>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2013

Status
Zamknięty.
A 47

all_in

Użytkownik
Ty tak na serio ? Litości. Jeśli Celci graja słabiutko to jak grają Bobki ? Arcy słabiutko ?
Również nie rozumiem za bardzo tej wypowiedzi. Kto w takim razie gra dobrze w tej lidze? Są tylko 2 argumenty przemawiające na Bobcats. Streaki- przy wygranej bobków 2 streaki zostaną przełamane i wczorajsze 3 dogrywki, które mogą odczuć Celtowie ze względu na wiek liderów. Mimo wszystko a ten mecz zostawiam w spokoju bo Bobki potrafią z każdym przegrać
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ty chyba wczoraj nie oglądałeś wczoraj Celtics z Denver,obie ekipy zagrały na żenującym poziomie i tylko dzięki temu,że Bostonowi pomagał Miller gospodarze odnieśli zwycięstwo po trzeciej dogrywce.Celtics grają słabiutko i z pewnością nie warto tutaj ryzykować takiego hc na goście bo wg mnie ma on małe szanse powodzenia,owszem Bobcats grają mizernie ale wątpie by Celtics jakoś specjalnie się motywowali by tutaj tak wygrać.
Przeczytales to co napisales ?

Tak wygrac? Wygranie spotkania 5 pktami to jakies nadzwyczajne wydarzenie ? wystarczy prowadzic nie wiem nawet 1 punktem a rywale pod koniec jak nie trafia beda faulowali i z wolnych mozna pokryc linie, bez przesady. Celci wczoraj grali z mega atletyczna ekipa inna niz Bobcats. Lawka Bostonu coraz lepiej wyglada wiec naprawde nie widze argumentow po stronie Bobcats...
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Milwaukee Bucks(-4,5) - Washington Wizards -&gt; 1,9 6 -&gt; Unibet
Pierwsze co zobaczyłem w ofercie bukmacherów na dzisiaj to bardzo wysoki kurs na ekipę &#39;&#39; Kozłów &#39;&#39; która rozgrywać będzie dzisiaj spotkanie z ekipą z Waszyngtonu. Milwaukee w tej chwili 8 pozycja na Wschodzie, 3 zwycięstwa więcej od goniącej Philadelphii 76ers. Ekipa &#39;&#39; Kozłów &#39;&#39; ostatnio 3 porażki jednak grali 2 razy na wyjeździe z bardzo mocnymi ekipami jakimi są na własnym parkiecie Utah Jazz oraz ekipa Denver. Dzisiaj trzeba wygrać, nie ma innej opcji. Do PO coraz bliżej, Waszyngton ma bilans 3/24 mecze wygrane on road. Kompletnie nie klei im się gra na wyjazdach. Milwaukee w tym sezonie to przede wszystkim bardzo dobra gra, oparta na grze Jennings&#39;a, który bardzo dobrze punktuje oraz asystuje. Ersan Ilyasova też dochodzi powoli do wysokiej formy. Monta Ellis trochę przymula jako jedyny, ale sądzę, że im bliżej PO, tym formę rzutową zacznie odzyskiwać. Waszyngton to głównie punkty z pomalowanego, gdy się ich odsadzi na dystans kolorowo gra nie wygląda już. Dużo piłek dostaje Emeka Okafor, jednak myślę, że dzisiaj Dalembert go powinien zastopować. Ławka Bucks też bardzo fajnie wygląda: Udrih, Dunleavy, Henson czy Udoh, to gwarancja 20 pkt na mecz. Nie widzę innej opcji jak zwycięstwo dzisiaj Milwaukee Bucks na własnym parkiecie a kurs jest naprawdę warty gry. Życzę owocnych typów. Pozdrawiam. Rambo
 
blum 70

blum

Użytkownik
Bukmacher: Tobet
Spotkanie: MIL-WAS
Typ: John Wall, over 15.5 (14 pkt)
Kurs: 1.80

John Wall to nieoceniona odsiecz dla Wizards. Wraz z jego powrotem, drużyna ze stolicy podniosła głowę i z czerwonej latarni ligi zamieniła się w niełatwego przeciwnika dla większości klubów NBA. Wall w ostatnich trzech meczach rzucał 13, 21 i 15 pkt. Milwaukee nie jest potentatem - Wall w tym meczu może spokojnie poprawić średnią sezonu (14.2 pkt na grę). Przy kursie 1.80, typ ten wart jest wg mnie ryzyka.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Cała NBA...O ile porażkę Celtów jestem w stanie zrozumieć - wczoraj 3 dogrywki i walka z Nuggets tak porażka Pacers jest dla mnie nie wytłumaczalna. Ale z 2 strony jak można wygrać mecz mając w ostatnich 2 minutach i prowadząc 4 pkt - czyli posiadali luz psychiczny - skuteczność z gry bodaj 0/5 ? W tym West, który zanotował 0/3...Tak więc polecam obejrzeć końcówkę spotkania - ostatnie 2 minuty - bo Pacers przegrali wygrany mecz. 4 pkt przewagi i posiadanie...Tragedia.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Pacers przegrywaja juz drugie spotkanie w koncowce, wystarczy cofnac sie do potyczki z Raptors. Identyczna sytuacja, niecala minuta do konca, 4 punkt przewagi i daja doprowadzic do dogrywki i suma sumaru przegrac ta dogrywke. Pacers jak mieli swietna serie we wlasnej hali tak teraz trzeba uwazac na ich spotkania z solidnymi ekipami.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Portland Trail Blazers @ Miami Heat / L.Aldridge. Total Points - Over 19.5 @ 1.90 ✅
Marathonbet



Linia ustawiona nawet poniżej jego całościowego ppg, a przecież grają z Miami więc będzie rzucał więcej (choć teraz w wyjazdowym tourze i tak rzuca bardzo wiele - od 17 do 23 rzutów). Ostatnio punktował kolejn0 25; 27; 31; 25, grając prawie 40 minut, nie sądzę aby z Heat było inaczej, lider musi wziąć ciężar gry na siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Przeczytales to co napisales ?

Tak wygrac? Wygranie spotkania 5 pktami to jakies nadzwyczajne wydarzenie ? wystarczy prowadzic nie wiem nawet 1 punktem a rywale pod koniec jak nie trafia beda faulowali i z wolnych mozna pokryc linie, bez przesady. Celci wczoraj grali z mega atletyczna ekipa inna niz Bobcats. Lawka Bostonu coraz lepiej wyglada wiec naprawde nie widze argumentow po stronie Bobcats...
Mi chodziło o to,że Celtics słabo zagrali z Denver i wątpiłem w to,by na wyjeździe z najgorszym zespołem na wyjeździe się jakoś specjalnie motywowali by to wygrać.Owszem Boston grał z ogólnie dobrymi Nuggets ale to co wczoraj zaprezentowała ekipa z Denver z Millerem na czele to jakaś kpina,mnóstwo akcji bez pomysłu,mnóstwo chybionych rzutów i sporo strat.
 
P 80

pididi

Użytkownik
Niestety typ z Mavs nie trafiony (totalna padaka u teksańczyków).

NBA: Houston Rockets vs. Golden State Warriors
Typ: GSW -5 Kurs: 1,92 pinnacle⛔
Analiza:
Dziś Golden State będą zmotywowani do wygranej jak nigdy. Przegrali swoje ostatnie 4 mecze z rzędu (wszystkie na wyjeździe) z drużynami które walczą o play-off w swojej konferencji tj. Houston, Oklahoma City, Memphis i Dallas. Dziś wracają na swój parkiet gdzie bilans mają 16-6.
Poza tym Warriors będą chcieli sie zrewanżować za porażkę w Toyota Center (109-140 5 lutego) dokładnie tydzień temu. Wtedy Rockets wyrównali rekord rzutów za 3 pkt. Houston jest 0-8 ATS w meczach na wyjazdach gdzie uprzednio pozwoliło sobie na stratę punktów 100 lub więcej w dwóch meczach pod rząd w tym sezonie. GSW ma bilans 42-24 ATS gdzie mecze odbywają się w Oakland przeciwko drużynom z którymi przegrali 20 pkt. lub więcej. Gospodarze są 8-2 ATS w swoich ostatnich 10 meczach u siebie.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 03:00
Utah Jazz (-1,5) – Oklahoma City Thunder
TYP: 1
KURS:3,25
BUK: Bet365
Analiza:

Jutro o godzinie 3 w nocy polskiego czasu dojdzie do pojedynku pomiędzy zespołami które znajdują się na w pierwszej ósemce a dokładniej Utah znajduje się na 7 pozycji a zespół Oklahomy jest wiceliderem konferencji zachodniej. Oba zespoły właśnie znajdują się w konferencji zachodniej. Jeśli chodzi o kursu to jest ciekawy kurs na zespół gości a do tego dodać handicap i mamy wysoki powyżej 2 zł kursik. Ale wszystko od początku. Gospodarze tego meczu jak już wcześniej pisałem znajdują się w konferencji zachodniej na 7 pozycji z dorobkiem 28 zwycięstw i 24 porażkami. Na własnym parkiecie rozegrali oni w tym sezonie 25 meczy w których to 19 meczy wygrali i 6 meczy przegrali. A więc widać że dobrze sobie radzą ale ostatnio noga im się podwija dosyć często i ja upatruje w tym szanse. Natomiast na wyjeździe już tak dobrze im nie idzie ponieważ rozegrali oni 27 meczy w których to 9 meczy wygrali i aż 18 meczy przegrali. A więc jak widać na wyjeździe grają słabo. Natomiast goście tego meczu są na drugiej pozycji z dorobkiem 39 zwycięstw i 12 porażek. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 26 meczy w których to 23 mecze wygrali i jedynie trzy mecze przegrali. A wiec u siebie grają bardzo dobrze. Natomiast na wyjeździe im również dobrze idzie ponieważ rozegrali oni 25 meczy w których to 16 meczy wygrali i 9 meczy przegrali. A więc jak widać są to kandydaci do tytułu bo grają bardzo równo. Na pewno chcą zająć pierwsze miejsce aby potem trafić na łatwiejszego rywala.
Ostatnie pięć meczy w wykonaniu gospodarzy tego meczu to była gra w kratkę. W ostatnich pięciu meczach wygrali dwa razy i trzy razy przegrali. Wygrali u siebie z zespołem Sacramento i Milwaukee a więc z dość niewymagającymi rywalami a przegrali z zespołem Portland, Chicago (u siebie) i nieoczekiwanie z Sacramento. A więc spisują się słabo ostatnim czasem. Natomiast goście tego meczu w ostatnich pięciu meczach cztery wygrali i jeden mecz przegrali. Cztery mecze pod rząd wygrali odpowiednio z Phoenix (na wyjeździe), Phoenix, Golden, Dallas i przegrali nieoczekiwanie na wyjeździe z Cleveland. Oba zespoły zagrały ze sobą w 2012 roku pięć razy w tym trzy mecze wygrali Oklahoma a Utah wygrali dwa mecze. Ostatni mecz Oklahoma u siebie wygrali 106:94.
Moim zdaniem gospodarze mają szansę na zwycięstwo ponieważ u sibie spisują się bardzo dobrze i ja zagram dzisiaj wysokim kursem i stawiam na zespół gospodarzy z handicapem -1,5 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
No panowie to co wczoraj się odwaliło w NBA to chyba jakaś kampania buków wszystko odwrotnie po prostu NBA where amazing happens ????
Na dzisiaj:
[email protected]
[email protected]
[email protected]
Over212.5 [email protected]
Dzisiaj wszystko powinno wrócić do normy stawiam na Miami,LeBron w wielkiej formie czas na kolejny mecz+30 swoje dorzuci Wade,Bosh,Allen na kogo stawiać jak nie na Żary które grają u siebie ????
Lakers mimo wszystko w niezłej formie może mecz z Miami nie wyszedł im idealnie ale z Sunsami dawno już nie przegrali we własnej hali...
No i tutaj stawiam na Utah +12.5 Jazzowcy w swojej hali bardzo mocny zespół 19-6 mówi wszystko a Oklahoma na wyjazdach 16-9 co wynikiem złym nie jest ale nie sądzę żeby pokonali Utah powyżej 10 punktami.
No i na koniec overek tydzień temu w meczu tych drużyn Houston rzuciło 140 punktów Warriorsi też swoje dorzucili-109 punktów a najlepsze jest to że w tym meczu stawiałem undera haha a poszło 259 koszy ????
Tym razem idę po rozum do głowy i stawiam na over.
Wszystko z Bet365 ako 3.59 taki widzę dzisiaj kuponik ????
Fajnie jakby ktoś skomentował te moje wybory wielkim znawcą NBA to ja nie jestem wczoraj na 6 typów jeden trafiony ????
Ale jak każdy wie where amazing happens...
Dorzuciłbym jeszcze:
Lebron kolejny mecz po 30 punktów
1.76 over 29.5
Durant spotkanie na styku czyli odpowiedzialność w rękach Kevina
1.76 over 28.5
Jakieś pomysły na Bryanta?
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Oklahoma City Thunder @ Utah Jazz / Game Total - Over 196.5 @ 1.70 ✅
Phoenix Suns @ Los Angeles Lakers / D.Howard. Total Points - Over 15.5 @ 1.90 ✅
AKO 3.23 Marathonbet
✅
Dzisiaj w UTAH czas na wojne z OKC. Chec zwyciestwa, wola walki i pelna hala nawiedzonych kiboli Utah tyle dzisiaj moga przeciwstawic Jazzmani druzynie z Oklahomy. Wydaje sie to troche malo, tym bardziej, ze bedzie to jedno z tych spotkan, w ktorych OKC bedzie chcialo zagraj swojego dobrego kosza do konca, bez sciemniania i uzalania sie nad przeciwnikem. Obrona z Chicago okazala sie za silna w ostatnim spotkniu we wlasnej hali, dzisiaj jazzmani beda mogli sobie troche wiecej postrzelac. Bardzo watpie, by mecz sie zamienil w jakis underowy mocno defensowy pojedynek, wrecz przeciwnie. mysle, ze Utah bedzie chciala pojsc na wymiane ciosow, co sie moze dosc kiepsko dla nich skonczyc. Linia 196,5 pkt jakies niewielkie szanse ma, by nie zostala pokryta, ale mysle, ze dzisiaj OKC lekko przekroczy granice 100pkt, a Utah dotrzyma im tempa do samego konca. Jak dla mnie close game 60/40 OKC
Jak nie dzisiaj to kiedy? Jak nie z PHX to z kim chcialo by sie rzec, mimo wszystko czas na kolejny mecz Lakersow, ktory sam sie nie wygra. Lakersi zdegustowani po ostatnim meczu z MIAMI dzisiaj beda chcieli pokazac klase, mysle, ze to bedzie swietna okazja dla odbudowania wizerunku Howarda, jak dla mnie caly czas Dwight gra duzo ponizej swoich mozliwosci, choc widac poprawe, wolne zaczynaja pomalu mu wpadac, kto by pomyslal, ze ten chlopak w szkole sredniej mial FT na poziomie 90%. Dzisiaj jego rywalem pod koszem bedzie w glownej mierze Gortat, czyli nie ma sie co oszukiwac nienajlepszy center jesli chodzi o twarda obrone. Dwight dzisiaj powinien dostawac sporo pilek pod kosz i duzo zbierac, obstawiam go dzisiaj na over 20pkt.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Andre Iguodala (neck) and Danilo Gallinari (sinus infection) are both out for Tuesday&#39;s game against the Raptors.
Stąd u mnie pomysł na zagranie overa Chandlera. Wilson dzisiaj może dostać 30 minut jak nie więcej a rzucać potrafi. Może ostatnie mecze w jego wykonaniu trochę słabsze (2x 7 pkt) ale odkąd wrócił po kontuzji rzucił już parę razy ponad linię 11 pkt. Chandler to nie tylko świetne warunki fizyczne ale też dobry strzelec z dystansu. Dzisiaj powinien oddać sporo rzutów. Liczę że trochę z nich wpadnie i over wejdzie bez nerwów ????
Chandler over 11 @ 1,90 Marathonbet
EDIT
Wilson Chandler (groin) will not play in Tuesday&#39;s game against the Raptors.
Chandler joins Andre Iguodala (neck) and Danilo Gallinari (sinus infection) on the inactive list. Coach George Karl will start Ty Lawson, Evan Fournier, Corey Brewer, Kenneth Faried and Kosta Koufos. We&#39;d also expect Andre Miller to play monster minutes off the bench. As for Chandler, his injury is something to monitor thanks to his history of hip issues.
no to się porobiło ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
moim zdaniem lepiej Toronto atakować, grają u siebie gdzie z każdym są groźni a w Denver wypadają Andre i Danillo którzy jak trzeba potrafią przetrzymać piłke czy sami zaatakowac obrecz, oraz dysponuja dobrym rzutem za 3 przez co rozciagaja obrone rywala, dzis bez nich bedzie bardzo ciezko bo Lawson oraz Miller w sredniej formie sami cudow nie zdziałaja
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Ted, nie zapominajmy że Brewer czy Founier to nieźli zawodnicy. Mogą coś tam wrzucić. Inna sprawa że absencje Gallo i Iguodali to spora strata w defensywie. Wszystko wskazuje na overowe spotkanie ;)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Miami Heat - Portland Trail Blazers
Typ: LeBron James over 29.5 pts ✅
Kurs: 1.85

Godzina: 01:30
Bukmacher: Betsson
Analiza: LeBrona Jamesa chyba przedstawiać nie muszę. Zdecydowanie najlepszy koszykarz świata. Murowany faworyt do statuetki MVP sezonu zasadniczego, a i pewnie finałów jeśli Miami zdoła do nich dotrzeć. Nie ma lepszego, po prostu nie ma. Tym bardziej teraz, gdy King James jest w morderczej formie. Ostatnie zdobycze punktowe:
@Toronto - 30 pts
vs. Charlotte - 31 pts
vs. Houston - 32 pts
vs. LA Clippers - 30 pts
vs. LA Lakers - 32 pts
i teraz dodatkowo vs. Portland - 30 pts.. niesamowity gracz
Jak więc widać kosił zarówno słabe drużyny (Charlotte), średnie (Houston) jak i ligowych potentatów (Clippers, Lakers wiem, wiem.. ). Dziś na parkiecie w Miami pojawią się gracze Portland Trail Blazers. Nie są to potentaci ligi, ale jest to solidna drużyna z solidnymi zawodnikami. W sumie Aldridge i Batum to bardzo dobrzy zawodnicy, jest też kroczący po nagrodę Rookie of the year - Damian Lillard. Ale to i tak bez znaczenia. LeBron jest niesamowity i w sumie to od niego będzie zależeć czy znów zdobędzie 30 punktów. Bo nikt nie jest w stanie go zatrzymać prócz kontuzji (których LeBron praktycznie nie miewa). Typ nieco ryzykowny ale całkiem możliwy że wejdzie. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 6

soshyman

Użytkownik
Ja z tym graniem na LBJ bym się wstrzymał, przeciwnik nie jest wielce wymagający, więc może grać trochę mniej minut, a linia 29.5 jest spora.
Ja natomiast na dziś przygotowałem mały zestaw over:
Bryant 24.5 over [efortuna]- no ktoś te punkty dla LAL musi zdobywać, poza tym Suns nie mają mega defensywy co ostatnimi meczami pokazali OKC. [Dla mnie totalny szok 1/8 z gry 2/2 FT 4pkt, najmniej punktów Bryanta od kiedy oglądam NBA będzie jakieś 10 lat. Nie wiem czy to czasem nie jest najmniej punktów w jego karierze.
Wade 22.5 over [efortuna]- to jest tylko moje przeczucie, chociaż ostatnio ładnie punktował, liczę na to że LBJ dać dziś pograć kolegą i dostanie mniej minut. [Wade obudził się w 4tej kwarcie ???? już się bałem o linię, a co do LBJ to on osiągnął poziom niesamowity, ogólnie postawa AllStars z Miami w tym meczu miazga ... Bosh -32, LBJ-30, Wade-24, mogłem zagrać w fortunie na te linie AKO!]
Westbrook 22.5 over [efortuna]- do spółki z KD ofensywa OKC, jeżeli zagra na normalnej skuteczności linia powinna zostać pokryta [Zdobył 22pkt ... jakby lepiej rzucał wolne linia była by pokryta]
 
B 0

blacksabbath

Użytkownik
Też nie grałbym dzisiaj na tak wysoką linię LeBrona. Wielkość wielkością, ale Aldrigde i Batum mają dobre dni, wątpię w kolejne z rzędu 30 pkt. Bryanta nie ryzykuję aż do ustabilizowania się Lakers, raz asystuje, raz rzuca (z czego raz celnie, raz cegli).
Moje:
GSW-Rockets Suma punktów : Poniżej 219,5 (Kurs: : 1,80)
Utah-OKC Suma punktów 1. połowy : Poniżej 101.5 (Kurs: : 1,82)


Rozumiem, że Houston dobiło 140 w ostatnim h2h, ale to był dzień trójek, którego nie powtórzy żadna drużyna przez kolejne lata ???? Golden State powinno dziś zagrać na około 106, myślę, że 110 to najwyższy pułap, natomiast...Houston ten mecz wg mnie przegra, dosyć wyraźnie. Warriors ostatnio na wyjazdach dało wygrane drużynom, które walczą na Zachodzie o PO, czyli to porażki wyjątkowo ważne. A teraz powrót do San Francisco i chęć przełamania passy.
Oklahoma z Phoenix ostatnio u Suns miała 41 pkt w I połowie. średnia roadu w sezonie też na granicy linii. Jazz powinno powalczyć, pełny skład, ale nie na tyle...Ostatnie h2h 96pkt I half, 30 listopada. Dawno, ale to były dni gdy OKC u siebie wygrywało sporo. Teraz wyjazd, OKC wg mnie nie jest silniejsze niż wtedy, ale ciągle lepiej radzą sobie od Jazz. Sławny roadtrip Utah i słaby home? Mam nadzieję, że dzisiaj też tak to wyjdzie. Durant nie może wiecznie mieć takiej skuteczności. Po wczorajszym dog-day myślę, że dziś podobnie. Dużo wpadek czołowych graczy, wszyscy z All-Stars myślą teraz o dodatkowych gażach, a nie o pewnych dla drużyn jak OKC PlayOffach ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom