasowy sezon bez swojego lidera Derrona Williamsa ale aż 4 mecze wygrali na własnym parkiecie gdzie w ubiegłym roku mieli 2 bilans w lidze. Na wyjazdach, podobnie jak w zeszłym sezonie idzie im średnio. Co prawda ograli słabiutkich na początku sezonu Clippers ale przegrali z Knicksami. Dziś dodatkowo zabraknie centra Mehmeta Okura i uważam, że będzie to woda na młyn dla gospodarzy. 76ers są bowiem najlepszą drużyną ze Wschodu pod względem punktów zdobytych spod samego kosza i zbiórek (2 w całej lidze) i jeśli dominują na tablicach to wygrywają bardzo pewnie.
Philadelphia 76ers - 4.5 @ 1.91
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
@Jacques

z tym przymiotnikiem &#39;swietny&#39; jako okreslenie poczatku sezonu to troche przesadzasz ;p pierwszy mecz z Raptors zagrali slabo, a pozniej poprostu wygrali co musieli wygrac z druzynami ktore, lekko mowiac, slabo bronia ;p a ostatnie mecze to byla katastrofa w ich wykonaniu, ta bezradnosc w ataku, rzuty z nieprzygotowanych pozycji. wystarczylo wylaczyc z gry Branda i reszta druzyny sie gubila. dzisiaj Utah na pewno zagraja w ten sposob, podwajajac Branda w kazdej akcji, wiec mam nadzieje ze Sixers beda na to przygotowani. ale majac w pamieci te 2 ostatnie spotkania jakos ciezko mi byc optymista co do dzisiejszego spotkania... mam nadzieje ze te obawy nie znajda potwierdzenia dzisiaj w nocy i Sixers pokaza sie z zupelnie innej strony. ale jesli mialbym typowac to spotaknie to wg lepsza opcja bedzie under 191 ✅ pkt. jesli spojrzymi na statystyki to Utah w tym sezonie rzucaja sporo, ale nie grali jeszcze z druzyna z obrona na poziomie Philadelphi.
Edit by J

Moim zdaniem grali tak jak napisałem, Ty masz inne zdanie ok ale nie pisz w stylu &quot;moja racja jest mojsza niż twojsza :p &quot;. Ciągle ktoś się czepia moich analiz , chyba dla tego że się sprawdzają:jezora:
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
New York Knicks @ San Antonio Spurs under 196 1,90
Pewnie wielu z was na pierwszą myśl zachęca do gry kurs na Spurs, jednak należy pamiętać, że Ostrogi zagrają bez swoich dwóch wielkich gwiazd-Parkera i Manu Ginobiliego, dlatego uważam, że najlepszym tutaj typem jest under-dla mnie naprawdę pewny. SAS od zawsze słynęli ze świetnej zespołowej defensywy i to była ich główna broń gdy zdobywali mistrzostwa. Dziś przyjdzie im się zmierzyć z grającymi bardzo ofensywnie NYK, jednak wątpię, by dziś gracze D&#39;Antoniego poszaleli. Spurs słabiutko zaczęli sezon, mają na koncie dopiero jedno zwycięstwo, a dodatkowo z gry wypadło ich dwóch kluczowych zawodników. Jeżeli chcą znowu zacząć zwyciężać to muszą swoją grę oprzeć na Duncanie i bardzo twardej obronie. Tima mogą punktowo wesprzeć tylko Mason, może Finley, Udoka.. Dlatego Spurs nie mają za dużo opcji w ataku, więc muszą się skupić na obronie. Knicks to drużyna grająca ofensywnie i szybko, jednak przy dobrej obronie Spursów, na wyjeździe w dodatku powinni zatrzymać się na 80-85 pktach. Popovich na pewno zdaje sobie sprawę, że nie ma sensu wdawać się w szybką wymianę ciosów z grającymi często szalone akcje Knicks, gdyż mają oni w swoich szeregach więcej graczy (Crawford, Randolph, Duhon..) potrafiących zdobywać dużo punktów.
 
makaveli23 143K

makaveli23

Użytkownik
Jazz point guard Deron Williams (ankle) is expected to make his season debut on Tuesday, though he described himself as a game-time decision.
Coach Jerry Sloan said that if Williams does play he will be used &quot;sparingly&quot; and fantasy owners might want to keep him sidelined for one more game. The Jazz finish their current road trip with four games in five nights, so how Williams ankle responds after tonight could determine his workload this week. Keep those fingers crossed. Nov. 11 - 12:53 pm et
Source: Salt Lake Tribune

Linia juz spadla do -3.5 @ 1.91, wszyscy graja PHI, ja tez zagralem ale tera sie boje. Moze byc wiecej pkt z Williamsem dlatego jak dla mnie OVER, w tym meczu. A jezeli w Utah brak Okura to moze lepszym rozwiazaniem bylby PHI O 96.5. Utah stracilo z NYK 107, Phila powinna do setki sie przblizyc, u siebie napewno zagraja lepiej niz te dwa wyjazdy. Cos kolo 104-98 moze sie powtorzyc
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Jazz point guard Deron Williams (ankle) is expected to make his season debut on Tuesday, though he described himself as a game-time decision.
Coach Jerry Sloan said that if Williams does play he will be used &quot;sparingly&quot; and fantasy owners might want to keep him sidelined for one more game. The Jazz finish their current road trip with four games in five nights, so how Williams ankle responds after tonight could determine his workload this week. Keep those fingers crossed. Nov. 11 - 12:53 pm et
Source: Salt Lake Tribune


Linia juz spadla do -3.5 @ 1.91, wszyscy graja PHI, ja tez zagralem ale tera sie boje. Moze byc wiecej pkt z Williamsem dlatego jak dla mnie OVER, w tym meczu. A jezeli w Utah brak Okura to moze lepszym rozwiazaniem bylby PHI O 96.5. Utah stracilo z NYK 107, Phila powinna do setki sie przblizyc, u siebie napewno zagraja lepiej niz te dwa wyjazdy. Cos kolo 104-98 moze sie powtorzyc


też czytałem ten komunikat...Mak nie spodziewaj się dziś wiele po Deronie, mało minut góra kilkanaście punktów wg mnie. Ja zagrałem under, co z tego wyjdzie zobaczymy..liczę że Philly narzuci defensywny styl gry, zresztą Utah z reguły nie gra szybko z zespołami które nie biegają. Okaże się po meczu czy miałem rację. pozdro
 
julez 27

julez

Użytkownik
Jakby nie grał... to byś nie miał kursu 1.10, tylko większy ????
Ja dziś sobie spróbuje postawić LAL -12,5 w Bet365, nie jestem zwolennikiem Dallas, jak dla mnie to tam gra 3 zawodników, do tego muszą mieć dobry dzień by wygrywać, a jakoś nie widzę ich w ogóle w starciu z LAL, kurs 3.25 więc dla mnie warto zaryzykować.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
2# San Antonio Spurs-NY Knicks @ Under 196.5 @ 2.00 @ PinnacleSports

Bardzo ciekawy typ na noc po świetnym kursie. Spursi grają bardzo słabo na początku sezonu bilans 1-4 mówi wszystko. Zespół z Nowego Jorku spisuje się lepiej, bo ma bilans 4-2. Oba zespoły mają spore problemy z kontuzjami, bo w San Antonio zabraknie: Parkera, Oberto i Ginobliego, a w drużynie Knicks nie zagrają Curry, Jared Jeffries i Houston. Braki tych zawodników powodują problemy w ataku zarówno w Spurs jak i Knicks. Co ciekawe w ostatnich 3. spotkaniach tych zespołów 3. razy zawodnikom nie udało się przekroczyć tej linii i teraz powinno być tak samo.
po co piszesz analizy jak w ogole nie orientujesz sie w sytuacji danego zespolu...? Curry nie gra w Knicks od poczatku sezonu, tzn pare minut zagral juz nie pamietam z kim, ale on nie jest zadnym wzmocnieniem zespolu. nie dosc ze ma nadwage, nie jest przygotowany do sezonu to jeszce nie pasuje do filizofi gry D&#39;Antoniego. Houtson to w ogole zostal zwoloniony przed rozpoczeciem sezonu, zakonczyl kariere i ma jakies inne stanowisko w Knicksach, nie wiem jakie. nawet jakby byl w skladzie i bylby zdrowy do gry nie lapal by sie do skladu. za stary juz jest. Jeffries jest kontuzjowany od zeszlego sezonu, nie wiele kibicow Knicks pamieta jego ostatni mecz. jedynym oslabieniem Knicks jest decyzja D&#39;Antoniego o nie wystawianiu Stephona Marburego, bo jest naprawde w niezlej formie, tym razem nei klamal ???? no ale ✅ ze sie starales :spokodfhgfh:
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Jakby nie grał... to byś nie miał kursu 1.10, tylko większy ????

Ja dziś sobie spróbuje postawić LAL -12,5 w Bet365, nie jestem zwolennikiem Dallas, jak dla mnie to tam gra 3 zawodników, do tego muszą mieć dobry dzień by wygrywać, a jakoś nie widzę ich w ogóle w starciu z LAL, kurs 3.25 więc dla mnie warto zaryzykować.
Julez, wg mnie nie warto grac Lakers dzis. Bukmacherzy nie sa glupi i nie wystawiaja wysokigo kursu 1.40 bez powodu...jutro Lakers gra wazniejszy mecz..z Hornets o psychologiczne miano lidera NBA. Wiec jesli tylko Lakersi nie przegraja 1 połowy to powinni wygrac ale gdy zdarzy sie cos podobnego jak wczoraj Bostonowi z Toronto po pierwszej połowie, to watpie że za wszelka cenę będą gonić wynik. Mavs w jakiej formie jest wiadomo, ale w drugiej połowie tamtego sezonu też n ie grali za ciekawie ale jednak w meczu z LA i to w Los Angeles byli blisko wygrania...
 
lukasz-janik 0

lukasz-janik

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Bulls v Atlanta Hawks
Typ: Chicago Bulls 1 (-4.0)
Kurs: 1.99
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Przyznaję się bez bicia, że kibicuję Bykom. I dziś liczę na przerwanie bardzo dobrej serii Atlanty - W5. Ekipa z Chicago bardzo dobrze czuje się na własnym parkiecie, o czym może świadczyć fakt pokonania Słońc 100-83. Dziś zagrają bez mojego ulubieńca Drew Goodena, który złapał kontuzję kostki. Nie zagra także Hinrich - ale za to kolejną okazję do pokazania swojego super talentu będzie miał Derrick Rose, który razem z Benem Gordonem, Luol Dengiem oraz Joakimem Noah powinni poradzić sobie z Hawkami. W końcu kiedys muszą przegrać. Co prawda są liderami swojej Southeast Division, gdzie graja z super słabym Washingtonem oraz Charlotte, a także z Orlando i Miami. Napewno ich największym sukcesem w sezonie jest zwycięstwo nad NOH 87-79. Jedak wydaję mi się, że łapią pomału zadyszkę - w ostatnim spotkaniu z OKC Thunder wymęczyli zwycięstwo 89-85.
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
Na expekcie HC na LAL -6,0 dla mnie pewniak... watpie tak samo jak Julez zeby Dallas cos pokazalo z Lakersami. Tak samo HC philadelphi -4,0 na expekcie. Pięciu zawodników kontuzjowanych albo wyjechalo w sprawach osobistych. Deron Williams, Memo Okur, Kyrylo Fesenko, Jarron Collins i Matt Harpring. Zastanawiam sie jak ten sklad bedzie wygladal... watpie nawet zeby utah przekroczylo 85pkt. ciezko bedzie. Tutaj Philadelphia 100 przegroczy i over moze wpasc przez to.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Jezu zmień czcionke do tej analizy :p
Miodzik, wg mnie zwycięstwo jak zwycięstwo, nad Dallas też jest cenne, dla mnie Dallas to jest jedna wielka tragedia, nie zdziwię się jak nawet i 20+ pkt to przegrają, przecież Dallas ma &#39;5&#39; dobrą + ławkę, a Dallas ma niewiele poza Kiddem, Howardem i Dirkiem Nowitzkim. W tak wczesnej fazie sezonu raczej szachowania siłami nie powinno być, chociaż wiadomo że jak po 3 kwarcie będzie +10 pkt dla LAL, to będzie grała ławka.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
12.11.2008 - 01:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers-Utah Jazz
Typ: Philadelphia - Powyżej 96,5 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: betgun
Analiza:
Philadelphia w tym meczu jest faworytem a to dlatego że wciąż grać nie może ich najlepszy rozgrywający Deron Williams oraz środkowy Mehmet Okur. Jednak postanowiłem postawić że gospodarze rzucą ponad wyznaczonej granicy ponieważ mają dobrych strzelców A. Miller , A. Iguodala czy też E. Brand a dzięki temu że bardzo dobry środkowy Okur nie zagra wiele punktów może również narzucać w takim razie środkowy Philadelphii S. Dalembert. Po za tym gospodarze właśnie u siebie odnieśli 2 wygrane w tym sezonie rzucając przy tym 125 i 116 punktów. Ogólnie u siebie właśnie Philadelphia to mocna drużyna i dziś przy takich osłabieniach rywali powinna pokazać z dobrej strony. Granica 96,5 pkt nie jest duża i przyznam szczerze ze jak uruchamiałem betgun a to myślałem że ona wyniesie ok. 105 punktów ale widocznie się pomyliłem moim zdaniem na moją korzyść. Obstawiam że Philadelphia rzuci spokojnie ponad 100 pkt. Polecam
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Spotkanie : Utah Jazz - Philadelphia 76ers 12.11.08 01:00
Typ : p/k 1/1
Kurs : 4.00 ✅
Bukmacher : bet365
Analiza :
Moim dzisiejszym typem jest typ na Utah Jazz. Zdaniem bukmacherów faworytem w tym spotkaniu jest Philadelphia, aczkolwiek ja uważam inaczej.
Utah w swoim ostatnim meczu przegrała z New York Knicks 107-99 wygrywając pierwszą połowę i tracąc zwycięstwo w 3 kwarcie. 8 listopada Utah wygrało z Oklahomą 104-97
wygrywając zdecydowanie 1wszą połowę 58-29, a mimo to Oklahoma goniła ich do końca, czego skutkiem jest tylko 7oma punktowe zwycięstwo. 76ers ostatni mecz grali dosyć dawno
bo 7.11 z Orlando przegrywając 98-88 z czego tą różnice 10 punktów stracili w 1wszej połowie. Miałem w tym meczu typować czyste zwycięstwo graczy z Utah, ale skoro taki kurs jest na połowa/koniec,
to nic tylko korzystać, ponieważ jeśli Utah ma ten mecz wygrać, to wygra go w 1wszej połowie.
Pozdrawiam
EDIT : izii money ????
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Ja dzisiaj wynalazłem handicap na Nowy Jork +3,5 pkt. ⛔

Dlaczego? Spurs grają jak na razie konkretną padakę. Winne temu są kontuzje, najpierw Manu Ginobili wypadł na długo (jeszcze w czasie olimpiady), a teraz dołączył do niego Tony Parker. Sytuację spotęgował brak wzmocnień w czasie sezonu. Odpadło też paru graczy do tej pory rzucających sporo trójek z ławki (Barry, Horry), co było groźną bronią. Zrezygnowali także z pomysłu zatrudnienia świetnego strzelca Corey&#39;a Maggete, który mógłby odciążyć wielką trójkę. Finley, Bowen grają coraz gorzej, tak samo Kurt Thomas, Fabricio Oberto nie dość że nigdy nie błyszczał, to jeszcze problemy z serduchem. Jedynym wartościowym dodatkiem w tej chwili do Duncana (który sam meczu nie wygra) to nabytek z Waszyngtonu Roger Mason jr, może czasem dołączy się Ime Udoka. Efekty takiej tragicznej sytuacji można było zaobserwować w meczu z Miami. Pozostaje też grupka nieopierzonych debiutantów. Właśnie w słabości Spurs, a nie sile Knicks upatruję sukcesu gości. Jak grają podopieczni D&#39;Antoniego każdy widzi-wesoła bieganina i ciepanie skąd się da - jak wchodzi to fajnie, jak nie wchodzi to bywa, uroki gry up tempo. Mają mniej więcej kim to robić, natomiast historyczna marka tego zespołu, czyli defensywa - nie istnieje. Jak dla mnie w tym starciu Duncan + Roger Mason vs. cała wataha strzelców nowojorskich, górą będą ci drudzy. Nawet najlepszy trener w lidze Poppovich nie naleje z pustego, hala Ostróg też nagle nie zacznie grać za kontuzjowanych. W tej chwili Spurs przypominają Heat z ubiegłego sezonu, czyli zespoł na poziomie D-League z jednym osamotnionym superstarem. Handicap dla pewności, a nóż widelec Spurs jakimś cudem będą trzymać się blisko Nowego Jorku. Jeśli jeszcze Duncan wypadnie ze składu, to Spurs mogą co najwyżej powalczyć z Prokomem, czy Turowem, a nie o wygraną w jakimkolwiek meczu NBA.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
12.11.2008 - 01:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers-Utah Jazz
Typ: Philadelphia - Powyżej 96,5 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: betgun
Analiza:

Philadelphia w tym meczu jest faworytem a to dlatego że wciąż grać nie może ich najlepszy rozgrywający Deron Williams oraz środkowy Mehmet Okur. Jednak postanowiłem postawić że gospodarze rzucą ponad wyznaczonej granicy ponieważ mają dobrych strzelców A. Miller , A. Iguodala czy też E. Brand a dzięki temu że bardzo dobry środkowy Okur nie zagra wiele punktów może również narzucać w takim razie środkowy Philadelphii S. Dalembert. Po za tym gospodarze właśnie u siebie odnieśli 2 wygrane w tym sezonie rzucając przy tym 125 i 116 punktów. Ogólnie u siebie właśnie Philadelphia to mocna drużyna i dziś przy takich osłabieniach rywali powinna pokazać z dobrej strony. Granica 96,5 pkt nie jest duża i przyznam szczerze ze jak uruchamiałem betgun a to myślałem że ona wyniesie ok. 105 punktów ale widocznie się pomyliłem moim zdaniem na moją korzyść. Obstawiam że Philadelphia rzuci spokojnie ponad 100 pkt. Polecam
znowu sie czepiam no ale musze ???? Andre Miller nie jest zadnym strzelcem. tzn on czasami mysli ze nim jest, ale to nie prawda. z jednego prostego powodu- poprostu nie umie rzucac. jest swietnym playmakerem i tego sie trzymajmy. to ze mial takie a nie inne liczby przy srednich punktowych w zeszlym sezonie wynikalo z tego ze Sixers brakowalo wlasnie strzelcow. teraz sytuacja sie poprawila i Miller jesli nie musi, nie rzuca tyle co wczesniej. a ty poprostu pojechales po nazwiskach, nawet nie patrzac kto jest w tym momencie liderem Sixers jesli chodzi o pkt. ten koles nazywa sie Young- nowa nadzieja 76ers, takze w tym meczu. jesli Sixers dzisiaj wygraja (wierze w to ze sie uda) to jestem przekonany ze wlasnie m.in. dzieki temu zawodnikowi. a co do twojego typu... kluczem do zwyciestwa w dzisiejszym meczu bedzie przede wszystkim dobra gra w obronie, Maurice Cheeks doskonale zdaje sobie z tego sprawe wiec watpie zebysmy zobaczyli 3-cyfrowa liczbe w dorobku ktorejkolwiek z druzyn ???? btw ponad 100 pkt Sixers naprawde sie rzadko zdarza.

@Łukasz Janik: wydaje mi sie ze lekcewarzysz brak Drew Goodena... zobacz kto zostaje u nich pod koszem w takiej sytuacji. Noah, Gray (w ogole skad on sie wzial ? ;p) i...? lekko mowiac bieda, ciezko bedzie cos ugrac przegrywajac na deskach.

@legionista: z agenta sie smiales, a styl twojej analizy jakby podobny... :jezora:

a typ na Knicks bardzo fajny z tak slabymi Spurs powinni powalczyc ????
 
makaveli23 143K

makaveli23

Użytkownik
Toronto - Philadelphia (+5.5) 1 1.80
To jest jedyneczka niesamowita, Phila jest slabiotka na wyjazdach, a Toronto walczylo jak rowny z rownym z Bostonem do pewnego momentu i wygralo pierwszy mecz w Philadeplhi +10 pkt. Teraz graja u siebie i znow Philadeplhia stoi w przegranej pozycji. Raps mieli trudnych przeciwnikow na poczatku, a Phila przegrywala z rywalami pokroju Toronto +15. easy cover
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie tylko z tej strony musiałem wyciąć 10 postów. To co się w dzieje w temacie ostatnio przekracza ludzkie pojęcie. Temat ten nie służy do wyżalania się, podsumowania typów itd. tylko do podawania typów. Chcecie podyskutować o meczach ? Nie ma problemu, jest na to specjalny dział. Tutaj tylko TYPY. A ostatnio ciągle tylko kłótnie, dogryzanie sobie itd. Po co ? Już w ogóle śmieję się z osób które piszą w stylu &quot;wiedziałem że nie wygrają&quot; a sami ten typ grali. Trochę samokrytyki Panowie i trzymania regulaminu. Dziś prawdziwa uczta dla kibiców NBA. Aż 13 spotkań.
7195 Boston-Atlanta 1,19 3,69
7196 L.A.Clippers-Sacramento 1,4 2,52
7197 Memphis-New York 1,6 2,06
7198 Miami-Portland 1,68 1,94
7199 Milwaukee-San Antonio 1,66 1,97
7200 New Jersey-Indiana 1,86 1,74
7201 New Orleans-L.A.Lakers 1,8 1,8
7202 Phoenix-Houston 1,55 2,15
7203 Oklahoma City-Orlando 2,52 1,4
7204 Toronto-Philadelphia 1,44 2,4
7205 Washington-Utah 2,17 1,54
Zapraszam do dyskusji.
 
J 0

jabool

Użytkownik
Docinki w stronę CP3 wycięte przeze mnie. Nie czytałeś posta powyżej ? Jacques

Część kolejna to dzisiejsze spotkanie Knicks - Grizzlies. Kurs na Knicks duży, u niektórych buków nawet bardzo (ale bez przesady, betsafe oferuje z tego co pamiętam 2,60). Co przemawia na korzyść drużyny D&#39;Antoniego? &#39;big 3&#39; czyli Nate, Zack i Wilson. Trzej panowie, dzięki którym możliwe było odniesienie 4 zwycięstw. Jako dopełnienie do wymienionej trójki- Chris Duhon i wracający do właściwej formy David Lee. Jest jeszcze Crawford, na którego ciężko jednak stawiać, spotkania doskonałe (lub prawie, jak te ostatnie) przeplata z osiągnięciami w stylu 1 pkt. Dodatkowo Knicks największe problemy mają z drużynami mocnymi/bardzo mocnymi pod koszem, ja osobiście Grizz do takiego grono nie zaliczam ;)
NYK grają druga noc z rzędu i to może w jakims, niewielkim stopniu stanowić problem.
Memphis to w moim przekonaniu już nie kelnerzy, którzy jeszcze do niedawna byli dostarczycielami łatwych punktów. Mimo wszystko nie jest to drużyna &#39;slynąca&#39; z obrony, nie jest to druzyna (o czym wczesniej mowilem) allstarowa pod koszem i moim zdaniem to Knicks rozdają karty. Jeśli zagrają na dobrej skutecznosci, zagraja to co w ostatnich meczach, o wynik jestem spokojny.

EDIT JaBoOl: czytałem, myślałem jednak, że mam prawo wypowiedzieć swoje zdanie, jak widać myliłem się, widze tutaj coś na wzór takiej małej faszystowskiej wysepki, gdzie zdanie ma zawsze wódz i zawsze może edytować posty użytkowników i dostosowywać je do swoich potrzeb. Nie napisałem nic obraźliwego, dosłownie dwa słowa odnoszące się pośrednio do dalszej części mojego posta. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom