>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2012

Status
Zamknięty.
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Polecam obejrzeć wcześniejsze mecze Phili i wtedy dopiero dawać stawkę 10/10 na SAS. Każda seria się kończy,zwłaszcza w NBA. Phila już dostała srogą lekcję od Miami u siebie,więc wnioski będą jakieś na pewno wyciągnięte.Oczywiście SAS gra ostatnio bardzo skutecznie,ale czy ta ich obrona jest taka świetna?!Jak na razie ich wizyty na Wschodzie to porażka z Milwaukee,baty od Heat i wygrana po dogrywce z DH12.Mnie to nie przekonuje,a już na pewno nie na 10/10,więc gratuluję odwagi jeśli faktycznie grasz z grubą kasę na to..
widzisz Ty bierzesz pod aspekty pewne inne rzeczy niż Ja, jakieś serie, wygrane itp. P.S ogladam z pewnością wiecej od Ciebie, i akurat to jak atakują kosz gracze Philadephii zostanie zneuturalizowany przez Spurs dziejszej nocy. Pozdrawiam
 
M 14

macilius

Użytkownik
i wyciagnie z miami jakies lekcje?
jakies, ale jakie, ito w tak krotkim czasie. nawet jak wycianie te lekcje, wcale nie oznacza to ,ze wygra z san antonio... philadelphia zadnym pewniakiem na dzis dla mnie nie jest, przeciwnie, przy takich stawkach, dyspozycji, braku graczy, to san antonio ma spore szanse zwyciestwa. a co do swietnej czy nie swieten obrony san antonio. nba to nie matematyka, druzyny, ktore wygrywaly z faworytami, same przegrywaly bedac w roli faworyta(san antonio na poczatku sezonu po ciezkim boju z clippersami, nastepnego dnia dostalo baty), mecze swietne ,przeplatane od czasu do czasu tragicznymi - skutecznosc danego dnia, i to samo stalo sie z philadelphia z miami, a i juz lakersami bylo cienko.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Duncan w izolacjach zdobywa 0.9 punktu na akcję, więc nie wiem czy to jest dobrze na podkoszowego jak punktuje rzadziej niż co 2 akcję.

Poza tym Spurs może i dobrze grają izolacje, ale Phila gra je jeszcze lepiej (2 miejsce w lidze), San Antonio słabiutko je broni (29 miejsce w lidze).

Mówisz o P&amp;R. Akurat jeżeli chodzi o Phile to ich obrona jest najlepszą obroną przeciw P&amp;R w lidze - 0.71 punktu na posiadanie tracą. A P&amp;R to ponad 21% akcji SAS. Mówisz, że P&amp;R ze Splitterem, a Duncan bardziej w izo. To wyobraź sobie, że TD ma więcej punktów w P&amp;R niż Splitter i częściej z nim są grane te zagrywki.

Mówisz o spot up, obrona 76ers jest 6 w tym względzie. Fakt, że Spurs mają 3 spot up atak, ale dziś będzie ciężko, bo obrona nie byle jaka.

Łącznie już mamy 45% akcji Spurs, które bardzo dobrze broni Phila. A jeszcze dochodzi 10% transition, które egzekwują bardzo dobrze, ale Phila też super broni transition.


i akurat to jak atakują kosz gracze Philadephii zostanie zneuturalizowany przez Spurs dziejszej nocy.
To wytłumacz jak atakują kosz gracze Phili.


Jeszcze chętnie się dowiem jak Parker ma powstrzymać Williamsa czy Holidaya w izolacjach. Izolacjach, które świetnie Phili wychodzą (2 miejsce), a SAS niezbyt umieją je bronić (29 miejsce).

I P&amp;R, których też nie bronią zbyt dobrze (24 miejsce w lidze). A tutaj też bardzo dużo punktują Williams i Holiday.

Williamsa też będzie trzeba powstrzymać jak będzie urywał się na zasłonach, bo lubi to robić, a SAS są najgorsi w obronie off screen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Washington Wizards - New York Knicks (HC -2,5/0) ⛔ 93-107

Typ: 1
Kurs: 2,00
Buk: Bet365

U Knicksów nie zagra: Anthony, Davis i Amare. Czyli 3ka podstawowych zawodników. Jeśli Wizards tego nie wykorzystają i nie powiększą swojego marnego jak na razie dorobku zwycięstw i to grając u siebie to będę naprawdę zdziwiony. Wiadomo - dostają szansę rezerwowi Knicks, ale jednak brak trzonu zespołu musi być widoczny. Jeśli Wizards ograniczą obecnego lidera Knicks przy nieobecności w/w wspomnianej 3ki - J.Lina - to powinni to spokojnie wygrać. W zasadzie nie ma co więcej pisać, bo to są 2 główne argumenty za grą na Wizards - mecz w Waszyngtonie i brak Davisa, Amare i Melo.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
i wyciagnie z miami jakies lekcje?
jakies, ale jakie, ito w tak krotkim czasie. nawet jak wycianie te lekcje, wcale nie oznacza to ,ze wygra z san antonio... philadelphia zadnym pewniakiem na dzis dla mnie nie jest, przeciwnie, przy takich stawkach, dyspozycji, braku graczy, to san antonio ma spore szanse zwyciestwa. a co do swietnej czy nie swieten obrony san antonio. nba to nie matematyka, druzyny, ktore wygrywaly z faworytami, same przegrywaly bedac w roli faworyta(san antonio na poczatku sezonu po ciezkim boju z clippersami, nastepnego dnia dostalo baty), mecze swietne ,przeplatane od czasu do czasu tragicznymi - skutecznosc danego dnia, i to samo stalo sie z philadelphia z miami, a i juz lakersami bylo cienko.
akurat brak Branda w rotacji 76ers to niewielkie osłabienie,ja tu nie mówię o żadnej matematyce. Po prostu dla mnie Phila jest lepszą drużyną na chwilę obecną niż SAS,dobrze zbilansowaną-wrócił na dodatek Hewes który gwarantuje sporą liczbę zbiórek. SAS to bardzo doświadczony team i nie odbieram im dziś szans,no ale 10/10? dajcie spokój..
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Akurat dziś Hawes nie zagra, a zagra właśnie Brand.


Brand missed his last two games due to a sprained thumb but is expected to return to the lineup Wednesday when they face the Spurs.

Hawes continues to battle with a nagging back injury and underwent an MRI on Tuesday. The results have come back negative but he has been ruled out for Wednesday&#39;s game against the Spurs.
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Duncan w izolacjach zdobywa 0.9 punktu na akcję, więc nie wiem czy to jest dobrze na podkoszowego jak punktuje rzadziej niż co 2 akcję.

Poza tym Spurs może i dobrze grają izolacje, ale Phila gra je jeszcze lepiej (2 miejsce w lidze), San Antonio słabiutko je broni (29 miejsce w lidze).

Mówisz o P&amp;R. Akurat jeżeli chodzi o Phile to ich obrona jest najlepszą obroną przeciw P&amp;R w lidze - 0.71 punktu na posiadanie tracą. A P&amp;R to ponad 21% akcji SAS. Mówisz, że P&amp;R ze Splitterem, a Duncan bardziej w izo. To wyobraź sobie, że TD ma więcej punktów w P&amp;R niż Splitter i częściej z nim są grane te zagrywki.

Mówisz o spot up, obrona 76ers jest 6 w tym względzie. Fakt, że Spurs mają 3 spot up atak, ale dziś będzie ciężko, bo obrona nie byle jaka.

Łącznie już mamy 45% akcji Spurs, które bardzo dobrze broni Phila. A jeszcze dochodzi 10% transition, które egzekwują bardzo dobrze, ale Phila też super broni transition.




To wytłumacz jak atakują kosz gracze Phili.


Jeszcze chętnie się dowiem jak Parker ma powstrzymać Williamsa czy Holidaya w izolacjach. Izolacjach, które świetnie Phili wychodzą (2 miejsce), a SAS niezbyt umieją je bronić (29 miejsce).

I P&amp;R, których też nie bronią zbyt dobrze (24 miejsce w lidze). A tutaj też bardzo dużo punktują Williams i Holiday.

Williamsa też będzie trzeba powstrzymać jak będzie urywał się na zasłonach, bo lubi to robi gć, a SAS są najgorsi w obronie off screen.
kontekst dzisiejszy mecz, przypomnj sobie tamten sezon i mecz z 76 duza ilosc punktow natrzaskal wlasnie duncan po iso, kogo ma dzis naprzeciw? odpowiedz sobie sam jak bedzie dzis wykorzystywany..


Splitter z akcji pkt glownie po p&#39;n&#39;rolach poogladaj troche


gdzie napislem ze parker broni dobrze? wrecz przeciwnie..

poslugujesz sie wykresami, tak samo analizowales mecz milwaukke- detroit. wynik przemilcze, oraz to w jaki sposob pkt zdobywaly obie ekipy.

do zobaczenia o spotkaniu.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Czyli nie potrafisz odpowiedzieć na moje argumenty...



Splitter prawie 2 razy częściej gra post up niż P&amp;R, 84 akcje w post up, 44 P&amp;R. 227 zagrań w ataku. Więc nie wiem jak doszedłeś do tego, że głównie gra P&amp;R. Bo te cyferki nie kłamią.


Twój cytat:

Tony Parker o ile slabo broni fajnie odnajduje się w pickach z Tiago Splitterem, Duncana graja bardziej na iso i tutaj takze upatruje przewage,
Duncan bardziej na iso niż na P&amp;R :?:

21 akcji w izolacjach vs 79 akcji P&amp;R to znaczy bardziej na iso :?:

Gra też więcej P&amp;R niż Splitter. Trafił 2 razy więcej rzutów z P&amp;R niż Splitter.

Więc o czym Ty mówisz, że Duncana grają bardziej na iso :?:


Nigdzie nie napisałeś, że Parker broni dobrze. Ja się po prostu pytam jak wg Ciebie SAS powstrzyma Williamsa i Holidaya, którzy stanowią bardzo istotny element gry 76ers i powstrzymanie ich ma bardzo duże znaczenie dla losów meczu.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spurs - Sixers
Spurs 2,33 Tobet ✅
Moim zdaniem dziś Vucevic, także jego zmiennik na C niekoniecznie będzie trzymał poziom i to może być klucz. W ostatnim meczu z LAL był oczywiście bardzo wysoki poziom, do jakiego Philly nas przyzwyczaili, ale jednocześnie, przegraliby, gdyby nie Lou Williams, który często gra świetnie w końcówkach, ale trafiać aż tak perfekcyjnie, jak w poniedziałek, nie będzie, nie zdarza się to dwa razy z rzędu. Ja radzę zwrócić uwagę na jeden, bardzo istotny fakt. Ławka Spurs jest jedną z nielicznych ławek, która jest w stanie przeciwstawić się ławce Philly, ba, rezerwa Spurs jako całość jest najlepsza w całej lidze. Danny Green gra ostatnio troszkę słabiej, ale dalej siłą napędową jest właśnie obecność graczy wchodzących, a Popovich potrafi jak nikt dać im szkołę życia, tak jak choćby w &quot;przegranym&quot; po 3 kwartach meczu w Dallas (Bonner, Splitter, Neal, Green, Anderson grali całą 4 kwartę, zaczynając ją runem 26-6 bodajże, a w końcówce marnując przewagę, co pozwoliło im wszystkim zagrać po 5 minut w dogrywce). Właśnie takie rzeczy teraz procentują, a będą jeszcze bardziej. Parker został właśnie graczem tygodnia Konferencji, Duncan zdaje się mieć za sobą najlepszy tydzień w sezonie. Blair jest szybki, mimo rozmiaru, prawie tak jak Thad Young, a dziś nie będzie miał wielu rywali z przewagą wzrostu. Owszem, Holidaya i Williamsa ciężko będzie zatrzymać, ale jeśli Spurs tego nie zrobią, wcale nie jest powiedziane, że przegrają. Powtórzę jeszcze raz, z Lakers Philly zagrali bardzo dobrze, ale dziś jeśli znów tak dotkliwie przegrają tablice, nie będzie litości. Bez swojego najlepszego w RPG w sezonie, trudniej będzie utrzymać równowagę, choć nie mówię, żeby Hawes był bestią na tablicy, to jednak zapewniał solidność. Spursi są w świetnej formie i mogą tutaj pokusić się o wygraną.

Clippers - Cavs
Cavs +6 1,91 Tobet ✅
Boston, Dallas, wyrównana walka z Heat - chyba z gospodarzami nie jest tak źle. Clippers z kolei zaczynają dziś nową erę w tym sezonie, erę bez kluczowego gracza, bez którego, szczerze mówiąc, ciężko mi sobie wyobrazić, by dalej wygrywali tak, jak to robią dotychczas. Clippers to ulubiony rywal Antawna Jamisona, ale to może być mecz Andersona Varejao. Naprzeciw Griffina i Jordana znajduje się koleś, który wkłada w mecze jeszcze więcej energii, niż oni i potrafi zdominować tablice. Byron Scott narzeka na kontuzje, ale ci najważniejsi dziś zagrają. B2B, ale Cavs przed meczem w Miami mieli 3 dni wolnego. Powrót do swojej hali to coś, czego potrzebują po przegranym dopiero w ostatniej kwarcie meczu z Heat i tu powinni odzyskać równowagę, a z mocniejszymi rywalami już w tym sezonie w Quicken Loans wygrywali.


Pistons - Nets
Nets 1,62 Tobet ⛔
Nie lubię stawiać takich spotkań, ale kurs niezły. Nets grają u siebie, a Pistons nawet, jak Monroe szaleje, to mają kłopoty z wygrywaniem spotkań. Niby wraca Gordon, ale nawet z nim w składzie nie jest to przekonujący zespół, choć zebranych jest kilku niezłych graczy. Liczę na dobrą grę Humphriesa, Deron ciągle robi swoje, jakoś nie układa mi się to w sposób, w który Pistons mieliby jakąś przewagę. Na wyjazdach są beznadziejni, tak może niestety pozostać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 0

junoumi

Użytkownik
???? Washington Wizards - New York Knicks (HC -2,5/0)

Typ: 1
Kurs: 2,00
Buk: Bet365

U Knicksów nie zagra: Anthony, Davis i Amare. Czyli 3ka podstawowych zawodników. Jeśli Wizards tego nie wykorzystają i nie powiększą swojego marnego jak na razie dorobku zwycięstw i to grając u siebie to będę naprawdę zdziwiony. Wiadomo - dostają szansę rezerwowi Knicks, ale jednak brak trzonu zespołu musi być widoczny. Jeśli Wizards ograniczą obecnego lidera Knicks przy nieobecności w/w wspomnianej 3ki - J.Lina - to powinni to spokojnie wygrać. W zasadzie nie ma co więcej pisać, bo to są 2 główne argumenty za grą na Wizards - mecz w Waszyngtonie i brak Davisa, Amare i Melo.
Przecież Davis po podpisaniu kontraktu nie rozegrał jeszcze ani jednego meczu, więc po co w ogóle o nim pisać jako osłabieniu Knicksów? Dwie słabe drużyny dzisiaj zagrają i wynik to spora loteria.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
poslugujesz sie wykresami, tak samo analizowales mecz milwaukke- detroit. wynik przemilcze, oraz to w jaki sposob pkt zdobywaly obie ekipy.
do zobaczenia o spotkaniu.
I bardzo dobrze że to wszystko ładnie Olo przedstawia na wykresach, statystykach, kto jak lubi grać kryć, z jakich pozycji ile zdobywa pkt, jak broni itp za to dla niego wielki ✅✅✅ ????. Pozwala to bardzo często dobrze wytypować wynik meczu, jednak nie zawsze z wiadomych powodów. Jak byłoby to taki proste to co nocy mielibyśmy mega plus w postaci zarobku bo bralibyśmy same wykresy i statystyki. Wiadomo decyduje dyspozycja dnia, trochę szczęście, i inne czynniki. Bo jak np. wytłumaczyć ostatnie 2 zwycięstwa Phoenix gdzie mają zabójczą skuteczność z gry a Nash przechodzi samego siebie? Takich rzeczy się nie przewidzie, ale pracę Olo w tym temacie bardzo doceniam i zawsze chętnie czytam jego wypociny, skąd wiele się można dowiedzieć. :razz: Oto dzisiejszy główny typ na tę noc.

Toronto Raptors - Milwaukee Bucks 2 -&gt; 1,85 -&gt; Bet365 ✅✅✅ 105 - 99 Milwaukee Bucks

Gram dzisiaj na gości. Rozpisałem się wczoraj dużo o nich gdy grali u siebie z Suns. Dzisiaj mimo, że B2B to zdecydowałem się im zaufać. Wczorajszy mecz każdy widział, 107 pkt straconych z Suns dobrze o obronie Kozłów nie świadczy, wiadomo grają bez Boguta, ale mimo to nie powinni dać sobie tyle pkt wbić do własnego kosza. 1 połowa w wykonaniu Bucks fatalna, druga bardzo dobra, oglądałem, ale niestety nie udało się pokonać ekipy Gortata, 17 pkt straty do przerwy. Tak jak mówie w 1 połowie meczu nie wiem co się działo z teamem gospodarzy stracili w Q1 34 pkt w Q2 33 pkt, podczas gdy w 2 połowie łącznie stracili 40 pkt :grin:. Dzisiaj Kozły jadą do Toronto, które musi radzić sobie bez lidera Bargnaniego. Toronto to moim zdaniem jedna z najsłabszych ekip w tym sezonie w NBA. Z Bargnanim są moim zdaniem bardzo nudną ekipą, ciężko to się ogląda, a co mówić jak bez niego sobie dzisiaj poradzą. Milwaukee ma o wiele lepszą kadrę zarówno na dystansie, półdystansie, czy nawet in bench. Kozły mają chociażby Dunleaviego który w każdym momencie, może pociągnąć grę drużyny, jest Jennings, ktory wczoraj zagrał bardzo słaby mecz. Po stronie gospodarzy nie widzę zbytnio argumentów, na jakich mogliby pokonać dzisiaj Bucks. Oczywiście, Toronto ostatnio przegrało kilkoma pkt w Miami z Heat, ale czy to był dobry mecz Raptors, czy raczej odpuszczenie przez Heat to już pozostawie to do dyskusji innym userom. Gram dzisiaj na Bucks, podoba mi się kurs, uważam, że na pewno mają większe szanse na odniesienie zwycięstwa niż drużyna gospodarzy. Gram po 1,85 Milwaukee Bucks. Inne typy w temacie. Pozdrawiam i zachęcam do oglądania NBA. Rambo131. O Bucksach się wczoraj trochę rozpisałem także nie ma co tego powtarzać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 27

ljuboja

Użytkownik
???? Washington Wizards - New York Knicks (HC -2,5/0)

Typ: 1
Kurs: 2,00
Buk: Bet365

U Knicksów nie zagra: Anthony, Davis i Amare. Czyli 3ka podstawowych zawodników. Jeśli Wizards tego nie wykorzystają i nie powiększą swojego marnego jak na razie dorobku zwycięstw i to grając u siebie to będę naprawdę zdziwiony. Wiadomo - dostają szansę rezerwowi Knicks, ale jednak brak trzonu zespołu musi być widoczny. Jeśli Wizards ograniczą obecnego lidera Knicks przy nieobecności w/w wspomnianej 3ki - J.Lina - to powinni to spokojnie wygrać. W zasadzie nie ma co więcej pisać, bo to są 2 główne argumenty za grą na Wizards - mecz w Waszyngtonie i brak Davisa, Amare i Melo.
Anthony I osłabienie weź nie przesadzaj to co pokazuje to NY nawet nie poczuje że go nie ma. Mecz jak najbardziej wyrównany z tego powodu iż WIzards gra u siebie a u siebie coś tam graja bo na wyjazdach to masakra 2x najgorsza drużyna w sezonie. Jak dla mnie na NY warto 2,05 brać.
 
slander 10

slander

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Los Angeles Clippers Los Angeles Clippers -6⛔

Spotkanie pomiędzy drużyną z końca tabeli a drużyną ze ścisłej czołówki. Clippers są więc faworytami. Dodatkowo Cavs grają drugi mecz z rzędu. Wczoraj grali w Miami, gdzie postawili się Heat lecz przegrali. Myślę, że może im to nie wyjść na dobre w dzisiejszym meczu.
Clipps stracili w ostatnim meczu Billupsa. Strata ogromna, ale powinni dziś chcieć pokazać, że nadal są mocni. Pomóc może debiut Kenyona Martina, który powinien dać dużo spokoju pod koszem, bo teraz w razie problemów z faulami Griffina lub Jordana jest bardzo wartościowy zmiennik.
LAC są w trakcie serii wyjazdowej i jest to ich pierwszy poważny test. Na razie idzie nieźle(zwycięstwa z Wizards i Magic) i dziś powinni wygrać po raz kolejny. Liczę, że dość pewnie, gdyż w przeciwieństwie do gospodarzy będą wypoczęci.
 
zabold 26

zabold

Użytkownik
Washington Wizards - New York Knicks
typ: Jeremy Lin under 18
kurs: 1,952 / pinnacle
Od razu rzucił mi się ten typ w oczy - Jeremy Lin w ostatnich dwóch meczach rzucił odpowiednio: z Nets 25pts, z Utah 28 na skuteczności ponad 50%. Dwa mecze wystarczyły, żeby na kolesia, który przed tymi dwoma świetnymi występami zagrał w całym sezonie około 50min, pinnacle wystawił linię 18 punktów. Lin nie jest ani szybki, ani atletyczny - myślę, że jego 2 poprzednie występy były spowodowane trochę przez zlekceważenie przez przeciwników. Oglądałem jego występ przeciwko Utah - w Madison Square Garden wszyscy byli pod wrażeniem, a Tajwańczyk się tylko tym nakręcał. Czuję, że dzisiaj na wyjeździe w Waszyngtonie nie będzie mu już tak dobrze szło. Tym bardziej, że naprzeciwko ma J.Walla, który jest dobrym, atletycznym obrońcą, o czym świadczą chociażby zdobycze punktowe jego ostatnich przeciwników na PG: Calderon 8 i 3 punkty, Paul 2. Jedynym wyjątkiem jest Rose, który rzucił 35. Myślę, że dzisiaj Lin nie poradzi sobie z presją: co innego gra u siebie, co innego na wyjeździe; do tego czuję, że dzisiaj nie będzie grał aż tylu minut ( z Utah aż 44).
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Czyli nie potrafisz odpowiedzieć na moje argumenty...

Splitter prawie 2 razy częściej gra post up niż P&amp;R, 84 akcje w post up, 44 P&amp;R. 227 zagrań w ataku. Więc nie wiem jak doszedłeś do tego, że głównie gra P&amp;R. Bo te cyferki nie kłamią.

Twój cytat:

Duncan bardziej na iso niż na P&amp;R :?:
21 akcji w izolacjach vs 79 akcji P&amp;R to znaczy bardziej na iso :?:
Gra też więcej P&amp;R niż Splitter. Trafił 2 razy więcej rzutów z P&amp;R niż Splitter.
Więc o czym Ty mówisz, że Duncana grają bardziej na iso :?:

Nigdzie nie napisałeś, że Parker broni dobrze. Ja się po prostu pytam jak wg Ciebie SAS powstrzyma Williamsa i Holidaya, którzy stanowią bardzo istotny element gry 76ers i powstrzymanie ich ma bardzo duże znaczenie dla losów meczu.
bez sensu bym pisal po meczu, troche nadwyrezasz rzeczywistosc np. ile gra spliter ile duncan, mowisz o skutecznych akcjach P&#39;nR i ISO a nie fakcie ich ilosci co tez a znaczenie.. rzpisalbym sie.. dla Mnie najwazniejsze by SPURS wygrali dosc pewnie, uciekam na nba
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
No to Magic pocisnęli dziś Heat,po prostu miazgę z nich zrobili. Kurcze tej ligi nikt nie rozgryzie,jak już wydaje się że takie Miami wpada w rytm meczowy to przychodzi taki wieczór jak ten w Orlando gdzie nic nie wychodzi.A rywal,który w przekroju sezonu więcej razy się błaźnił niż zaskakiwał pozytywnie dziś akurat gra koncert i tylko dzięki zrywowi Wade&#39;a w 2 kwarcie mecz nie kończy się 30-punktową porażką Miami. Nie ma co tłumaczyć się brakiem Chalmersa,po prostu przez 48 minut ani trener ani &quot;wielcy&quot; zawodnicy Heat nie potrafili znaleźć recepty na Magic.17 razy za 3 przy 42%,25 zbiórek DH12 przy 39 całej drużyny Miami. Śmiałem się jak wpadały kolejne trójki z wypracowanych,czystych pozycji przez całe 48 minut. Rozrzucali ich jak chcieli,nawet ten nieszczęsny Nelson pocisnął na koniec..Brawo Magic,taka noc wam się nie przydarzy przez najbliższy miesiąc zapewne;) A Heat jak wygra całą ligę,to ja jestem Skajpaj ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Anthony I osłabienie weź nie przesadzaj
Hehe nie no to jest wzmocnienie jego brak ???? 22 pkt, 4 asysty i 6 zbiórek co mecz. Weź ty nie przesadzaj. To, że ostatnie mecze miał słabsze nie znaczy, że to jest wzmocnienie jego brak. Co nie zmienia faktu, że Wizards to jest jednak dno dna a J.Lin nie przestaje zaskakiwać. Kolejny mecz z ponad 20 pkt i do tego 10 asyst...
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
U Knicksów nie zagra: Anthony, Davis i Amare. Czyli 3ka podstawowych zawodników. [...] to są 2 główne argumenty za grą na Wizards - mecz w Waszyngtonie i brak Davisa, Amare i Melo.
To się nadaje gdzieś do działu post miesiąca... Davis nie rozegrał ani jednego meczu i Ty go zaliczasz do trójki podstawowych zawodników? Napisałem, to dlatego, że wobec innych sobie urządzasz często wycieczki, więc taki błąd jest karygodny, na kogoś, kto interesuje się koszem, choć w minimalnym stopniu - Ty to czynisz. Dlatego jeśli nie oglądasz w nocy NBA, a posiłkujesz się skrótami/artykułami, to czas zmienić źródła, bo Baron Davis na parkiet w oficjalnym meczu jeszcze nie wybiegł.

Ja za to biję się w pierś i przepraszam jeśli ktoś podążył za moim typem na Wizards. Jak widać ten zespół nie potrafi skorzystać z przewagi własnego parkietu i braku dwóch czołowych strzelców zespołu, którzy dawali dla zespołu średnio 40 punktów.
To był mój najgłupszy oddany typ, w tym sezonie. Wizards raczej już do końca sezonu omijam, bo to zespół cyrkowców i choć po przejęciu zespołu przez asystenta, to była chwilowa poprawa, bo Wall nadal robi &#39;swoje&#39;. Zbiórka - ogień do przodu.

Jeszcze raz przepraszam.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
NY na luzie sobie poradził z Wizards
nawet nie poczuli że nie ma jak to opisał Dawczan wielkiej gwiazdy Anthony
Do Dawczana.
Pisałem już w poprzednim temacie nie kłóć się bo walnąłeś znów plamę jak i z Davisem tak i Anthony.Wiadomo jeśli nie ma jakiego kol wiek zawodnika z podstawy to jest to osłabienie dla drużyny ale nie mogę jeśli ktoś pisze takie głupoty w stylu przegrają bo nie gra wielka gwiazda jak tak można pisać przecież za tą wielką gwiazdę zagra kto inny a skąd kto może wiedzieć czy ten ktoś nie zagra lepiej niż ta wielka gwiazda ??
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Wielkie rzeczy, raz wejdzie typ raz nie, Czarodzieje to jedna z najsłabszych ekip w NBA, w dodatku bez obrony więc czego wymagać, Po za tym widać tendencję że w NBA nawet mocno osłabione drużyny skazane przed meczem na gładką porażkę potrafią zaskoczyć i wygrać, tutaj akurat nawet przy sporych osłabieniach Knicks wygląda lepiej, przed meczem dałbym im 50% na 50%
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom